mgr

Justyna Kaczmarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
187 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i trenerką psychologiczną. Ukończyłam szkołę psychoterapii w nurcie humanistyczno- egzystencjalnym. W pracy z klientami integruję doświadczenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z efektów spotkań z Justyną. Już po kilku spotkaniach zauważyłam poprawę a dzięki dłuższej terapii wiele się nauczyłam. Jeszcze raz dziękuję.

 • S
  Lokalizacja: PsychologgiaUsługa: psychoterapia

  Super profesjonalna pomoc i bardzo uprzejma osoba w jednym. Jestem bardzo zadowolona z terapii, bardzo dużo dzięki niej zrozumiałam i na pewno poleciłabym tę specjalistkę bliskiej osobie.

 • U
  Lokalizacja: Psychologgia

  Praca z Justyną jest bardzo przyjemna. Justyna to osoba miła, ale przede wszystkim kompetentna. W trakcie terapi nie odczuwam żadnej presji, zawsze mogę czuć się swobodnie. Justyna umiejętnie pozwala spojrzeć na problem z innej strony, aby móc odnalźć jego rozwiązanie. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrą terapeutkę.

 • M

  Justyna pomogła mi przejść przez jedną z trudniejszych, dotychczasowych dróg. Otworzyła mi oczy, oswoila horror, uświadomiła pewne procesy (w praktyce zdawała pytania po ktorych nie ma odwrotu w świadomości :)) Właściwie - nie ułatwia :). Wydaje mi się, że trwało to jakieś trzy lata i nigdy nie było bajka :). Z perspektywy czasu to bardzo mozolny proces, który nauczy cierpliwości nawet najbardziej opornych. Jeśli to komuś pomoże :byłam sceptyczna do terapii jako procesu. Kiedy wybrałam Justyne (bo to był wybór) bylam na równi pochylej. Radością jest staniecie na dwóch nogach po takim okresie. Oczywiście, zawsze jest szansa, że staniemy na te nogi sami. A jednak - na dzień dzisiejszy ja już z tych, którzy po złamaniu jednak poszliby do lekarza, nie czekając aż się samo naprawi :). Jeśli jest naprawdę trudno dajcie sobie szansę.

 • P
  Lokalizacja: Psychologgia

  Do Justyny przychodzę już od prawie roku i każda kolejna wizyta rzuca nowe światło na to wszystko, z czym się zmagam. Dzięki tym spotkaniom uczę się lepiej wyrażać emocje i być bardziej w zgodzie ze sobą. Myślę, że Justyna umie skutecznie rozebrać każdy problem na czynniki pierwsze. Jej dodatkowym atutem jest poczucie humoru aplikowane w odpowiednich momentach i umiejętność zachowania powagi, kiedy tego oczekuję. Serdecznie polecam Justynę każdemu, kto zastanawia się nad wizytą u psychoterapeuty.

 • R
  Lokalizacja: Warszawskie Centrum Psychoterapii

  Justyna ma wszystko to, czego oczekuję od terapeuty: nie narzuca rozwiązań ani nie wydaje szybkich ocen, za to uważnie słucha i stara się zrozumieć mój punkt widzenia. Cały czas mam poczucie, że za mną podąża i że jej interpretacja moich odczuć i zachowań nie bierze się z powietrza, tylko z dogłębnego przemyślenia tego, o czym mówię. Ujmuje mnie jej naturalny sposób bycia, to, że nie nakłada na twarz maski, tylko pokazuje swoje uczucia, i to w taki sposób, że nie jest to dla rozmówcy obciążające. Wie, kiedy zachować powagę, a kiedy zażartować. Wszystko to daje duże poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że bez skrępowania mogę rozmawiać z nią o wszystkich, czasem bardzo intymnych sprawach.

 • K

  Justyna to ciepła i kompetentna terapeutka, która od kilku miesięcy pomaga mi zrozumieć emocje i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Mam pełne zaufanie zarówno do niej samej, jak i do procesu pracy psychoterapeutycznej. Szczerze polecam.

 • A
  Lokalizacja: Psychologgia

  Od 6 miesięcy chodzę na terapię dla studentów. Justyna uratowała resztę mojej studenckiej kariery i pozwoliła mi znowu uwierzyć, że studia to może być całkiem przyjemny okres życia :) Już po kilku spotkaniach poczułam się znacząco lepiej. Męczyły mnie zaburzenia lękowo-depresyjne, ataki paniki, bezsenność. Nie trzeba się bać, jest cierpliwa, pełna akceptacji, empatii, humoru. Cieszę się, że trafiłam właśnie na nią :)

 • W
  Lokalizacja: Warszawskie Centrum PsychoterapiiUsługa: nerwica, objawy psychosomatyczne

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Justyny. Nawet nie wiem kiedy, zaczęłam czuć się lepiej. Jestem pewna, że to dzięki terapii. Bardzo fachowa, życzliwa pomoc. Polecam. Wiktoria.

 • G
  Lokalizacja: Warszawskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

  Spotykam się z Justyną od jakiegoś czasu. Każda wizyta odbywa się w atmosferze akceptacji i chęci pomocy. Widzę ogromne postępy w w tym jak się czuję i jak się układa moje życie i myślę że w ogromnym stopniu wpływają na to nasze spotkania. Justyna jest zawsze zaangażowana w 100% i można na niej polegać.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psycholożką, psychoterapeutką i trenerką psychologiczną. Ukończyłam szkołę psychoterapii w nurcie humanistyczno- egzystencjalnym. W pracy z klientami integruję doświadczenia z różnych nurtów; min. psychodynamicznego, ericksonowskiego czy poznawczo- behawioralnego. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
  Uważam, że psychoterapia polega na pogłębianiu samoświadomości związanej z własnymi emocjami, potrzebami, zachowaniami, motywacjami. Wierzę, że dzięki pogłębianiu tego osobistego doświadczenia możliwa jest większa elastyczność w reagowaniu, radzeniu sobie z emocjami, dokonywaniu wyborów. Bazą terapii jest nawiązanie bezpiecznej relacji z terapeutą opartej na zaufaniu i akceptacji. Taka relacja pomaga poszukiwać odpowiedzi na pytania, dokonywać autonomicznych wyborów i umożliwia rozwój.
  Pomagam osobom doświadczającym życiowych kryzysów, lęku, depresji, trudności w relacjach z innymi ludźmi, osobistego cierpienia mającego różne przyczyny i podłoża. Terapia pomaga przemieniać trudne emocjonalnie życiowe problemy w doświadczenia o charakterze rozwojowym.
  Poza gabinetem prowadzę warsztaty i szkolenia dla osób dorosłych. Współpracuję ze szkołami tworząc programy profilaktyczne i wspierając nauczycieli w ich codziennej pracy. Pracowałam w gimnazjum jako psycholog szkolny.
  Zapraszam na konsultacje i psychoterapię do dwóch placówek: Warszawskiego Centrum Psychoterapii na Ursynowie oraz Psychologgi w Centrum.

  Zarówno konsultacja psychologiczna jak i psychoterapia indywidualna trwają 50 minut.

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek społeczna psychologia kliniczna
 • Grupa Trop i Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoła Trenerów
 • Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoła Psychoterapii

Publikacje

więcej

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział zaburzeń afektywnych, 3 miesiące
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział dzienny nerwic, 3 miesiące

Certyfikaty

Zdjęcia