Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)


22 276.....


Strefa Pacjenta Przychodnia


Konsultacja online • 120 zł


22 276.....

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Phone consultation:
Przygotuj proszę wyniki badań oraz ubierz się w wygodny strój. Najlepiej mieć blisko krzesło, kawałek podłogi i trochę miejsca bo badanie może być w formie "ćwiczeń".
Pozdrawiam
My own video communicator:
na adres mailowy zostanie wysłany link do wideokonsultacji


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarką pediatrą, absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyłam kursy akupunktury (Polskie Towarzystwo Akupunktury) i homeopatii (Instytut...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby wieku dziecięcego
 • angina
 • zapalenie oskrzeli
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Pediatria

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja online


Konsultacja Online,

120 zł

Strefa Pacjenta Przychodnia


Konsultacja pediatryczna


Bora Komorowskiego 37 lok 210, Warszawa

Dowiedz się więcej

Strefa Pacjenta Przychodnia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia konsultacja pediatryczna

Pani doktor potrafi w sposób jasny i zrozumiały, dla pacjenta, wyjaśnić na czym polega choroba i jak z nią walczyć. To kluczowe w leczeniu, pacjent wie jak postępować, rozumie sytuację, a opiekun wie co robić i dlaczego to robić. Chylę czoła i pozdrawiam. Jarek Kniej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia konsultacja pediatryczna

Doktor zostala mi polecona, przez kolezanke, ktorej bede dozgonnie wdzieczna, za to, bo Pani Lidia Stolarska-Kraszewska, to skarb. Moja Oliwia, wreszcie nie boi sie chodzic do lekarza. Kopalnia wiedzy, widac, ze caly czas sie doksztalca. Przepisuje antybiotyk, jak naprawde jest to konieczne.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

Bardzo konkretna, ale sympatyczna lekarka z fajnym podejsciem do dzieci. Zbadała dokładnie córkę, zaleciła dalsze leczenie po ostrym zapaleniu ucha... oraz kolejne kroki aby uodpornic organizm dziecka po antybiotykoterapii. Jestem bardzo zadowolona i czuje ze corka naprawde jest w dobrych rękach. Pani Lidia działa z głową, podchodzi do dziecka indywidualnie i bez rutyny. Na pewno wrócimy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia podejrzenie zapalenia płuc

Pani doktor to najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Mam do niej pełne zaufanie, jest dokładna, rzetelna, słucha rodziców. Stawia trafne diagnozy i nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Dziękujemy za opiekę :) Mama Mai i Zygmunta


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia

Rzadko kiedy w dzisiejszych czasach istnieje możliwość znaleźć rzetelnego lekarza, który wyróżnia się dbałością o pacjenta tak jak Pani doktor.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia

Pani Doktor ma super podejście i do małych pacjentów, i do przestraszonych chorobą dziecka rodziców. Bardzo kompetentny, a przy tym miły lekarz. Serdecznie polecamy


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Pacjenta Przychodnia konsultacje pediatryczne

Pani doktor została mi polecona w szkole rodzenia jako najlepszy pediatra w Medicover w okolicy (Praga Południe). Na wizytach byliśmy już kilka razy i wszystko się potwierdziło. Pani doktor jest wspaniała. Zawsze o wszystko można zapytać, rzetelnie tłumaczy, skrupulatnie bada małego pacjenta (do którego ma świetne podejście). Nie przepisuje niepotrzebnych leków w sytuacji, kiedy nie są one konieczne. Jestem bardzo zadowolona, a moje dziecko zdrowe i szczęśliwe!


T
Użytkownik zweryfikowany

Wszystki pochlebne opinie jak najbardziej słuszne. Pani doktor jest dokładna i rzeczywiście nie szprycuje dzieci lekarstwami. Antybiotyk to ostateczność. Zwraca uwagę na profilaktykę, np. temperaturę w mieszkaniu. Nigdy nie odmawia dodatkowej wizyty (gdy ma już pełny grafik). Po wizycie zawsze mamy poczucie, że wszystko nam wytłumaczyła i czujemy się spokojni o zdrowie córki. Sam cbciałbym się leczyć u Pani doktor, ale jestem niestety za stary :-) Polecam gorąco!


R
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, który myśli, nie robi niczego pochopnie i nie boi się powiedzieć, jeśli ma wątpliwości. Dr. Kraszewska doprowadziła mojego syna do pełnoletniości i niestety musieliśmy się rozstać.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Antybiotyk daje w ostateczności, kiedy ewidentnie nie ma innego wyjścia (u mnie to była szkarlatyna). Mało tego - w ogóle nie przesadza z ilością leków. Wcześniej moje dzieci dostawały antybiotyki niemal na okrągło - na ból gardła, na zapalenie oskrzeli, osłonowo etc. a jak nie antybiotyk, to chociaż Ibufen plus cała masa innej chemii. Odkąd trafiliśmy do Pani Doktor skończyło się \"antybiotykowanie\" a inne leki też przepisywane są bardzo oszczędnie. I to daje efekty. Poza tym Pani Doktor jest życzliwa, jak potrzeba to wszystko wyjaśni (wiadomo, że łatwiej współpracować w leczeniu dziecka kiedy wie się po co się coś robi i w jaki sposób to działa), jest zainteresowana pacjentem i ma olbrzymią wiedzę oraz doświadczenie. I jest bardzo konkretna. Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarką pediatrą, absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyłam kursy akupunktury (Polskie Towarzystwo Akupunktury) i homeopatii (Instytut...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby wieku dziecięcego
 • angina
 • zapalenie oskrzeli
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Pediatria

Zdjęcia