Biodent Przychodnia Specjalistyczna Anna Sobieraj i Lucjan Sobieraj

(4 opinie)

Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska działająca od 1999 roku. Świadczymy usługi medyczne z zakresu stomatologii, ginekologii, endokrynologii i chirurgii ogólnej oraz usługi pielęgniarskie zarówno... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Biodent Przychodnia Specjalistyczna Anna Sobieraj i Lucjan Sobieraj

Wróblewskiego 67

41-106 , Siemianowice Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska działająca od 1999 roku. Świadczymy usługi medyczne z zakresu stomatologii, ginekologii, endokrynologii i chirurgii ogólnej oraz usługi pielęgniarskie zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i prywatnie. Dysponujemy własną pracownią RTG oraz USG.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Słonicz Inny

  Na stronie napisano że lekarz dba o pacjentki - cóż o mnie nie zadbał Pierwszy raz byłam u doktora co najmniej rok temu Mówiłam że chce odstawić antykoncepcję bo strasznie puchne Doktor zmienił dawkę odradził odstawienie i ... tyle Lekarz ogólny zrobił badania i wystawił skierowanie do ginekologa z prośbą o leczenie Doktor Słonicz powiedział że żadnych badań nie zleci i nie wykona bo jak mam regularne okresy to nie jego sprawa Wystawił skierowanie z notatka że odmawiam leczenia hormonalnego Ja nie odmawiam leczenia tylko najpierw niech ustali co mi jest a potem wypisuje leki Mam 36 lat i chce zajść w ciążę kiedy powiedziałam to doktorowi odpowiedział że od leczenia niepłodności to też nie on Doktor nie traktował mnie poważnie Idę do ginekologa ze skierowaniem Lekarz nie wykonuje żadnego badania a kiedy mówię że nie chce już brać anty bo chce zajść w ciążę ale niedomagam i warto może zrobić jakieś badania to on nic Kiedy zapytałam dlaczego wpisuje nieprawdę (wpisał nieregularne miesiączki podczas gdy mam regularne i napisał że odmawiam leczenia) powiedział że nie musi mi odpowiadać Dopóki wchodziłam recepta trzy minuty wizyta to ok ale jak zapytałam co ze zdrowiem to nie odpowiedział a jak dopytywałam to zero reakcji Jak można 36-letniej chcącej zajść w ciążę kobiecie napisać w skierowaniu że odmawia leczenia skoro konflikt był wyłącznie na tle antykoncepcji ? Zero szacunku merytoryki Można sprawdzić moją kartotekę że od roku żadnego badania tylko anty anty potem mniejsza dawka anty a na koniec że odmawiam leczenia A czy on w ogóle wie co mi jest ? Nie bo nie wykonał i nie zlecił badań A może cytologia? USG ? Cokolwiek ? Jedyny pozytyw to ładny czysty gabinet Złożyłam pismo brak odpowiedzi

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Chodacki Inny

  Wspaniały lekarz ! Sympatyczny, spokojny, delikatny. To Była moja najprzyjemniejsza wizyta u stomatologa :)

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Święszek Inny

  Pani dr Święszek jest bardzo sympatyczną osobowością, starannie wykonuje badania usg, oraz omawia szczegółowe badania z pacjentem co się rzadko zdarza... Polecam zdecydowanie kobietom w ciąży. Na pewno będą pod znakomitą opieką Pani ginekolog.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Słonicz Inny

  Bardzo konkretny lekarz. Prowadziłam dwie ciąże, dobieraliśmy antykoncepcję,pare zabiegów. I jestem bardzo zadowolona.
  Polecam w 100%

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania