O nas

Centrum Nowoczesnej Laryngologii. Prywatne Centrum Medyczne w Warszawie. Udzielamy porad ambulatoryjnych z zakresu chorób: nosa, zatok, uszu, gardła, a także zaburzeń węchu. Ponadto oferujemy konsultacje lekarzy ponad 20 specjalności oraz wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu laryngologii i chirurgii plastycznej twarzy. W naszym Centrum mieści się Poradnia USG, Poradnia Zaburzeń Węchu, Poradnia Chorób Infekcyjnych, Poradnia Medycyny Podroży, Pracownia Tomografii Komputerowej. Posiadamy jednoosobową komorę hiperbaryczną, umożliwiającą zastosowanie ciśnienia do 3,2 ATA.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf
 • Pantomograf
 • Ultrasonograf
 • Audiogram
 • Tympanogram
 • Endoskop
 • Kamera endoskopowa
 • Mikroskop
 • Laser biostymulacyjny
 • Ekg
 • Komora hiperbaryczna
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (930)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Damian Okruciński konsultacja pediatryczna

  Najlepszy Pediatra hodzimy do Pana już dawno zawsze ma poszycie humoru zawsze uspokoi jest dokładny

  lek. Damian Okruciński

  Dziękuję za polecenie!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Sarna konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Genialna Pani doktor, która holistycznie podchodzi do chorób i zadaje doskonałe pytania, które z łatwością doprowadzają do uzyskania planu działania. Jestem bardzo zadowolony, że mogłem spotkać się z Panią i od razu otrzymać 2izje leczenie córeczki. Polecam... tata trzyletniej córeczki:)

  lek. Klaudia Sarna

  Mnie również było miło i dziękuję za opinię.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Damian Okruciński konsultacja pediatryczna

  Lekarz z ogromną wiedzą, empatią, wyrozumiałością i poczuciem humoru. Bardzo dokładnie (ale i sprawnie) robi wywiad, bada. Trafna diagnoza, dobre leki. Na wizytę mój czterolatek przyszedł z podstępnym zapaleniem płuc, którego trzech lekarzy "nie wysłyszało" i metalicznym kaszlem, ja razem z nim ledwie żywa z niepokoju o niego i nieprzespanych nocy. Po wizycie ja wyszłam psychicznie uzdrowiona, syn właśnie wyzdrowiał. Przywrócił mi Pan wiarę w lekarzy i udowodnił, że jeszcze są tacy z powołania. Dziękuję, wrócimy nieszybko (mam nadzieję).

  lek. Damian Okruciński

  Dziękuję za takie miłe słowa i obszerne polecenie! Bardzo mi miło :)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska konsultacja audiologiczna

  She is a very good doctor. Kind and caring towards children. A knowledgeable and experienced doctor. He examined my daughter in detail. 4 different doctors could not solve my daughter's ear problem. But Miss Agnieska cleaned my daughter's ear within 2-3 minutes and removed the tube from her ear. The medications she prescribes also work. I highly recommend this doctor.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Damian Okruciński

  Doktor Damian powinien prowadzić dla innych lekarzy szkolenia typu: „Czym jest empatia i jak ją stosować w pracy z drugim człowiekiem?”, „Co to jest poczucie humoru? Instrukcja obsługi” oraz „Jak nie być znieczulonym, zblazowanym i zawsze zaangażowanym?”… A także wiele innych. Pan Doktor to złoto. Ogromna wiedza, profesjonalizm, pozytywna postawa, która udziela się każdemu w jego otoczeniu są to cechy, które w tym zawodzie występują niezbyt często. Doktor Damian uspokaja (a dla takich przewrażliwionych matek jak ja, to ogromna wartość!), wyjaśnia, tłumaczy. A to wszystko z uśmiechem na ustach. Po prostu super! Polecam po stokroć!

  lek. Damian Okruciński

  Dziękuję!!! Aż kilka razy przeczytałem Pani opinie, i tyle razy się wzruszyłem... Bardzo mi miło, że moja skromna osoba jest tak mile odbierana, i szczerze się cieszę, że mogłem Państwu pomóc :) Pozdrawiam!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania