Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Chociszewskiego 21/6, Grunwald

60-852, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pocztowa 1a/1

70-356, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 515...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Fiedler

  Dietetyk, mgr

  • J

   Osoba o duże tkliwości w rozwiązywaniu problemów żywieniowych dzieci. Dysponuje dużą o tym wiedzą i w bardzo taktowny i życzliwy sposób potrafi podzielić się nią z rodzicami. Gorąca polecam


 • Karolina Idkowiak

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wraz z żoną uczestniczyliśmy u Pani Karoliny. Spotkania miały służyć poprawie naszej komunikacji i pogłębieniu relacji.
   Pani Karolina bardzo ciepło, życzliwie, a przy tym profesjonalnie podeszła do naszego związku jak i do nas z osobna przez co czuliśmy się bezpieczni, zaopiekowani i wolni. Polecamy!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wiele osób obawia się wizyty u psychologa, niepotrzebnie. Pani Karolina jest bardzo miłą, ciepłą osobą, która bardzo angażuje się i stara się dopomóc w znalezieniu rozwiązania problemu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kinga Steppa

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • Konsultacje u Pani Kingi spowodowały, że lepiej pracujemy w domu z synem. Doskonale rozumie sytuację rodzin w których wychowuje się dziecko autystyczne. Syn od razu otworzył się i był chętny do współpracy (było to wielkie zaskoczenie po poprzednich doświadczenia z psychologiem). Szczerze polecam rodzicom, którzy chcą wiedzieć więcej i szukają ciepłej, wspierającej osoby do pracy ze swoim dzieckiem.

  • Pani Kinga jest kompetentną, pomysłową i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Mój autystyczny syn uczęszcza do przedszkola w którym pani Kinga jest jego terapeutą - cieniem. Syn bardzo ją lubi, chętnie
   z nią pracuje i robi duże postępy w różnych sferach. Pani Kinga jest zawsze otwarta na pomysły rodziców. Potrafi podpowiedzieć rodzicom co robią nieprawidłowo i nad czym powinni pracować :-). Życzę mojemu synowi i sobie, żebyśmy w szkole trafili na równie dobrego terapeutę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Martyna Miziniak - Kużaj

  Psycholog, Terapeuta, Seksuolog, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: Zwykła wizyta

   Znalazłam idealnego terapeutę dla mnie i jest nim pani Martyna. Czuję, że moje życie się zmienia na lepsze, a bez jej pomocy nie wiedziałabym od czego zacząć. Stwarza poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Zawsze trafia w punkt z uwagami i potrafi określić, gdzie leży problem. Polecam każdemu, kto się waha.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: Wizyta pary lub rodzinna- 80 min

   Pani Martyna bardzo profesjonalnie podeszła do naszej sprawy. Tak na prawdę byliśmy świadomi tylko ostatecznego efektu naszego problemu, co było tylko zarysem, Pani Martyna pomogła nam dotrzeć do korzeni, do sedna sprawy i doradziła jak nasz problem zdusić w zarodku. Życie w małżeństwie nie jest łatwe, ale warte zachodu. Jeśli macie między sobą spięcia, nie poddawajcie się tylko udajcie po pomoc. Pani Martyna może taką pomocą być i myślę, że tak jak My będziecie zadowoleni z jej profesjonalnej pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Monika Norko

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • N

   Niezwykle ciepła i empatyczna osoba. Wspaniale pracowało mi się z Panią Norko, potrafiła rozwiązać, każdy mój problem. Swoimi słowami potrafiła dotrzeć do mnie i smutków, które w sobie nosiłam. Jestem teraz zupełnie inną osobą niż przed wizytą u Pani psycholog. Jestem bardzo wesoła i pełna nowych pomysłów na swoje życie.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: stres, poczucie straty

