Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 2 lat
22 273.....

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
22 273.....

Al. Generała Władysława Sikorskiego 13/ U1, Mokotów , Warszawa
Klinika Ambroziak

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Sprawiedliwości 5 m 25, Pruszków
Prywatna praktyka

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Moje doświadczenie


Edukacja

  • Warszawska Akademia Medyczna 1 Wydział Lekarski

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja laryngologiczna


Puławska 455, Warszawa

od 200 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455


17 Stycznia 39, Warszawa

od 209 zł

Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. 17 Stycznia 39


Sprawiedliwości 5 m 25, Pruszków

od 120 zł

Prywatna praktyka


Konsultacja laryngologiczna dzieci


Puławska 455, Warszawa

od 200 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. 17 Stycznia 39 konsultacja laryngologiczna (pierwsza wizyta)

Zamierzałam napisać łagodniejszą negatywną opinię, ale po wczorajszej wizycie na SOR'ze zrezygnowałam. Zgłosiłam się do doktora, ponieważ przez 6 dni miałam uczucie utkwienia kawałka pokarmu w gardle, a ponieważ jestem w ciąży nasilało to moje codzienne nudności. Co ciekawe nie zostałam nawet zapytana, w dokładnie którym miejscu czuję dyskomfort, lekarz postanowił, że to na pewno w migdałkach coś mi zalega i przystąpił do bardzo bolesnego "wyciskania/naciskania" prawego migdałka drewnianą szpatułką. Ból był na tyle nie do zniesienia i kompletnie nie zapowiedziany, że musiałam ze łzami w oczach, siłą wypchnąć rękę doktora z ust. Nieważne, że pokazałam mu środek szyi wyraźnie mówiąc, że to właśnie w tym miejscu czuję utkwiony pokarm - dr Wrona był bardziej zainteresowany zareklamowaniem swoich prywatnych usług laserowego usuwania migdałków niż problemem pacjenta.
Po wizycie kłopot z utkwionym pokarmem w gardle pozostał bez zmian, ale w pakiecie otrzymałam: początkowo podrażnione, bolące migdałki, potem po paru dniach pojawiły się problemy z przełykaniem, ostry, wybudzający ból w nocy i "coś na kształt" afty, która teraz będzie mi towarzyszyła przez najbliższy tydzień-dwa. Przez tą wizytę musiałam odwiedzić SOR i zaopatrzyć się w całą masę środków łagodzących gardło. Bardzo nie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455 konsultacja laryngologiczna

Bardzo rzeczowy lekarz. Kompetentny. Jego opinia daje poczucie bezpieczenstwa i fachowosci. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455 Septoplastyka nosa pod pełną narkozą

Doskonały lekarz, doskonały człowiek, począwszy od pierwszej wizyty a skończywszy na zabiegu operacyjnym, jestem pod ciągłym, ogromnym wrażeniem profesjonalizmu w podejściu oraz wiedzy doktora.
Należy jednakże pamiętać, że dobry lekarz to nie tylko posiadana wiedza i kwalifikacje ale także dobry człowiek, a takim niewątpliwie jest doktor Maciej Wrona.
Polecam z całym przekonaniem.
Napawa mnie dumą, że miałem szczęście trafić pod tak dobre i fachowe ręce.

Pozdrawiam,

Filip


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455 konsultacja laryngologa dziecięcego

Przyszliśmy na wizytę z synkiem w celu podcięcia wedzidelka. Pan doktor odradził zabieg w przypadku synka, gdyż w jego przypadku sam zabieg nic by nie zmienił. Z tego względu daje ocenę neutralna.

Sama wizyta przebiegła w sposób profesjonalny. Nie mam zastrzeżeń.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka

Przyszłam na wizytę z zatokowym bólem głowy, gorączką i kaszlem. Doktor mnie nie zbadał tylko na podstawie mojego opisu przepisał antybiotyk. Nawet nie osluchal płuc. Nie wpisał zwolnienia. Wizyta trwala 5 minut.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. 17 Stycznia 39 badanie laryngologiczne

Nie jest zainteresowany pacjentem. Nawet nie przebadał całkowicie gardła nosa i uszy. Ale doradził przyjść prywatnie na wizytę. Prosiłem o leczenie bez leków ototoksycznych - zlecił glimbax, który jest lekiem ototoksycznym. Nie określił ile ma trwać leczenie,zlecił leki na receptę i najpierw zdziwił się, kiedy powiedziałem, ze bez recepty nie kupię. Odradzam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka ból ucha plus mocno ograniczony słuch

Witam.Pana doktora polecił mi klient który w moim zakładzie wymienia opony wyjątkowo chwalił leczenie u pana dr. Pan doktor przyjął mnie choć nie byłem umówiony .Wielki dzięki dla pana Dr.Wrony uszy oczyszczone,ból ucha ustąpił po zastosowaniu lekarstw.Po zakończonej wizycie Pan dr.wyjaśnił mi jak dbać o higienę ucha.
Dziękuje Panie dr.
Pzdr
Mirosław Tokarski


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatna praktyka konsultacje laryngologiczne

Byłam u tego lekarza około 2 miesiące temu. Przez około 2 miesiące ciągle miałam zapalenie ucha, raz jedno raz drugie. Dr Wrona stwierdził że mam zewnętrzne zapalenie ucha, co nie jest prawdą. Przepisał mi antybiotyk i maść sterydową na zewnątrz po której mam suchą skórę która się łuszczy do dzisiaj. Miałam kiedyś zabieg na przegrodę nosową, źle wykonany, po którym mam przewlekłe zapalenie zatok przynosowych i niestety kolejny zabieg przed sobą. Lekarz odpowiada zdawkowo, nie jest zainteresowany pacjentem.Zdecydowanie odradzam


J
Użytkownik zweryfikowany

A mnie p.doktor zlikwidował bardzo dokuczliwy ból lewego ucha spowodowany zaleganiem woskowiny, bolało, ale wyszłam z gabinetu uśmiechnięta i o dziwo znowu słyszałam na "to ucho".
Jola


Użytkownik zweryfikowany

Wczoraj miałem wizytę w ramach medicoveru w pruszkowie. Przyszedłem profilaktycznie, bo od kilku tygodni czasem pobolewało mnie ucho, generalnie nic strasznego, ale wołałem sprawdzić. Lekarz stwierdził, że zalega mi woskowina. Próbował ją wydłubać jakimś szpikulcem, dwukrotnie powodując ból. W międzyczasie trzy razy płukał strzykawką, bez rezultatu. Efekt jest taki, że mam teraz zatkane ucho i boli mnie cały czas. Na moje stwierdzenie, że jest gorzej niż było, lekarz odpowiedział, że może spróbować jeszcze raz oczyścić ale nie gwarantuje, że nie uszkodzi ucha... Po prostu pięknie w końcu człowiek chodzi do lekarza po to żeby ryzykować pogorszenie stanu zdrowia. Następnie jak powiedziałem, że teraz mnie boli to przepisał mi maść ze sterydami i powiedział, że jak chce mieć odetkane ucho na Święta to zaprasza mnie prywatnie w sobotę przed Wigilią, po prostu wspaniałomyślny lekarz... Odradzam!!! Jedna z najgorszych wizyt lekarskich w życiu!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Edukacja

  • Warszawska Akademia Medyczna 1 Wydział Lekarski

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Staże

  • 20 lat praktyki jako starszy asystent w Klinice II wydziału A.M w Warszawie-

Znajomość języków

Angielski