Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 150 zł


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Chociszewskiego 21/6, Poznań

170 zł

Centrum Słowo Psychologia z Duszą


150 zł

Konsultacja onlineChociszewskiego 21/6, Poznań

170 zł

Centrum Słowo Psychologia z Duszą150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Chociszewskiego 21/6, Poznań

170 zł

Centrum Słowo Psychologia z DusząChociszewskiego 21/6, Poznań

170 zł

Centrum Słowo Psychologia z DusząChociszewskiego 21/6, Poznań

170 zł

Centrum Słowo Psychologia z DusząChociszewskiego 21/6, Poznań

170 zł

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPB nr 1701) specjalizującym się w pracy z dziećmi i młodzi...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia dzieci

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą Psychoterapia dzieci i młodzieży

Szczerze polecam Panią Kasie, można by się rozpisywać nad tym jaki to cudowny człowiek i specjalista. Gotowością swojego profesjonalnego warsztatu obdarzyła nas i nasze dziecko. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani jak byśmy byli tylko my, jedynymi pacjentami. Jako rodzice otrzymaliśmy narzędzia do pracy nad sobą i fachowe pokierowanie jak podążać za dzieckiem w okresie dorastania. Spotkania odbywały się regularnie, wszystko było elastyczne i dostosowane pod nas, w razie nagłej konieczności możliwość spotkania online, zawsze rozmowy i smsy, które nigdy nie pozostały bez odpowiedzi. Koszt wizyty jak na Poznań przystępny. Szczerze polecam każdej matce/ ojcu takiego specjalistę na drodze rodzicielstwa.

mgr Katarzyna Żebrowska

Bardzo dziękuję za tyle dobrych słów w moją stronę, a także rodzicielską uważność i gotowość do wzmacniania swoich kompetencji wychowawczych. Powodzenia na kolejnych etapach rozwoju dzieci i rodziny! :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą Inny

W sierpniu zakończyłam terapie rozpoczętą w styczniu w częstotliwości raz w tygodniu i z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że to czego nauczyłam się o sobie w ciągu terapii do dzisiaj daje swoje efekty w najlepszym tego słowa znaczeniu. Udało się zrealizować wszystkie cele, które stawiałam jako przedmiot pracy na sesjach, mianowicie m.in. prace nad zaburzeniami związanymi z lękiem i depresją, rozpoznawanie swoich emocji i nastrojów, panowanie nad nimi. Zaszła diametralna zmiana w moim samopoczuciu, zaczynając terapię nie sądziłam, że to w ogóle możliwe, żeby czuć się tak dobrze ze sobą. Bardzo profesjonalna, empatyczna terapeutka, każdemu kto zastanawia się czy warto - jak najbardziej! A mi pozostaje jeszcze raz podziękować!

mgr Katarzyna Żebrowska

Dziękuję, Pani opinia jest dla mnie bardzo cenna oraz motywująca do dalszego rozwoju i pracy terapeutycznej. Wspaniale słyszeć, że czuje się Pani tak dobrze ze sobą! Wykonała Pani dużo wartościowej pracy! Zdrowia, wewnętrznej harmonii i powodzenia w realizacji życiowych planów!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą Konsultacja psychologiczna

Wspaniała terapeutka, obdarzona wielką empatią dla drugiego człowieka. Cechuje się dużym profesjonalizmem, do każdego problemu podchodzi indywidualnie, stara się pracować nie tylko z pacjentem ale również współpracuje z rodzina, co dla rodzica jest również bardzo ważnym elementem terapii. Metody pracy i sposób ich wykorzystania w stosunku do naszego dziecka pomogły zarówno jemu jak i nam rodzicom, zrozumieć i wspierać syna w trudnych momentach, którym towarzyszą bardzo duże emocje. Pani Katarzyna pomogła naszemu synowi nauczyć się i rozumieć samego siebie, pokonywać wiele emocji. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie. Każdy kto będzie musiał zmagać sie z różnymi problemami u swojego dziecka życzymy, żeby spotkał na swojej drodze Panią Katarzynę . Szczerze polecamy ii dziękujemy

mgr Katarzyna Żebrowska

Serdecznie dziękuję za tyle wzmacniających słów! Cieszę się, że miałam okazję poznać Państwa kochającą się rodzinę oraz towarzyszyć synowi w eksplorowaniu jego świata emocji, myśli i zachowań. Dużo radości z rodzicielstwa oraz spokoju i supermocy w mierzeniu się z codziennymi wyzwaniami!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą Psychoterapia dzieci i młodzieży

Pani Katarzyna była dla nas olbrzymim wsparciem w miesiącach trudnych, a wręcz - kryzysowych. Córka dostała pomoc w zrozumieniu swojego stanu, a ja informacje z dwóch obszarów: gdzie poza gabinetem poszukać innej potrzebnej pomocy, a drugi obszar dotyczył solidnego przemyślenia własnego macierzyństwa.
Cieszyłam się z kontaktu z zaangażowaną i profesjonalną psychoterapeutką. Miałam poczucie pełnego wsparcia, a to wsparcie było kluczowe i dało poczucie bezpieczeństwa w chwilach - jak napisałam wyżej - kryzysowych.

Piszę o sobie, ale terapią objęte było dziecko. I co widzę? Dziecko z zaburzeniami lękowymi umiejące nazwać myśli i odróżnić je od rzeczywistości. Widzę dziecko "poskładane", chcące wstać i wyjść z domu. Widzę dziecko, które wreszcie zaczyna o coś prosić i odważnie marzyć.

Nie powiem, że wszystko od Pani Katarzyny… Rodzice wypełniają, szczególnie w covidzie, większość życia dziecka. Jednak gdyby nie pani Kasia, ja pewnie nadal byłabym tą samą mamą nieświadomą trudności, przez które przechodziło moja córka… A córka przechodziłaby je nadal? Nawet nie chcę o tym myśleć… Wszyscy dostaliśmy potrzebne narzędzia.

I bardzo, bardzo za nie dziękujemy.

A, dopiszę jeszcze technikalia :) Doskonały kontakt, sesje online i na żywo, smsy i telefony, które nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi.

mgr Katarzyna Żebrowska

Po przeczytaniu tylu dobrych i pięknie poskładanych słów brakuje mi własnych, żeby wyrazić wdzięczność za podzielenie się tutaj swoim doświadczeniem. Niesamowicie się cieszę, że mogłabym być wsparciem w trudnych momentach. Jak najwięcej radości, bliskości i spełnionych marzeń! :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo fachowa, obiektywna i skuteczna pomoc, w pełni nastawienie na chęć pomocy. Wizyty przyjazne dla dziecka i delikatne, a stwierdzenia bardzo trafne i pomocne. Polecam.

mgr Katarzyna Żebrowska

Dziękuję za budującą i motywującą do dalszej pracy terapeutycznej opinię. Wszystkiego dobrego!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Kasia to bardzo miła, empatyczna osoba. Z dużym profesjonalizmem i spokojem zajęła się problemem mojej córki. Dzięki jej fachowym wskazówkom i poradom córka stała się bardziej otwarta, spojrzała na swoje problemy innymi oczyma. Pani Kasia pokazała jej w jaki sposób może sobie poradzić sama i z pomocą kochających ją osób. Bardzo dziękujemy za pomoc!!!

mgr Katarzyna Żebrowska

Bardzo się cieszę, że zmiana perspektywy i konsultacje okazały się pomocne. W dobrych relacjach rodzinnych tkwi niesamowita moc :) Wspaniale, że udało się Państwu stworzyć taką bezpieczną bazę.


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Panią Kasię znam z Technikum Energetycznego na Ogrodach do, którego jeszcze uczęszczam. Pani Kasia to przyjemna, ciepła i pomocna osoba. Nigdy nie zostawiła mnie w potrzebie, to dzięki Niej mam ustalone godziny indywidualnego nauczania i wydłużony czas podczas matury. Mogę na Nią liczyć i wiem, że postara się mi pomóc. Podsumowując, serdecznie polecam P. Katarzynę Żebrowską.

mgr Katarzyna Żebrowska

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Kibicuję!


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Syn bardzo szybko złapał kontakt z p.Kasią. zaufać dorosłemu to dla dziecka w wieku przedszkolnym nie lada wyzwanie, a tu się udało. spotkania bardzo efektywne w formie zabaw, gier a rozmowy dopasowane do potrzeb dziecka:)
Emocje to teraz pestka dla syna. p.Kasia dopasowuje nawet sposób kontaktu do hobby dziecka. Dziękuję bardzo za pomoc. pozdrawiam

mgr Katarzyna Żebrowska

Dziękuję Pani za wartościową opinię, a N. za niezapomniane szkolenie na temat dinozaurów :) Trzymam kciuki za sukcesy wychowawcze i harmonijny rozwój syna!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Kasia bardzo pomogła naszej córce w przezwyciężaniu lęków i radzeniu sobie z emocjami, ma wspaniałe podejście do dzieci, córka bardzo lubiła spotkania i rozmowy z Panią Kasią, chętnie w nich uczestniczyła i o nich opowiadała. Pani Kasia jest osobą bardzo kontaktową, zawsze uśmiechnięta, serdeczna, życzliwa, do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i pasją, dobierała ciekawe, różnorodne i wartościowe materiały, bajki, piosenki, rymowanki, zabawy, ćwiczenia…. nawet sama układała i pisała wierszyki i bajki dostosowane do konkretnej sytuacji. Szczerze polecam!

mgr Katarzyna Żebrowska

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią i tak serdeczne słowa na temat mojej pracy. Życzę jak najwięcej radości rodzinnych oraz powodzenia w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania