lek.

Krzysztof Wilczek

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

113 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W leczeniu stosuję metody jak najmniej inwazyjne oraz ćwiczenia czynnościowe, które doprowadzają do stanu równowagi. Wizyty w gabinecie przy ulicy Dicksteina dostępne są poza podanymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
113 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Terapia ManualnaUsługa: kontuzja sportowa

  Szybko i tresciwie bez zbędnego owijania w bawełnę.
  Tapy przyklejone, recepta i w drogę. Polecam tego lekarza.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz na ciężkie schorzenie kręgosłupa przepisał plastry przeciwbólowe i kazał zażywać tabletki przeciwbólowe. Na moją prośbę aby wykonać RTG (którego nie robiłam jakieś 10 lat) stwierdził, że promienie RTG są zbyt szkodliwe. Nie zaproponował żadnej terapii, nie zdiagnozował obecnego stanu schodzenia, nawet nie spojrzał na stan pleców (są mocno zaokrąglone itd). Dodam, że na wizytę czekałam kilka miesięcy. Zostałam odesłana z kwitkiem. Mam poczucie, że schorzenie mocno postąpiło więc będę szukać pomocy gdzie indziej.

  Krzysztof Wilczek2018-06-14

  Leczenie żeby było efektywne wymaga od pacjenta zaufania i podporządkowania.Jeśli pacjent od samego wejścia prowadzi z lekarzem polemiki to nigdy z leczenia nie będzie zadowolony.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Terapia Manualna

  Trafiłam z polecenia do doktora. Nie zbyt przekonana, ponieważ do tej pory bylam zbywana. Umowilam się na wizytę bo bol nie ustąpił mimo zastrzyków oraz innych czynności zalecany. Poszłam i mega zadowolony wyszłam. Lekarz miły ale nie o to chodz. Podszedł do mnie jak do osoby cierpiacej. Rzeczowe wyjaśnienia dotyczące problemu z jakim się borykam. Gorąco polecam!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  dr. Wilczek to lekarz z powołania. Poświecił mi bardzo dużo czasu, wszystko omawiał i tłumaczył dlaczego jest tak, a nie inaczej. Bardzo sympatyczny i miły, a przy tym super specjalista. Będę polecać dr. Wilczka rodzinie i znajomym. Pozdrawiam
  Patrycja Staniec

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Krzysztof Wilczek jest najlepszym ortopedą z jakim miałam do czynienia. Juz w czterech przypadkach uzyskałam fachową pomoc. Teraz zwróciłam się do Pana Doktora po raz piąty z bolesnym,skomplikowanym schorzeniem kolana i jestem pewna ,że i tym razem mi pomoże. Jest bardzo kompetentny, szczegółowo objaśnia przyczyny choroby i sposób leczenia. Staram się zawsze
  zanotować Jego zalecenia i dokładnie je stosować, a nawet dzielić się swojąopinią ze znajomymi. Kilku z nich już skorzystało z pomocy Doktora Wilczka.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Terapia ManualnaUsługa: ból i opuchniècie stawu kolanowego

  Pan doktor kulturalny miły, wysłuchał i po przeprowadzonym wywiadzie rozpoczął badanie . Spokojnie i rzeczowo tlumaczył przyczyny i skutki urazu. Po badaniu zabezpieczył staw kolanowy przepisal leki i przekazał zalecenia . Minęło 4 dni jest znaczna poprawa. Na pewno polecę Pana doktora znajomym

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Terapia Manualna

  Badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i dokładnie. Zarówno sama konsultacja ortopedyczna, jak i dodatkowe wskazówki, dotyczące dalszego postępowania były na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest ogromna kultura osobista pana doktora, nie wspominając już o konkretnej pomocy, której mi udzielił – nastąpiła zdecydowana ulga w bólu. Takich lekarzy należałoby sobie życzyć. Dziękuję bardzo za pomoc.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Terapia ManualnaUsługa: bół łokcia

  09.01.18 to była moja pierwsza wizyta u Pana doktora.Pan doktor profesjonalnie objaśnił mi co wywołuje u nie ból w łokciu i że jest to tzw łokieć tenisisty. Zaproponował leczenie: iniekcję, plastry tapingowe, pokazał jakie należy wykonywać ćwiczenia i poinformował że jeśli ból po 10 dniach będzie nadal uciążliwy to prosi o telefon celem ustalenia dalszego postępowania ( bardzo rzadko lekarze to proponują - to było miłe).Niestety to schorzenie potrafi dokuczać przez dłuższy okres. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Widać że jest to Lekarz doświadczony i że jest to profesjonalista.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor dokładnie mnie zbadał i objaśnił na czym polega mój problem zdrowotny oraz wyjaśnił metodę leczenia. Wizyta przebiegła bez zarzutu, mile i kulturalnie

 • X
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedyczny Terapia ManualnaUsługa: przewlekły ból w stawie barkowym

  Doktor bardzo rzetelnie bada pacjenta, uciska każdy mięsień, pyta gdzie występuje ból szczegółowo objaśnia. Podaje swój numer telefonu, aby dzwonić w razie pytań, podczas rozmowy telefonicznej cierpliwie odpowiada na pytania, nie spiesząc się przy tym. To co doktor powiedział podczas badania potwierdził również rezonans. Jedyny malutki minus to taki, że doktor nie daje opisu oraz przebiegu badania, zaleceń w formie druku do domu.
  Polecam tego doktora, ponieważ to nie pierwsze ortopeda z którym miałam styczność, uważam że jest najlepszy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W leczeniu stosuję metody jak najmniej inwazyjne oraz ćwiczenia czynnościowe, które doprowadzają do stanu równowagi.

  Wizyty w gabinecie przy ulicy Dicksteina dostępne są poza podanymi na stronie godzinami (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) w dniach:
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Sobota

  Przyjmuję również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Zarządzanie w służbie zdrowia- Akademia Ekonomiczna weWrocławiu- studia podyplomowe
 • AkademiaMedyczna we Wrocławiu 1982r.

Publikacje

 • Współudział wpracach naukowych dotyczących stawu biodrowego i kręgosłupa.Zbiór przpisów.Ochrona zdrowia pracowników-współautor książki wydanej przez Stowarzyszenie Inspektorów Sanitarnych Rzeczypospolitej Polskiej w 2001 r.

Zdjęcia