   Polecam! Pani Monika podchodzi do pacjenta w indywidualny i bardzo rzetelny sposób. Podczas wizyt czułem się bardzo komfortowo i nie miałem problemu z mówieniem o tematach dla mnie trudnych. Powodem, dla którego zdecydowałem się na wizyty, był stres towarzyszący mi od długiego czasu, oraz poczucie pustki po zakończeniu związku. Każda wizyta pozwalała mi przemyśleć sprawy, które były podczas niej omawiane. Pani doktor zadając mi pytania dawała początek do tego, aby przemyśleć i przeanalizować swoje postępowanie i zrozumieć siebie na nowo. Dzięki wizytom dowiedziałem się o sobie kilku nowych rzeczy, dzięki czemu mogłem dążyć do zmiany siebie. Jestem bardzo zadowolony z efektów wizyt, mogę polecić Panią Doktor Monikę każdemu, kto potrzebuje pomocy lub po prostu tego, aby go wysłuchać. Warto porozmawiać o swoich problemach z osobą bezstronną, która będzie w stanie obiektywnie nas ocenić i przede wszystkim nam pomóc. Pozdrawiam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Joanna Wiatr-Abramowska

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta, mgr

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Serdecznie polecam wizyty u Pani Joanny. Byłam na kilku rozmowach i odbyły się w przyjaznej atmosferze. Bardzo dobre podejście do pacjenta, życzliwość, cierpliwość... Wszystko było tak, jak powinno być :)

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo profesjonalna i fachowa porada. Dzięki Pani Asi nauczyłam się walczyć ze stresem i zrozumieć lepiej swoje emocje. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Wozinska

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą - oddział w PoznaniuUsługa: psychoterapia dzieci

   Pani Kasia ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka jest nieśmiała, więc jest to bardzo istotne przy wyborze lekarza. W przeciwnym wypadku, dziecko nie będzie współpracowało.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą - oddział w PoznaniuUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

   Nasza wizyta byla bardzo mila i dobrze przygotowana. Pani Wozinska jest kompetentna i stara sie obiektywnie pomoc, nie narzuca rozwiazan ale wskazuje kierunki terapii ktore jej zdaniem sa najlepsze dla dziecka. To rzadka zaleta wsrod dzisiejszych lekarzy.
   Poza tym Pani Wozinska nie miala problemu z nawiazaniem kontaktu z nasza 5-letnia corka.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Magdalena A. Pietrzak

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • I
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Pani Magdalena jest bardzo ciepłą, miłą osobą a do tego bardzo dobrym specjalistą. Daje nam konkretne rady, narzędzia psychologiczne do pracy z synem ( ADHD, ODD ). Czujemy się zaopiekowani: zarówno syn jak i my - jego rodzice.
   Polecamy serdecznie Panią Magdalenę.

  • Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: konsultacje psychologiczne

   Wszystko w zakresie moich oczekiwań. Pierwsza wizyta z rodzicem przebiegła w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Katarzyna Stopa

  Psycholog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poważne problemy emocjonalne dziecka

   Bardzo kompetentna i zaangażowana, przyjazna i ciepła pani psycholog. Wnikliwie rozpoznaje problem i starannie dobiera terapie , ma wyczucie do dzieci i potrafi je „otworzyć” chociaż wydawać by się mogło to niemożliwe . Bardzo nam pomogła .

  • Pani psycholog to profesjonalista, jakiego życzę każdemu borykającemu się z dolegliwościami duszy. Ciepła, empatyczna, otwarta. Z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Polecam z czystym sumieniem.


 • Aleksandra Nowicka

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • R
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Bardzo bałem się tej wizyty, okazało się że nie było powodu. Pani Aleksandra jest bardzo sympatyczna,cierpliwa i wyrozumiala! Jestem pewien, że nie była to ostatnia wizyta w jej gabinecie. Serdecznie zachęcam wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się jakiego psychologa wybrać na swoją pierwszą wtaka wizytę aby wybór padł na Panią Olę:)

  • J
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Wizyta u psychoterapeuty wiązała się że stresem, ale było warto było. Spotkania pozwoliły mi spojrzeć od innej strony na pewne wydarzenia z mojego życia. Pani Psycholog umie słuchać drugiego człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu