Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Borowska 213, Krzyki

  50-556, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Mysiak

  Kardiolog, Internista, Anestezjolog, prof. dr hab. n. med.

  • Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Byłam u dr Mysiaka w klinice na Wołowskiej. Bardzo fachowy, profesjonalny, a do tego robiący bardzo dobre wrażenie jako człowiek, życzliwy i niezwykle sympatyczny, a to jest równie ważne. Abym zrozumiała co się dzieje z moim sercem Pan doktor obrazowo mi wszystko wytłumaczył i narysował na kartce!! Można było odczuć dużą wiedzę i doświadczenie Pana doktora. Diagnoza okazała się jak najbardziej trafna. Szczerze polecam!


 • Maciej Urban

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • Pragnę podzielić się swoją opinią na temat dr. Macieja Urbana z osobami szukającymi pomocy chirurgicznej.Byłam operowana przez doktora w Klinice Chirurgii Ręki we Wrocławiu na ul.Borowskiej.Zabieg został przeprowadzony fachowo,skrupulatnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.Dr. okazał wiele zrozumienia i ciepła,jest to świetny chirurg i dobry człowiek,ma podejście do pacjenta.Dziękuję bardzo panie doktorze.Polecam gorąco.Sabina Wojciechowska z pomorza.

  • Niedawno miała oporowaną cieśnie przez Pana dr-a, jest bardzo dobrym lekarzem, jak również wspaniałym człowiekiem z poczuciem humoru. Takich wyrozumiałych i wspaniałych lekarzy w dzisiejszych czas jest za mało. Dziękuje za opiekę Monika Marchewka

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kotulski

  Chirurg, lek.

  • Doktor Krzysztof operował mi wyrostek w trybie ostrodyzurowym. Gdy przyszedł na SOR objawił mi się jak anioł, który wyciągnie mnie z bólu, odczuwanego od niemal 20h. Tak też się stało. Praktycznie zabrał mnie ze sobą na salę operacyjną. Laparoskopowo wyrwał mnie ze szponow cierpienia i zadbał, by blizny nie wykluczaly mnie z konkursu Miss Bikini ;)( wystarczy że waga to robi :P). Niestety, od następnego dnia zaczynał urlop i nie mógł towarzyszyć mi w procesie gojenia. Z pewnych przyczyn wróciłam na oddział i dzis mój "oprawca" ;) powiedział, że jest super i jutro wychodzę. Jestem przekonana, że gdyby nie Jego wywczasy, już dziś hasała bym ochoczo po łąkach, ponieważ widzę ile empatii, profesjonalizmu i serca wkłada w opiekę nad swoim pacjentem. Przede wszystkim, niestety dopiero przy drugim pobycie w szpitalu, udało mi się z Nim porozmawiać, wszystko mi wyjaśnił, opisał: co, jak i dlaczego i to był najważniejszy punkt naszego ponownego spotkania. Ps. Ból towarzyszący zabiegom wykonanym przez doktora, pomaga przetrwać Jego aparycja ;)
   Dzięki Doktorze! K.

  • A

   20 czerwca 2015 doktor Kotulski został chrzestnym mojego nowego życia, które uratował mi po ciężkim wypadku komunikacyjnym. To nie tylko ambitny profesjonalista ale także człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Cechuje go prawdziwa lekarska intuicja, mimo młodego wieku potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta. Nawiązuje z pacjentem wyjątkowy kontakt. Nawet po przeniesieniu na inne oddziały czułam, że proces mojego leczenia nie jest mu obojętny. Dzięki niemu mogę się znów cieszyć życiem z moją rodziną, za co będę mu dozgonnie wdzięczne. Pacjentka Aneta Nowak


 • Anna Turno-Kręcicka

  Okulista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

   Pani Doktor jest bardzo kompetentna i niezwykle sympatyczna. Dzięki Jej fachowej pomocy, nie mam już zacmy i nie muszę już nosic okularow. Serdecznie polecam. Kazimierz Orlewski.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Kazdemu pacjentowi zycze takiego lekarza. Wspanialy czlowiek. Mam wiele szczescia ze nasze drogi sie zeszly , dziekuje Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jerzy Rudnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: Inny

   Profesor przeprowadzał u mnie zabieg (szczeliny odbytu).Powiem tak pełen profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta.Bardzo dobry specjalista w swoim fachu.Po zabiegu jest ok tak jak Profesor zapewniał.
   Szacunek,więcej takich specjalistów.
   Piotr

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wspaniały fachowiec. Pan Profesor w sposób komunikatywny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Spokojne i merytoryczne odpowiedział na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Tomasz Hutyra

  Reumatolog, Pediatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje pediatryczne

   U pana doktora byłem w luxmedzie z dzieckiem z przeziębieniem. Czytając poprzednie recenzje zastanawiałem się podczas rezerwacji, ale wygrały argumenty o posiadanym doświadczeniu. Sama wizyta - miłe zaskoczenie. Pan doktor bardzo miły dla dziecka, badanie dokładne, zalecenia dotyczące stanu obecnego oraz opcji w razie gdyby choroba przeszła na kolejny etap (przydatne, żeby uniknąć kolejnej wizyty gdyby np kaszel zmienił się z suchego na mokry). Całościwowa ocena bardzo pozytywna.

  • A

   z wizyty u tego lekarza wyszłam załamana. najpierw narzekał na to, że tego dnia ma zbyt wielu pacjentów na NFZ, potem miał do mnie pretensje, że nie poszłam do reumatologa prywatnie. na podstawie jednego wyniku wstępnego badania powiedział mi z uśmiechem, że to na pewno bardzo poważna choroba, która z czasem obejmie wszystkie układy w ciele. nie był skory do bardziej szczegółowych wyjaśnień czy rozwiania moich wątpliwości. kolejny lekarz, u którego byłam, przedstawił sprawę w znacznie mniej dramatyczny sposób. Pan Tomasz dał mi skierowanie tylko na część badań, po pozostałe kazał iść do lekarza POZ, bo jemu się to nie opłaca.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dominika Klimkiewicz-Blok

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

   nie polecam nikomu. Byłam na dwóch wizytach. Na pierwszej, akurat byliśmy przy początku starań o dziecko (pierwszy cykl starań), tymczasem Pani doktor chciała od razu odesłać nas na diagnostykę niepłodności do prywatnego gabinetu jej męża...
   Druga wizyta odbyła się w 5 tygodniu ciąży. Pani bardzo się zdziwiła, że test ciążowy wyszedł pozytywny, wręcz nie dowierzała. Następnie jedyne co usłyszałam to, że nie ma echa zarodka. Pani bardzo mnie tym wystraszyła, na dodatek nie tłumacząc za bardzo czym owe echo zarodka jest. Ogólnie zbywała wszystkie moje pytania i trzeba było ciągnąć ją za język. Z wizyty wyszłam cała roztrzęsiona. Tymczasem moje dziecię, którego "echa zarodka" Pani nie mogła wybadać ma się dobrze i ma już 15 miesięcy ;) Niemniej ciążę prowadziłam u innego lekarza, ponieważ Pani doktor tymi dwiema wizytami skutecznie mnie do siebie zraziła.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani Dr Dominika prowadziła całą moją ciążę. Zalecała wszystkie badania i cały czas trzymała rękę na pulsie. Słuchała i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Jest dokładna i baaaardzo cierpliwa.
   A na wizycie kontrolnej po porodzie zapytała o ogólne samopoczucie i maluszka.
   Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Marcin Masalski

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz otwarty, konkretny, w przystępny i wyczerpujący sposób tłumaczy problem jednocześnie stwarzając poczucie, że jestem bezpieczna, mimo że muszę przejść operację.polecam jako fachowca oraz człowieka, do którego ma się zaufanie

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: Zwykła wizyta

   Świetny lekarz, rewelacyjne podejscie do dzieci. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczyi odpowiada obszernie named każde pytanie. Naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Waldemar Szarek

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna

   Chodziłam do innych lekarzy i nic mi nie pomogli. Dopiero pomógł DR. Waldemar Szarek i zdiagnozował przepuklinę kręgosłupa.

  • Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-ProfilaktycznaUsługa: uraz kręgosłupa

   Kontakt do Pana doktora zdobyłem na internecie. Okazało się że trafiłem na fachowca w każdym calu. Po dłuższej rozmowie i przeglądnięciu moich rm. skierował mnie w trybie pilnym na oddział. Aktualnie czekam na diagnozę i jestem dobrej myśli że będę mógł normalnie funkcjonować.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Marta Greczner

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi, jak będzie wyglądać leczenie. Sam zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

   Polecam Panią doktor. W gabinecie panuje bardzo miła, która jest też zasługą bardzo sympatycznej pani asystentki. Wizyta u stomatologa zawsze jest dla mnie trochę stresująca a tu było ok. Zaplanowany zabieg przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuję Paniom i jeszcze raz polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu