Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

Borowska 213, Krzyki

50-556, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Abdulhabib Annabhani

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka lekarska Abdulhabib Annbhani, Gabinet endoskopowy, Szpitala w WieruszowieUsługa: problemy jelitowo źołądkowe w tym rak

   Jest naszym rodzinnym gastrologiem.Lekarz jakich mało.w pełni mieliśmy do niego zaufanie.ale stres robi swoje.źyczymy szybkiego powrotu do zdrowia panu doktorowi

  • Ten zabieg miałem przeprowadzany 2 razy stąd go znam, nie jest przyjemny, taki wąż idący jelitami no i te powietrze ale bez tego się nie ucieknie, ono musi być, byłem 1 % z tych którzy nie wzięli środka nasennego serwowanego przez anestezjologa, teraz wkroczył dr Abdulhabib Annabhani- nic absolutnie nie czułem, nim się zorientowałem był już koło jelita cienkiego i koło ślepej kiszki, badanie trwało krótko a było wymierne, profesjonalne, ze snajperską perfekcją dr widział wszystko co chciał i to wyłapał co było złe w jelicie i jest do tego bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Roman Sobolewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: ostrogi

   Najlepszy specjalista!!!
   Zoperował mnie ostrogi i już biegam i sport uprawiam
   Zdecydowanie polecam

   Leon Cz

  • G
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.Usługa: Łokieć tenisisty

   Łokieć tenisisty, lecz żony u wielu znanych specjalistów różnymi metodami. Dr Sobolewski wyleczyć mnie szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kotulski

  Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: Dermapuls Kaniowscy

   Facet z powołania. Kompetentny, bardzo miły widać, że praca to jego pasja. Nie robi tego dla pieniędzy jak większość. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Robi wszystko aby ślady inwazyjne były jak najmniejsze. Jestem po drugiej operacji u Doktora z czego wielu znajomych także korzysta z usług Doktora. Polecam !

  • Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: skleroterapia żylaków

   Pan doktor jest bardzo profesjonalny i posiada wysoka kulturę osobistą.Na wizytach tworzy atmosferę w ktorej pacjent czuję sie komfortowo.Ponadto szczegółowo opisuje procedury, które stosuje i wyczerpująco odpowiada na pytania dzieki czemu wiedziałam ze trafiłam w dobre ręce.polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Jeleń-Krzeszewska

  Stomatolog, Chirurg Stomatologiczny, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMED

   Regularnie odwiedzam gabinet czy to z powodu wyrywania pozostałości ulamanego zęba, czy wstawiania implantów, a do łatwych pacjentów nie należę . Znam też takich, którzy wcześniej zabiegi stomatologiczne odbywali tylko w znieczuleniu ogólnym, a teraz widuję ich tu w poczekalni. Z czystym sumieniem polecam.

  • K
   Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: leczenie dziąseł i zębów

   Pani Doktór Jolanta Jeleń Krzeszewska to profesjonalny wysoko-specjalistyczny lekarz. Jest dla pacjenta wyrozumiała i bardzo życzliwa.Jej wiedza medyczna, życzliwość i wyrozumiałość na ból pozwala pacjentowi znosić bez strachu każde, nawet skomplikowane zabiegi.
   Serdecznie polecam. Halina S. 28.01.2018

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Tomasz Hutyra

  Reumatolog, Pediatra, dr n. med.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Arkady WrocławskieUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Witam,
   Lekarz nie slucha co sie do niego mowi. Wedlug pana doktora zapalenie ucha to nie jest stan wskazujacy na podanie anytbiotyku?!
   Pomijajac fakt ze przeoczyl ze zapalnie bylo w obu uszach...
   Nie slyszal szmerow na oskrzelach, stwierdzil ze pluca sa czyste i to jest grypa... na moj stanowczy protest stwierdzil ze sie nie znam i przepisal dziecku krople do nosa!!!!
   Pana doktora to polecam omijac szerokim lukiem.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Wrocław, ul. Piotra Skargi 3

   Nie polecam, na wizycie bylam z 9 miesięczną córką po przebytej biegunce, z wynikami badan, objawami infekcji. Pan doktor byl kompletnie niezadowolony z faktu, że w ogóle weszliśmy do jego gabinetu - pospieszał nas, trzymał prxy drzwiach. Diagnozę postawił nie robiąc wywiadu, nie oglądając wyników, bez badania pacjentki. Po naszych uwagach łaskawie rzucił okiem na jeden z kilku wynikow, przebadał dziecko i wybiórczo wysłuchał co się dzieje. Przerywał w pół zdania, bardzo się spieszył. Nie odpowiedzial na żadne pytanie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Kacper Janiszewski

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Softskin DermaclinicUsługa: przepuklina pachwinowa

   W 100% polecam lekarza, profesjonalna obsługa i podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko wyjaśnia i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Softskin DermaclinicUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Moja pierwsza wizyta u tego lekarza ale na pewno nie ostatnia. Lekarz w szczegolowy sposob wszystko wyjasnia, nie spieszy sie. Kilka problemow a i tak dowiedzialem sie jakie sa sposoby leczenia kazdego z nich. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Tabakow

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

   Najlepszy lekarz na świecie!
   Do dr Tabakowa trafiłam po wielu konsultacjach u innych lekarzy miałam dużą jamistość szyjnego rdzenia kręgowego, ratunkiem była wyłącznie operacja , która była dość ryzykowna. Doktor wzbudził moje zaufanie. W sierpniu 2017 roku poddałam się operacji odbarczenia szczytowo-potylicznego . Dzisiaj po konsultacji u dr Tabakowa mogę powiedzieć, że jest super , niemal całkowita regresja jamistości rdzenia. To sukces profesora Tabakowa i mój bo spotkałam go na swojej drodze. Jeszcze raz dziękuję doktorze. Życzę kolejnych sukcesów.

  • K

   Bardzo dobry fachowiec, a przy tym przemiły i życzliwy człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania.
   Do dr Tabakowa trafiłam z niedowładem prawej ręki. Pod koniec listopada pojawił się ból karku, przedramienia i szyi, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Potem nagle pojawiły się problemy z podniesieniem ręki. Po wykonaniu rezonansu neurolog wysłał mnie do dr Tabakowa. Okazało się, że mam dwie duże przepukliny z uciskiem na nerw. Dr Tabakow skierował mnie na operację w trybie pilnym. W przeciwnym razie niedowład by postępował i pewnie już nigdy nie odzyskałabym pełnej sprawności. Jak usłyszałam diagnozę, to łzy stanęły mi w oczach. Tyle się nasłuchałam strasznych opowieści o powikłaniach pooperacyjnych. Pan doktor był bardzo życzliwy i empatyczny. Wszystko rzeczowo i spokojnie mi wytłumaczył. Gdy doktora ponownie zobaczyłam przed samą operacją, to wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Jego uśmiech, opanowanie i zdecydowanie działają kojąco. Jestem już ponad miesiąc po dwupoziomowej discektomii kręgosłupa szyjnego ze stabilizacją: mam wstawione dwa implanty i uwolniony nerw. Już dwa dni po operacji odzyskałam pełny zakres ruchu ręki i zaczęłam ją podnosić.
   Nie jestem w stanie wyrazić mojej wdzięczności za przywrócenie mi sprawności, za mój powrót do zdrowia i normalnego życia, a także za ogromną życzliwość.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Elżbieta Krzesiek

  Gastrolog Dziecięcy, Gastrolog, Pediatra, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedicArt Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Sympatyczna Pani, postawiła trafna diagnozę i wyczerpująco wyjaśniła dalsze leczenie. Polecam serdecznie

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nietolerancja pokarmowa

   Byliśmy u Pani doktor w poradni gastroenterologi w klinice na Skłodowskiej .Pani doktor w czasie wizyty przeprowadzała ćwiczenia ze studentami , była bardziej skoncentrowana na nich niż na tym co do niej mówimy , dwukrotnie odebrała telefon w czasie wizyty. Nie skierowała nas na żadne badani, próbując przekonać mnie że nie są potrzebne skoro ja widzę że coś jest nie tak , ale to co mówię nie wskazuje na to że dziecko może mieć alergie lub nietolerancje ale przepisała leki na alergie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Negrusz-Kawecka

  Internista, Kardiolog,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Negrusz-Kawecka, MartaUsługa: konsultacja kardiologiczna kontrolna kompleksowa z USG serca (lub innym badaniem do wyboru: USG tętnic dogłowowych/test wysiłkowy)

   Pani Profesor w sposób kompetentny zebrała wywiad, przeprowadziła badanie i udzieliła dalszych wskazówek co do dalszej terapii. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości.


 • Józef Andrzej Komorski

  Stomatolog, Chirurg, Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: implanty

   Wcześniej odwiedziłam kilku stomatologów, którzy mnożyli różne przeszkody w wykonywaniu u mnie implantów i w zasadzie zgłosiłam się do gabinetu tylko w celu konsultacji czy podniesienie zatoki szczękowej ma u mnie sens. Panu doktorowi do podjęcia decyzji wystarczyło jedno zdjęcie i ku mojej radości zadecydował, że nie muszę nawet podnosić zatoki (inni dawali mi nikłe szanse nawet mimo tego). Pan dr to doskonały profesjonalista. Można być pewnym, że w razie jakichkolwiek pytań czy problemów możemy liczyć na jego czas i konsultacje, w dodatku z uśmiechem ( również jego przemiłej asystentki). Dzięki panu Komorskiemu mam już ładnego implanta a myślałam, że w moim przypadku już nie ma na to szans. Bardzo polecam.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: ekstrakcja górnej piątki w ciąży

   Błyskawiczne wyrwanie górnej piątki, sprawnie i bezboleśnie :) Pani Asystentka dzielnie wspiera, kiedy ktoś bardzo boi się tego typu zabiegów. Dodatkowo - nikt inny nie miał terminów i chęci, aby przyjąć ciężarną (mimo bolącego zęba :/) a Pan Doktor przyjął mnie tego samego dnia, którego zadzwoniłam! Polecam serdeczne!

  Zobacz wszystkie opinie (108) o tym lekarzu