Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne Swiss Medicus powstało w 2013 r., ale naszymi specjalistami są lekarze z długoletnim doświadczeniem. Pacjent w naszej przychodni w Łodzi jest najważniejszy i traktowany jest indywidualnie ze zrozumieniem dla wszystkich jego potrzeb. Znając trudną sytuację w służbie zdrowia – kolejki, długie oczekiwanie na wizytę u specjalisty – wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjenta. Na wizytę u naszych specjalistów nie będziesz czekać tygodniami, a wizytę umówisz nawet przez e-mail, a czas oczekiwania na wizyty jest bardzo krótki.

Centrum Medyczne Swiss Medicus zlokalizowane jest przy ul. Franciszkańskiej 104/112. Do Państwa dyspozycji oddajemy parking strzeżony zlokalizowany przed budynkiem Centrum. Dojazd autobusami nr 57, 65, 65A oraz tramwajami nr 3.

Jesteśmy otwarci zarówno dla osób prywatnych, małych firm jak i dużych korporacji pragnących zapewnić sobie oraz swoim pracownikom opiekę medyczną na wysokim poziomie.

Nowoczesny wystrój gabinetów, rodzinna atmosfera oraz kompetentna kadra lekarzy i personelu pomocniczego sprawią, że poczujesz się u nas jak u siebie w domu.

U nas nie czekasz w kolejkach! Wszystkie wizyty są umawiane konkretną godzinę!
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartłomiej Budkiewicz Inny

  Bardzo dobry specjalista, zaangażowany w swoją pracę. Perfekcyjnie podchodzi do leczenia. Mimo bardzo skomplikowanego złamania znów zaczęłam chodzić, a noga wraca do pełnej sprawności, chociaż szansę były niewielkie. Szczerze polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kubiak konsultacja laryngologiczna

  Świetny lekarz i bardzo miły człowiek. Przemiły kontakt, profesjonalne podejście i decyzja o operacji/leczeniu. Efekt jest taki, że po zabiegu zaproponowanym przez Pana doktora mój problem przestał istnieć. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim oddanie się w ręce tego specjalisty.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Śliwińska-Puto USG jamy brzusznej

  Pani doktor zdiagnozowała mój przypadek błędnie, pomimo że nie było to nic skomplikowanego. Zgłosiłam się na biopsję tarczycy, została wykonana bardzo źle, trwała długo, chaotycznie, Pani doktor była nieprzygotowana, ciągle czegoś szukała, nie mogła trafić igłą w guzki, po tej biopsji kilka dni bolała mnie szyja. Wynik : zmiana bliżej nieokreślona-FLUS(grupa 3 wg systemu Bethesda). Pani doktor uznała, że jest to operacyjne i możemy robić operację w każdej chwili, kwestia tylko szczepienia na żółtaczkę i zaprasza do Zgierza. Tarczyca do usunięcia, leki do końca życia. Postanowiła skonsultować wynik z innymi lekarzami, byłam na 2 niezależnych konsultacjach. Jak się okazało z takim wynikiem nie mam możliwości kierowania młodej kobiety i prawidłowym TSH i na usunięcie tarczycy, jest to wynik, który wskazuje na konieczność powtórzenia biopsji za kilka miesięcy ( takie są wytyczne endokrynologiczne). Minęło kilka miesięcy , powtórzyłam biopsję, u innego lekarza trwała ona bardzo krótko i bezboleśnie. Wyniki mam dobre, zmiana łagodna. Myślę, że poprzedni wynik to efekt nieudolnego pobrania materiału do badania. Strata pieniędzy, czasu i kilka miesięcy życia w nerwach. Bardzo nie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Puto konsultacja ginekologiczna

  Zdecydowanie polecam Pan doktora. Jest to lekarz z ogromnym doświadczeniem, pozytywnym i spokojnym podejściem do pacjentki.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Puto

  Trafilam do Dr przypadkowo. I dziekuje opacznosci za tę przypadkowosc bo Dr to dusza czlowiek. Empatyczny, rozmowny, obejrzal wyniki, wszystko wytlumaczyl, pozartowal. Badanie przeprowadzil bardzo fachowo caly czas informujac o stanie rzeczy nie czekajac do samego opisu. Przecudowny czlowiek i lekarz. Juz wiem ze zostane jego pacjentka!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Bobiński konsultacja urologiczna

  Jestem zadowolona z wizyty u Pana Doktora, który wydaje się być konkretnym i kompetentnym lekarzem. Podczas wizyty wykonał niezbędne badania, wykluczył przyczyny urologiczne i pokierował dalej. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kubiak konsultacja laryngologiczna (kolejna wizyta)

  Podziwiam za punktualność i kompetencję. Po obejrzeniu wyników Pan doktor postawił od razu prawidłową diagnozę i odpowiednie leczenie. Poprzednich trzech lekarzy u których byłam nie potrafili wskazać właściwej diagnozy. Polecam.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Puto USG ginekologiczne

  Bardzo miły Pan doktor, który podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjentki. Miałam wykonane dzisiaj bardzo szczegółowe usg oraz otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Przeprowadziłam sie mieisac temu do Łodzi i bardzo sie ciesze, ze trafiłam na dobrego specjalistę na samym początku mojej historii w Łodzi.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Puto

  Lekarz kompetenty, życzliwy z dużą wiedzą. Spokojne podejscie do pacjenta z uwagą i cierpliwością. Wizyta w miłej atmosferze.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Puto cytologia

  Świetny jako lekarz i jako człowiek . Miły i uprzejmy . Trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Mój ulubiony lekarz.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Franciszkańska 104/112, 91-845 Łódź Pokaż w Google Maps
Medicover, Signal Iduna, PZU Pomoc, Allianz, Compensa, PZU Życie, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania