Adres

Nowowiejska 5 lok 20, Śródmieście , Warszawa
Gabinet Myśli Pozytywnej

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273.....

Kolejna wizyta diagnostyczna trwa około 50 min • 200 zł

Kolejna wizyta od godziny 21 • 190 zł

Kolejna wizyta trwa około 25 min. • 170 zł +2 więcej

Wizyta pierwszorazowa trwa około 80 min. • 300 zł

Wizyta terapeutyczna trwa około 50 min. • 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz, specjalista psychiatra. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych. Jest osoba empatyczną, potrafiącą...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny


Usługi i ceny

Kolejna wizyta diagnostyczna trwa około 50 min


Nowowiejska 5 lok 20, Warszawa

200 zł

Gabinet Myśli Pozytywnej


Kolejna wizyta od godziny 21


Nowowiejska 5 lok 20, Warszawa

190 zł

Gabinet Myśli Pozytywnej


Kolejna wizyta trwa około 25 min.


Nowowiejska 5 lok 20, Warszawa

170 zł

Gabinet Myśli Pozytywnej


Wizyta pierwszorazowa trwa około 80 min.


Nowowiejska 5 lok 20, Warszawa

300 zł

Gabinet Myśli Pozytywnej


Wizyta terapeutyczna trwa około 50 min.


Nowowiejska 5 lok 20, Warszawa

200 zł

Gabinet Myśli Pozytywnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej

Leczę się u Pani Doktor od kilku miesięcy. Zdecydowanie polecam, czuję się dużo lepiej, bardzo pomogła mi przetrwać trudny czas.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej Kolejna wizyta trwa około 25 min.

W trudnej dla mnie zyciowo chwili Pani Doktor jak zwykle profesjonalna i pomocna. Polecam Ja serdecznie wszystkim. Dobry lekarz i wyrozumiala osoba.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej Kolejna wizyta diagnostyczna trwa około 50 min

Dr Tomaszawska to jedna z niewielu psychiatrów która naprawdę chce pomoc pacjentom i wczuwa się w ich problem. Ogromna wiedza pod względem doboru leków, nie tylko w kwesti psychicznej. Sugeruje jakie badania powinno się wykonać i do jakiego specjalisty także powinno się udać aby cały organizm prawidłowo funkcjonował. Wizyty przebiegaja w miłej atmosferze, Pani dr nie ocenia, wręcz wczuwa się w ból pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Dopiero po kilku latach udało mi się trafić do prawdziwego specjalisty. Naprawdę polecam, uważam, ze dwu letnie leczenie u dr Tomaszewskiej to mój ogromny krok do przodu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej kontynuacja leczenia

Pani Dr lekarz z powołania, wysłucha, wesprze i co najważniejsze pomoże.Godna zaufania, zawsze przygotowana do wizyty.Leczę się u Pani Dr od lat. Godny Polecenia lekarz.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej

Wspaniały człowiek czuć od pani doktów zaangażowanie i empatyczne podejście do pacjenta gorąco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Do Pani Małgorzaty miałam przyjemność trafić kilka lat temu. Jestem wdzięczna za każdą wizytę zarówno kontrolną jak i spowodowaną nagłymi przypadkami. Po każdym wyjściu z gabinetu czuje się silniejsza, pełniejsza w nadzieję. To wszystko jest wynikiem ogromnej empatii, szczerości, troski i wiedzy jaką posiada Pani doktor. Mam wrażenie( a zauważyłam to już podczas mojej pierwszej wizyty) że przepisywanie recepty jest najmniejszym elementem niesienia pomocy ???? Pani Małgorzata jest nieoceniona w swoim fachu pod względem życzliwość, ilości pytań, cennych uwag. Każdy aspekt problemu jest brany pod uwagę, kiedy zachodzi potrzeba umówiony czas nie jest wyznacznikiem końca wizyty. Życzmy sobie więcej takich specjalistów. Tak naprawdę Pani doktor była pierwszą osobą, dzięki której doświadczyłam i uwierzyłam w sens leczenia farmakologicznego.
Dziękuję w imieniu swoim i swoich bliskich ????????????


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej kolejna wizyta

Pani doktor jest rzetelna, prawidłowo stawia diagnozę i pomaga w kryzysowych sytuacjach a przy tym jest bardzo subtelna.


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej

Niesamowita lekarka. Życzliwa, serdeczna, kompetentna. Czuję się zaopiekowana, prowadzona, bezpieczna. Polecam z całego serca.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej psychoterapia indywidualna

Pani Małgorzata jest bardzo przyjazna, empatyczna i budząca zaufanie. Pierwsza wizyta i od razu duża ulga i wsparcie. Gorąco polecam potrzebującym !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Myśli Pozytywnej

Bardzo profesjonalna, empatyczna i kompetentna Pani doktor. Fachowo przeprowadziła wywiad i pomogła mi. Polecam serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

  Witam, serdecznie. Jestem mamą 9-letniego chłopca. Jego wychowawcą szkolnym jest pedagog terapeuta. Zasugerowano nam, że dziecko może mieć ADD. Faktycznie odkąd rozpoczął naukę w szkole to daje się to zauważyć z różnym natężeniem. Chciałabym pomóc swojemu dziecku, bo tak w domu, jak i w szkole ma coraz więcej problemów, z którymi nie potrafi się sam uporać. Ma bardzo niską samoocenę. W sumie to potrafi popadać w ocenie sytuacji, jak i samego siebie ze skrajności w skrajność. Czasem wydaje mu się, że jest fantastyczny i mądry, a wystarczy niewiele by go zdołować. Słyszałam, że należy się w celu diagnozy skonsultować z psychiatrą. Czy Pani doktor pomaga takim dzieciakom?

  Szanowna Pani
  W sytuacji podejrzenia jakichkolwiek zaburzeń u dziecka czy dorosłego, najpierw należy przeprowadzić diagnostykę. Powinna polegać ona na zebraniu wywiadu od obojga rodziców dotyczącego niepokojących objawów jak również całego procesu rozwoju dziecka od okresu ciąży do teraz, z uwzględnieniem chorób obojga rodziców. Następnie powinno się wykonać tzw. testy psychologiczne, które miarodajnie ocenią jakie są możliwości intelektualne dziecka, zdolność zapamiętywania, kojarzenia i koncentracji. Powinno się również ocenić sprawność motoryczną syna.
  Tylko pełna ocena pozwoli potwierdzić podejrzenie ADD i wykluczyć inne przyczyny które mogą mieć podobne objawy. Czasem należy również wykonać badania dodatkowe jak EEG, badania krwi czy skonsultować się z neurologiem. O tym wszystkim poinformuje Panią lekarz w czasie stawiania diagnozy. Najlepiej, aby był to lekarz psychiatra specjalizujący się w leczeniu dzieci.
  Bez względu na to jaka będzie diagnoza powinna Pani otrzymać konkretne zalecenia jak należy wspierać syna w szkole i w domu. W sytuacji rozpoznania ADD dziecko powinno mieć możliwość nauczenia radzenia sobie, m.in. poprawy koncentracji. Do tego służą różnego rodzaju treningi koncentracji, oczywiście w tym wieku w formie zabawy.
  Pisze Pani również, że syn ma chwile, gdy bardzo nisko ocenia swoje możliwości i wątpi w siebie. To sygnał, który rzeczywiście jest bardzo niepokojący. Syn powinien mieć zapewnione wsparcie psychologiczne, tak aby nauczył się wierzyć w siebie i pokonywać codzienne trudności. Rodzice dzieci z ADHD i ADD powinni przejść przez cykl warsztatów dla rodziców, na których zwykle jest część psychoedukacyjna, czyli informacyjna i druga część, na której rodzice nabywają konkretne umiejętności jak pomóc dziecku z tym zaburzeniem.
  Proponuje, aby w pierwszym etapie zgłosiła się Pani z dzieckiem do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Takie poradnie są we wszystkich dzielnicach, pomoc tam świadczona jest bezpłatna. Jeśli szuka Pani Ośrodka prywatnego to należy zwrócić uwagę, czy świadczona pomoc jest kompleksowa. Czy w placówce ją psycholodzy, terapeuci i czy jest psychiatra dziecięcy. Proszę pamiętać, że powinna Pani na koniec otrzymać pisemną informację dla szkoły, gdzie będą dokładnie zawarte konkretne zalecenia jak wspomagać syna.
  Mam nadzieję, że te informację pomogą Pani. Niestety ja specjalizuję się w leczeniu osób dorosłych.
  Jeszcze jedno, przed zgłoszeniem do Poradni warto poprosić nauczycieli syna o pisemną ocenę zachowania i trudności syna w szkole, tam, aby lekarz diagnozujący miał jak najwięcej danych.
  Z poważaniem
  Małgorzata Tomaszewska

  lek. Małgorzata Tomaszewska

 • Pani doktor! Byłam Pani pacjentką na Wawelskiej. Chciałabym uzyskać dokumentację historii choroby. Jak mogę to uczynić? Proszę o informację.

  Proszę skontaktować się z recepcją Gabinetu Myśli Pozytywnej (telefon znajdzie Pani w danych placówki w której aktualnie przyjmuje pacjentów) i podać informacje kiedy dysponuje Pani czasem aby przyjechać po dokumentację.
  Z poważaniem
  Małgorzata Tomaszewska

  lek. Małgorzata Tomaszewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz, specjalista psychiatra. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych. Jest osoba empatyczną, potrafiącą...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria

Staże

 • Poradnia Zaburzeń Snu przy Szpitalu Nowowiejskim
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego przy ul. Mariańskiej 1 A
 • IPiN Instytut Psychiatrii i Neurologii
Zobacz więcej

Certyfikaty