Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med., lekarz specjalista otorynolaryngolog, założyciel i właściciel Centrum Medycznego Krajmed. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Skrzywienie przegrody nosowej
 • Polipy nosa
 • Polipy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Szwedzki, Rosyjski, Francuski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja laryngologiczna


Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa

300 zł

Krajmed Centrum Medyczne


Konsultacja online


Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa

150 zł

Krajmed Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne konsultacja laryngologiczna

Lekarz operowal mojego syna rok temu.Syn miał wtedy 1,5 roku.Byl wykonywany drenaż uszu,przycięcie trzeciego i przecięcie migdałów w gardle.Po operacji był bardzo duży obrzęk języczka.Syn dostawał adrenalinę i leki obkurczowe.
Po kilku godzinach walki obrzęk się zmniejszył.Noc spędziliśmy w klinice.
Jeszce po operacji przez dwa dni wracaliśmy do kliniki aby dostać kroplówki.Dziecko przez pierwsze dwa dni nic nie chciało pić a tym bardziej jeść.
Syn doszedl do siebie po 3 tygodniach od operacji .Dreny opuscily błone bembenkowa po 10 miesiącach .Po ostatniej infekcji pojawił się ponownie plyn w uszach.Czekamy czy plyn splynie czy będzie robiony kolejny drenaż uszu...
Pan doktor jest bardzo opanowanym i spokojnym człowiekiem.Takie odniosłam wrażenie. Podchodzi z zaangażowaniem do własnej pracy.Skupia się na problemie i szuka najlepszego rozwiązania dla pacjenta
Mama Piotrusia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne konsultacja laryngologiczna

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem, specjalistą i empatycznym człowiekiem. Mamy same pozytywne doświadczenia - kilka przeprowadzonych operacji (6) w rodzinie, w tym wówczas 6 miesięcznego syna, którego nie chciano zoperować w 2 publicznych szpitalach. Mimo, że ośrodki te widziały wskazanie do pilnego zabiegu, kazały nam czekać do ukończenia przez syna roku. Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym i skutecznym lekarzem, a przy tym niebywale kulturalnym, miłym i cierpliwym człowiekiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą opiekę.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne Inny

Po operacji u Dr Krajewskiego mój nos uległ trwałemu zniekształceniu. Sprawa znalazła swój finał w Sądzie. Wszyscy wiemy jak ciężko udowodnić winę lekarzowi i jakim zaniedbaniem i niefrasobliwością musi wykazać się lekarz, aby sprawa została rozpatrzona przez Sąd. Sąd zgodził się ze mną, że Dr Krajewski naruszył moje prawa pacjenta. Dr Krajewski zalecił mi bardzo ryzykowną dla mnie operacje nawet nie widząc mnie osobiście i był gotów przeprowadzić poważną operacje bez wcześniejszego osobistego zbadania mnie. Nie tylko nie poinformował mnie, że operacja jest dla mnie niebezpieczna, ale wręcz zapewniał mnie, i to kilka razy, że nie ma żadnego ryzyka, że wygląd nosa ulegnie zmianie. Niestety, rezultatem operacji jest zniekształcony nos i, co za tym idzie, inny wygląd mojej twarzy. Dodatkowym szczegółem jest to, że Dr Krajewski kompletnie nie trafił z diagnozą i moje problemy nie tylko się utrzymywały po operacji, ale doszło jeszcze kilka innych. Przestrzegam innych pacjentów, aby nie dali się naciągnąć na hurtowo polecane operacje z tym doktorem i, aby zasięgali opinii innych lekarzy czy operacja wogóle jest potrzebna. Niech do myślenia da również fakt, ze moi znajomi, warszawscy lekarze, odradzali mi operacje u Dr Krajewskiego. Jak się okazało, mieli racje.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne konsultacja laryngologiczna

Pierwsza wizyta zrobiła na mnie duże, pozytywne wrażenie. Pan Doktor zajął się mną troskliwie. Wyjaśnił ilustrując zdjęciami na komputerze co mi jest i jakie badania muszę przeprowadzić. Osobiście zaprowadził mnie na kolejne badania, które zostały wykonane bez czekania w miłej atmosferze. Na koniec wytłumaczył mi dlaczego potrzebna jest operacja. Wszystko przede mną.
Jedynym mankamentem jest cena. Ale "coś za coś". Pełen profesjonalizm i życzliwość tak dzisiaj potrzebna.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

Wspaniały lekarz! Metoda, którą stosuje przy operacjach jest najmniej ryzykowna dla pacjenta. Pan doktor miesiąc temu operował mojego trzyletniego syna (podcięcie trzeciego migdała oraz obu bocznych, dren w jednym uchu). Wszyscy straszyli mnie, że jest to bardzo "krwawa operacja", że muszę się przygotować na bardzo przykry widok dziecka po operacji. Wręcz przeciwnie. Tuż po operacji syn wręcz "ozdrowiał". Bolało go jedynie gardło. Nie było widać żadnej krwi. Dziecko odebraliśmy do domu tego samego dnia w bardzo dobrym humorze. Rekonwalescencja przebiegła bezproblemowo. Od czasu operacji dziecko nie chrapie w nocy, jest pełne energii, bez sińców pod oczami. Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za wyleczenie mojego syna. Zupełnie nie warto było stresować się przed operacją. Żałuję tylko, że tak długo z tym zwlekałam.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

Profesjonalizm, zaangażowanie to cechy pana doktora. Pomógł mi wiele lat temu przeprowadzając dwukrotnie operacje zatok, (poprzedni lekarz wykonał operację bezskutecznie-źle). Do tej pory jestem pod kontrolą dzięki czemu egzystuję.
Szczerze polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

Trafiłam do doktora z powodu nawracajacych infekcji górnych dróg oddechowych. Opowiedziałam o swoich problemach i doktor zlecił niezbędne badania, które wykonałam tuż po wizycie w klinice. Wydaje mi się, że najczęściej w tego typu problemach leczenie idzie w kierunku operacji i słusznie. Zobaczymy, czy zabieg pomoże.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne krwawienia z nosa

Pełen profesjonalizm, wizyta w zaplanowanym czasie bez zbędnego oczekiwania.
Jedyny minus to dość znaczny koszt.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ciągły katar i zablokowany nos

Wspaniały człowiek. Do Doktora trafiłem przypadkiem w jedynej z polskich przychodni w Dublin. Po pierwszej wizycie rozpoznał moją przypadłość ( przewlekłe zapalenie zatok, torbiel w zatoce, krzywa przegroda i przerost małżowiny nosowej ) . Operacja obyła się już po 2 tygodnikach w klinice KRAJMED w Warszawie.
Przy okazji chciałbym podziękować Doktorowi oraz całemu personelowi za wspaniałą opiekę i domową atmosferę. Z czystym sumieniem polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne operacja zamknięcia perforacji przegrody nosa.

Pan Doktor wykonał u mnie operację zamknięcia perforacji przegrody nosowej,zmniejszenie małżowiny i operację endoskopową zatok. Operacja się powiodła,największy mój problem,czyli perforacja została zamknięta,wszystko ok,poza jednym,mój nos po operacji zmienił kształt,lekko opadł i w ten sposób uwydatnił się mój garb na nosie. Przed zabiegiem byłam zapewniana,przez bardzo miłą Panią,która ze mną omawiała zabieg,że nos absolutnie nie zmieni kształtu,a jednak. Niestety nie umię się z tym pogodzić,zawsze byłam zadowolona z wyglądu swojego nosa,choć nie był idealny,a teraz nie mogę na niego patrzeć. Przykre to. Pan doktor nie wytłumaczył mi dlaczego tak się stało,stwierdził,że na razie muszę to zaakceptować,a po kilku miesiącach można u mnie zastosować jakieś wypełnienie,które utrzymuje się do ok roku. Niestety mnie to nie satysfakcjonuje,to kolejne koszty,a na operację wydałam bardzo dużo.Jestem wdzięczna doktorowi za pomoc,ale za razem mam żal,że takie coś mnie spotkało i to u tak doświadczonego lekarza!

dr n. med. Marek Krajewski

Witam, niestety nie podała Pani swoich danych, więc nie mogę odnieść się indywidualnie do Pani sytuacji. Proponuję skontaktować się z działem Obsługi Pacjenta mailowo na adres: recepcja@krajmed.pl. Nie mniej jednak nie ma deformacji, której nie moglibyśmy skorygować. Dopiero po okresie wygojenia będzie można ocenić i ewentualnie skorygować.
pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med., lekarz specjalista otorynolaryngolog, założyciel i właściciel Centrum Medycznego Krajmed. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Skrzywienie przegrody nosowej
 • Polipy nosa
 • Polipy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Staże

 • .

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Hiszpański, Szwedzki, Rosyjski, Francuski

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania