mgr

Adrian Kowalewski

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

62 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
213 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dyplomowany dietetyk Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetycznego. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Dobry Dietetyk - Adrian KowalewskiUsługa: redukcja wagi

  Witam , jak najbardziej polecam Pana Adriana , pelny profesjonalizm i kulturalne podejscie.Przez ten czas udalo mi sie zmienic nawyki zywnosciowe a co za tym idzie czuje sie zdrowszy i sporo lzejszy.Takze kazdemu kto ma jakie kolwiek watpliwosci jak najbardziej polecam Pana Adriana.Jeszcze raz bardzo dziekuje za wszystko.Pozdrawiam serdecznie.

 • J

  Świetna, urozmaicona, sportowa dieta redukcyjna wraz z optymalnym dawkowaniem odżywek pozwoliła mi osiągnąć wysoką formę przed Mistrzostwami Polski Karate oraz zmieścić się w wymaganym limicie wagowym. Zastosowanie spersonalizowanej strategii żywieniowej w dniu walk okazało się także ważnym czynnikiem warunkującym kondycję i siłę na zawodach. Dobra współpraca potwierdzona wynikiem sportowym - medalem MP :-) Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Dobry Dietetyk - Adrian KowalewskiUsługa: dieta

  Polecam wspolprace z Panem Adrianem. Pelen profesjonalim I zaangazowanie, menu smaczne I dopasowane do potrzeb indywidualnej osoby.

 • Lokalizacja: Dobry Dietetyk - Adrian KowalewskiUsługa: poradnictwo żywieniowe

  Witam !
  Gorąco polecam współprace z Panem Adrianem Kowalewskim wszystkim osobą które chcą zgubić kilka dodatkowych kilogramów lub pozbyć się problemów żywieniowo trawiennych. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście w miłej atmosferze. Dieta trafiona idealnie dzięki której zgubiłem kilka dodatkowych kilogramów a nie było to priorytetem moich wizyt plus pozbyłem się problemów trawiennych na których bardzo mi zależało.
  Pozdrawiam !

 • A

  Polecam każdemu kto chce poprawić swój sposób żywienia i bez większych poświęceń zgubić dodatkowe kilogramy :) dzięki ułożonej diecie schudłam ponad 10 kg i odkryłam kilka naprawdę smacznych potraw. Miła i przyjazna atmosfera to kolejna zaleta, która motywuje do działania. Polecam jeszcze raz! :)

 • L

  Wspaniałe prowadzenie pacjenta! Serdecznie polecam! Profesjonalizm, skuteczność, miły kontakt, motywowanie do pracy i wspieranie! Menu diety przystępne i możliwe do realizacji w zwykłym, codziennym życiu. Dziękuję Panu Adrianowi za pomoc!!! Polecam z całym przekonaniem!

 • A

  Gorąco polecam współpracę z Panem Adrianem. Konkretna osoba na właściwym miejscu. Jestem bardzo zadowolona z diety, którą dostałam od Pana Adriana. Wszystkie cele diety zostały osiągnięte.:)

 • D

  Serdecznie polecam pana Adriana.Miła współpraca.Bardzo dobrze dobrane menu ..Efekty pracy widoczne w krótkim czasie.Czuję się o wiele lepiej.Dzięki jego pomocy szybko osiągnęłam upragniony cel.Bardzo dziękuję. DANUTA - ANNA

 • G

  Współpraca z Panem Adrianem przyniosła nieprawdopodobny efekt. Pomimo choroby Hashimoto udało mi się zrzucić 30 kg. Do tego poziom hormonów unormował się. Dieta przygotowana profesjonalnie, posiłki smaczne i łatwe w przygotowaniu. Polecam. Zdrowe nawyki żywieniowe już na zawsze zostaną w moim domu.

 • L

  Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Adrianem. W sposób profesjonalny, a jednocześnie niesamowicie sympatyczny kieruje pacjentów na właściwe tory żywieniowe:) W moim przypadku przygotowana przez niego dieta pozwoliła nie tylko na zrzucenie kilku kilogramów ale również odzyskanie dobrego samopoczucia, dzięki dostosowaniu programu żywieniowego do moich licznych, wynikających z alergii ograniczeń. Współpraca z Panem Adrianem to świetna inwestycja we własne zdrowie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany dietetyk Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetycznego. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach, sympozjach i zjazdach naukowych, gdyż uważa, że dietetyka, to nauka dynamicznie się rozwijająca, a nie sposób być dobrym specjalistą, nie rozwijając się razem z nią. Poza tym jest autorem licznych publikacji naukowych i paranaukowych, w których przekonuje, że odpowiednio ukierunkowana terapia żywieniowa, prowadzona przez doświadczonego dietetyka, jest gwarantem zdrowia. Specjalizuje się głównie w dietetyce klinicznej i sportowej. Bogate doświadczenie, które zdobył w swoim intensywnym życiu zawodowym, pozwala mu na odpowiedni dobór żywienia, treningów oraz suplementacji zarówno pod kątem sportu amatorskiego, jak również wyczynowego. Jego wkład w badania nad otyłością i nadwagą pozwalają mu efektywnie pomagać osobom, borykającym się z problemami otyłości i nadwagi, a wiedza z zakresu chorób klinicznych, w szczególności chorób dietozależnych, daje możliwości wdrażania nie tylko leczenia naprawczego, lecz również profilaktycznego. Jest specjalistą bardzo zaangażowanym w rzetelną pomoc zarówno osobom zdrowym, jak również chorym, gdzie żywienie jest ważnym ogniwem w drodze do pełnego zdrowia.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Artykuły