Adres

Pawła Włodkowica 21/38, budynek B, I piętro, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet Prywatny (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
71 776.....

Konsultacja psychologiczna (50 minut) – 3 pierwsze wizyty • 150 zł

Psychoterapia indywidualna (50 minut) – kolejne regularne sesje • 120 zł

English counseling (50 minut) • 150 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Udzielam konsultacji psychologicznych oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Terapię prowa...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet SWPS (specjalizacja: Psychologia Kliniczna, jednolite studia magisterskie ukończone z wyróżnieniem)
 • Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii (obecnie jetsem w trakcie procesu certyfikacji)

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna (50 minut) – 3 pierwsze wizyty

150 zł


Pawła Włodkowica 21/38, budynek B, I piętro, Wrocław

150 zł

Gabinet Prywatny


Psychoterapia indywidualna (50 minut) – kolejne regularne sesje

120 zł


Pawła Włodkowica 21/38, budynek B, I piętro, Wrocław

120 zł

Gabinet Prywatny


English counseling (50 minut)

150 zł


Pawła Włodkowica 21/38, budynek B, I piętro, Wrocław

150 zł

Gabinet Prywatny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Podczas mojej terapii z Panią Malwiną bardzo szybko poczułam się swobodnie wyrażając swoje emocje i przemyślenia.
Jestem bardzo zadowolona z naszych spotkań, które dają mi narzędzia do zrozumienia siebie i tego, co przeżywam. Jestem wdzięczna Pani Malwinie za rzeczowe porady, spostrzeżenia i przede wszystkim za umiejętność wysłuchania i zrozumienia.

Malwina Huńczak

Pani Martyno, dziękuję za te poruszające słowa i mam nadzieję, że nasza dalsze spotkania będą dla Pani równie owocne. Pozdrawiam ciepło!


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Malwina jest uważnym słuchaczem, który potrafi szybko połączyć pozornie nie mające ze sobą powiązania fakty. Zadając trafne pytania pomaga znaleźć odpowiedzi. Przede wszystkim jednak w trakcie spotkania potrafi stworzyć atmosferę akceptacji i zaufania, co bardzo pomaga w terapii. Polecam.

Malwina Huńczak

Dziękuję za zaufanie i podzielenie się opinią. Pozdrawiam serdecznie!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

I have been in therapy with Malwina since couple of months. I love the way she makes me feel comfortable in sharing with her my issues, I personally recommend her to people that needs help.

Malwina Huńczak

Thank you Gabriele for sharing your comment, I wish you all the best!


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

I have been having weekly sessions for nearly a year with Mrs Hunczak and have seen myself changed tremendously throughout this time. Thanks to our fruitful conversations, I have been able to overcome difficult personal situations. Thank you Malwina for continuously helping me.

Malwina Huńczak

Thank you for your trust and willingness to work together. I'm happy to hear that you see positive changes in you life.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Pani Malwina to godny polecenia specjalista, troskliwy i cierpliwy terapeuta budzący zaufanie. Pani Malwino, jestem Pani bardzo wdzięczna za uważne słuchanie i celne pytania, dzięki którym z wizyty na wizytę czułam się pewniej w przeżywaniu swych trudności. Dostałam sporo cennych uwag i dobrych narzędzi do pracy nad sobą i bezcenne wręcz poczucie bezpieczeństwa, że mam się do kogo zwrócić kiedy życie znów stanie się trudne do ogarnięcia samemu...

Malwina Huńczak

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i podzielenie się opinią. Cieszę się z efektów naszej wspólnej pracy i trzymam za Panią kciuki. Pozdrawiam serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Pani Malwina Huńczak jest osobą, która w sposób zindywidualizowany podchodzi do pacjenta, precyzyjnie określa jego potrzeby i aktualne stany emocjonalne.
Jako pacjentka Pani Malwiny Huńczak mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona ze spotkań, dzięki którym mogłam lepiej zrozumieć siebie, a co najważniejsze mogłam dojść do tego sama dzięki wspólnym, odpowiednio kierowanym rozmowom.
Profesjonalizm, precyzja oraz nastawienie na uważne słuchanie pacjenta charakteryzują te spotkania.

Malwina Huńczak

Pani Martyno, cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w drodze do zmian. Życzę Pani, aby nic nie zakłócało wewnętrznego spokoju, który Pani odzyskała.
Pozdrawiam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny konsultacja psychologiczna (50 minut) – 3 pierwsze wizyty

Serdecznie polecam spotkania z Panią Malwiną. Byłam 3 razy zaledwie, ale juz jestem przekonana, że chcę chodzić na długą terapię właśnie do tej terapeutki. Jest ciepłą osobą i kompetentną. Na tych wizytach mogłam usłyszeć to czego sama u siebie nie widziałam. Daje do myślenia i rozjaśnia. Dotykamy bardzo trudnych tematów. Dzisiaj na 3ej terapii otworzyłam się na maxa i nie żałuję :). Dziękuję Pani Malwino! Mam nadzieję, że z Pani pomocą naprawię siebie :)

Malwina Huńczak

Bardzo dziękuję za te miłe słowa oraz zaufanie w podążaniu wspólną drogą terapii!
Pozdrawiam ciepło!


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Prywatny psychoterapia indywidualna

Pani Malwina jest bardzo ciepłą i wzbudzającą zaufanie osobą. Ma dużą cierpliwość i bardzo się stara pomóc swoim pacjentom.

Malwina Huńczak

Dziękuję za ciepłe słowa i życzę powodzenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Pani Malwina jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Potrafi słuchać i szybko wyciągać wnioski z tego co usłyszała, co pozwala na zrozumienie problemu z którym się przysło i rozwiązaniem go.

Malwina Huńczak

Panie Macieju, dziękuję za zaufanie i wspólną pracę. Pozdrawiam i trzymam za Pana kciuki!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny

Do Pani Malwiny Huńczak przyszłam ze względu na żałobę, która przerodziła się w podróż, podczas której dzieje się we mnie wiele więcej i w sposób odmienny, niż to sobie wyobrażałam. Pani Malwina towarzyszy w rozmowie w sposób nienarzucający się, ale uważny. Zwraca uwagę na aspekty, które mnie samej, lub bliskim umknęłyby jako oczywiste. Potrafi powiązać pozornie nic nie mające ze sobą wspólnego wątki, obnażając nieuświadomione do tej pory mechanizmy odczuwania i zachowań. Wybitnie punktualna, ale wyrozumiała. Obdarza niesamowicie ciepłym uśmiechem, skupieniem (lecz nie wycelowanym prosto w oczy), zaangażowaniem i otwartością na potrzeby pacjenta.

Malwina Huńczak

Pani Marianno, bardzo dziękuję za ciepłe słowa i gotowość do wspólnej pracy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem zagubiona. Nie wiem co myśleć. Zawsze byłam bardzo wrażliwa a może i przewrażliwiona. Chyba nigdy nie czułam się naprawdę szczęśliwa. Z czasem to się pogłębiało. Teraz ciężko mi funkcjonować w normalnym życiu. Mam wahania nastrojów, chcę mi się płakać bez powodu, czuję się okropnie. Nawet nie umiem tego dobrze opisać, mam tyle myśli. Ten ból emocjonalny aż boli. Nie umiem tego określić. Jest coraz gorzej. Nie wiem już co mam myśleć. Czy jest coś ze mną nie tak czy nie? Czy po prostu jestem nadwrażliwa?

  Intensywne i trudne emocje, o których Pani pisze , z pewnością mocno utrudniają Pani codzienne funkcjonowanie. Obniżony nastrój, płaczliwość, odczuwanie emocjonalnego bólu, utrzymującego się od dłuższego czasu z pewnością nie jest wynikiem Pani wrażliwości czy tego, że coś z Panią „jest nie tak”. To, że czuła się tak Pani zawsze i nigdy do tej pory nie była Pani szczęśliwa nie oznacza, że musi tak być nadal. Zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem/ psychoterapeutą. Z pomocą specjalisty będzie Pani miała możliwość bliższemu przyjrzeniu się swoim trudnościom, ich przyczynom i wypracowaniu odpowiednich metod poradzenia sobie z nimi. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Malwina Huńczak

  Malwina Huńczak

 • Czy to może być nerwica lękowa? od 5 lat cierpie na dziwne dolegliwośći typu ataki drgawek wieczorami, dusznosci, pocenie sie,drzenie rąk, rózne myśli w głowie, nakręcanie sie (głownie wieczorami) , zaburznie jedzenia, brak apetytu( strach przed tym ze sie zakrztusze) byłem u kilku psychiatrów stosowoałem rózne leki ale nie pomagały mi i zmieniłem na innego psychiatre który przepisał mi leki Diphergan, Sympramol ,Fluanxol Stosuje tak po 1 z kazdych tych lekków tabletki rano i wieczorem 1 tabletka Diphergan oraz 2 tabletki Sympramol i 2 tabletki Fluanxol i bardzo mi te leki przyniosły ulge a jak przerwałem na 2 tygodnie branie tych leków tylko na wieczór, choroba wróciła z takimi objawami jak przed braniem leków.Czy to oznacza ze juz zawsze musze brać te leki? one są jakieś silne psychotropowe w tej dawce rano i wieczorem?

  Słusznie Pan zauważa, że trudności których Pan doświadcza mogą być objawem zaburzeń lękowych (pot. „nerwicy lękowej"). Najlepiej, gdyby porozmawiał Pan na temat swoich objawów z lekarzem prowadzącym/ psychiatrą, który ma pełny obraz przebiegu Pana choroby i przepisał Panu leki. Pisze Pan, że odstawił Pan leki na 2 tygodnie i objawy powróciły. Nie wiem jakie zalecenia otrzymał Pan od lekarza, ale nie wolno zmieniać dawkowania leków czy odstawiać ich nagle bez zasięgnięcia porady u lekarza. Nie oznacza to, że już zawsze będzie Pan musiał brać leki, ale proszę pamiętać, że farmakoterapia działa głównie na objawy zaburzeń, nie usuwając ich przyczyny. Oznacza to, że po odstawieniu leków objawy będą miały tendencję do powracania. Dlatego zachęcam Pana do jednoczesnego podjęcia psychoterapii, podczas której będzie Pan miał okazję przyjrzeć się bliżej swoim trudnościom, zrozumieć ich przyczynę i przede wszystkim wypracować lepszy dla Pana sposób funkcjonowania, być może bez konieczności zażywania leków w przyszłości. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Malwina Huńczak

  Malwina Huńczak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Udzielam konsultacji psychologicznych oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Terapię prowa...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet SWPS (specjalizacja: Psychologia Kliniczna, jednolite studia magisterskie ukończone z wyróżnieniem)
 • Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii (obecnie jetsem w trakcie procesu certyfikacji)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Oddział Dzienny Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Akademii Medycznej we Wrocławiu
 • Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu
 • Aged Care Services w Sydney, Australia

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)