lek.

Marek Klar

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

58 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Marek Klar Po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej, w 1992 roku zacząłem pracę w miejskim szpitalu w Katowicach Bogucicach, gdzie obejmowałem stanowiska: stażysty, asystenta i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pana doktora trafiłam przypadkowo.."odesłana" z Centrum Onkologii w Gliwicach. Na pierwszej wizycie wyznaczenie terminu zabiegu już za 7 dni. Po zabiegu wizyta Pana doktora na sali z pytaniem o samopoczucie..Choć minęło niewiele czasu od diagnozy..czerniak a dalej dziesiątki wizyt u obojętnych lekarzy dziś mogę powiedzieć Dziękuję Panie doktorze jest Pan niezwykłym lekarzem..dzięki temu że trafiłam pod Pana opiekę, wszystko tak szybko się potoczyło. Czas pokaże ca będzie, na chwilę obecną jestem zdrowa dzięki Panu. Polecam w 200%

 • E
  Lokalizacja: Atena ClinicUsługa: korekcja powiek

  Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania jestem pod dużym wrażeniem uprzejmości wiedzy i profesjonalnego podejścia do pacjenta.
  Lekarz został mi polecony przez koleżankę dlatego w zasadzie wiedziałam że jest bardzo dobry.I nie pomyliłam się! Wizyta miła profesjonalna rzeczowa.

 • M

  Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście. Po konsultacjach termin zabiegu wyznaczy już na następny tydzień. Szybko i bezboleśnie przeprowadzony zabieg. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty , kolejnej już u dr Klara. Świetny lekarz, na pewno będę do Niego wracała. Taki lekarz, który budzi zaufanie. Dokładnie wykonane badania - zarówno Doppler żył jak i USG piersi, przyjazna obsługa, przyjazne otoczenie, czułam się dobrze "zaopiekowana".

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Atena ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Dr Marek Klar :wiedza,profesjonalizm,właściwa diagnoza,najlepszy wybór decydujący o leczeniu,wrażliwość,przyjazny stosunek do pacjenta,jestem bardzo zadowolona z leczenia.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Atena ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Tego chirurga poleciła mi bardzo dobra znajoma, która ma sporą wiedzę w kwestii chirurgii estetycznej powłok brzusznych i nie żałuję. Bardzo kompetentny i uczciwy człowiek.

 • N

  Moja wizyta odbyła się 27 marca 2018... Pierwszy raz spotkalam sie z takim lekarzem. Serce jak dzwon, bardzo dobry, profesjonalny, i co najwazniejsze szybko nko zareagował na moja dolegliwość, i chce dalej prowadzic moje leczenie. Usmiech i zapal do pracy. Czlowieka traktuje jak czlowieka, a nie jak zarobek:)

 • A
  Lokalizacja: Atena ClinicUsługa: konsultacja

  Gorąco polecam Lekarza. Kompetentny, rzeczowy, doświadczony i (co jest również bardzo ważne) z wysokim poziomem kultury osobistej. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a diagnoza podparta była ogromną wiedzą.

 • Lokalizacja: Atena ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobry lekarz, odpowiednie podejście do pacjenta, sprzęt na najwyższym poziomie. Polecam gorąco :) !

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Znakomicie wyposażony gabinet! Przystępna cena! Pamiętajcie o wpisaniu dokładnie adresu w GPS z literką A przy jedynce!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Marek Klar

  Po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej, w 1992 roku zacząłem pracę w miejskim szpitalu w Katowicach Bogucicach, gdzie obejmowałem stanowiska: stażysty, asystenta i kierownika oddziału chirurgii. W roku 2001 uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia z chirurgii ogólnej, w 2004 tytuł specjalisty medycyny ratunkowej. W 2012 roku ukończyłem specjalizację z chirurgii onkologicznej. Oprócz 10000 wykonanych zabiegów chirurgicznych odbyłem liczne staże i szkolenia m.in. w USA.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna