mgr

Adrian Kowalewski

Dietetyk

Dyplomowany dietetyk Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetycznego. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dyplomowany dietetyk Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetycznego. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach, sympozjach i zjazdach naukowych, gdyż uważa, że dietetyka, to nauka dynamicznie się rozwijająca, a nie sposób być dobrym specjalistą, nie rozwijając się razem z nią. Poza tym jest autorem licznych publikacji naukowych i paranaukowych, w których przekonuje, że odpowiednio ukierunkowana terapia żywieniowa, prowadzona przez doświadczonego dietetyka, jest gwarantem zdrowia. Specjalizuje się głównie w dietetyce klinicznej i sportowej. Bogate doświadczenie, które zdobył w swoim intensywnym życiu zawodowym, pozwala mu na odpowiedni dobór żywienia, treningów oraz suplementacji zarówno pod kątem sportu amatorskiego, jak również wyczynowego. Jego wkład w badania nad otyłością i nadwagą pozwalają mu efektywnie pomagać osobom, borykającym się z problemami otyłości i nadwagi, a wiedza z zakresu chorób klinicznych, w szczególności chorób dietozależnych, daje możliwości wdrażania nie tylko leczenia naprawczego, lecz również profilaktycznego. Jest specjalistą bardzo zaangażowanym w rzetelną pomoc zarówno osobom zdrowym, jak również chorym, gdzie żywienie jest ważnym ogniwem w drodze do pełnego zdrowia.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Artykuły

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dobry Dietetyk - Adrian KowalewskiUsługa: dieta

  Polecam wspolprace z Panem Adrianem. Pelen profesjonalim I zaangazowanie, menu smaczne I dopasowane do potrzeb indywidualnej osoby.

 • Lokalizacja: Dobry Dietetyk - Adrian KowalewskiUsługa: poradnictwo żywieniowe

  Witam !
  Gorąco polecam współprace z Panem Adrianem Kowalewskim wszystkim osobą które chcą zgubić kilka dodatkowych kilogramów lub pozbyć się problemów żywieniowo trawiennych. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście w miłej atmosferze. Dieta trafiona idealnie dzięki której zgubiłem kilka dodatkowych kilogramów a nie było to priorytetem moich wizyt plus pozbyłem się problemów trawiennych na których bardzo mi zależało.
  Pozdrawiam !

 • A

  Polecam każdemu kto chce poprawić swój sposób żywienia i bez większych poświęceń zgubić dodatkowe kilogramy :) dzięki ułożonej diecie schudłam ponad 10 kg i odkryłam kilka naprawdę smacznych potraw. Miła i przyjazna atmosfera to kolejna zaleta, która motywuje do działania. Polecam jeszcze raz! :)

 • L

  Wspaniałe prowadzenie pacjenta! Serdecznie polecam! Profesjonalizm, skuteczność, miły kontakt, motywowanie do pracy i wspieranie! Menu diety przystępne i możliwe do realizacji w zwykłym, codziennym życiu. Dziękuję Panu Adrianowi za pomoc!!! Polecam z całym przekonaniem!

 • A

  Gorąco polecam współpracę z Panem Adrianem. Konkretna osoba na właściwym miejscu. Jestem bardzo zadowolona z diety, którą dostałam od Pana Adriana. Wszystkie cele diety zostały osiągnięte.:)

 • D

  Serdecznie polecam pana Adriana.Miła współpraca.Bardzo dobrze dobrane menu ..Efekty pracy widoczne w krótkim czasie.Czuję się o wiele lepiej.Dzięki jego pomocy szybko osiągnęłam upragniony cel.Bardzo dziękuję. DANUTA - ANNA

 • G

  Współpraca z Panem Adrianem przyniosła nieprawdopodobny efekt. Pomimo choroby Hashimoto udało mi się zrzucić 30 kg. Do tego poziom hormonów unormował się. Dieta przygotowana profesjonalnie, posiłki smaczne i łatwe w przygotowaniu. Polecam. Zdrowe nawyki żywieniowe już na zawsze zostaną w moim domu.

 • L

  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Adrianem. W sposób profesjonalny, a jednocześnie niesamowicie sympatyczny kieruje pacjentów na właściwe tory żywieniowe:) W moim przypadku przygotowana przez niego dieta pozwoliła nie tylko na zrzucenie kilku kilogramów ale również odzyskanie dobrego samopoczucia, dzięki dostosowaniu programu żywieniowego do moich licznych, wynikających z alergii ograniczeń. Współpraca z Panem Adrianem to świetna inwestycja we własne zdrowie.

 • P

  Polecam bardzo dobrego dietetyka. Z jego pomocą udało mi się obniżyć poziom cholesterolu i bez wysiłku pozbyć zbędnych kilogramów. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi zmianami. Nie tylko osiągnęłam zamierzone cele, ale przy okazji poznałam zasady zdrowego odżywiania. Wiem już, jak zaplanować codzienne posiłki. Zaproponowana dieta była dostosowana do moich preferencji i urozmaicona, a posiłki szybkie w przygotowaniu. Serdecznie dziękuję za współpracę.

 • M

  Magda.Praca z Panem Adrianem to czysta przyjemność nawet na odległość potrafi zmotywować do działania. Jest człowiekiem sympatycznym a co najważniejsze profesjonalistą w swojej dziedzinie pracy.Dieta jest smaczna i przyjemna dla organizmu nie zawierająca zbyt wielu wyrzeczeń. Każdemu kto się zastanawia nad zrzuceniem zbędnych kilogramów polecam pana Adriana. Rezultat gwarantowany w 100%