Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Borowska 213, Krzyki

  50-556, Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Mysiak

  Kardiolog, Internista, Anestezjolog, prof. dr hab. n. med.

  • Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Byłam u dr Mysiaka w klinice na Wołowskiej. Bardzo fachowy, profesjonalny, a do tego robiący bardzo dobre wrażenie jako człowiek, życzliwy i niezwykle sympatyczny, a to jest równie ważne. Abym zrozumiała co się dzieje z moim sercem Pan doktor obrazowo mi wszystko wytłumaczył i narysował na kartce!! Można było odczuć dużą wiedzę i doświadczenie Pana doktora. Diagnoza okazała się jak najbardziej trafna. Szczerze polecam!


 • Maciej Urban

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

  • Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krzysztof Chmielak

  Neurochirurg, lek.

  • Bardzo sympatyczny, kompetentny, skupiony na pacjencie, tłumaczy wszystko krok po kroku z niesamowitą cierpliwością, jeden z niewielu który zachował w sobie ludzkość. :)

  • Bardzo ludzki przede wszystkim lekarz, rozmawia z pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze ma czas i chęć. Kompetentny i bardzo życzliwy. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Kacper Janiszewski

  Chirurg, lek.

  • E

   Zanim trafiłam do Pana Doktora byłam u czterech chirurgów od których nie mogłam dowiedzieć sie co sie dzieje z moją nogą. Kończyna była sina, czerwona i opuchnięta jak u słonia! W końcu trafiłam na młodego lekarza, który od razu poprawnie zdiagnozował zakrzepicę żył głębokich i wdrożył leczenie... Kto wie czym by się ta choroba skończyła... Dziekuje za trafną diagnozę, okazane mi zainteresowanie i leczenie na oddziale. Wdzięczna Pacjentka Barbara Stolarz


 • Krzysztof Kotulski

  Chirurg, lek.

  • Doktor Krzysztof operował mi wyrostek w trybie ostrodyzurowym. Gdy przyszedł na SOR objawił mi się jak anioł, który wyciągnie mnie z bólu, odczuwanego od niemal 20h. Tak też się stało. Praktycznie zabrał mnie ze sobą na salę operacyjną. Laparoskopowo wyrwał mnie ze szponow cierpienia i zadbał, by blizny nie wykluczaly mnie z konkursu Miss Bikini ;)( wystarczy że waga to robi :P). Niestety, od następnego dnia zaczynał urlop i nie mógł towarzyszyć mi w procesie gojenia. Z pewnych przyczyn wróciłam na oddział i dzis mój "oprawca" ;) powiedział, że jest super i jutro wychodzę. Jestem przekonana, że gdyby nie Jego wywczasy, już dziś hasała bym ochoczo po łąkach, ponieważ widzę ile empatii, profesjonalizmu i serca wkłada w opiekę nad swoim pacjentem. Przede wszystkim, niestety dopiero przy drugim pobycie w szpitalu, udało mi się z Nim porozmawiać, wszystko mi wyjaśnił, opisał: co, jak i dlaczego i to był najważniejszy punkt naszego ponownego spotkania. Ps. Ból towarzyszący zabiegom wykonanym przez doktora, pomaga przetrwać Jego aparycja ;)
   Dzięki Doktorze! K.

  • A

   20 czerwca 2015 doktor Kotulski został chrzestnym mojego nowego życia, które uratował mi po ciężkim wypadku komunikacyjnym. To nie tylko ambitny profesjonalista ale także człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Cechuje go prawdziwa lekarska intuicja, mimo młodego wieku potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta. Nawiązuje z pacjentem wyjątkowy kontakt. Nawet po przeniesieniu na inne oddziały czułam, że proces mojego leczenia nie jest mu obojętny. Dzięki niemu mogę się znów cieszyć życiem z moją rodziną, za co będę mu dozgonnie wdzięczne. Pacjentka Aneta Nowak


 • Anna Jodkowska

  Endokrynolog, Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • Do lekarza Pani dr. Anny Jodkowskiej trafiłam zupełnie przypadkowo. Sympatia i profesjonalne podejście, sprawiło, że czułam, że lekarza interesuje mój problem. Otrzymałam fachowe, a zarazem jasne odpowiedzi i szczegóły dalszego postępowania i leczenia. Szczerze polecam. Ja, na pewno, do tego lekarza wrócę.

  • Bardzo dobra Pani doktor. Profesjonalna i sympatyczna. Dokładnie prowadzi wywiad i analizuje wyniki badań. Nie traktuje pacjenta "po lebkach". Jest wyrozumiała i cierpliwa. Potrafi przystępnie wytłumaczyć o co chodzi w chorobie i co należy zrobić. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Paweł Tabakow

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • M

   Chciałam podziękować niezwykłemu lekarzowi, jakim jest Doktor Paweł Tabakow. Mogę tylko potwierdzić, że jest to lekarz o nietuzinkowej wiedzy, umiejętnościach oraz wielkiej kulturze osobistej. Po nieudanej operacji kręgosłupa i koszmarze, który przeżyłam w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu, przez ponad rok szukałam pomocy u wielu lekarzy w Polsce i za granicą. Dopiero spotkanie z dr Tabakowem dało mi nadzieję na rozwiązanie mojego problemu. Jako jedyny specjalista po dokładnym obejrzeniu wyników badań oraz wywiadzie postawił prawidłową diagnozę i zdecydował się na przeprowadzenie reoperacji.
   Doktor wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym będzie polegać reoperacja wymiany implantów. Zadbał o każdy szczegół , przewidział dodatkowe rozwiązania. Przez cały pobyt w szpitalu czułam jego pełne zaangażowanie i widziałam jak bardzo stara się mi pomoc .
   Dziś jestem kilka miesięcy po reoperacji i czuję ogromną poprawę. Chciałam jeszcze raz podziękować niezwykle mądremu, prawemu człowiekowi i specjaliście światowego formatu, jakim jest Doktor Paweł Tabakow i życzyć dalszych sukcesów zawodowych i powodzenia w realizacji powziętych celów. Bardzo wdzięczna pacjentka Małgorzata Gębicka

  • Powiem krótko ! Nie często spotyka się takich ludzi jak doktor Tabakow ! Jako lekarz jest idealny ,mocno się angażuje w to co robi .jest ciepły i opiekuńczy .Oby wszyscy byli jak pan Paweł .Szanuje ludzi i zna sie na żeczy .Jest profesjonalistą w całym tego słowa znaczeniu! Dziękuje niesforny pacjent Jacek Czarnecki.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Paweł Stępień

  Stomatolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

   Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego znam. Pan Doktor jest kompetentny i komunikatywny. Ja pokonuję 80 km by korzystać z usług Tego Gabinetu .Zresztą nie tylko ja, moja rodzina również. Ósemki Pan doktor usuwa rewelacyjnie - mój syn , następnego dnia po skomplikowanym zabiegu nie musiał zażywać ani jednej tabletki przeciwbólowej,Nie musiał też tydzień wcześniej brać antybiotyku co sugerowali inni chirurdzy. Dobra rada dla wszystkich którzy "boją" się wizyt stomatologicznych- naprawdę nie zastanawiajcie się.Nie znajdziecie lepszego fachowca

  • Co tu dużo pisać....miałam wielkie szczęście, że spotkałam na swojej drodze Tego lekarza. Długo by opisywać moje przygody z torbielą z którą chodziłam ładnych kilka lat. Dzięki doktorowi kilka dni temu się jej pozbyłam i jestem bardzo szczęśliwa :) Polecam wszystkim doktora Pawła Stępnia :)
   Magda B.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Waldemar Szarek

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-ProfilaktycznaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Doktor bardzo kompetentny, rzeczowy, konkretny. Mimo, iż w mój przypadek zapalenia kręgosłupa wymagał długich konsultacji, doktor bez pośpiechu poświęcił mi godzinę czasu. Omawiał wszystko krok po kroku.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-ProfilaktycznaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Lekarz, który wreszcie chce pomóc i ma na to pomysł. Po wnikliwej analizie rentgena oraz wywiadzie skierowanie do szpitala oraz natychmiastowe ustalenie terminu operacji. To nasz 3 lekarz, w związku z dolegliwością Męża, ale dopiero Pan Doktor potraktował nas poważnie i przestał mydlić oczy drogimi rehabilitacjami. Z serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Mirosław Kulej

  Ortopeda, Internista,

  • Z
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: Inny

   Fantastyczny człowiek. Profesjonalista. Duża kultura osobista, empatia, bezinteresowność. Dzięki takim ludziom ja wierzę w coś takiego jak "Będę strzegł godności lekarza i niczym jej nie splamię''.
   Dziękuję Panie doktorze Kulej za to, co zrobił Pan dla mojej córki.

  • A

   Pan Doktor operował mojego Tatę- endoproteza stawu biodrowego, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz wspaniały fachowiec. Gorąco polecam Pana dr Kuleja

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu