Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

Borowska 213

50-556 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
142 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Waldemar Szarek Inny

  Byłem na wizycie na NFZ w szpitalu u Pana doktora, przedstawiłem mój problem, opisałem historię choroby. Pan doktor spojrzał pobieżnie na dokumentację jeszcze krócej na płytkę i w sumie to tyle. Pierwszy raz spotkałem się że lekarza nie wykonał, żadnego badania fizykalnego, ciągle siedząc za biurkiem, brak jakichkolwiek zaleceń, planu leczenie i w ogóle chęci pomocy. Jestem bardzo rozczarowany i zawiedziony taką bierną postawą tak dobrego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Bardzo dobry specjalista szczególnie podoba mi się podejście do pacjenta dokładne i cierpliwe tłumaczenie diagnozy i dalszego leczenia.Z czystym sumieniem mogę bardzo polecić pana doktora


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Wiktor Urbański Inny

  Bardzo dobry lekarz, operowal mi skolioze w 2010r. Pobyt w szpitalu i wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, serdecznie polecam :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Polecam doktora z całego serca. Właśnie jestem po operacji nowotworu szyi.
  Doktor zajął się mną super. Dzień przed operacją,wieczorem ściągnął mnie na kontrolne USG,aby dobrze przygotować się do zabiegu.Zaopiekował się mną od początku do końca. Już w momencie przyjęcia na oddział wypatrzył mnie,przyszedł się przywitać i powiedzieć jak będzie przebiegało kilka kolejnych dni.Jestem pełna wdzięczności, chylę czoła przed ogromnym profesjonalizmem doktora. Oby więcej tak dobrych specjalistów. Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Katarzyna Dobrowolska-Czopor konsultacja internistyczna

  Pani doktor była w pełni zaangażowana, podeszła holistycznie, zleciła potrzebne badania i postawiła trafną diagnozę. Polecam z całego serca i dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maria Pomorska Inny

  Pełen profesjonalizm , wspaniałe podejście do pacjenta, duże zaangażowanie i ogromna chęć pomocy. Polecam z całego serca. W Styczniu 2021 miałam wykonany zabieg na zeza oka prawego. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Urbanowski Inny

  Indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne badania przed postawieniem diagnozy, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, poparte ogromną wiedzą. Przy tym szacunek, empatia i zrozumienie dla pacjenta. Polecam Pana doktora w 100 %.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Sulima konsultacja neurologiczna

  Byłem badany przez Panią doktor neurologicznie, gdy trafiłem na SOR. Wyjątkowo zaangażowana i kompetentna. Prawidłowo rozpoznała u mnie chorobę. Bardzo dziękuję i polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Julita Nocoń-Bohusz Inny

  Ja tez jestem zadowolona z wizyty z dzieckiem u tej Pani .Bardzo konkretna zbadala dziecko i byla zdziwiona ze mam wyniki tylko tsh bo ponoc ten wynik jej nic nie mowi .Pierwszy raz od 2 lat ktos chcial w ougle szczegolowe badania niz tsh a po kolejkach tez to widac ze jest bardzo konkretna .Pozdrawiam zostaniemy z dzieckiem u tej pani


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Basałaj konsultacja radiologiczna

  Pani Doktor wykonywała u mnie badanie USG jamy brzusznej w szpitalu- wizyta rozpoczęła się od dokładnie zebranego wywiadu, następnie Pani Doktor dokładnie wyjaśniła mi na czym będzie polegało badanie. Badanie USG wykonane niezwykle dokładnie i szczegółowo, całość wizyty w miłej atmosferze. Bardzo polecam Panią Doktor, jest to osoba profesjonalna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zaangażowana w swoją pracę, a przy tym także cierpliwa i uprzejma.
  Bardzo polecam !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania