lek.

Małgorzata Śliwińska-Puto

Endokrynolog, Internista

22 opinie +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wszystkie wizyty umawiane przez kalendarz są płatne W 1981 r. ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi i od 32 lat pracuje w swoim zawodzie, początkowo jako internista a od 22 lat… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SWISS MEDICUS

  Bardzo dziękuję. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta, precyzyjna diagnoza, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, zastosowane leczenie Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Na pewno będę kontynuować leczenie u Pani Doktor. Bardzo polecam i dziękuję

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SWISS MEDICUSUsługa: dobór leków

  Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujace odpowiedzi na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Na pewno będę kontynuować leczenie u Pani Doktor. Bardzo polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SWISS MEDICUSUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo fajna Pani doktor, konkretnie został mi przekazany plan leczenia. Wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor godna polecenia.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.Dowiedziałam się wszystko,o co pytałam.Pani doktor bardzo dokładna i miła.Wszystko zostało mi wytłumaczone tak,że zrozumiałam.Zgłaszam się ponownie za około trzy miesiące.Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SWISS MEDICUSUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor to bardzo profesjonalna osoba. Rzeczowo i szczegółowo odpowiadała na wszystkie pytania. Wizyta przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. W trakcie konsultacji wykonane było również usg. Polecam panią doktor.

 • Bardzo dobry specjalista, miła obsługa i profesjonalne podejście, badanie przeprowadzone szybko, zarówno usg jak i konsultacja podczas jednej wizyty polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doctor, profesjonalna obsługa. Wszystko wyjaśniła i udzieliła wszystkich koniecznych informacji.
  Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor podeszła bardzo profesjonalnie do mojego problemu. Długo prowadziła wywiad, aby jak najlepiej dobrać sposób leczenia. Polecam zdecydowanie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W zasadzie przez całą wizytę Pani doktor wklepywała coś do komputera i nic się nie odzywała. Siedziałam i patrzyłam w ścianę, czekając aż wszystkie wyniki badań zostaną przepisane do komputera. Mam Hashimoto od 2 lat, jakąś tam wiedzę na temat tej choroby już mam, zdziwiłam się więc gdy Pani doktor uznała TSH=7 za "nieco podwyższone, bo norma jest do 4", zwłaszcza że mam 27 lat i być może za niedługi czas będę planowała dziecko. W taki sposób mogłabym je szybko stracić, a chyba nie o to chodzi... Chciała żebym kilka miesięcy brała naprzemienną dawkę leku, na co się nie zgodziłam. Jedynym plusem było badanie USG podczas wizyty, które raz na jakiś czas się przydaje. Dodatkowy niesmak wzbudziło to, że w aptece zapłaciłam za lek 3 razy więcej niż dotychczas, bo Pani doktor wspaniałomyślnie wypisała receptę 100% płatną, wiedząc że opakowanie 2x50 tabletek Euthyroxu jest refundowane i zapłaciłabym za nie około 6 zł jak do tej pory. Polecam jeśli ktoś chce iść tylko po receptę, ale jeśli ktoś ma zamiar zadawać pytania i chce uzyskać na nie odpowiedź, to trzeba szukać innego lekarza, bo Pani doktor nie jest zbyt rozmowna.

 • U

  Ja przez Panią Doktor nie byłam miło potraktowana, kontakt Lekarz-pacjent był bardzo słaby.
  Nie dowiedziałam się niczego podczas wizyty u Pani Doktor, efekt był taki, że Pani Doktor opisała tylko wyniki badania, którego nawet nie chciała mi przekazać ustnie.
  Wynik badania oraz dalsze leczenie skonsultowałam z innym specjalistą.
  Rozumiem, że każdy lekarz dba o swoją opinię, ale skoro ta wizyta właśnie taka była będę wdzięczna jeśli opinia zostanie opublikowana.
  Każdy pacjent ma prawo do swojej indywidualnej oceny.
  Urszula

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wszystkie wizyty umawiane przez kalendarz są płatne

  W 1981 r. ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi i od 32 lat pracuje w swoim zawodzie, początkowo jako internista a od 22 lat zatrudniona jestem w Oddziale Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu na stanowisku starszego asystenta, gdzie głównie zajmuje się pełną diagnostyką tarczycy (USG, scyntygrafia, biopsja cienkoigłowa guzków tarczycy) oraz leczeniem chorób tarczycy (w tym jodem promieniotwórczym raków tarczycy oraz nadczynności tarczycy). Posiadam duże doświadczenie w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Medycyna nuklearna
 • Choroby wewnętrzne

Choroby