Adres

Fordońska 144, Bydgoszcz
AthleticoMed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent fizjoterapii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od początku swojej pracy zawodowej moje zainteresowania są związane z rehabilitacją ortoped...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja fizjoterapeutyczna

od 100 zł


Fordońska 144, Bydgoszcz

AthleticoMed

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AthleticoMed uraz barku

Do Pana Michała trafiłam zupełnym przypadkiem, zależało mi na szybkim terminie (stan po urazie - wypadek komunikacyjny). Okazało się, że trafiłam na fizjoterapeutę zajmującego się głównie barkiem i kolanem, więc lepiej trafić nie mogłam.
Pan Michał to osoba o dużej wiedzy. Szczegółowo przeprowadził badanie i odpowiednio dobrał stosowaną terapię modyfikując ją na bieżąco w razie konieczności. Wszystko szczegółowo wyjaśniał, a nie należę do osób, które zadają mało pytań. Do tego jest osobą bardzo taktowną, kulturalną i sympatyczną, więc godzinna wizyta mijała w miłej atmosferze.
Zdecydowanie polecam Pana Michała z uwagi na Jego profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AthleticoMed chondromalacja stawu rzepkowo-udowego

Polecam wizytę u Pan Michała. Z całą pewnością jest on profesjonalistą. Posiada bardzo dużą wiedzę i analizuje przypadek aż do rozwiązania problemu. Dzięki niemu wracam do pełnej sprawności. Przy tym wszystkim jest sympatycznym człowiekiem, co sprawia że wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AthleticoMed ból pleców

Pan Michał bardzo pomógł przy bólu pleców związanym z przeciążeniem. Bardzo fajne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad i ocena stanu kręgosłupa i mięśni. Byłam wcześniej u innych fizjoterapeutow ale Pan Michał wzbudza największe zaufanie swoim profesjonalizmem


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AthleticoMed problemy z dyskiem

Weszłam z kulami. Wyszłam bez. Pan Michał ma bardzo profesjonalne podejście. Dokładnie mnie zbadał,zrobił dokładny wywiad. Zaczął działac! Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: AthleticoMed konsultacja fizjoterapeutyczna

Profesjonalne podejście, wyjaśnienie wszystkiego, podpowiedzi co robić aby rozwiązać problemy związane z ciałem no i przede wszystkim bardzo przyjazny i miły człowiek. To wszystko zapewnia Pan Michał. Bardzo polecam. Na pewno pojawię się tam jeszcze nie raz :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zerwanie ACL

Trafiłam do Pana Michała po rekonstrukcji acl i nie zawiodłam się. Pan Michał jest profesjonalistą, który doprowadził mnie szybko do pełnej sprawności. Zakresy ruchowe już w krótkim okresie od operacji robiły wrażenie nawet na ortopedach. Mogłam również liczyć na specjalne ćwiczenia przygotowujące mnie do powrotu do sportu, który uprawiam. Jestem bardzo zadowolona z półrocznej współpracy z Panem Michałem i serdecznie go polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent fizjoterapii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Od początku swojej pracy zawodowej moje zainteresowania są związane z rehabilitacją ortoped...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa