Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 140 zł

Individual therapy in english • 180 zł

Psychological consultation in English • 180 zł +1 więcej

Psychoterapia indywidualna • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


a) Pobierz komunikator wideo Skype
b) Upewnij się, że pamiętasz swoje dane logowania
c) Dodaj mnie do swojej listy kontaktów, nazywam się: malwina.h.
d) Sprawdź połączenie internetowe i bądź gotowy/a 10 minut przed konsultacją


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Wrocław
Gabinet Prywatny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Udzielam konsultacji psychologicznych oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Terapię prowa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Anoreksja
 • Nerwica natręctw
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


140 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


Wrocław

140 zł

Gabinet Prywatny

Czas trwania 50 minut.

Pozostałe usługi

Individual therapy in english


180 zł

Konsultacja online


Wrocław

180 zł

Gabinet Prywatny

Czas trwania 50 minut.


Psychological consultation in English


180 zł

Konsultacja online


Wrocław

180 zł

Gabinet Prywatny

Czas trwania 50 minut.


Psychoterapia indywidualna


140 zł

Konsultacja online

Regularne spotkania raz w tygodniu, poprzedzone kilkoma konsultacjami psychologicznymi.Wrocław

140 zł

Gabinet Prywatny

Regularne sesje raz w tygodniu, poprzedzone kilkoma konsultacjami psychologicznymi.
Czas trwania 50 minut.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia indywidualna

Profesjonalna psychoterapia, ktora pomogła mi zrozumieć i zaakceptować siebie. Dzięki rozmowom zrozumiałam swoje działania, zachowania i mogę w końcu walczyć o to co dla mnie ważne

Malwina Huńczak

Dziękuję za podzielenie się opinią. Życzę powodzenia!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny psychoterapia indywidualna

Pani Malwina już na pierwszej sesji wzbudziła we mnie zaufanie, dzięki temu podjęłam decyzje o rozpoczęciu psychoterapii. Cudowna osoba pełna empatii i wrażliwości oraz indywidualnego podejścia do problemu pacjenta. Każda wizyta dużo mi uświadamia i bardzo pomaga dotrzeć do swoich przeżyć i emocji z nimi związanymi . Pani Malwina jest bardzo czujną osobą i wyjątkowym obserwatorem, wsłuchuje się w to co pacjent mówi, łącząc ze sobą fakty często nie mające ze sobą nic wspólnego, a które mają olbrzymie znaczenie. Rozpoczęcie sesji terapeutycznych z Panią Malwiną jest najlepszą inwestycją siebie. Pani Malwina jest psychologiem z powołania i profesjonalistką w swojej dziedzinie. W gabinecie sprzyja przyjazna atmosfera, od kilku tygodni jednak sesję odbywają się online i mimo braku fizycznej obecności, są one bardzo udane i profesjonalne. Polecam z całego serca wizyty u Pani Malwiny, to niesamowita droga do poznania samego siebie w której Pani Malwina towarzyszy, daje perspektywy i bardzo wspiera.

Malwina Huńczak

Bardzo dziękuję za słowa uznania oraz zaufanie w podążaniu wspólną drogą psychoterapii. Pozdrawiam ciepło!


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Prywatny konsultacja psychologiczna

Do Pani Malwiny chodzę na regularne spotkania, które odbywają się w miłej atmosferze. Pomagają mi spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Otrzymuję wskazówki, które wpływają na powrót do normalnego, codziennego życia. Wysłucha i powie nad czym trzeba pracować. Jest ciepłą, miłą osobą. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.

Malwina Huńczak

Pani Różo, dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że nasze spotkania pozytywnie wpływają na Pani samopoczucie. Serdecznie pozdrawiam!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny psychoterapia

Do Pani Malwiny przyszedłem, ponieważ od kilku lat podejrzewałem u siebie zaburzenia na tle afektywno-dwubiegunowym. Na psychoterapię uczęszczam już od kilku miesięcy i ogromnie cenie sobie zaangażowanie, indywidualne podejście i profesjonalizm Pani Malwiny. Już na pierwszej wizycie spotkałem się ze zrozumieniem mojego problemu i wysłuchaniem mojej prośby o samą formę terapii (wcześniej zdarzyło mi się już uczęszczać do innego psychoterapeuty i chciałem dokonać pewnych zmian z uwagi na specyfikę mojego problemu). Poza pomocą w zrozumieniu i wskazaniu rozwiązań dla moich długotrwałych problemów, terapia pomaga mi zmierzyć się z codziennymi wyzwaniami i pozwala rozładować oraz przeciwdziałać stresowi, a jest to niezwykle ważne przy mojej chorobie. Pani Malwina pomogła mi również zwalczyć obawy przed wizytą u psychiatry. Pozwoliło mi to rozpocząć lekoterapię, która w połączeniu z psychoterapią, pozwoliła mi na powrót stabilności w moim życiu.

Malwina Huńczak

Panie Oskarze, dziękuję za miłe słowa i cieszę się z efektów naszej wspólnej pracy. Pozdrawiam serdecznie!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Konsultacja psychologiczna (50 minut) – 3 pierwsze wizyty

Trafiłam do p. Malwiny w złym stanie (ponieważ nie wiedziałam co się ze mną dzieje, a teraz już wiem) cierpię na nerwicę lękową oraz nerwicę natręctw. Z pewnością nie jest to "codzienność" p. Malwiny, a wręcz przeciwnie. Gdy opowiadałam o swoich myślach natrętnych padły słowa: " Czy nie boisz się, że jeżeli nazwiemy twoje myśli podczas terapii to one staną się realne?" Oraz "Nie boisz się, że od terapii może być gorzej?" - otóż tak! Boje się! Na tym polega moja choroba. Zapytanie czy nie boje się że natrętne myśli staną się realne dudniło w mojej głowie przez kilka najbliższych tygodni i doprowadziło mnie do bardzo złego stanu, uwierzyłam, że mogę być psychopatą. Uwierzyłam, że mogę zrobić komuś krzywdę. Moja teraźniejsza terapeutka złapała się za głowę, że ktoś mógł mi takie pytanie zadać - myśli natrętne nigdy się nie staną realne! A twierdzenie że tak moze być to jak dolanie oliwy do ognia. P. Malwina praktycznie nic się nie odzywała, co najwyżej kilka razy pociągnęła za język - ale absolutnie nie próbowała dodać otuchy czy rozluźnić atmosfery, jeżeli milczałam p. Malwina też. Problem polega na tym, że w przypadku mojej choroby milczenie jest wynikiem ogromnego stresu, który cichy ton i brak reakcji ze strony p. Malwiny cały czas był podsycany. Na początku z wizyty wyszłam z przekonaniem, że tak wygląda takie spotkanie - ponieważ było to moje pierwsze. Na szczęście teraźniejsza terapeutka wytłumaczyła mi, że tak nie powinno się przyjmować osoby z moim problemem. Nie wątpliwie P.Malwina może byc świetnym ratunkiem dla osób ze zwykłymi problemami życia codziennego, ale nie dla mnie

Malwina Huńczak

Pani Olgo, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Spróbuję się do niej szczegółowo odnieść. Odbyła Pani u mnie jedną wizytę konsultacyjną. Umówiła się Pani na drugą wizytę, nie przyszła Pani na to spotkanie i również Pani tego spotkania w żaden sposób nie odwołała. Zazwyczaj nagrywam sesje terapeutyczne z pacjentami na dyktafon, zawsze prosząc pacjenta uprzednio o zgodę. Nasze spotkanie również zostało nagrane, przesłuchałam je dokładnie i z nagrania wynika, że przytoczone przez Panią słowa są zwyczajnie wyrwane z kontekstu naszej rozmowy.

Z analizy nagrania Pani wizyty konsultacyjnej wynika również, że podczas naszego pierwszego (i jedynego) 50-minutowego spotkania zadałam Pani około 70 pytań/ komentarzy, aby jak najlepiej móc zrozumieć Pani trudności, ich historię i kontekst. Z nagrania wynika również, że wstępnie wyjaśniłam Pani na czym polegają pierwsze spotkania konsultacyjne, jaki jest ich charakter i udzieliłam Pani kilku wstępnych informacji na temat kierunku, w jaki mogłaby zmierzać Pani psychoterapia, jeśli się Pani na nią zdecyduje. Z nagrania wynika, że podczas naszej rozmowy nie było żadnych chwil ciszy dłuższych niż kilka sekund (zazwyczaj 2 – 3 sekundy). W związku z powyższym nie zgadzam się z podanym przez Panią opisem naszej sesji.

Psychoterapia, poprzedzona konsultacjami psychologicznymi to długoterminowy proces. Tym bardziej ubolewam, że nie zdecydowała się Pani na odbycie kolejnego spotkania w celu wyjaśnienia swoich obaw i wątpliwości, a wybrała Pani możliwość dodania negatywnej opinii. Przykro mi, że tak Pani odebrała nasze spotkanie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Pojawiłam się u pani Malwiny z problemem silnego stresu, jaki wywoływała we mnie praca zawodowa. Kilka miesięcy wspólnej pracy uświadomiły mi, na czym naprawdę polegał mój problem. Co najważniejsze – praca z panią Malwiną pozwoliła mi zbudować zaufanie do samej siebie i poczucie, że mogę dalej iść pewnie sama w swoim życiu.
Podczas spotkań bardzo szybko zauważyłam relację, która się między nami zbudowała – pani Malwina w mgnieniu oka zdobyła moje zaufanie. Już po pierwszych dwóch spotkaniach czułam się „jak u siebie”, a przede wszystkim wiedziałam, że jestem dokładnie tam, gdzie powinnam u kogoś, u kogo powinnam być.
Próbuję zastanowić się, co szczególnie pozwoliło mi na tak swobodną współpracę z panią Malwiną. Zauważyłam ciepły uśmiech w odpowiednich chwilach zbalansowany ze spokojem słuchania , zrozumienia i nieoceniania. Doceniam również trafne pytania, oraz cały ogrom wypowiadanych cenie i spokojnie spostrzeżeń, które pozwoliły mi w swoim tempie przejść przez proces terapii.
Terapia z panią Malwiną to zdecydowanie jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Wiem, że jeśli zajdzie taka potrzeba, z chęcią wrócę do pracy z tą psychoterapeutką

Malwina Huńczak

Pani Michalino, jest mi niezmiernie miło czytając Pani słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam być dla Pani wsparciem w przejściu trudnego czasu. Dziękuję za Pani zaufanie, zaangażowanie w naszą współpracę i życzę wszystkiego co najlepsze!


M
Użytkownik zweryfikowany

Podczas mojej terapii z Panią Malwiną bardzo szybko poczułam się swobodnie wyrażając swoje emocje i przemyślenia.
Jestem bardzo zadowolona z naszych spotkań, które dają mi narzędzia do zrozumienia siebie i tego, co przeżywam. Jestem wdzięczna Pani Malwinie za rzeczowe porady, spostrzeżenia i przede wszystkim za umiejętność wysłuchania i zrozumienia.

Malwina Huńczak

Pani Martyno, dziękuję za te poruszające słowa i mam nadzieję, że nasza dalsze spotkania będą dla Pani równie owocne. Pozdrawiam ciepło!


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Malwina jest uważnym słuchaczem, który potrafi szybko połączyć pozornie nie mające ze sobą powiązania fakty. Zadając trafne pytania pomaga znaleźć odpowiedzi. Przede wszystkim jednak w trakcie spotkania potrafi stworzyć atmosferę akceptacji i zaufania, co bardzo pomaga w terapii. Polecam.

Malwina Huńczak

Dziękuję za zaufanie i podzielenie się opinią. Pozdrawiam serdecznie!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

I have been in therapy with Malwina since couple of months. I love the way she makes me feel comfortable in sharing with her my issues, I personally recommend her to people that needs help.

Malwina Huńczak

Thank you Gabriele for sharing your comment, I wish you all the best!


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

I have been having weekly sessions for nearly a year with Mrs Hunczak and have seen myself changed tremendously throughout this time. Thanks to our fruitful conversations, I have been able to overcome difficult personal situations. Thank you Malwina for continuously helping me.

Malwina Huńczak

Thank you for your trust and willingness to work together. I'm happy to hear that you see positive changes in you life.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem zagubiona. Nie wiem co myśleć. Zawsze byłam bardzo wrażliwa a może i przewrażliwiona. Chyba nigdy nie czułam się naprawdę szczęśliwa. Z czasem to się pogłębiało. Teraz ciężko mi funkcjonować w normalnym życiu. Mam wahania nastrojów, chcę mi się płakać bez powodu, czuję się okropnie. Nawet nie umiem tego dobrze opisać, mam tyle myśli. Ten ból emocjonalny aż boli. Nie umiem tego określić. Jest coraz gorzej. Nie wiem już co mam myśleć. Czy jest coś ze mną nie tak czy nie? Czy po prostu jestem nadwrażliwa?

  Intensywne i trudne emocje, o których Pani pisze , z pewnością mocno utrudniają Pani codzienne funkcjonowanie. Obniżony nastrój, płaczliwość, odczuwanie emocjonalnego bólu, utrzymującego się od dłuższego czasu z pewnością nie jest wynikiem Pani wrażliwości czy tego, że coś z Panią „jest nie tak”. To, że czuła się tak Pani zawsze i nigdy do tej pory nie była Pani szczęśliwa nie oznacza, że musi tak być nadal. Zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem/ psychoterapeutą. Z pomocą specjalisty będzie Pani miała możliwość bliższemu przyjrzeniu się swoim trudnościom, ich przyczynom i wypracowaniu odpowiednich metod poradzenia sobie z nimi. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Malwina Huńczak

  Malwina Huńczak

 • Czy to może być nerwica lękowa? od 5 lat cierpie na dziwne dolegliwośći typu ataki drgawek wieczorami, dusznosci, pocenie sie,drzenie rąk, rózne myśli w głowie, nakręcanie sie (głownie wieczorami) , zaburznie jedzenia, brak apetytu( strach przed tym ze sie zakrztusze) byłem u kilku psychiatrów stosowoałem rózne leki ale nie pomagały mi i zmieniłem na innego psychiatre który przepisał mi leki Diphergan, Sympramol ,Fluanxol Stosuje tak po 1 z kazdych tych lekków tabletki rano i wieczorem 1 tabletka Diphergan oraz 2 tabletki Sympramol i 2 tabletki Fluanxol i bardzo mi te leki przyniosły ulge a jak przerwałem na 2 tygodnie branie tych leków tylko na wieczór, choroba wróciła z takimi objawami jak przed braniem leków.Czy to oznacza ze juz zawsze musze brać te leki? one są jakieś silne psychotropowe w tej dawce rano i wieczorem?

  Słusznie Pan zauważa, że trudności których Pan doświadcza mogą być objawem zaburzeń lękowych (pot. „nerwicy lękowej"). Najlepiej, gdyby porozmawiał Pan na temat swoich objawów z lekarzem prowadzącym/ psychiatrą, który ma pełny obraz przebiegu Pana choroby i przepisał Panu leki. Pisze Pan, że odstawił Pan leki na 2 tygodnie i objawy powróciły. Nie wiem jakie zalecenia otrzymał Pan od lekarza, ale nie wolno zmieniać dawkowania leków czy odstawiać ich nagle bez zasięgnięcia porady u lekarza. Nie oznacza to, że już zawsze będzie Pan musiał brać leki, ale proszę pamiętać, że farmakoterapia działa głównie na objawy zaburzeń, nie usuwając ich przyczyny. Oznacza to, że po odstawieniu leków objawy będą miały tendencję do powracania. Dlatego zachęcam Pana do jednoczesnego podjęcia psychoterapii, podczas której będzie Pan miał okazję przyjrzeć się bliżej swoim trudnościom, zrozumieć ich przyczynę i przede wszystkim wypracować lepszy dla Pana sposób funkcjonowania, być może bez konieczności zażywania leków w przyszłości. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Malwina Huńczak

  Malwina Huńczak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Udzielam konsultacji psychologicznych oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Terapię prowa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Anoreksja
 • Nerwica natręctw
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania