Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim o specjalności klinicznej. Swoje kompetencje rozwijałam również poprzez ukończenie kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz kursu TSR w pracy z zaburzeniami odżywiania. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz webinarach, aby jak najlepiej wspierać osoby, które trafiają do mojego gabinetu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, dbając o jej wysoką jakość oraz bezpieczeństwo osób, z którymi pracuję. 

 Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu, a także z młodzieżą, rodzinami i osobami dorosłymi. Wspieram osoby mierzące się m.in. z lękiem, obniżonym nastrojem, depresją, ADHD, trudnościami w budowaniu relacji, niskim poczuciem własnej wartości oraz poczuciem osamotnienia czy wycofania społecznego. Prowadzę konsultacje dla rodziców, wspierając ich w trudnościach wychowawczych i wyzwaniach rozwojowych. Wspieram młodzież w budowaniu pewności siebie, kompetencji społecznych i emocjonalnych. Czerpię ogromną satysfakcję z towarzyszenia im w odkrywaniu własnych możliwości. 

  W pracy z dziećmi i młodzieżą niezwykle ważne dla mnie jest wspieranie rodziny w poszukiwaniu narzędzi do budowania zdrowej relacji rodzic-dziecko opartej na bliskości i zrozumieniu. W swojej pracy szczególną uwagę przykładam do tworzenia atmosfery opartej na zaufaniu, akceptacji i poczuciu bezpieczeństwa. Zależy mi na tym, aby każda osoba mogła poczuć się swobodnie - wierzę, że to właśnie w takich warunkach najłatwiej o szczerość i realną zmianę. Koncentruję się na towarzyszeniu drugiej osobie w lepszym poznaniu siebie - swoich emocji, potrzeb oraz tego, co jest dla niej naprawdę ważne. 

więcej O mnie

Zakres porad

  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychologia par

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    200 zł

  • Konsultacja psychologiczna dzieci

    200 zł

  • Konsultacja psychologiczna dla par

    300 zł

  • Konsultacja psychologiczna dla rodzin

    300 zł

  • Terapia psychologiczna

    200 zł

Adres

Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk
Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk

Bolesława Chrobrego 79d/3, 80-414 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

695 49...

9 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • G

    Niech was nie zmyli młody wiek Pani Karoliny! Jej trafność spostrzeżeń, pytania, które czasem aż ściskają serce i otwierają głowę, niesamowite nieustające wsparcie - zdecydowanie nie spodziewałam się tak niesamowitych rozmów! Jestem dozgonnie wdzięczna!

     • Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk Terapia psychologiczna  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za te słowa i zaufanie.


  • M

    Do Karoliny trafiłam na konsultacje zapobiegające wypaleniu zawodowemu. W sumie odbyłam 4 spotkania z Panią psycholog i bardzo ją polecam. Psycholog stworzyła atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia, dzięki której mogłam przyjrzeć się swoim trudnościom z nowej perspektywy. Spotkania pomogły mi lepiej rozpoznawać sygnały przeciążenia, zadbać o własne granice i odzyskać większą równowagę między pracą a życiem osobistym. Karolina słuchała mnie uważnie. Jej styl pracy, motywujące dialogi i umiejętność czytania drugiego człowieka, spowodowały, że dostałam więcej niż to, po co przyszłam. Jeśli potrzebujesz wyjść z kryzysu sił, znaleźć siebie w gąszczu tego, czym się zajmujesz - to jest najlepszy adres!

     • Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.


  • J

    Bardzo profesjonalne podejście, pani Karolina na spotkaniach buduje atmosferę serdeczności, empatii i bezpieczeństwa. Byłam na kilku konsultacjach z programu realizowanego w moim miejscu pracy (jestem osobą dorosłą) i jestem naprawdę zadowolona! Otrzymałam duże wsparcie i cenne wskazówki co do dalszej terapii. Przy żadnej psycholożce ani terapeutce nie czułam się tak swobodnie od samego początku.

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.


  • I

    Polecam panią Karolinę jesli naprawdę potrzeba profesjonalnego i empatyczne podejścia dla młodzieży. Moje córki trafiły do pani Karoliny i otrzymały fachowe, ale z serca płynące spotkania na które tak naprawde nie mogły sie doczekać.Pani Karolina podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem i nie zostawia go samego sobie.Polecam

     • Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk konsultacja psychologiczna dzieci  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.


  • K

    Z pełnym przekonaniem polecam Panią Karoline.Jej zaangażowanie i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie.Czulem się zaopiekowany od pierwszej minuty spotkania.Jak szukacie psychologa z którym będziecie się czuć swobodnie i profesjonalnie,lepiej trafić nie mogliście.

     • Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk Terapia psychologiczna  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.


  • K

    Z całego serca polecam panią psycholog Karolinę. Trafiłyśmy z córką w wyjątkowo dobre ręce. Już od pierwszego spotkania było czuć ogromną chemię, zaangażowanie, empatię i profesjonalizm. Córka od razu poczuła się bezpiecznie i swobodnie. Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze a jednocześnie widać, że praca jest bardzo konkretna i przynosi realne efekty. Pani Karolina ma niesamowite podejście do dzieci-potrafi zbudować relację opartą na zaufaniu, ogromnym zrozumieniu i szacunku. Moja córka bardzo chętnie uczestniczy w spotkaniach i robi duże postępy. Bardzo doceniam również kontakt z rodzicem, wyjaśnienia oraz wskazówki, które pomagają mi wspierać córkę także w domu. Widać ogromną wiedzę, doświadczenie i prawdziwą pasję do pracy. Jestem ogromnie wdzięczna i z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka skutecznej i serdecznej pomocy dla swojej pociechy. Córka czeka na każde spotkania, wychodzi z nich podekscytowana i zmotywowana - co dla mnie jako mamy jest bezcenne.

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za te miłe słowa


  • D

    Pani Karolina jest bardzo ciepłą osobą, która emanuje przyjazną energią, dzięki czemu wzbudza zaufanie i otwartość od pierwszych chwil. Cieszę się, że mogłyśmy ze sobą popracować, dziękuję.

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.
    Pozdrawiam.


  • K

    Pani Karolina jest świetną psycholożką.
    Stresowałam się przed pierwszą wizytą, gdyż miałam same złe doświadczenia z psychologami. Przy Pani Karolinie po raz pierwszy u psychologa się nie bałam, poczułam się bardzo swobodnie i wysłuchana, zrozumiana, w bardzo komfortowej i przyjaznej atmosferze, która sprzyjała dzieleniem się problemami. Wyszłam z konkretnymi rzeczami już po 1 spotkaniu, dało mi to pozytywną energię i chęć do zmiany. Pani psycholog ma dużą wiedzę, empatię i świetne podejście do pacjenta. Oby więcej takich psychologów, to więcej ludzi będzie korzystać ze specjalistycznej pomocy. :-)

     • Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.
    Pozdrawiam.


  • D

    Z całego serca polecam terapię u Pani Karoliny.
    Od pierwszych spotkań stworzyła atmosferę pełną zaufania, akceptacji i bezpieczeństwa — dokładnie taką, o jakiej mówi w swoim podejściu do pracy. Przy niej naprawdę można poczuć się swobodnie i bez oceniania mówić o sobie, swoich emocjach i trudnościach.
    Dla osób z ADHD - pani Karolina - rozumiała mnie już w połowie zdania. Nie musiałam ciągle tłumaczyć swojego sposobu myślenia ani walczyć o uwagę. Dostałam prawdziwe zrozumienie, uważność i poczucie, że ktoś naprawdę mnie słucha.
    Każda rozmowa była dla mnie jak plasterek na ranę — przynosiła ulgę, spokój i pomagała mi lepiej zrozumieć siebie, swoje potrzeby oraz emocje. To specjalistka, przy której można poczuć się bezpiecznie i po prostu być sobą.

     • Między Myślami Klinika Psychoterapii Gdańsk Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Karolina Stala

    Pięknie dziękuję za opinię i zaufanie.
    Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania