Centrum Słowo Psychologia z Duszą

(76 opinii)

Witamy w ośrodku Centrum Słowo - Psychologia z duszą w Poznaniu oraz w Szczecinie! Oferujemy profesjonalne usługi psychoterapeutyczne, psychologiczne, doradcze w obszarze seksuologii i dietetyki, ter... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Chociszewskiego 21/6

60-852 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pocztowa 1a/1

70-356 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 515...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy w ośrodku Centrum Słowo - Psychologia z duszą w Poznaniu oraz w Szczecinie!
Oferujemy profesjonalne usługi psychoterapeutyczne, psychologiczne, doradcze w obszarze seksuologii i dietetyki, terapię neurologopedyczną. Pomagamy osobom indywidualnym w każdym wieku, parom, pracujemy z systemem rodzinnym i prowadzimy konsultacje dla rodziców. Prowadzimy interesujące warsztaty, prelekcje i skuteczny coaching zorientowany na cel.
Nasza praca odbywa się w oparciu o sprawdzone wartości, etykę zawodową i oparty na naukowych metodach profesjonalizm.

Nasza oferta

Centrum Słowo to zespół specjalistów z różnych dziedzin: psychologów, psychoterapeutów, seksuologów, neurologopedy, dietetyka i psychodietetyka. Dzięki temu, że pracujemy w jednej przestrzeni, wspólnie wspierając się doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego, a także zadbać o balans w życiu codziennym.

Nie tylko pomagamy rozwiązywać problemy, ale wspieramy rozwój umiejętności, motywujemy i trenujemy.

Każdy z nas pełni w życiu wiele ról na różnych polach: w domu jako rodzic lub dziecko, w związku jako partner, małżonek, w pracy jako członek zespołu. Każda z tych ról jest inna i wymaga od nas różnych kompetencji, sposobu zaangażowania, prowadzenia relacji.

Jeśli napotykasz na różne trudności w życiu codziennym, jesteś zmęczony ciągłą walką ze sobą, nie wiesz jak zacząć zmianę, przyjdź porozmawiajmy! Wspólnie obejrzymy sytuację z wielu stron, wzmocnimy woje kompetencje, wskażemy mocne strony i opracujemy realny plan działania.

Czy to chwilowa niemoc, czy bardziej skomplikowany problem, omówimy sytuację i wspólnie podejmiemy kroki naprawcze.

Czego potrzebujesz? Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

https://centrumslowo.pl/uslugi/

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M

  Marlena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Wszystkie moje wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Czuję, że jestem wysłuchana, 100% uwagi skupia się tylko na mnie. Nigdy nie czułam się oceniana. Dzięki Pani Natalii zrozumiałam co się dzieje w mojej głowie, zmieniłam myślenie a w konsekwencji zmieniam swoje życie. Pani Natalia sprawiła, że od samego początku dobrze się czułam w jej gabinecie, nie miałam oporów do mówienia o sobie.


  M

  M.U

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychologiczna

  Polecam :) Pani Natalia jest sympatyczną, otwartą osobą i daje bardzo zaskakujące wnioski i dobre rady


  A

  Ania

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Wiatr psychoterapia indywidualna

  Bylam u kilku psychologów, ale z czystym sumieniem mogę polecić jedynie Panią Dorotę za empatję i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Dorota nie tylko uważnie słucha (i nie ziewa przy tym), ale również zadaje pytania naprowadzające, co pozwala pacjentowi zobaczyć problem z innej strony.
  Pani Dorota to psychoterapeuta z powołania. Zależy jej na tym, aby pomóc, a nie na tym, aby zgarnąć kasę za sesję. Na terapii z Panią Dorotą czułam się jak na spotkaniach z najlepszą przyjaciółką. Serdecznie polecam!


  mgr Dorota Wiatr

  Dziękuję serdecznie Pani Aniu, poczucie humoru apropos ziewania to ciekawe spostrzeżenie, życzę dużo siły i wiary do budowania relacji, które są dla Pani sensem życia.


  A

  A.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Żebrowska Inny

  W sierpniu zakończyłam terapie rozpoczętą w styczniu w częstotliwości raz w tygodniu i z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że to czego nauczyłam się o sobie w ciągu terapii do dzisiaj daje swoje efekty w najlepszym tego słowa znaczeniu. Udało się zrealizować wszystkie cele, które stawiałam jako przedmiot pracy na sesjach, mianowicie m.in. prace nad zaburzeniami związanymi z lękiem i depresją, rozpoznawanie swoich emocji i nastrojów, panowanie nad nimi. Zaszła diametralna zmiana w moim samopoczuciu, zaczynając terapię nie sądziłam, że to w ogóle możliwe, żeby czuć się tak dobrze ze sobą. Bardzo profesjonalna, empatyczna terapeutka, każdemu kto zastanawia się czy warto - jak najbardziej! A mi pozostaje jeszcze raz podziękować!

  mgr Katarzyna Żebrowska

  Dziękuję, Pani opinia jest dla mnie bardzo cenna oraz motywująca do dalszego rozwoju i pracy terapeutycznej. Wspaniale słyszeć, że czuje się Pani tak dobrze ze sobą! Wykonała Pani dużo wartościowej pracy! Zdrowia, wewnętrznej harmonii i powodzenia w realizacji życiowych planów!


