Aktualności

 • mgr Martyna Wielochowska
  mgr Martyna Wielochowska
  Świeradowska 73/2, Wrocław

  Sposób płatności za konsultacje on-line: 1. Po potwierdzeniu rejestracji wizyty online otrzyma Pan/Pani link SMS-em do szybkich płatności online, opłatę należy uiścić minimum 2 dni przed planowaną konsultacją. 2. Konsultacja online będzie realizowana za pośrednictwem Znanegolekarza poprzez wideorozmowę, do której otrzymają Państwo link mailem w wiadomości potwierdzającej wizytę.

 • Adresy (3)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
  71 776..... Pokaż numer


  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online • 190 zł

  Psychoterapia indywidualna • 190 zł


  Sposób płatności: Przelew na konto

  1. Minimum 2 dni przed konsultacją proszę o zrobienie przelewu na nr konta 44 **** **** **** **** **** ****
  2. Proszę wpisać swoje imię i nazwisko, nazwisko specjalisty oraz datę konsultacji.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  * Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
  Gotówka

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem psychologiem, psychoterapeutą, specjalizuję się w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.

  Pracuję indywidualnie z osobami dorosł...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia
  • Studium z Socjoterapii, Treningu Interpersonalnego Profilaktyki i Proporcji Zdrowia we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii Plus

  Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • psychologia młodzieży
  Zobacz więcej


  Filmy


  Znajomość języków

  • Polski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  190 zł

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system  Zwycięska 18a, Wrocław

  140 zł

  HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego  Świeradowska 73/2, Wrocław

  190 zł

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system


  Zwycięska 18a, Wrocław

  140 zł

  HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

  Pozostałe usługi


  Zwycięska 18a, Wrocław

  140 zł

  HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego  Zwycięska 18a, Wrocław

  200 zł

  HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego  Świeradowska 73/2, Wrocław

  190 zł

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system  Zwycięska 18a, Wrocław

  130 zł

  HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego  Świeradowska 73/2, Wrocław

  190 zł

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system


  190 zł

  Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system

  14 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  S
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system psychoterapia indywidualna

  Jestem w terapii u Pani Martyny dopiero od około trzech miesięcy i jeszcze wiele aspektów muszę przepracować ale już na tym etapie czuję że coś się we mnie dzieje pod wpływem rozmów. Na poprzednich terapiach miałam wrażenie że kręcę się w kółko i niewiele się zmienia w moim postrzeganiu rzeczywistości. Pani Martyna jest ogromnie wspierająca i empatyczna ale jednocześnie konkretna w swoim przekazie do pacjenta. Potrafi dać do myślenia i faktycznie wzbudzić refleksję nad sobą, pokazuje co można zrobić inaczej niż do tej pory.

  mgr Martyna Wielochowska

  Pani Stefanio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego konsultacja psychologiczna młodzieży

  Długo szukałam odpowiedniego psychologa. Nie mogłam znaleźć kogoś kto wyjaśnił by mi wiele spraw. Pani Martyna to bardzo ciepła, empatyczna psycholog z którą można porozmawiać o wszystkim. Nigdy nie poczułam się oceniania, a nawet najmniejsze problemy nie były bagatelizowane i wyśmiewane. Dzięki niej nauczyłam się wiele rzeczy o sobie i jak radzić sobie w trudnych sytuacji. Serdecznie polecam każdemu kto boryka się z problemami takimi jak depresja czy też samoakceptacja. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i poczuć, że nie jestem już sama z moimi problemami.

  mgr Martyna Wielochowska

  Bardzo dziękuję Pani Natalio.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoterapia

  Chodziłam do Pani Martyny na terapię przez półtora roku. Pomogła mi poukładać wiele spraw w głowie. Jednak nie mogę polecić ze względu na bardzo nieprofesjonalne zachowanie. O końcu terapii dowiedziałam się z recepcji. Nie było żadnej rozmowy z psycholog na temat zbliżającego się końca, przygotowania do radzenia sobie w pojedynkę czy po prostu rozmowy o emocjach na ten temat. Nie spotkałam się nigdy z takim nieprofesjonalnym podejściem. A jako doświadczona terapeutka powinna Pani wiedzieć, że może wywołać to poczucie porzucenia i nasilenie się negatywnych uczuć.
  Także jeżeli ktoś ma ochotę pracować wiele miesięcy nad swoimi emocjami a finalnie dostać sms, że więcej wizyt nie będzie to zapraszam :)

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoterapia

  Bardzo, bardzo polecam psychoterapię u p. Martyny. Bardzo profesjonalne, serdeczne, pełne zrozumienia podejście. Pani Martyna podczas półtorarocznej terapii pomogła mi poradzić z tym, co dzieje się w mojej głowie, nauczyła mnie też jak reagować, kiedy wydaje mi się że wszystko mnie przytłacza.

  mgr Martyna Wielochowska

  Dziękuję bardzo.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system Inny

  Uczestniczyliśmy z narzeczonym w terapii par. Pani Martyna pomogła nam uratować nasz związek! Niesamowita zdolność słuchania, empatia i poczucie akceptacji to coś, co sprawiło, ze chcieliśmy kontynuować terapie. Pani Martyna nigdy nie dała nam odczuć, ze nas ocenia, zawsze obiektywnie i profesjonalnie pomagała nam inaczej spojrzeć na kazdy problem. Byliśmy o krok od rozstania, a dziś jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami na świecie, a o kryzysie już nie pamiętamy. Polecamy z całego serca!

  mgr Martyna Wielochowska

  Bardzo dziękuję, wszystkiego dobrego.


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoterapia

  Terapeutę wybrałam zupełnie przypadkowo, ale już od pierwszej wizyty dało się zauważyć, że to był dobry wybór. Pani Martyna swoją uprzejmością i zaangażowaniem sprawiła, że czułam się bardzo komfortowo i nie bałam się mówić o swoich problemach. Dała się poznać jako doskonały słuchacz i zawsze profesjonalnie podchodziła do kwestii organizacyjnych.
  Dużym plusem było dla mnie to, że Pani Martyna metody leczenia zachowała dla siebie i nie męczyła mnie psychologiczną terminologią, co pozwoliło po prostu skupić się na efektach, na które nie trzeba było długo czekać. Mogę teraz cieszyć się lepszym samopoczuciem i radzeniem sobie z problemami.
  Polecam gorąco!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego Konsultacja psychologiczna

  Pani Martyna to wspaniały psycholog, zaangażowana, bardzo mi pomogła, gdy znalazłam się w trudnej sytuacji osobistej, wszystko wytłumaczyła, przedstawiła jak będzie wyglądać terapia. Wiele trudnych spraw i emocji trzeba było przepracować, ale warto było. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale dzięki Pani Martynie stanęłam na nogi i dalej mogę iść przez życie. Wiem, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc
  i wsparcie. Dziękuję bardzo

  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Do Pani Martyny trafiłam zupełnie przypadkowo będąc na etapie silnego załamania emocjonalnego szukałam specjalisty, który mnie w pełni wysłucha i zrozumie to co w danym momencie przeżywam. Wcześniej korzystałam również z wizyt u różnych psychologów i były bardzo różne odczucia od totalnego zniechęcenia poprzez iskierki nadziei że może tym razem. Po pierwszej rozmowie z Panią Martyną poczułam że to jest odpowiednia osoba - terapeutka dla mnie. Wizyta przebiega w bardzo miłej i spokojnej atmosferze z bardzo dużym zrozumieniem danej sytuacji, problemu. Wizyty bardzo mi pomagają za co bardzo dziękuję Pani Martynie. Ktoś by mógł powiedzieć że za kasę to wszystko jest możliwe - Tak zgadzam się lecz nie każdy tak dobrze jak Pani Martyna jest w stanie zrozumieć problem i pomóc. Podczas wizyt czuje się bezpiecznie, jestem w stanie w pełni mówić o swoich problemach a Pani Martyna potrafi doskonale słuchać i dostrzegać drobiazgi, które pacjent sam może nie dostrzec.Zdecydowanie polecam Panią Martynę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Do Pani Martyna trafiłam w trakcie mojego kryzysu emocjonalnego , który nasilił się w czasie pandemii. Bardzo ucieszyłam się, że terapia może odbywać się online i jestem pod opieką specjalisty.
  Choć wydawało mi się, że jest bardzo źle i ciężko Pani Martyna zawsze znajdywała i pokazywała mi jak wiele mogę jeszcze zmienić w swoim życiu. Dziękuję, za wsparcie i pomoc.

  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system psychoterapia indywidualna

  Pani Martyna jest bardzo ciepłą, przyjazną i uśmiechniętą osobą. Podczas rozmowy z Panią Martyną zawsze czuję się bezpiecznie, nie wstydzę mówić się o swoich problemach, czuję się zrozumiana. Słucha pacjenta i zapamiętuje co mówi. Potrafi prowadzić rozmowy dot.trudnych tematów, ale zawsze dostrzeże i zwróci uwagę na pozytywne drobiazgi, których pacjent sam może nie dostrzec, a które motywują do dalszej pracy. Uczestniczyłam już w kilka terapiach u różnych specjalistów i zdecydowanie polecam Panią Martynę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem psychologiem, psychoterapeutą, specjalizuję się w nurcie psychoterapii psychodynamicznej.

  Pracuję indywidualnie z osobami dorosł...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia
  • Studium z Socjoterapii, Treningu Interpersonalnego Profilaktyki i Proporcji Zdrowia we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii Plus

  Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • psychologia młodzieży
  Zobacz więcej

  Doświadczenie

  • Pracy w Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej we Wrocławiu
  • Prac w gimnazjum we Wrocławiu jako psycholog szkolny
  • Obecnie pracuje jako Psychoterapeutka w różnych placówkach psychoterapeutycznych

  Certyfikaty  Filmy


  Znajomość języków

  • Polski

  Powiązane wyszukiwania