Centrum Słowo Psychologia z Duszą

(80 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Chociszewskiego 21/6

60-852 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pocztowa 1a/1

70-356 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 515...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Norko

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Pani Monika wykazuje sie ogromna cierpliwoscia i zrozumieniem drugiego czlowieka. Same pytania naprowadzaja na przyczyny problemow - praca jest wiec wspolna:)

  • N

   Niezwykle ciepła i empatyczna osoba. Wspaniale pracowało mi się z Panią Norko, potrafiła rozwiązać, każdy mój problem. Swoimi słowami potrafiła dotrzeć do mnie i smutków, które w sobie nosiłam. Jestem teraz zupełnie inną osobą niż przed wizytą u Pani psycholog. Jestem bardzo wesoła i pełna nowych pomysłów na swoje życie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Karolina Idkowiak

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wraz z żoną uczestniczyliśmy u Pani Karoliny. Spotkania miały służyć poprawie naszej komunikacji i pogłębieniu relacji.
   Pani Karolina bardzo ciepło, życzliwie, a przy tym profesjonalnie podeszła do naszego związku jak i do nas z osobna przez co czuliśmy się bezpieczni, zaopiekowani i wolni. Polecamy!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wiele osób obawia się wizyty u psychologa, niepotrzebnie. Pani Karolina jest bardzo miłą, ciepłą osobą, która bardzo angażuje się i stara się dopomóc w znalezieniu rozwiązania problemu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kinga Steppa

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • Konsultacje u Pani Kingi spowodowały, że lepiej pracujemy w domu z synem. Doskonale rozumie sytuację rodzin w których wychowuje się dziecko autystyczne. Syn od razu otworzył się i był chętny do współpracy (było to wielkie zaskoczenie po poprzednich doświadczenia z psychologiem). Szczerze polecam rodzicom, którzy chcą wiedzieć więcej i szukają ciepłej, wspierającej osoby do pracy ze swoim dzieckiem.

  • Pani Kinga jest kompetentną, pomysłową i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Mój autystyczny syn uczęszcza do przedszkola w którym pani Kinga jest jego terapeutą - cieniem. Syn bardzo ją lubi, chętnie
   z nią pracuje i robi duże postępy w różnych sferach. Pani Kinga jest zawsze otwarta na pomysły rodziców. Potrafi podpowiedzieć rodzicom co robią nieprawidłowo i nad czym powinni pracować :-). Życzę mojemu synowi i sobie, żebyśmy w szkole trafili na równie dobrego terapeutę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Wiatr-Abramowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Serdecznie polecam wizyty u Pani Joanny. Byłam na kilku rozmowach i odbyły się w przyjaznej atmosferze. Bardzo dobre podejście do pacjenta, życzliwość, cierpliwość... Wszystko było tak, jak powinno być :)

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo profesjonalna i fachowa porada. Dzięki Pani Asi nauczyłam się walczyć ze stresem i zrozumieć lepiej swoje emocje. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Wozinska

  Psycholog, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą - oddział w PoznaniuUsługa: psychoterapia dzieci

   Pani Kasia ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka jest nieśmiała, więc jest to bardzo istotne przy wyborze lekarza. W przeciwnym wypadku, dziecko nie będzie współpracowało.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą - oddział w PoznaniuUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

   Nasza wizyta byla bardzo mila i dobrze przygotowana. Pani Wozinska jest kompetentna i stara sie obiektywnie pomoc, nie narzuca rozwiazan ale wskazuje kierunki terapii ktore jej zdaniem sa najlepsze dla dziecka. To rzadka zaleta wsrod dzisiejszych lekarzy.
   Poza tym Pani Wozinska nie miala problemu z nawiazaniem kontaktu z nasza 5-letnia corka.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Magdalena Pietrzak-Hardt

  Psycholog, mgr

  • I
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Pani Magdalena jest bardzo ciepłą, miłą osobą a do tego bardzo dobrym specjalistą. Daje nam konkretne rady, narzędzia psychologiczne do pracy z synem ( ADHD, ODD ). Czujemy się zaopiekowani: zarówno syn jak i my - jego rodzice.
   Polecamy serdecznie Panią Magdalenę.

  • Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: konsultacje psychologiczne

   Wszystko w zakresie moich oczekiwań. Pierwsza wizyta z rodzicem przebiegła w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Katarzyna Stopa

  Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy, Psycholog, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poważne problemy emocjonalne dziecka

   Bardzo kompetentna i zaangażowana, przyjazna i ciepła pani psycholog. Wnikliwie rozpoznaje problem i starannie dobiera terapie , ma wyczucie do dzieci i potrafi je „otworzyć” chociaż wydawać by się mogło to niemożliwe . Bardzo nam pomogła .

  • Pani psycholog to profesjonalista, jakiego życzę każdemu borykającemu się z dolegliwościami duszy. Ciepła, empatyczna, otwarta. Z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Polecam z czystym sumieniem.


 • Aleksandra Nowicka

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • R
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Bardzo bałem się tej wizyty, okazało się że nie było powodu. Pani Aleksandra jest bardzo sympatyczna,cierpliwa i wyrozumiala! Jestem pewien, że nie była to ostatnia wizyta w jej gabinecie. Serdecznie zachęcam wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się jakiego psychologa wybrać na swoją pierwszą wtaka wizytę aby wybór padł na Panią Olę:)

  • J
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Wizyta u psychoterapeuty wiązała się że stresem, ale było warto było. Spotkania pozwoliły mi spojrzeć od innej strony na pewne wydarzenia z mojego życia. Pani Psycholog umie słuchać drugiego człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Martyna Miziniak - Kużaj

  Psycholog, Seksuolog, mgr

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: warsztaty psychologiczne

   Pani Martyna prowadziła warsztaty dla rodziców o seksualności dzieci, w przedszkolu naszych córek. Temat został przedstawiony bardzo profesjonalnie a zarazem przystępnie. Dziękujemy za wyposażenie w wiedzę i umiejętności do prowadzenia rozmów na trudne tematy i wspierania rozwoju naszych dzieci.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Minął rok od kiedy skończyłam terapię u Pani Martyny. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo te spotkania wpłynęły na mnie i na moje całe życie.

   Do Pani Martyny trafiłam z problemem w związku. Już po jednej wizycie dowiedziałam się, że problem ten wynika z mojej pozornie bardzo dobrej, ale w rzeczywistości bardzo skomplikowanej relacji z rodziną. Pani Martyna pomogła mi ją poukładać i pogodzić się z wydarzeniami, których zaakceptować wcześniej nie mogłam. Dzięki niej zrozumiałam, że strach z którym żyłam całe życie jest bezsensowny. Zrozumiałam też że mam prawo do emocji, których bardzo się wstydziłam i które tłamsiłam w środku uważając, że nie powinnam ich odczuwać, dzięki czemu znacznie lepiej sobie z nimi radzę. Wytłumaczyła jak przeprowadzić ciężkie rozmowy przed którymi od wielu lat uciekałam. Nauczyła mnie, że pewność siebie leży w moich rękach i co robić gdy mi jej brakuje. I że nie ma problemu, z którym nie jestem wstanie sobie poradzić.

   Z pewnością mogłabym jeszcze wymieniać dalej, ale najważniejsze jest to, że Pani Martyna krok po kroku uczyła mnie jak radzić sobie z życiem, co spotkanie otrzymywałam zadanie, nowy cel - osiąganie ich było niesamowicie motywujące. Mimo to terapia nie była łatwa - po pierwszych spotkaniach czułam się jak rozbita porcelana, to było bardzo trudne dla mnie, a także dla mojego partnera. Z każdym kolejnym spotkaniem było coraz lepiej, stawałam się silniejsza, widziałam to w codziennym życiu. Aż w końcu poczułam, że w końcu przejęłam panowanie nad moim życiem i razem z Panią Martyną stwierdziłyśmy, że spotkania te nie są mi już potrzebne. Wiedziałem, że jest jeszcze bardzo dużo pracy przede mną, ale wiedziałam już co robić i jak to zrobić.

   Minął rok, a ja nadal stosuję się do rad Pani Martyny, część z nich stała się moim nawykiem i wykorzystuje je automatycznie. Jestem silniejsza, bardziej odporna, pewna siebie, a co najważniejsze mój związek niesamowicie rozkwitł - nigdy nie byłam tak szczęśliwa - za co bardzo Pani Martynie dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Krystyna Fiedler

  Dietetyk, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Gorąco polecam! Przyznaję, iż byłam sceptycznie nastawiona do roli dietetyka - nie czułam potrzeby korzystania z takich usług, wolałam sama szukać potrzebnych mi informacji. W pewnym momencie jednak poczułam, iż chcę skonsultować dietę mojego synka - prawie 2-latka. Były to jedne z lepiej zainwestowanych pieniążków! Oprócz tego, że upewniłam się, iż idziemy we właściwym kierunku z jadłospisem synka to nauczyłam się bardzo wielu nowych rzeczy - takich prostych pomysłów, które bardzo pomogą w codziennym układaniu jadłospisu. Pani Krystyna jest punktualna, przemiła, ma ogromne doświadczenie, jest bardzo pomocna, i to co najważniejsze nie jest takim dietetykiem, który rekomenduje radykalne zmiany w diecie i narzuca swoje zdanie. Z wielkim zaangażowaniem i zrozumieniem proponuje pewne rozwiązania, szuka razem z klientem rozwiązań dobrych dla pacjenta. Otrzymałam kontakt do p. Krystyny z rekomendacji i ja też z ogromną przyjemnością rekomenduje usługi p. Krystyny wszystkich niezdecydowanym! Na pewno wrócę jeszcze do p. Krystyny na re-konsultacje, jeśli będę czuła taką potrzebę.

  • J

   Osoba o duże tkliwości w rozwiązywaniu problemów żywieniowych dzieci. Dysponuje dużą o tym wiedzą i w bardzo taktowny i życzliwy sposób potrafi podzielić się nią z rodzicami. Gorąca polecam


Powiązane wyszukiwania