  M

  Mama z A

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Żebrowska konsultacja psychologiczna

  Wspaniała terapeutka, obdarzona wielką empatią dla drugiego człowieka. Cechuje się dużym profesjonalizmem, do każdego problemu podchodzi indywidualnie, stara się pracować nie tylko z pacjentem ale również współpracuje z rodzina, co dla rodzica jest również bardzo ważnym elementem terapii. Metody pracy i sposób ich wykorzystania w stosunku do naszego dziecka pomogły zarówno jemu jak i nam rodzicom, zrozumieć i wspierać syna w trudnych momentach, którym towarzyszą bardzo duże emocje. Pani Katarzyna pomogła naszemu synowi nauczyć się i rozumieć samego siebie, pokonywać wiele emocji. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie. Każdy kto będzie musiał zmagać sie z różnymi problemami u swojego dziecka życzymy, żeby spotkał na swojej drodze Panią Katarzynę . Szczerze polecamy ii dziękujemy

  mgr Katarzyna Żebrowska

  Serdecznie dziękuję za tyle wzmacniających słów! Cieszę się, że miałam okazję poznać Państwa kochającą się rodzinę oraz towarzyszyć synowi w eksplorowaniu jego świata emocji, myśli i zachowań. Dużo radości z rodzicielstwa oraz spokoju i supermocy w mierzeniu się z codziennymi wyzwaniami!


  A

  Asia

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Natalia ma w sobie dobrą energię i miłe usposobienie, wzbudza poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, jak na razie niczym się nie zraziłam, a mam już trochę negatywnych doświadczeń z terapeutami. Zapisałam się na kolejne sesje :)

  mgr Natalia Ligmann

  Kolejny nowy początek za Panią, w drogę!


  T

  TB

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Natalia okazała się pomocna i dobrą osoba. Potrafi podejść do pacjenta z dużą dawką cierpliwości i zrozumienia. Trafnie analizuje i udziela rad.

  mgr Natalia Ligmann

  Dziękuję, powodzenia!


  M

  Monika

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Natalia to bardzo uprzejma, wyrozumiała i ciepła osoba. Od pierwszej wizyty nabrałam do Pani Natalii zaufania.
  Pani Psycholog szczegółowo analizuje wszystkie sytuacje, zadaje dużo pytań, następnie tlumaczy i objaśnia konkretne zachowania.
  Spotykałyśmy się w gabinecie jak i na wizytach online.
  Dzięki spotkaniom nabrałam ogromnej pewności siebie. Nauczyłam się ufać swoim uczuciom oraz myślom.
  Jestem bardzo wdzięczna Pani Natalii za cały trud włożony w nasze spotkania. Dzięki niej stałam się asertywną i pewną siebie kobietą.

  mgr Natalia Ligmann

  Dziękuję. To przede wszystkim Pani trud i zaangażowanie. Pozdrawiam ciepło!


  L

  L.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann psychoterapia indywidualna

  Pani Natalia stwarza w gabinecie (zarówno stacjonarnym, jak i internetowym) przestrzeń do lepszego poznania siebie.
  Pomaga poskładać te życiowe puzzle, nie układając ich za Ciebie, ale pokazując, że w pudełku jest znacznie więcej elementów, niż widziałeś do tej pory. I chociaż nikt nie wie, jaki obrazek układacie, łatwiej jest to robić, wspólnie odkrywając wszystkie puzzle po kolei podczas rozmowy.
  Pozwól sobie pomóc :)

  mgr Natalia Ligmann

  Dziękuję za piękną metaforę o odkrywaniu tego, przed czym czasami nieświadomie chowamy wzrok. Do zobaczenia :)


  N

  Natalia

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam Panią Natalię z całego serca. Cudowny człowiek, niezwykle kompetentny. Wizyty zawsze przebiegały w miłej atmosferze, zawsze o ustalonej godzinie. Na lepszego specjalistę nie mogłam trafić.

  mgr Natalia Ligmann

  Dziękuję. Pozdrawiam ciepło!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania