mgr

Małgorzata Bellwon

Dietetyk

72 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem Dietetykiem Medycznym – ukończyłam Dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Prywatnie zaś mamą 2 letniego Jacka. Od 6 lat wspieram osoby borykające się z nadmierną masą… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Pomoc z odchudzaniem

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porada dietetyczna, dietoterapia

  Z czystym sumieniem i z całego serca polecam. Porady pani Małgosi okazały się wielce pomocne. Pomogła ogarnąć mi swoisty bałagan kulinarny i wziąć z ryzy liczne schorzenia (insulinooporność, niedoczynność tarczycy, problemy hormonalne), biorąc pod uwagę zarówno moje preferencje, jak i mój tryb życia i np. karmienie piersią. Odpowiadała na wszystkie pytani, rozwiewała wątpliwości, dostosowywała potrawy do moich sugestii. Efekty były szybko widoczne, a najważniejszą rzeczą jest to, że m.in. dzięki nim udało mi się zajść z kolejną upragnioną ciążę. Jeszcze raz polecam :) Anna

  Małgorzata Bellwon2018-06-12

  Pani Aniu, Przede wszystkim z całego serca GRATULUJĘ! :) Ogromnie się cieszę, że mogłam pomóc! Wykonała Pani bardzo dobrą pracę, wspaniale obserwować takie efekty! :) Każda wiadomość od Pani niezmiennie wywołuje uśmiech na mojej twarzy, gdyż widzę, jak stopniowo zmienia Pani przyzwyczajenia i nawyki żywieniowe. Oby tak dalej!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Slim Factory (Dwór Uphagena)Usługa: pierwsza wizyta

  Pani Małgorzata jest w pełni profesjonalna; jest osobą bardzo pozytywną, każda wizyta kończy się motywacyjnym nastawieniem do diety i dalszych celów, pomimo wielu moich obiekcji zawsze potrafiła mi się sprzeciwić i przedstawić je w innym świetle co mnie bardzo przekonało, zmieniło nawyki i nastawienie do różnych produktów. Jadłospisy są bardzo różnorodne!!! Nie ma nudy!! Efekty są widoczne już po 30- dniach współpracy z Panią Mgr, u mnie tak było :)
  Ja jestem bardzo zadowolona, więcej takich pozytywnych i zaangażowanych w swoją pracę specjalistów nam trzeba!! Gorąco polecam!!

  Małgorzata Bellwon2018-05-30

  Pani Olu, dziękuję za pozytywne słowa. Cieszę się, że udało mi się Panią przekonać do zmiany przyzwyczajeń i wprowadzić tyle pozytywnych modyfikacji. Cieszę się, że czerpie Pani radość z przygotowywania posiłków w oparciu o przekazywane przeze mnie jadłospisy. Widzę też, jak postępy motywacyjnie wpływają na Pani nastawienie - już gratuluję! A to dopiero początek :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: hashimoto, niedoczynność tarczycy, powrót do wagi po ciąży

  Pani Małgosia to perfekcjonistka w każdym. Przesympatyczna osoba. Duży plus za elastyczność jeśli chodzi o formę i czas konsultacji. Konsultacja poprzedzona wywiadem oraz analizą wyników badań, dzięki czemu rozmowa jest konkretna i fachowa. Godzinna rozmowa z wieloma sugestiami zarówno odnośnie samej diety przy hashimoto (ograniczenia, eliminacja, propozycje produktów wspierających pracę tarczycy, zwrócenie uwagi na łączenie co z czym i kiedy najlepiej) jak i o wpływie stresu, snu, ilości ćwiczeń. Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania i dużo więcej. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem szczególnie dlatego, że wcześniej (na przestrzeni ostatniego roku) konsultowałam się i byłam prowadzona przez kilku innych dietetyków i z taką wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem się wcześniej nie spotkałam.

  Małgorzata Bellwon2018-04-29

  Pani Kasiu, serdecznie dziękuję za pozytywną opinię i tyle dobrych słów! Ogromnie się cieszę, że udało mi się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Panią pytania. To ogromnie ważne, aby po zdiagnozowaniu schorzenia uzyskać odpowiednie wsparcie, które umożliwi odnalezienie się w nowej sytuacji. Dokładam wszelkich starań, aby konsultacje były kompleksowe a Pacjent zadowolony :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Slim Factory (Dwór Uphagena)Usługa: odchudzanie

  Pani Małgorzata jest b. profesjonalnym dietetykiem z ogromną pomysłowością odnośnie proponowanych jadłospisów. Świetny kontakt mailowy i osobisty na wizytach. Rezultaty widać już po niedługim czasie.

  Małgorzata Bellwon2018-04-29

  Pani Doroto, bardzo dziękuję! :) Ogromnie mnie cieszą JUŻ widoczne efekty oraz niezwykła radość, którą czerpie Pani z przygotowywania posiłków według moich jadłospisów. Działamy dalej! Do zobaczenia!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Slim Factory (Dwór Uphagena)Usługa: dietoterapia

  Jak zawsze super profesjonalne podejście. Dieta smaczna, fajna i urozmaicona. Efekty super, jestem mega zadowolona. Polecam.

  Małgorzata Bellwon2018-04-29

  Pani Natalio, dziękuję za pozytywne słowa! Cieszę się, że mimo tak wymagającej pracy i, co za tym idzie, niewielkich możliwości czasowych, udaje się Pani wprowadzać zmiany :) Efekty FANTASTYCZNE a to dopiero początek! :) Do zobaczenia!

 • T
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Slim Factory (Dwór Uphagena)

  Wspaniała dietetyczka, która zmienia nie tylko wagę pacjenta, ale także (i to moim zdaniem najważniejsze) przyzwyczajenia pacjenta. Pani Małgorzata robi to za pomocą specjalnie dobranej diety, która jest smaczna, różnorodna i skuteczna. Serdecznie i szczerze polecam!!!

  Małgorzata Bellwon2018-05-30

  Pani Beato, bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że udało mi się skutecznie zmienić Pani przyzwyczajenia (a trochę ich było ;)). Mam nadzieję, że wypracowane nawyki pozostaną z Panią już na zawsze. Efekty są zachwycające :)

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porada dietetyczna dla 2 latki niejadki

  Bardzo polecam! Porada rzetelna, mila i profesjonalna! Pani odpowiedziala na wszystkie moje pytania! Porada dotyczyla nielatwej 2 latki niejadki Pani byla bardzo cierpiwa i zaangazowana. Szczerze polecam dla kazdego dzieciaczka ktory je niewiele i malo roznorodnie!

 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Slim Factory (Dwór Uphagena)Usługa: konsultacje dietetyczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta szczególnie małego. Przygotowany plan działania i dostosowany do potrzeb i apetytu dziecka. Pierwsza wizyta z kilku zaplanowanych,ale zapowiada się świetnie : -) Ewa

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dieta

  Kontakt z Panią Małgosią to czysta przyjemność :-) bardzo pomocna, miła osoba. Dieta w 100% odpowiada moim upodobaniom a co najważniejsze jest bardzo smaczna :-). Inni domownicy nie będący na diecie również z chęcią z przepisów korzystają. Najważniejsze dla mnie to zmiana nawyków żywieniowych i to się naprawdę dzieje :-) Bardzo polecam !

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Slim Factory

  Pani Małgorzata jest przesympatyczną osobą. Układa menu zgodnie z upodobaniami jedzeniowymi. Posiłki są smaczne, a ich przygotowanie nie wymaga długiego czasu. Efekt: w ciągu pierwszego miesiąca zgubiłam 4 kg. Gorąco polecam p. Małgorzatę!

  Małgorzata Bellwon2018-03-29

  Pani Marto, dziękuję za pozytywną opinię :) Działamy dalej! :)

Pytania pacjentów (89)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Dietetykiem Medycznym – ukończyłam Dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Prywatnie zaś mamą 2 letniego Jacka.
  Od 6 lat wspieram osoby borykające się z nadmierną masą ciała i pragnące zmienić nawyki żywieniowe.
  Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych oraz dzieci, odżywianiu w chorobach dietozależnych, przy alergiach oraz nietolerancjach pokarmowych. Prowadzę pacjentów na dietach specjalistycznych (m.in z mózgowym porażeniem dziecięcym, w zespołach metabolicznych).
  Układam plany żywieniowe indywidualnie dopasowane do smaków i upodobań, uwzględniając jednostki chorobowe, styl życia oraz możliwości.

  Kieruję się zasadą, że dieta powinna być przyjemnością i trwałą zmianą stylu życia, nie zaś pasmem wyrzeczeń, połączonych z niezliczoną ilością godzin spędzonych w kuchni i ogromnym wysiłkiem finansowym. Moje jadłospisy są urozmaicone, a ich podstawę stanowią produkty łatwo dostępne i sezonowe. Proponuję dietę zbilansowaną, uwzględniającą wszystkie grupy produktów (w oparciu o Piramidę Zdrowego Odżywiania), nie wpisuję suplementów, bez wyraźnych ku temu wskazań.
  W pracy stawiam na pozytywną motywację i metodę „małych kroków”, które sprawiają, że każdy cel staje się możliwy do osiągnięcia.

  Pierwsze spotkanie - proszę o przygotowanie następujących rzeczy:
  - "dzienniczek żywieniowy" (chodzi o spisanie wszystkich spożywanych produktów przez przynajmniej 3 dni)
  - aktualne wyniki badań (morfologia, profil lipidowy, glukoza na czczo)
  - spis przyjmowanych leków i suplementów.

  Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego (także jeśli żaden termin z podanych wyżej nie jest odpowiedni).
  Strona Poradni: www.slimfactory.pl
  e-mail: kontakt@slimfactory.pl

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Diabetologia dziecięca
 • Alergologia
 • Zdrowie Publiczne
 • Położnictwo i ginekologia
 • Psychodietetyk
więcej

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości 2017 portalu ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • węgierski

Staże

 • Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (oddział diabetologiczny, nefrologiczny, pulmonologiczny, kardiologiczny)
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku (Oddział Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci GUMed)
 • Szpital Morski im. PCK w Gdyni (oddział Pediatryczny)

Certyfikaty