Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Wrocław
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Borowska 213, Krzyki

  50-556, Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe +48 71 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Urban

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

  • bardzo dobry

   Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Jerzy Rudnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały fachowiec. Pan Profesor w sposób komunikatywny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Spokojne i merytoryczne odpowiedział na wszystkie pytania.

  • bardzo dobry

   Wizyta u dr Jerzego Rudnickiego to spotkanie ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem polecam na pewno będziesz zadowolony/a

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Anna Turno-Kręcicka

  Okulista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Kazdemu pacjentowi zycze takiego lekarza. Wspanialy czlowiek. Mam wiele szczescia ze nasze drogi sie zeszly , dziekuje Pani doktor.

  • bardzo dobry

   Chyba jedna z najbardziej kompetentnych okulistek jakie poznałem. Bardzo miłe podejście po pacjenta i rodziny. Profesjonalna diagnoza. Pomoc w dalszym leczeniu. Trochę drożej niż gdzie indziej ale warto. Lepiej raz a dobrze niż oszczędzać i chodzić wiele razy. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Mirosław Kulej

  Ortopeda, Internista,

  • bardzo dobry

   Pan Doktor wspaniały fachowiec, operował moją córkę, wszystko jest ok. Jest opiekuńczym i wspaniałym lekarzem.Polecam

  • bardzo dobry

   Mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu. Pan doktor Kulej operował mnie kilka dni temu w szpitalu na Borowskiej. Profesjonalista a jednocześnie ujmujący człowiek. Jest troskliwy i zaangażowany. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę wszystkiego co najlepsze i zawsze będę Pana miło wspominać. Asia

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Marcin Masalski

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr

  • bardzo dobry

   Pan doktor w szpitalu przeprowadził u mnie operację zatok. Jestem pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu w podejściu do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczył, otoczył prawdziwą opieką lekarską. Więcej takich lekarzy to będzie się człowiek chciał leczyć.

  • bardzo dobry

   Zdecydowanie polecam. Dr Masalski wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do pacjenta. Posiada sporą wiedzę i doświadczenie, swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Dr Masalski przeprowadził u mnie zabieg FESS oraz zabieg prostowania przegrody nosowej.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu

 • Paweł Tabakow

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Potwierdzam że dok. zasługuje na te gwiazdki z czystym sumieniem. Nie spotykany , mądry człowiek. Godny polecenia Wrocławski Szpital przy Borowskiej może być dumny z posiadania tak wspaniałych lekarzy. Doktor Paweł Tabakow to dusza człowiek,Opiekuńczy i troskliwy jak trzeba ! doktor lubi wyzwania. Podejmuje się leczyć, operować bardzo trudne przypadki. Widziałam radość tego człowieka z kolejnej udanej operacji, radość z sukcesu pacjentki, która dzięki operacji odzyskała wzrok , mowę , aktywność życia. W imieniu pacjentki Katarzyny W. dziękuję za trud, wspaniałą opiekę ,poświęcony bezinteresownie czas. Bardzo rzadko zdarza się taki człowiek ,oddany swojej pracy. Poświęca się nowoczesnej medycynie, poszukuje nowych metod leczenia by innym pomóc, czasem by ratować życie. Powiedziałam że " czyni Cuda " Jest to człowiek godny polecenia innym pacjentom.

  • bardzo dobry

   Arkadiusz Gruszka były i obecny pacjent Doktora. Przeszedłem udaną reoperację w dniu 20.05.2016r. Jeśli można cokolwiek powiedzieć na temat Pana Doktora Pawła Tabakowa- to nasuwa mi się tylko jedno, to człowiek nie z tej ziemi (Antoni Kosiba współczesnej medycyny). Cokolwiek by nie powiedzieć, to wszystko jest mało by oddać jak wspaniałym człowiekiem jest tak skromna osoba. Jest to człowiek który w 200% procentach zajmuje się swoim pacjentem. Pan Doktor dokładnie i opisowo określił mój aktualny stan oraz podjął się przywrócenia mnie do normalności z pozytywnym skutkiem. Nigdy nie spotkałem człowieka który tak angażował się w opiekę nad swoim pacjentem. Pewnie nigdy nie uda mi się odwdzięczyć Panu Doktorowi za pomoc, można powiedzieć uratował moje dalsze życie. Czytając opinie o Panu Doktorze jeszcze przed operacją byłem zdumiony jak są bardzo pozytywne, dziś potwierdzam je, tak to wszystko prawda. Panie Pawle dziękuje za wszystko co Pan zrobił, reszta należy do mnie. Życzę Panu dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, proszę pamiętać że ma Pan rzeszę ludzi którzy zawsze będą chętni pomóc Panu jeśli będzie taka potrzeba. Panie Doktorze stokrotne dzięki. Jest Pan Człowiekiem Światowej Klasy, dziękuję z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu

 • Krzysztof Kotulski

  Chirurg, lek.

  • bardzo dobry

   Doktor Krzysztof operował mi wyrostek w trybie ostrodyzurowym. Gdy przyszedł na SOR objawił mi się jak anioł, który wyciągnie mnie z bólu, odczuwanego od niemal 20h. Tak też się stało. Praktycznie zabrał mnie ze sobą na salę operacyjną. Laparoskopowo wyrwał mnie ze szponow cierpienia i zadbał, by blizny nie wykluczaly mnie z konkursu Miss Bikini ;)( wystarczy że waga to robi :P). Niestety, od następnego dnia zaczynał urlop i nie mógł towarzyszyć mi w procesie gojenia. Z pewnych przyczyn wróciłam na oddział i dzis mój "oprawca" ;) powiedział, że jest super i jutro wychodzę. Jestem przekonana, że gdyby nie Jego wywczasy, już dziś hasała bym ochoczo po łąkach, ponieważ widzę ile empatii, profesjonalizmu i serca wkłada w opiekę nad swoim pacjentem. Przede wszystkim, niestety dopiero przy drugim pobycie w szpitalu, udało mi się z Nim porozmawiać, wszystko mi wyjaśnił, opisał: co, jak i dlaczego i to był najważniejszy punkt naszego ponownego spotkania. Ps. Ból towarzyszący zabiegom wykonanym przez doktora, pomaga przetrwać Jego aparycja ;) Dzięki Doktorze! K.

  • bardzo dobry

   20 czerwca 2015 doktor Kotulski został chrzestnym mojego nowego życia, które uratował mi po ciężkim wypadku komunikacyjnym. To nie tylko ambitny profesjonalista ale także człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Cechuje go prawdziwa lekarska intuicja, mimo młodego wieku potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta. Nawiązuje z pacjentem wyjątkowy kontakt. Nawet po przeniesieniu na inne oddziały czułam, że proces mojego leczenia nie jest mu obojętny. Dzięki niemu mogę się znów cieszyć życiem z moją rodziną, za co będę mu dozgonnie wdzięczne. Pacjentka Aneta Nowak

 • Waldemar Szarek

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   bardzo dobry lekarz, choć ja nie jestem lekarzem, zawsze doskonale wytłumaczył, co będzie sie ze mną działo, opanowany i spokojny, operował mnie, dgy miałam oponiaka mózgu, wszystko poszło jak najlepiej, potem był moim lekarzem prowadzącym, wszystko nadzorował, informował mnie o przebiegu leczenia, wszystkim polecam tego specjalistę, dziękuję bardzo, panie doktorze - pacjentka

  • bardzo dobry

   Lekarz kompetentny ,przyjemny ,miły o dużym doświadczeniu zawodowym Jestem bardzo zadowolony z wizyty polecam innym tego doskonałego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu

 • Paweł Poniatowski

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, Chirurg, lek. dent.

  • bardzo dobry

   Miałem do usunięcia zatrzymaną ósemkę, ostatnią już. Ponieważ miałem traumę z usuwania ósemki u innego lekarza chodziłem ponad rok z bólem, bojąc się tego zabiegu. W końcu trafiłem do dr Poniatowskiego. Potwierdzam lekarz profesjonalista, o przyjaznym uosobieniu. Skupiony na tym, aby zabieg był bardzo dobrze zrobiony i bezboleśnie. Dla cykorów podobnych do mnie polecam sadecje wziewną (gaz rozweselający). Ja byłem głęboko odprężony a pan doktor razem z asystentką walczył z upartą ósemką. Jedyną niedogodnością dla mnie było to, że nie mogłem w trakcie zabiegu porozmawiać z doktorem i jego asystentką. Atmosfera na prawdę panowała przyjazna. Doktor też po zabiegu jest w kontakcie mailowym, także można zadawać pytania. Dziękuję bardzo za pomoc. Odzyskałem wiarę, że są na prawdę profesjonalni chirurdzy szczękowi.

  • bardzo dobry

   Pan Paweł to bardzo przyjazny i profesjonalny człowiek. Doradził odnośnie pielęgnacji i zwrócił uwagę na kilka istotnych kwestii odnośnie ułożenia uzębienia. Cenowo rozsądnie.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Józef Andrzej Komorski

  Stomatolog, Chirurg, Chirurg Szczękowy, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Niedawno miałam wszczepiane dwa implanty. Po wędrówce po innych gabinetach nareszcie szybka i profesjonalna decyzja i zabieg, który był nie tylko całkowicie bezbolesny ale przebiegał też w miłej atmosferze. Bo dodam, że Pan dr i jego asystentka są b. mili.

  • bardzo dobry

   Zgłosiłam się do Pana doktora z wyrzynającą się ósemką, potwornym bólem głowy, ucha, gardła. Okazało się, że to nie ósemka jest przyczyną, tylko ropień okołomigdałkowy. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, doskonale znającym się na swoim fachu, ponieważ zdiagnozowanie przyczyny nie było takie oczywiste. Zabieg trwał chwilę, może do najprzyjemniejszych nie należał, ale podejście i wsparcie Pana doktora i asystującej mu pielęgniarki bardzo pomogło.

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu