Centrum Słowo Psychologia z Duszą

(61 opinii)

Witamy w ośrodku Centrum Słowo - Psychologia z duszą w Poznaniu oraz w Szczecinie! Oferujemy profesjonalne usługi psychoterapeutyczne, psychologiczne, doradcze w obszarze seksuologii i dietetyki, ter... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Chociszewskiego 21/6

60-852 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Słowo Psychologia z Duszą

Pocztowa 1a/1

70-356 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 515...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy w ośrodku Centrum Słowo - Psychologia z duszą w Poznaniu oraz w Szczecinie!
Oferujemy profesjonalne usługi psychoterapeutyczne, psychologiczne, doradcze w obszarze seksuologii i dietetyki, terapię neurologopedyczną. Pomagamy osobom indywidualnym w każdym wieku, parom, pracujemy z systemem rodzinnym i prowadzimy konsultacje dla rodziców. Prowadzimy interesujące warsztaty, prelekcje i skuteczny coaching zorientowany na cel.
Nasza praca odbywa się w oparciu o sprawdzone wartości, etykę zawodową i oparty na naukowych metodach profesjonalizm.

Nasza oferta

Centrum Słowo to zespół specjalistów z różnych dziedzin: psychologów, psychoterapeutów, neurologopedy, dietetyka i seksuologa. Dzięki temu, że pracujemy w jednej przestrzeni, wspólnie wspierając się doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego, a także zadbać o balans w życiu codziennym.

Nie tylko pomagamy rozwiązywać problemy, ale wspieramy rozwój umiejętności, motywujemy i trenujemy.

Każdy z nas pełni w życiu wiele ról na różnych polach: w domu jako rodzic lub dziecko, w związku jako partner, małżonek, w pracy jako członek zespołu. Każda z tych ról jest inna i wymaga od nas różnych kompetencji, sposobu zaangażowania, prowadzenia relacji.

Jeśli napotykasz na różne trudności w życiu codziennym, jesteś zmęczony ciągłą walką ze sobą, nie wiesz jak zacząć zmianę, przyjdź porozmawiajmy! Wspólnie obejrzymy sytuację z wielu stron, wzmocnimy woje kompetencje, wskażemy mocne strony i opracujemy realny plan działania.

Czy to chwilowa niemoc, czy bardziej skomplikowany problem, omówimy sytuację i wspólnie podejmiemy kroki naprawcze.

Czego potrzebujesz? Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

https://centrumslowo.pl/uslugi/

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Wiatr coaching

  Pani Dorotę mogę śmiało polecić każdemu potrzebującemu coacha rozwoju zawodowego. Precyzyjna analiza, dobre spotkania w przyjaznej atmosferze, słowa także krytyczne dotyczące projektu biznesowego są tylko częścią dobrych stron współpracy z Panią Dorotą. 5 gwiazdek i bardzo dziękuję Pani Doroto.

  mgr Dorota Wiatr

  Dziękuję pięknie i trzymam kciuki za rozwój biznesu!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychologiczna

  Pani Natalia, jest bardzo profesjonalna. Zawsze przygotowana do spotkania. Rozmowa przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Jeśli nie możemy spotkać się w gabinecie, konsultacje realizowane są online.
  Pani Natalia potrafi wysłuchać, zadaje trafne pytania, liczy się z moim zdaniem i uczuciami. Spotkania zawsze wnoszą coś nowego i dają mi do myślenia. Dużo łatwiej jest mi poradzić sobie z emocjami i zrozumieć, to co mnie spotkało.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Ligmann psychoterapia indywidualna

  Pracuję z p. Natalią kilka miesięcy indywidualnie, wcześniej byłem z moją partnerką na kilku terapiach dla par.
  Jestem niesamowicie zadowolony z terapii indywidualnej, pełne zaangażowanie, punktualność, czuję wsparcie pod czas rozmów. Byłem u kilku terapeutów i dopiero u Pani Natalii odnalazłem to ciepło i empatię.
  Wiele trafnych spostrzeżeń, w punkt zadanych pytań które skłaniają do refleksji i dłuższego zastanowienia. Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym czy wybrać p. Natalię to proszę się nie zastanawiać i umówić się na wizytę

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Wiatr coaching

  Korzystałem z pomocy coachingowej. Jako że byłem wtedy na początku swojej kariery zawodowej było mi ciężko znaleźć dziedzinę w której bym się sprawdzał.
  Tutaj otrzymałem fachowe doradztwo, właściwie ukierunkowane mojej drogi zawodowej. Od stworzenia i omówienia CV po rozmowę kwalifikacyjną z dokładnym jej omówieniem oraz pomoc w uwierzeniu we własne możliwości poprzez rozmowę i wspomniane doradztwo.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann psychoterapia indywidualna

  Z Panią Natalią spotykałem się stacjonarnie oraz online. W obydwu przypadkach występował pełen profesjonalizm. Cena jest trochę wyższa w porównaniu do konkurencji, jednak jest w pełni adekwatna do umiejętności i skuteczności terapii. W sytuacjach bardzo kryzysowych Pani Natalia potrafiła spotkać się ze mną online o godzinie 22 jeszcze tego samego dnia, co świadczy o dużym zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy.

  Terapię oceniam bardzo dobrze. Zakończyłem ją z zestawem narzędzi, którymi operuję na co dzień, aby jak najwięcej sięgać z życia.

  Opinia wystawiona po 10 miesiącach terapii.

  mgr Natalia Ligmann

  Czasem trzeba sięgnąć do wnętrza i wyregulować zawiasy, żeby móc wyprostować ręce i sięgać po to, co potrzebne do dobrego życia. Pozdrawiam Panie Staszku!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Sołtysiak-Tomczak konsultacje psychologiczne 50 min

  Pani psycholog ma świetne podejście do dzieci. Syn mimo początkowych oporów i dużej nieśmiałości chętnie przychodził na wizyty. Dodatkowo były spotkania z rodzicami, co otworzyło nam oczy na wiele kwestii. Polecamy!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann psychoterapia indywidualna

  Spotkania z panią Natalią były dla mnie bardzo wartościowe i wiele wniosły do mojego życia. Po kilku miesiącach terapii czuję duże zmiany w moim życiu. Wcześniej czułam się bardzo mocno zagubiona w moim życiu zawodowym jak i w relacjach z bliskimi. Dzięki naszym rozmowom nauczyłam się wiele o samej sobie. Zaczęłam dostrzegać jak ważne jest by zwracać uwagę na swoje potrzeby zamiast wiecznie dopasowywać się do innych osób. Choć jeszcze wiele pracy przede mną, to już dziś mogę powiedzieć, że dzięki terapii dowiedziałam się jak stawiać granice, mówić otwarcie o swoich uczuciach i zdystansować się od opinii innych osób na mój temat. Po zastosowaniu rad Pani Natalii życie stało się zdecydowanie lżejsze i przyjemniejsze :) jeszcze raz bardzo dziękuję za nasze spotkania, odmieniły one moje nastawienie do różnych spraw, co przekłada się na dużo lepsze samopoczucie na co dzień ;)

  mgr Natalia Ligmann

  Cieszę się, przebudowanie granic i pozbycie się emocjonalnego napięcia to ważne cele. Pozdrawiam ciepło!

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Monika Norko konsultacja psychologiczna

  Pani Monika bardzo uważnie słucha i przede wszystkim utrzymuje wizytę w formie rozmowy a nie spowiedzi/monologu jak to bywa u części specjalistów. Polecam w 100%.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychologiczna

  Bardzo konkretna i pomocna ! Potrafi wyłapać wszelkie mankamenty i znaleść właściwy klucz do rozwiązania problemu .

  mgr Natalia Ligmann

  Dziękuję za podzielenie się opinią!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Ligmann konsultacja psychologiczna

  Bardzo wyrozumiała Pani psycholog. Jestem po dwoch spotkaniach i juz odczuwam ulge. Na pewno będę kontynuować terapie

  mgr Natalia Ligmann

  Dziękuję

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania