Adres

ul. Leonida Teligi 5, Ursynów , Warszawa
Renort Słuchając Ciała (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia nie dość, że jest znakomita fizjoterapeutka, to jeszcze jest osteopatka, naciska prosto w bolacy punkt i go odblokowuje, wielokrotnie mi pomogła w mojej dyskopatii na tyle ze jeszcze mogę pracować i obyło się dzięki niej bez operacji polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to świetna fizjoterapeutka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem .Ma bardzo dobre podejście do pacjenta .Świetnie dobiera ćwiczenia do zdiagnozowanego schorzenia .Polecam serdecznie.

Ewa P


Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to profesjonalistka z dużym doświadczeniem. Ma ogromną wiedzę i talent w rękach. Z całego serca polecam panią Kasię każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. Jest najlepszym fachowcem jakiego spotkałam, a moje problemy z kręgosłupem trwają od kilku lat. Pani Kasia bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, zapoznaje się z dokumentacją medyczną, aby dobrać skuteczne działanie. Jest bardzo miła, cierpliwa, otwarta. Fachowo odpowiada na wszystkie pytania oraz tłumaczy wszelkie wątpliwości. Widać, że praca, którą pani Kasia wykonuje jest jej pasją. Wdzięczna pacjentka


Użytkownik zweryfikowany

Korzystam z opieki terapii manualnej od 5 lat, Pani Kasia jest fachowcem w tej dziedzinie a ponadto jest oddana swoim pacjentom. Bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta i stara się pomoc. Ja jestem bardzo zadowolą z terapii i każdemu polecam usługi u Pani Kasi.


Użytkownik zweryfikowany

Od dłuższego czasu miewam dolegliwości związane ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa- ból często bywa tak dokuczliwy, że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować-początkowo ratowałam się lekami, które przepisał mi ortopeda, w końcu szczęśliwie trafiłam do Pani Kasi, która na wstępie przejrzała wszystkie moje wyniki badań, wnikliwie wypytała, w jakich okolicznościach pojawia się ból, kiedy się nasila itd- tym samym zmusiła do krytycznej samoobserwacji- po czym ustaliwszy źródło bólu stosując zabiegi terapii manualnej postawiła mnie na nogi- niestety te dolegliwości co jakiś czas wracają, wtedy wracam szybko do Pani Kasi- pomaga!!- dlatego polecam.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Przyszedłem do Pani Kasi z powracającym bólem kolana oczekując, że pewnie (tak jak pozostali fizjoterapeuci u których dotąd byłem) zapisze mi jakieś zabiegi "prądotwórcze" z użyciem maszynerii. Tymczasem Pani Kasia przerobiła ze mną zestaw zaskakujących dla mnie ćwiczeń rozciągająco-rozruszających i voila! Na początku wydawało mi się, że nic z tego nie będzie (Pani Kasia dość długo szukała przyczyn bólu), ale warto być cierpliwym, gdyż rezultat jest bardzo zadowalający. Polecam z całego serca!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie