mgr

Monika Kortas- Łączna

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Biegły sądowy

112 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jeżeli nie ma w kalendarzu miejsc zeby umówić wizyte, prosze o SMS . Witam serdecznie, Posiadam następujące uprawnienia: - Psycholog - Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej -… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie depresji

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera

  Mialem bardzo skomplikowany problem. Pani Monika poświęciła mi duzo czasu wdrażając skuteczna terapie. Jest bardzo dobrze przygotowana. Cechuje ja wiedza i doświadczenie. Z całego serca mogę polecić tego psychologa. Relacja jakości do ceny adekwatna. Pani Monika jest bardzo zaangażowana i elastyczna w zakresie terminu wizyty. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: psychoterapia depresji

  Do Pani dr trafiłam z rozpoznaniem nerwicy i początkiem depresji. Nigdy nie przypuszczałam, że emocje związane z adopcją, doprowadzą mnie do takiej sytuacji. Z czystym sumieniem polecam tak dobrą specjalistkę, która dzięki dużemu doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu sprawia, że szybko dostrzega się światło w tunelu . Doświadczyłam dużo dobrego i cieszę się, że terapia pomaga mi cieszyć się z macierzyństwa, może jeszcze w nie na tyle piękny sposób jaki chciałabym w efekcie finalnym, ale z pewnością jest to milowy krok do tego. Szczerze polecam i pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera

  Niestety nie mogę polecić pani doktor. Jestem zdziwiona, że ma tyle pozytywnych opinii. W moim przypadku wizyta trwała 15 minut - opowiedziałam swoją sytuację, po czym pani doktor pytała tylko czy mogę spać, czy mam bóle głowy/brzucha, myśli samobójcze itp. Myślałam, że ta wizyta mi pomoże, że ktoś postronny będzie chciał mnie wysłuchać, wypyta mnie dokładniej o moją sytuację. Niestety tak nie było. Pani doktor powiedziała, że mam kupić sobie jakiś lek na uspokojenie, a za tą bardzo pomocną wizytę skasowała 150 zł :)

  Monika Kortas- Łączna2018-07-10

  Pani Alicjo,
  czy pamięta Pani, ze przyjęłam Panią szybciej? Z czasu Pani planowej wizyty być może było 15 min, trudno mi teraz to ocenić.
  Niestety na to, że rzucił Panią chłopak nic nie poradzę, oczekiwała Pani technik na to by go odzyskać, ale ja się nie zajmuje takimi tematami. Zasugerowałam kurs w Warszawie i coś na wyciszenie lub wizytę u psychiatry. Niestety nie zawsze jestem w stanie rozwiązać każdy problem, a Pani problem - odzyskanie chłopaka, który jest w związku- nie jest tematem dla psychologa.
  Myślę, że wiedziała Pani, iż wizyta jest prywatna.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani bardzo konkretna w działaniu, zadaje kròtkie i znaczące pytania, szybko mnie zdiagnozowała i określiła plan działania, czekam do kolejnej wizyty oraz pierwszych efektów terapii.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Byłam dziś na pierwszym spotkaniu i jestem bardzo zadowolona z kompetencji i konkretnego podejścia. Pani Monika potrafi wysłuchać, zwraca uwagę na to o czym pacjent mówi. Przedstawiła mi plan działania dzięki czemu wiem nad czym mam pracować do kolejnego spotkania. Po pierwszej wizycie wrażenie bardzo pozytywne.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wizyta miała trwać 60min (tak jest napisane na stronie), trwała 30min. 10min się spóźniłem, co daje 40min. gdzie pozostały czas? Wizyta miała odbyć się innego dnia o 18, ale Pani zadzwoniła z pytaniem, czy możemy przełożyć- ok, zwolniłem się z pracy i przyjechałem, jednak nie uzyskałem oczekiwanej pomocy. Pani Łączna kompletnie nie pomogła mi z tym, z czym do Pani przyszedłem. Wypytała o sytuację, po czym odpowiedziała, że przepracujemy to następnym razem. Jadąc 2h w jedną stronę na wizytę, o czym Pani wiedziała, sądziłem, że chociaż trochę mi pomoże, chociaż coś przepracujemy, a oprócz wysłuchania mojej historii, Pani Psycholog nie zrobiła absolutnie nic. Niestety, byłem ostatnim pacjentem, a Pani chyba się spieszyło. Wyszedłem z dużym niedosytem i zaskoczeniem, że to już koniec.

  Monika Kortas- Łączna2018-07-02

  Kwestionując w całości powyższa opinie podnoszę co następuje:
  1. Wizyta została umówiona przez serwis Znanylekarz.pl, ale nie została potwierdzona przez Pacjenta. W związku z tym, dzwoniłam do Pacjenta i pisałam 2 smsy z pytaniem, czy jest wizyta nieaktualna, które to moje próby kontaktu zostały zignorowane. Po 2 dniach zadzwoniła żona Pacjenta prosząc, by zapisać męża, jednak nie chciałam się na to zgodzić, bo nie miałam już wolnych miejsc. Próbowała Ona wywrzeć presję płaczem i zagrożeniem, iż wystawią negatywa opinię, jeśli nie znajdę terminu. Zostałam po pracy, kosztem wolnego czasu osobistego celem przyjęcia tego Pacjenta.
  2. Wizyta była zaplanowana jako ostatnia na g. 17.30, bo dokładnie o te godzinę prosiła żona Pacjenta. O godz.17:45 Pacjenta nie było w gabinecie, wiec zadzwoniłam i otrzymałam informacje, ze będzie On za 10 minut. Ostatecznie Pacjent dotarł na godz.: 18:07, wskutek tego poinformowałam go, ze wizyta będzie krótsza ze względu na duże spóźnienie i czy wyraża On na to zgodę. Taka zgodę otrzymałam.Wizyta trwała do godz.: 18:50, czyli 40 min, a z czasem oczekiwania na Pacjenta: 80 min.
  2. W trakcie wizyty zdiagnozowałam, ze Pacjent jest pod wpływem substancji psychoaktywnych i poinformowałam go o tym. Pacjent temu nie zaprzeczył. Poinformowałam go, ze nie mogę prowadzić terapii, jeśli jest On pod wpływem takich substancji.
  3. Pacjent poinformował mnie, ze był już u 2 psychologów którzy Jemu nie pomogli, ale nie określił swoich oczekiwań wobec mojej osoby. Ponadto, po wysłuchaniu problemu nie powiedziałam, ze to „przepracujemy” lecz poinformowałam,ze nie jestem w stanie poprowadzić terapii.
  4. Moja odmowa w prowadzeniu terapii, była predyktorem do negatywnej opinii jako bezpodstawnego rewanżu.
  5. Jestem terapeuta, który bardzo duzo czasu, uwagi i zaangażowania poświęca pacjentom. Zawsze można liczyć na stały ze mną kontakt : SMS, mailowy czy telefoniczny poza godzinami terapii i nieustannie dbam o podwyższanie moich kwalifikacji zawodowych oraz jakości pracy, z korzyścią dla moich pacjentów.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Polecam Panią psycholog pod każdym względem! Konkretne, profesjonalne podejście do pacjenta. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Monikę, ponieważ skutecznie pomogła mi w wielu problemach.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AsperaUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Nie zwykłam wystawiać opinii, ale czuję się w obywatelskim obowiązku polecić całemu światu Panią Monikę. To była pierwsza wizyta mojego dziecka a odbyła się po wizytach u neurologa 2x, u chirurga dziecięcego 2x, u pediartów i lekazrzy rodzinnych łącznie 6x, po kilku zleceniach badań laboratoryjnych, USG, RTG a nawet rezonansu głowy. Powodem wizyt były bóle głowy, brzucha, rozdrażnienie i obniżony nastrój. Pani Monika podczas pierwszej wizyty trafnie wskzała, że dziecko ma poprostu nerwicę wegetatywną a nadto należy wykonać badanie poziomu żelaza, poprostu. Właśnie odczytałam wynik na stronie VITALABO. I Bingo !!!! Wyszała galopująca anemia, której to ww. objawy ma dziecko , a których stado lekarzy nie było w stanie wychwycić i wyleczyć. Wiem, że z tak czujnym i wnikliwym fachowem powrót do zdrowia mojej pociechy jest pewny i rychły. Dziękujemy Pani Moniko, jesteśmy pod wrażeniem Pani profesjonalizmu ( świeżo po lekturze badań żelaza we krwi : D )

 • A

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie u Pani Moniki, ale zdecydowanie wyniosłam tylko pozytywne emocje. Wierzę, że dalsza współpraca sprawi, że każdego dnia będę się czuła coraz lepiej.

 • D

  Profesjonalne podejście do pacjenta, szybka i skuteczna diagnoza. Już po pierwszej wizycie i zastosowaniu się do zaleceń nastąpiła znaczna poprawa zachowania córki. Druga wizyta była już tylko kontrolną i ostatnią.
  Jako rodzice nie zdawaliśmy sobie sprawy w jak prosty sposób żywieniowo można pomóc swojemu dziecku i jaki ma to wpływ na jego samopoczucie i zachowanie.
  Najistotniejsze jest to, że udało się osiągnąć efekt bez ingerencji farmakologicznej.
  Polecamy z czystym sumieniem.

Pytania pacjentów (159)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jeżeli nie ma w kalendarzu miejsc zeby umówić wizyte, prosze o SMS .

  Witam serdecznie,
  Posiadam następujące uprawnienia:
  - Psycholog
  - Psychoterapeuta Psychoterapii Psychodynamicznej
  - Psychoterapeuta Dziecięcy
  - Psychoterapeuta Małżeński
  - Psychoterapeuta Dorosłych
  - Psychoterapeuta Grupowy
  - Terapia metodami NLP
  - Terapia Linią Życia
  - Psychoterapeuta Interwencjii Kryzysowej

  Zapraszam serdecznie do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Aspera, którą założyłam w 2007 roku.

  Zapewniam skuteczną, profesjonalną i etyczną pomoc, w spokojnej i przyjaznej atmosferze.

  Zapewniam Państwu całkowitą dyskrecję i najwyższy poziom wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychodietetyk
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoonkologia
 • Psychologia Sportu
 • Psychotraumatologia
 • Seksuologia
 • Terapia behawioralna
 • Terapia uzależnień
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

więcej