mgr

Łukasz Smolarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Fizjoterapeutą jestem od 9 lat, kształcenie rozpocząłem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dalszą wiedzę zdobywałem na licznych szkoleniach specjalistycznych a także pracując… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: fizjoterapia

  Pełen profesjonalizm i masa wiedzy poparta doświadczeniem. Do tego sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim wizytę u tego fizjoterapeuty.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: zawroty głowy

  Duża fachowość w połączeniu ze sprawnymi dłoñmi i odczuwalna chęć pomocy pacjentowi sprawiają, że człowiekowi powracają nadzieje.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: rehbilitacja kegoslupa i biodra

  Duże umiejętności i wiedza.
  Sprawnie przeprowadzony cykl zabiegów poskutkował znaczną poprawą stanu zdrowia. Miałam duży problem z biodrem i kregoslupem. Czuje się dobrze. Rano nie budzi mnie ból. Wstaje zwyczajnie jak kiedys. Pozostala obawa, że to nie potrwa zbyt dlugo. Jednak teraz mam pewność, że istnieje ratunek...

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: bóle kręgosłupa lędźwiowego

  Pan Łukasz zawsze życzliwie traktuje pacjenta, słucha z uwagą co mu dolega. Korzysta z wyników badań - rezonans, tomografia czy rtg. Lecząc pacjenta traktuje jego organizm kompleksowo. Zwraca uwagę na inne dolegliwości, które należy też leczyć. Rzetelnie stawia diagnozę i stosuje odpowiednią terapię, która skutkuje ustąpieniem dolegliwości bólowych. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Łukasza, jako skutecznego fizjoterapeutę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: uraz kregòw

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta .Masaż kręgów szyjnych barku ręki i klatki piersiowej .Po wizycie czuję poprawę ból zależał.Jestem zadowolony z rehabilitacji

 • Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: bóle dolnej części kręgosłupa promieniujące na biodro i nogę

  Przede wszystkim pacjent traktowany jest podmiotowo, a nie przedmiotowo, poza tym Pan Łukasz słucha, co jest jednak odrobinę zaskakujące, bo wyobrażałem sobie "sztukę" (że na zaleceniu jest to i to, więc nic poza tym - z takim podejściem spotkałem się kiedyś i gdzieś indziej). Nie miałem obiecywanych fajerwerków, tylko stopniową poprawę, przy czym wytłumaczono mi, na czym poprawa polega.
  Fakt jest taki, że przyszedłem zgięty na bok, kuśtykając na jedną nogę, a po kilku tygodniach (1x/tydz.) biegam po schodach zupełnie bez bólu. Przy okazji Pan Łukasz zwrócił uwagę bez zbędnego moralizowania na jeszcze kilka schorzeń (bez związku z kręgosłupem), które bagatelizowałem, co mobilizuje mnie do dalszego dbania o siebie (diagnostyka/leczenie).
  Z czystym sumieniem mogę Pana Łukasza polecić, jako terapeutę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: fizjoterapia

  Profesjonalista. Szeroka wiedza z kursow.

  W czasie pierwszych kilku wizyt pomogl mi bardziej, niz wczesniejsza paromiesieczna rehabilitacja.

  Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Łukasz Smolarczyk

  Profesjonalny , empatyczny zasługuje na najwyższe uznanie . Po kilku wizytach odczułam wyraźna poprawe. Jest wyjątkowo skuteczny .Jego ręce czynią coda. Gorąco polecam

 • Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: uraz barku

  Fachowy, konkretny i cierpliwy sosunek do pacjenta, zaangażowane, wnikliwe podejscie do problemu, długotrwałe skutki terapii. Polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Łukasz SmolarczykUsługa: badania pourazowe

  Konkretny, przyjazny, miły i znający się na fachu. Na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował problem bolącego łokcia przy najmniejszym ruchu. Następnie trafnie zostały dobrane masaże do danego problemu. Kolejne wizyty stopniowo leczyły kontuzje, aż do zażegniania jej. Polecam :)

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeutą jestem od 9 lat, kształcenie rozpocząłem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dalszą wiedzę zdobywałem na licznych szkoleniach specjalistycznych a także pracując w przychodni.Moim zadaniem jako terapeuty jest powstrzymanie postępujących zmian w organizmie, poprawienie sprawności ruchowej oraz działalność profilaktyczna poprzez stosowanie odpowiednich zabiegów. Rozpoczynając pracę z pacjentem zawsze uwzględniam wszystkie przeciwwskazania zdrowotne do wprowadzenia danej terapii oraz w odpowiedni sposób dobieram ćwiczenia i zabiegi, aby odniosły pożądany skutek. W pracy z pacjentem wykorzystuje najnowocześniejsze metody :FM, FDM, PNF, terapie manualna wg. Cyriaxa, Funkcjonalna osteopatia, kinesiotaping, Mc kenzie,HVLA.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Mckenzie Institute
 • European Teaching Group of Orthopaedic Medicine (Cyriax)
 • International Academy of Manual Medicine (fdm)
 • Hvla (High velocity low amplitude) - Kurs manipulacje krótkodźwigniowe
więcej