dr n. med.

Maciej Urban

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ortopeda-traumatolog. Zajmuje się chirurgią ręki Prowadzi kompleksowe postępowanie diagnostyczne, leczenie zachowawcze, kwalifikację do zabiegów operacyjnych w następujących… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: Konsultacja ortopedyczna

  Przyszłam na wizytę po rezonansie magnetycznym ponieważ mocno bolał mnie kręgosłup. Lekarz powiedział, że nie musiałam do niego przychodzić skoro byłam już u neurologa. Mimo, że mówiłam, że chciałam skonsultować wyniki i zapisać się na rehabilitację nawet nie otworzył płyty z badania, a w historii karty pacjenta przepisał dolegliwości i zalecenia z kartki jaką otrzymałam od neurologa. Szkoda...

  Maciej Urban2018-09-16

  Przykro mi że odniosła pani wrażenie że nie zainteresowałem się pani przypadkiem. W kwestii płyty z rezonansem miała pani bardzo szczegółowy opis badania i nie w każdym przypadku konieczne jest zobaczenie badania "na własne oczy". Ucieszyłem się że była pani u neurologa i że zalecił już leczenie farmakologiczne i zlecił zabiegi rehabilitacyjne (notabene zgodne z moimi zaleceniami - więc nie widziałem powodu by coś zmieniać). Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • S

  Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

 • M

  Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

 • A

  Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr Macieja Urbana z wszystkimi chorymi szukającymi pomocy chirurgicznej. Trafiłam w ręce dr-a w zespołem cieśni nadgarstka. Jestem osobą nerwową i bardzo przeżywałam pobyt w szpitalu. Dr Maciej okazał mi wiele zrozumienia i ciepła, gdy oczekiwałam kolejną godzinę na swój zabieg. Tylko dzięki temu, iż postanowił zostać w pracy dłużej niż zwykle, zabieg mój odbył się w planowanym terminie. Został przeprowadzony fachowo, skrupulatnie i z dużym zaangażowaniem. Reasumując, Dr Maciej to świetny chirurg i co najważniejsze dobry człowiek, gorąco polecam.

  Anna Kowalczyk.

 • J

  Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki na ul.Borowskiej we Wrocławiu. Dziękuję doktorze, za szanse na normalne życie.
  Jola Kownacka

 • Ja,jak tysiące innych pacjentów,z chwilą gdy musiałam poddać się zabiegowi chirurgicznemu / cieśń nadgarstka/,zaczęłam szukać i w pamięci, i wśród znajomych, lekarza,któremu można zaufać.
  Mój wybór padł na pana dr Macieja Urbana.Był to strzał w przysłowiową dziesiatkę.
  Operowana byłam w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul.Borowskiej /Chirurgia ręki/.
  Pan doktor Maciej Urban jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie ale i bardzo życzliwie nastawiony do pacjentów,co w dzisiejszych czasach jest unikalną postawą.
  Nie ucieka od odpowiedzi na pytania związane z dolegliwością pacjenta.
  Potrafi nie tylko doskonale leczyć ale i w przystępny sposób wytłumaczyć dlaczego takie a nie inne leczenie winno być zastosowane.
  Jest wzorem lekarza-fachowca, a oprócz tego miły,wrażliwy i z poczuciem humoru.
  Polecam Jego nie tylko pacjentom ale i innym zadufanym w sobie lekarzom;podpatrujcie i uczcie się jak powinien zachowywać się lekarz wobec pacjentów.
  Dziękuję doktorze.
  Wójcicka Urszula

 • P

  To bardzo dobry lekarz. Ma ludzkie podejście do pacjenta. Potrafi posłuchać, sam też dużo uświadamia i poświęca tyle czasu ile oczekujesz od lekarza.Ma stały kontakt z AM, pracuje na Borowskiej w szpitalu.To praktyk , a nie jakiś tam teoretyk- Pan zapisywacz w komputerze.Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopeda-traumatolog.
  Zajmuje się chirurgią ręki

  Prowadzi kompleksowe postępowanie diagnostyczne, leczenie zachowawcze, kwalifikację do zabiegów operacyjnych w następujących schorzeniach narządu ruchu (wrodzonych jak i nabytych):
  - choroby kończyny górnej (ręka, staw łokciowy, staw ramienny)
  - choroby i bóle kręgosłupa
  - choroby stawów (pourazowe, zwyrodnieniowe)
  - choroby reumatyczne
  - osteoporoza i zaburzenia mineralizacji tkanki kostnej
  - choroby chrząstek stawowych (w tym iniekcje dostawowe)
  - urazy układu kostnego, więzadłowo-stawowego i mięśniowego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • ..

Najbliższe terminy:

kolejne dni