Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Borowska 213, Krzyki

  50-556, Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Mysiak

  Kardiolog, Internista, Anestezjolog, prof. dr hab. n. med.

  • Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Byłam u dr Mysiaka w klinice na Wołowskiej. Bardzo fachowy, profesjonalny, a do tego robiący bardzo dobre wrażenie jako człowiek, życzliwy i niezwykle sympatyczny, a to jest równie ważne. Abym zrozumiała co się dzieje z moim sercem Pan doktor obrazowo mi wszystko wytłumaczył i narysował na kartce!! Można było odczuć dużą wiedzę i doświadczenie Pana doktora. Diagnoza okazała się jak najbardziej trafna. Szczerze polecam!


 • Maciej Urban

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

  • Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jerzy Rudnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wspaniały fachowiec. Pan Profesor w sposób komunikatywny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Spokojne i merytoryczne odpowiedział na wszystkie pytania.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta u dr Jerzego Rudnickiego to spotkanie ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem polecam na pewno będziesz zadowolony/a

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Anna Turno-Kręcicka

  Okulista, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Kazdemu pacjentowi zycze takiego lekarza. Wspanialy czlowiek. Mam wiele szczescia ze nasze drogi sie zeszly , dziekuje Pani doktor.

  • Chyba jedna z najbardziej kompetentnych okulistek jakie poznałem.
   Bardzo miłe podejście po pacjenta i rodziny. Profesjonalna diagnoza. Pomoc w dalszym leczeniu.
   Trochę drożej niż gdzie indziej ale warto.
   Lepiej raz a dobrze niż oszczędzać i chodzić wiele razy.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kotulski

  Chirurg, lek.

  • Doktor Krzysztof operował mi wyrostek w trybie ostrodyzurowym. Gdy przyszedł na SOR objawił mi się jak anioł, który wyciągnie mnie z bólu, odczuwanego od niemal 20h. Tak też się stało. Praktycznie zabrał mnie ze sobą na salę operacyjną. Laparoskopowo wyrwał mnie ze szponow cierpienia i zadbał, by blizny nie wykluczaly mnie z konkursu Miss Bikini ;)( wystarczy że waga to robi :P). Niestety, od następnego dnia zaczynał urlop i nie mógł towarzyszyć mi w procesie gojenia. Z pewnych przyczyn wróciłam na oddział i dzis mój "oprawca" ;) powiedział, że jest super i jutro wychodzę. Jestem przekonana, że gdyby nie Jego wywczasy, już dziś hasała bym ochoczo po łąkach, ponieważ widzę ile empatii, profesjonalizmu i serca wkłada w opiekę nad swoim pacjentem. Przede wszystkim, niestety dopiero przy drugim pobycie w szpitalu, udało mi się z Nim porozmawiać, wszystko mi wyjaśnił, opisał: co, jak i dlaczego i to był najważniejszy punkt naszego ponownego spotkania. Ps. Ból towarzyszący zabiegom wykonanym przez doktora, pomaga przetrwać Jego aparycja ;)
   Dzięki Doktorze! K.

  • 20 czerwca 2015 doktor Kotulski został chrzestnym mojego nowego życia, które uratował mi po ciężkim wypadku komunikacyjnym. To nie tylko ambitny profesjonalista ale także człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Cechuje go prawdziwa lekarska intuicja, mimo młodego wieku potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta. Nawiązuje z pacjentem wyjątkowy kontakt. Nawet po przeniesieniu na inne oddziały czułam, że proces mojego leczenia nie jest mu obojętny. Dzięki niemu mogę się znów cieszyć życiem z moją rodziną, za co będę mu dozgonnie wdzięczne. Pacjentka Aneta Nowak


 • Marcin Masalski

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr

  • Zdecydowanie polecam. Dr Marcin Masalski wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do pacjenta. Uśmiechnięty zawsze jego energia udzielała się mi pozytywnie. Dokładnie wytłumaczy na czym polega problem.Uważam doktora za bardzo dobrego lekarza godnego polecenia.

  • Pan doktor w szpitalu przeprowadził u mnie operację zatok. Jestem pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu w podejściu do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczył, otoczył prawdziwą opieką lekarską. Więcej takich lekarzy to będzie się człowiek chciał leczyć.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Tomasz Hutyra

  Reumatolog, dr n. med.

  • z wizyty u tego lekarza wyszłam załamana. najpierw narzekał na to, że tego dnia ma zbyt wielu pacjentów na NFZ, potem miał do mnie pretensje, że nie poszłam do reumatologa prywatnie. na podstawie jednego wyniku wstępnego badania powiedział mi z uśmiechem, że to na pewno bardzo poważna choroba, która z czasem obejmie wszystkie układy w ciele. nie był skory do bardziej szczegółowych wyjaśnień czy rozwiania moich wątpliwości. kolejny lekarz, u którego byłam, przedstawił sprawę w znacznie mniej dramatyczny sposób. Pan Tomasz dał mi skierowanie tylko na część badań, po pozostałe kazał iść do lekarza POZ, bo jemu się to nie opłaca.

  • Jeden z niewielu lekarzy do których mam pełne zaufanie.Rozumiem pretensje niektórych,ze nie ma podejścia do dzieci ale tu nie chodzi o to by je zabawiał i bez przerwy usmiechal(rzadko to robi).Chodzimy z córką do niego od lat.Nigdy nie ignoruje żadnego problemu.Jest świetnym diagnostą i ładuje antybiotyku z byle powodu.Bardzo skrupulatny specjalista z ogromną wiedzą.Polecam,bo nigdy sie nie zawiodłam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dominika Klimkiewicz-Blok

  Ginekolog,

  • Pani doktor prowadziła moją ciążę.
   Jest bardzo dokładna i niczego nie bagatelizuje. Trzyma rękę na pulsie i jak coś ją niepokoi wysyła na dalszą diagnostykę.
   Naprawdę szczerze polecam.

  • Pierwszy raz byłam u pani doktor, i zdecydowanie mogę polecic, usmiechnieta, cierpliwa i rzeczowa, rozwiala wszelkie moje wątpliwości, bez żadnego problemu wydała skierowania na potrzebne badania, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Zdecydowanie czuje się zaopiekowana, bardzo ciepła osoba, pełna empatii :)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Artur Milnerowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta dotyczyła badania usg dopller żył kończyny dolnej mojej mamy. Wywiad i badanie przeprowadzone sprawnie, podobnie trafna diagnoza. Lekarz konkretny, rzeczowy i komunikatywny, nastawiony na pacjenta. Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz. Gorąco Polecam !

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy był wywiad wytłumaczył co musimy sprawdzić aby zdiagnozować mój stan zdrowia.miły sympatyczny człowiek polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Paweł Tabakow

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • Chciałam podziękować niezwykłemu lekarzowi, jakim jest Doktor Paweł Tabakow. Mogę tylko potwierdzić, że jest to lekarz o nietuzinkowej wiedzy, umiejętnościach oraz wielkiej kulturze osobistej. Po nieudanej operacji kręgosłupa i koszmarze, który przeżyłam w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu, przez ponad rok szukałam pomocy u wielu lekarzy w Polsce i za granicą. Dopiero spotkanie z dr Tabakowem dało mi nadzieję na rozwiązanie mojego problemu. Jako jedyny specjalista po dokładnym obejrzeniu wyników badań oraz wywiadzie postawił prawidłową diagnozę i zdecydował się na przeprowadzenie reoperacji.
   Doktor wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym będzie polegać reoperacja wymiany implantów. Zadbał o każdy szczegół , przewidział dodatkowe rozwiązania. Przez cały pobyt w szpitalu czułam jego pełne zaangażowanie i widziałam jak bardzo stara się mi pomoc .
   Dziś jestem kilka miesięcy po reoperacji i czuję ogromną poprawę. Chciałam jeszcze raz podziękować niezwykle mądremu, prawemu człowiekowi i specjaliście światowego formatu, jakim jest Doktor Paweł Tabakow i życzyć dalszych sukcesów zawodowych i powodzenia w realizacji powziętych celów. Bardzo wdzięczna pacjentka Małgorzata Gębicka

  • Powiem krótko ! Nie często spotyka się takich ludzi jak doktor Tabakow ! Jako lekarz jest idealny ,mocno się angażuje w to co robi .jest ciepły i opiekuńczy .Oby wszyscy byli jak pan Paweł .Szanuje ludzi i zna sie na żeczy .Jest profesjonalistą w całym tego słowa znaczeniu! Dziękuje niesforny pacjent Jacek Czarnecki.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu