dr n. med.

Maciej Urban

Ortopeda, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista ortopeda-traumatolog.
Zajmuje się chirurgią ręki
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista ortopeda-traumatolog.
  Zajmuje się chirurgią ręki

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

 • Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

 • Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr Macieja Urbana z wszystkimi chorymi szukającymi pomocy chirurgicznej. Trafiłam w ręce dr-a w zespołem cieśni nadgarstka. Jestem osobą nerwową i bardzo przeżywałam pobyt w szpitalu. Dr Maciej okazał mi wiele zrozumienia i ciepła, gdy oczekiwałam kolejną godzinę na swój zabieg. Tylko dzięki temu, iż postanowił zostać w pracy dłużej niż zwykle, zabieg mój odbył się w planowanym terminie. Został przeprowadzony fachowo, skrupulatnie i z dużym zaangażowaniem. Reasumując, Dr Maciej to świetny chirurg i co najważniejsze dobry człowiek, gorąco polecam.

  Anna Kowalczyk.

 • Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki na ul.Borowskiej we Wrocławiu. Dziękuję doktorze, za szanse na normalne życie.
  Jola Kownacka

 • Ja,jak tysiące innych pacjentów,z chwilą gdy musiałam poddać się zabiegowi chirurgicznemu / cieśń nadgarstka/,zaczęłam szukać i w pamięci, i wśród znajomych, lekarza,któremu można zaufać.
  Mój wybór padł na pana dr Macieja Urbana.Był to strzał w przysłowiową dziesiatkę.
  Operowana byłam w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul.Borowskiej /Chirurgia ręki/.
  Pan doktor Maciej Urban jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie ale i bardzo życzliwie nastawiony do pacjentów,co w dzisiejszych czasach jest unikalną postawą.
  Nie ucieka od odpowiedzi na pytania związane z dolegliwością pacjenta.
  Potrafi nie tylko doskonale leczyć ale i w przystępny sposób wytłumaczyć dlaczego takie a nie inne leczenie winno być zastosowane.
  Jest wzorem lekarza-fachowca, a oprócz tego miły,wrażliwy i z poczuciem humoru.
  Polecam Jego nie tylko pacjentom ale i innym zadufanym w sobie lekarzom;podpatrujcie i uczcie się jak powinien zachowywać się lekarz wobec pacjentów.
  Dziękuję doktorze.
  Wójcicka Urszula

 • To bardzo dobry lekarz. Ma ludzkie podejście do pacjenta. Potrafi posłuchać, sam też dużo uświadamia i poświęca tyle czasu ile oczekujesz od lekarza.Ma stały kontakt z AM, pracuje na Borowskiej w szpitalu.To praktyk , a nie jakiś tam teoretyk- Pan zapisywacz w komputerze.Polecam