Centrum Słowo Psychologia z Duszą

(99+ opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Chociszewskiego 21/6, Grunwald

60-852, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pocztowa 1a/1

70-356, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 515...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Wozinska

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą - oddział w PoznaniuUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

   Nasza wizyta byla bardzo mila i dobrze przygotowana. Pani Wozinska jest kompetentna i stara sie obiektywnie pomoc, nie narzuca rozwiazan ale wskazuje kierunki terapii ktore jej zdaniem sa najlepsze dla dziecka. To rzadka zaleta wsrod dzisiejszych lekarzy.
   Poza tym Pani Wozinska nie miala problemu z nawiazaniem kontaktu z nasza 5-letnia corka.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła atmosfera. Pani Kasia dociekała jaki jest problem i jaki chcemy osiągnąć skutek. Opracowała plan jak będziemy do niego dążyć. Jak na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolona. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Magdalena A. Pietrzak

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: konsultacje psychologiczne

   Wszystko w zakresie moich oczekiwań. Pierwsza wizyta z rodzicem przebiegła w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam przyjemność kilka razy spotkać się z panią Magdaleną w ramach metody VIPP-SD (videotreningu). Metoda ta pozwoliła mi spojrzeć, niejako z boku, na moje relacje z 2-letnim synkiem, co było ciekawym doświadczeniem. Pani Magda udzieliła mi wiele cennych uwag i porad; wskazała, które zachowania wobec synka są dobre i wzbudzają jego zaufanie wobec mnie, a które są np. nieskuteczne.
   Pani Magdalena jest bardzo ciepłą i spokojną osobą, mimo tego, że w ramach w/w metody, nagrywała z nami krótkie filmiki, nie czułam skrępowania, a mój synek bardzo lubił wizyty pani Magdy.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Magdalena Rypina (Jędrosz)

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • E
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: depresja

   Witam. Poszłam z córką na pierwszą wizytę z Internetu. Miałyśmy obawy. Po pierwszej wizycie obawy zniknęły. Córka opowiedziała o swoich problemach i spotkała się ze zrozumieniem. W bardzo delikatny sposób, bez nacisków Pani psycholog prowadziła konsultacje. Córka nawiązała dalszą współpracę. Obecnie chodzi na terapię i chętnie polecamy Panią Magdalenę.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Chociaż na początku miałam sporo wątpliwości i bardzo się bałam, terapia okazała się bardzo pomocna. Pani Magda pomaga ułożyć sobie wszystko w głowie i spojrzeć na swoje sprawy od innej strony. Dużo rzeczy wyjaśniła i nakierowała na dobrą drogę, szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Skotnik

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: biorę udział w terapi psychologicznej u pani Aleksandry

   Pani Aleksandra ma rzetelną wiedzę, którą sprawnie się posługuje, ma dobre podejście do pacjenta. Czuję się przy niej bezpiecznie i ufam jej, nie mam oporów przed mówieniem o sobie. Metoda, którą pani Aleksandra ze mną pracuje, bardzo mi odpowieda i pomaga. Jestem bardzo zadowolona z pomocy pani Aleksandry, bardzo chętnie polecę ją innym.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z Duszą

   Pani Psycholog pomogła mi w trudnym okresie mojego życia, spotkania z nią pomogły zrozumieć mi skąd biorą się moje trudności. Polecam serdecznie tego specjalistę!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krystyna Fiedler

  Dietetyk, mgr

  • J

   Osoba o duże tkliwości w rozwiązywaniu problemów żywieniowych dzieci. Dysponuje dużą o tym wiedzą i w bardzo taktowny i życzliwy sposób potrafi podzielić się nią z rodzicami. Gorąca polecam


 • Aleksander Kędziorek

  Psycholog,

  • P

   W czasie kiedy pan zaczął mi pomagać byłem w ciężkim stanie depresji po śmierci ojca. Ten rok leczenia bardzo mi pomógł i teraz potrafię "chwytać dzień"


 • Karolina Idkowiak

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wraz z żoną uczestniczyliśmy u Pani Karoliny. Spotkania miały służyć poprawie naszej komunikacji i pogłębieniu relacji.
   Pani Karolina bardzo ciepło, życzliwie, a przy tym profesjonalnie podeszła do naszego związku jak i do nas z osobna przez co czuliśmy się bezpieczni, zaopiekowani i wolni. Polecamy!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wiele osób obawia się wizyty u psychologa, niepotrzebnie. Pani Karolina jest bardzo miłą, ciepłą osobą, która bardzo angażuje się i stara się dopomóc w znalezieniu rozwiązania problemu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Stopa

  Psycholog,

  • Pani psycholog to profesjonalista, jakiego życzę każdemu borykającemu się z dolegliwościami duszy. Ciepła, empatyczna, otwarta. Z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Polecam z czystym sumieniem.


 • Kinga Steppa

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • Konsultacje u Pani Kingi spowodowały, że lepiej pracujemy w domu z synem. Doskonale rozumie sytuację rodzin w których wychowuje się dziecko autystyczne. Syn od razu otworzył się i był chętny do współpracy (było to wielkie zaskoczenie po poprzednich doświadczenia z psychologiem). Szczerze polecam rodzicom, którzy chcą wiedzieć więcej i szukają ciepłej, wspierającej osoby do pracy ze swoim dzieckiem.

  • Pani Kinga jest kompetentną, pomysłową i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Mój autystyczny syn uczęszcza do przedszkola w którym pani Kinga jest jego terapeutą - cieniem. Syn bardzo ją lubi, chętnie
   z nią pracuje i robi duże postępy w różnych sferach. Pani Kinga jest zawsze otwarta na pomysły rodziców. Potrafi podpowiedzieć rodzicom co robią nieprawidłowo i nad czym powinni pracować :-). Życzę mojemu synowi i sobie, żebyśmy w szkole trafili na równie dobrego terapeutę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Martyna Miziniak - Kużaj

  Psycholog, Terapeuta, Seksuolog, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: Zwykła wizyta

   Znalazłam idealnego terapeutę dla mnie i jest nim pani Martyna. Czuję, że moje życie się zmienia na lepsze, a bez jej pomocy nie wiedziałabym od czego zacząć. Stwarza poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Zawsze trafia w punkt z uwagami i potrafi określić, gdzie leży problem. Polecam każdemu, kto się waha.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Słowo Psychologia z DusząUsługa: Wizyta pary lub rodzinna- 80 min

   Pani Martyna bardzo profesjonalnie podeszła do naszej sprawy. Tak na prawdę byliśmy świadomi tylko ostatecznego efektu naszego problemu, co było tylko zarysem, Pani Martyna pomogła nam dotrzeć do korzeni, do sedna sprawy i doradziła jak nasz problem zdusić w zarodku. Życie w małżeństwie nie jest łatwe, ale warte zachodu. Jeśli macie między sobą spięcia, nie poddawajcie się tylko udajcie po pomoc. Pani Martyna może taką pomocą być i myślę, że tak jak My będziecie zadowoleni z jej profesjonalnej pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu