dr n. med.

Maciej Wrona

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

28 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
444 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Przyszliśmy na wizytę z synkiem w celu podcięcia wedzidelka. Pan doktor odradził zabieg w przypadku synka, gdyż w jego przypadku sam zabieg nic by nie zmienił. Z tego względu daje ocenę neutralna.

  Sama wizyta przebiegła w sposób profesjonalny. Nie mam zastrzeżeń.

 • L
  Lokalizacja: Prywatna praktyka

  Przyszłam na wizytę z zatokowym bólem głowy, gorączką i kaszlem. Doktor mnie nie zbadał tylko na podstawie mojego opisu przepisał antybiotyk. Nawet nie osluchal płuc. Nie wpisał zwolnienia. Wizyta trwala 5 minut.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. KOR 39 (dawniej 17 Stycznia)Usługa: badanie laryngologiczne

  Nie jest zainteresowany pacjentem. Nawet nie przebadał całkowicie gardła nosa i uszy. Ale doradził przyjść prywatnie na wizytę. Prosiłem o leczenie bez leków ototoksycznych - zlecił glimbax, który jest lekiem ototoksycznym. Nie określił ile ma trwać leczenie,zlecił leki na receptę i najpierw zdziwił się, kiedy powiedziałem, ze bez recepty nie kupię. Odradzam.

 • E
  Lokalizacja: Prywatna praktykaUsługa: ból ucha plus mocno ograniczony słuch

  Witam.Pana doktora polecił mi klient który w moim zakładzie wymienia opony wyjątkowo chwalił leczenie u pana dr. Pan doktor przyjął mnie choć nie byłem umówiony .Wielki dzięki dla pana Dr.Wrony uszy oczyszczone,ból ucha ustąpił po zastosowaniu lekarstw.Po zakończonej wizycie Pan dr.wyjaśnił mi jak dbać o higienę ucha.
  Dziękuje Panie dr.
  Pzdr
  Mirosław Tokarski

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna praktykaUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Byłam u tego lekarza około 2 miesiące temu. Przez około 2 miesiące ciągle miałam zapalenie ucha, raz jedno raz drugie. Dr Wrona stwierdził że mam zewnętrzne zapalenie ucha, co nie jest prawdą. Przepisał mi antybiotyk i maść sterydową na zewnątrz po której mam suchą skórę która się łuszczy do dzisiaj. Miałam kiedyś zabieg na przegrodę nosową, źle wykonany, po którym mam przewlekłe zapalenie zatok przynosowych i niestety kolejny zabieg przed sobą. Lekarz odpowiada zdawkowo, nie jest zainteresowany pacjentem.Zdecydowanie odradzam

 • J

  A mnie p.doktor zlikwidował bardzo dokuczliwy ból lewego ucha spowodowany zaleganiem woskowiny, bolało, ale wyszłam z gabinetu uśmiechnięta i o dziwo znowu słyszałam na "to ucho".
  Jola

 • Wczoraj miałem wizytę w ramach medicoveru w pruszkowie. Przyszedłem profilaktycznie, bo od kilku tygodni czasem pobolewało mnie ucho, generalnie nic strasznego, ale wołałem sprawdzić. Lekarz stwierdził, że zalega mi woskowina. Próbował ją wydłubać jakimś szpikulcem, dwukrotnie powodując ból. W międzyczasie trzy razy płukał strzykawką, bez rezultatu. Efekt jest taki, że mam teraz zatkane ucho i boli mnie cały czas. Na moje stwierdzenie, że jest gorzej niż było, lekarz odpowiedział, że może spróbować jeszcze raz oczyścić ale nie gwarantuje, że nie uszkodzi ucha... Po prostu pięknie w końcu człowiek chodzi do lekarza po to żeby ryzykować pogorszenie stanu zdrowia. Następnie jak powiedziałem, że teraz mnie boli to przepisał mi maść ze sterydami i powiedział, że jak chce mieć odetkane ucho na Święta to zaprasza mnie prywatnie w sobotę przed Wigilią, po prostu wspaniałomyślny lekarz... Odradzam!!! Jedna z najgorszych wizyt lekarskich w życiu!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz ok. Diagnoza myślę, że słuszna ale nic nie pomaga jego kuracja. Przepisane leki bez recepty nie zdały egzaminu. Zatem muszę poradzić się innego laryngologa.

 • A

  Miałam dziś wizytę u Pana Wrony i przyznam szczerze, że była to najgorsza wizyta lekarska w moim życiu. Lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem, udziela zdawkowych (jakby wymuszonych) odpowiedzi na pytania pacjenta. Żadnych konkretów, żadnych informacji na temat przyczyn, przebiegu czy sposobu leczenia dolegliwości. Nie warto tracić czasu na wizytę, bo będzie to czas stracony. Zdecydowanie nie polecam !

 • K

  Miałem u tego lekarza zabieg na przegrodę nosową w lipcu tamtego roku, pełny profesjonalizm, poprawiło się znacząco oddychanie przez nos. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Warszawska Akademia Medyczna 1 Wydział Lekarski

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 20 lat praktyki jako starszy asystent w Klinice II wydziału A.M w Warszawie-