Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Borowska 213, Krzyki

  50-556, Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Urban

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

  • bardzo dobry

   Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Jerzy Rudnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały fachowiec. Pan Profesor w sposób komunikatywny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Spokojne i merytoryczne odpowiedział na wszystkie pytania.

  • bardzo dobry

   Wizyta u dr Jerzego Rudnickiego to spotkanie ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem polecam na pewno będziesz zadowolony/a

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Tomasz Hutyra

  Reumatolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Jeden z niewielu lekarzy do których mam pełne zaufanie.Rozumiem pretensje niektórych,ze nie ma podejścia do dzieci ale tu nie chodzi o to by je zabawiał i bez przerwy usmiechal(rzadko to robi).Chodzimy z córką do niego od lat.Nigdy nie ignoruje żadnego problemu.Jest świetnym diagnostą i ładuje antybiotyku z byle powodu.Bardzo skrupulatny specjalista z ogromną wiedzą.Polecam,bo nigdy sie nie zawiodłam.

  • słaby

   Uważam, że jest to jeden z najgorszych lekarzy do których trafiłam z dzieckiem. Rejestruje się do niego z dzieckiem tylko w ostateczności, jeśli nie ma innego lekarza, a chodzi o osłuchanie dziecka. Lekarz nie ma podejścia ani do dzieci ani nie słucha słów rodziców. Zachowuje się tak jakby jedyny na świecie posiadał wiedzę tajemną, jego sposób leczenia też odbiega od innych pediatrów do których chodzę i mam o wiele większe zaufanie. Lekarz również nie zgadza się na przyjęcie małego pacjenta, poza grafikiem, dla większości lekarzy których miałam szczęście poznać taka sytuacja jest nie do przyjęcia.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Anna Turno-Kręcicka

  Okulista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Kazdemu pacjentowi zycze takiego lekarza. Wspanialy czlowiek. Mam wiele szczescia ze nasze drogi sie zeszly , dziekuje Pani doktor.

  • bardzo dobry

   Chyba jedna z najbardziej kompetentnych okulistek jakie poznałem. Bardzo miłe podejście po pacjenta i rodziny. Profesjonalna diagnoza. Pomoc w dalszym leczeniu. Trochę drożej niż gdzie indziej ale warto. Lepiej raz a dobrze niż oszczędzać i chodzić wiele razy. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Mirosław Kulej

  Ortopeda, Internista,

  • bardzo dobry

   Pan Doktor wspaniały fachowiec, operował moją córkę, wszystko jest ok. Jest opiekuńczym i wspaniałym lekarzem.Polecam

  • bardzo dobry

   Mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu. Pan doktor Kulej operował mnie kilka dni temu w szpitalu na Borowskiej. Profesjonalista a jednocześnie ujmujący człowiek. Jest troskliwy i zaangażowany. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę wszystkiego co najlepsze i zawsze będę Pana miło wspominać. Asia

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Krzysztof Kotulski

  Chirurg, lek.

  • bardzo dobry

   Doktor Krzysztof operował mi wyrostek w trybie ostrodyzurowym. Gdy przyszedł na SOR objawił mi się jak anioł, który wyciągnie mnie z bólu, odczuwanego od niemal 20h. Tak też się stało. Praktycznie zabrał mnie ze sobą na salę operacyjną. Laparoskopowo wyrwał mnie ze szponow cierpienia i zadbał, by blizny nie wykluczaly mnie z konkursu Miss Bikini ;)( wystarczy że waga to robi :P). Niestety, od następnego dnia zaczynał urlop i nie mógł towarzyszyć mi w procesie gojenia. Z pewnych przyczyn wróciłam na oddział i dzis mój "oprawca" ;) powiedział, że jest super i jutro wychodzę. Jestem przekonana, że gdyby nie Jego wywczasy, już dziś hasała bym ochoczo po łąkach, ponieważ widzę ile empatii, profesjonalizmu i serca wkłada w opiekę nad swoim pacjentem. Przede wszystkim, niestety dopiero przy drugim pobycie w szpitalu, udało mi się z Nim porozmawiać, wszystko mi wyjaśnił, opisał: co, jak i dlaczego i to był najważniejszy punkt naszego ponownego spotkania. Ps. Ból towarzyszący zabiegom wykonanym przez doktora, pomaga przetrwać Jego aparycja ;) Dzięki Doktorze! K.

  • bardzo dobry

   20 czerwca 2015 doktor Kotulski został chrzestnym mojego nowego życia, które uratował mi po ciężkim wypadku komunikacyjnym. To nie tylko ambitny profesjonalista ale także człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Cechuje go prawdziwa lekarska intuicja, mimo młodego wieku potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta. Nawiązuje z pacjentem wyjątkowy kontakt. Nawet po przeniesieniu na inne oddziały czułam, że proces mojego leczenia nie jest mu obojętny. Dzięki niemu mogę się znów cieszyć życiem z moją rodziną, za co będę mu dozgonnie wdzięczne. Pacjentka Aneta Nowak

 • Krzysztof Zub

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Można powiedzieć , że jestem bardzo "doświadczony" odnośnie wizyt u laryngologów w całej Polsce i Doktor zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie wiedzą jaką posiada. Bardzo kompetentny człowiek, Polecam wizytę u niego, czego niestety nie mogę powiedzieć o paru innych wrocławkskich laryngologach.

  • bardzo dobry

   Lekarz kompetentny, słucha pacjenta ostatnio bardzo rzadko się to zdarza. Gdybym musiała wrócić, to bez zastanowienia wróciłabym do Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Artur Milnerowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr Artur Milnerowicz jast najwyższej klasy specjalistą. Jako coś normalnego, naturalnego traktuje fakt, że wielu pacjentów zawdzięcza Mu życie. Oprócz profesjonalizmu posiada ogromny talent, który tak bardzo potrzebny jest chirurgowi. Jego przyjazny, ciepły stosunek do pacjentów sprawia, że każdy z nich czuje się tym jedynym, najważniejszym. Wspaniały Czlowiek, który przywrócił mi życie (nie było łatwo). Dziękuję za wszystko i życzę wielu sukcesów i pomyślności. Iwonka Zapędowska

  • bardzo dobry

   Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec. Miałam szczęście trafić w ręce doktora dwukrotnie. Operacje przeprowadzono wzorowo w przyjaznej atmosferze. Kontakt z doktorem to pozamedyczna przyjemność. Szczerze polecam Państwu dr. Artura Milnerowicza.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Michał Piotrowicz

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci! Wczoraj z synkiem mieliśmy drugie podejście do czyszczenia uszu! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Miły, ciepły i wytłumaczy wszystko! Jak z dzieckiem do laryngologa to tylko to Pana Doktora Michała!

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Miałam problem z zapaleniem ucha środkowego, któremu towarzyszył ból nie do zniesienia. Cieszę się że trafiłam do tego lekarza. Dobra diagnoza i doskonale dobrane leki. Po drugiej tabletce antybiotyku ból ustał. Na prawdę polecam ! Potrafi wszystko wytłumaczyć i jest bardzo wyrozumiały.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Paweł Stępień

  Stomatolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Wchodząc do gabinetu jest ciepła atmosfera i chce się pozostać jak najdłużej, jednak Pan Doktor jest na tyle sprawny, że przy usuwaniu ósemek nie pozwala nawet rozsiąść się w fotelu bo robi to błyskawicznie. Wartko czekać na wizytę u Pana Doktora.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista, w sposób bardzo dostępny i zrozumiały tłumaczy problemy pacjenta. Leczenie bezstresowe. Miła atmosfera w gabinecie. Polecam bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu