COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

Ośrodek JA


Przyjmuję: dorosłych
22 273.....

Sposób płatności: Przelew na konto

W Ośrodku JA realizujemy płatności za wizyty online tradycyjnym przelewem na konto lub poprzez przelewy24. Po umówieniu wizyty otrzymacie Państwo dane do tradycyjnego przelewu oraz link do płatności online (forma płatności do wyboru).
Prosimy o opłacenie wizyty z góry. Na bezpłatne odwołanie pierwszej wizyty macie Państwo 24 godziny (https://www.osrodekja.pl/regulamin). Przy zachowaniu 24- godzinnego terminu odwołania wizyty niezwłocznie zwrócimy Państwu pieniądze przelewem zwrotnym. W przypadku odwołania wizyty w późniejszym terminie lub braku odwołania wizyty pobieramy pełną kwotę za umówioną wizytę. W przypadku pytań dotyczących płatności prosimy o kontakt z recepcją Ośrodka JA: ***-***-***.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Po umówieniu wizyty skontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania o tym w jaki sposób połączyć się z naszym specjalistą. Używamy różnych narzędzi do pracy online; preferujemy korzystanie z aplikacji zoom. W razie pytań dotyczących wizyty prosimy o kontakt z recepcją Ośrodka JA: ***-***-***.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Śródmieście, Warszawa
Ośrodek JA


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
22 273.....

Konsultacja terapeutyczna (opis) • 140 zł

Psychoterapia (opis) • 140 zł

Konsultacja psychologiczna online • 140 zł +2 więcej

Konsultacja psychoterapeutyczna • od 140 zł

Psychoterapia online • 140 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i trenerką psychologiczną oraz założycielką Ośrodka JA w Warszawie. Ukończyłam szkołę psychoterapii w nurcie huma...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek społeczna psychologia kliniczna
 • Grupa Trop i Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoła Trenerów
 • Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoła Psychoterapii

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Warszawa

Dowiedz się więcej

Ośrodek JA


Konsultacja terapeutyczna


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Warszawa

140 zł

Ośrodek JA

1-3 spotkania wstępne z psychoterapeutą mające określić charakter trudności Klienta, decyzję o podjęciu psychoterapii indywidualnej lub konsultacji u innego specjalisty a także cel psychoterapii


Psychoterapia


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Warszawa

140 zł

Ośrodek JA

Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna online


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Warszawa

140 zł

Ośrodek JA


Konsultacja psychoterapeutyczna


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Warszawa

od 140 zł

Ośrodek JA

1-3 wizyty mające na celu: określenie charakteru trudności Klienta, podjęcie decyzji o odpowiedniej formie pomocy, określenie celu psychoterapii


Psychoterapia online


Marszałkowska 18, lokal 12 (wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12), Warszawa

140 zł

Ośrodek JA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek JA konsultacja online

Wyśmienita specjalistka. Trafnością pytań zawsze pomaga dojść do sedna sprawy, a następnie krok po kroku wspiera w rozwiązywaniu problemów. Terapia u Justyny to jedna z najważniejszych i najlepszych rzeczy, jakie zrobiłem w życiu. Istotnie pomaga mi wrócić do mojego Ja. Dziękuję! :)

mgr Justyna Kaczmarczyk

Bardzo dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek JA psychoterapia depresji

Justyna pomogła mi dogłębnie przeanalizować moje życie i wyjść z dużego dołka, który zaliczyłem. Stworzyła fajną atmosferę, w której mogłem otwarcie porozmawiać o moich problemach i stawić im czoła. Teraz idę przez życie pewniejszy siebie i nie oglądam się na byle problemy.

mgr Justyna Kaczmarczyk

Dziękuję bardzo.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek JA

Justyna to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Bez wątpienia mogę ją polecić każdemu, kto pragnie zmiany w życiu. Zanim trafiłam do Justyny próbowałam terapii u innych psychologów, jednak nie czułam, że te działania prowadzą do czegoś dobrego. Z uwagi na uprzednie nieskuteczne próby u innych terapeutów początkowo nieufnie podchodziłam do terapii, jednak w bardzo krótkim czasie zaczęłam zauważać, że coś się zmienia. Nastąpiła modyfikacja w moim myśleniu o pewnych rzeczach, jak i zmiana w myśleniu o sobie. Dzięki terapii mam poczucie sprawczości. Wiem, że cokolwiek w moim życiu będzie się działo to sobie poradzę. Justyna potrafi w odpowiednim czasie zadać odpowiednie pytania, które prowadzą do odkrycia prawdy o sobie i o tym co boli, a czego sama sobie nie uświadamiałam. Jest znakomitą przewodniczką po meandrach umysłu, a przy tym ciepłym i empatycznym człowiekiem. Gdybym jeszcze raz miała wybierać terapeutkę z pewnością byłaby to Justyna.

mgr Justyna Kaczmarczyk

Dziękuję za opinię.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam na Justynę przez przypadek, po prostu szukając w okolicy psychologa, który jakoś wzbudziłby moje zaufanie. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że dobrze trafiłam. Justyna jest profesjonalna, ale przy tym ciepła i widać u niej chęć pomocy w poradzeniu sobie z problemami. Po roku terapii mogę śmiało powiedzieć, że jest znacznie lepiej. Wspólnymi siłami przebrnęłyśmy przez trapiące mnie problemy związane ze studiami, stresem i moimi lękami. Dzięki psychoterapii u Justyny jest mi po prostu łatwiej i lżej. Takie wygadanie się ze swoich problemów, poszukanie przyczyny i spojrzenie czasem z boku na to wszystko bardzo mi pomogło. Justyna pokazała mi również jak ważne jest to, co ja myślę i na co mam ochotę, oraz, że moje zdanie jest tak samo ważne, jak wszystkich innych. Polecam wizytę u niej każdemu, kto czuje, że potrzebuje wsparcia. Na pewno je dostanie ;)

mgr Justyna Kaczmarczyk

Dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Warszawskie Centrum Psychoterapii

Justyna jest niesamowicie ciepłą, serdeczną i empatyczną terapeutką. Zawsze słucha mnie z pełnym zaangażowaniem, zadaje trafne pytania, które dają dużo do myślenia. Przyszłam do Justyny ze sporą liczbą refleksji nt. zakończonego związku i postanowieniem, że kolejny będzie wyglądał inaczej. W trakcie terapii zrozumiałam z czego biorą się moje reakcje czy zachowania. Uczę się rozpoznawać różne emocje, przełamuje wiele schematów. Bardzo cieszę się, że mimo poprzednich średnich doświadczeń z terapią, zdecydowałam się na nią ponownie i że trafiłam na Justynę, to był bardzo dobry wybor :)

mgr Justyna Kaczmarczyk

Bardzo dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologgia

Korzystam z psychoterapii u Justyny już rok, bardzo mi pomaga. Pomaga w bieżących problemach, wyleczyła mnie z bezsensownych lęków. Zawsze jest niezwykle skupiona, nie notuje, ale ja uwazam to za Jej atut, bo jest ze mną tu i teraz i na bieżąco ze mną rozmawia. Cotygodniowa wizyta u Justyny stała się dla mnie czymś naturalnym i w gruncie rzeczy przyjemnym :) Justyna nigdy nie naciska, zawsze czeka na moją gotowość do rozmów o niektórych tematach, ma niesamowitą zdolność zadawania właściwych pytań. Niekiedy wydaje mi się, że nie znam na nie odpowiedzi, ale ta odpowiedź pojawia się z wnętrza mnie, Justyna umie tam dotrzeć i skomunikować mnie z moim wnętrzem i moimi wewnętrznymi pragnieniami. Polecam każdemu kto zmaga się z problemem wybuchowej osobowości, brakiem wiary w siebie, lękami, brakiem asertywności, obwinianiem się i dawnymi nierozwiązanymi sprawami. Zmiany jakie zaszły we mnie dzieki terapii są ogromne i przyniosły same korzyści nie tylko dla mnie ale i dla moich najbliższych :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologgia psychoterapia indywidualna

Po upłynięciu (zbyt) długiego czasu, zwlekania, odkładania, przeczekiwania w poczekalni o imieniu wstyd, bojaźń i emocjonalny drenaż, postanowiłam (nieśmiało) zgłosić się do specjalisty. Szczęśliwym trafem, nomen omen, traf’iłam pod opiekę Justyny. Myślę (tym razem nad wyraz śmiało), iż słowo opieka jest odpowiednim słowem, które powinno w tej krótkiej notce zagościć. Jest ono nierozerwalnie powiązane z poczuciem bezpieczeństwa i zaufaniem do drugiej osoby. W moim przypadku (jakkolwiek wydaje się być beznadziejny) tą osobą jest właśnie Justyna. Nigdy nie sądziłam, że uda mi się z taką lekkością artykułować to, co szumi (choć częściej tłucze z natężeniem 160 dB) pod moją kopułą. Fantastyczne uczucie, aczkolwiek wiem, że to dopiero początek. Na ręce wszystkich mających wątpliwości co do wyboru psychoterapeuty składam serdeczne i tysiąckrotne - polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologgia bolesne rozstanie i problemy rodzinne

Do Justyny (zaproponowała a wstępie, by przejść na "Ty") poszedłem z powodu bardzo bolesnego rozstania z którym nie mogłem sobie poradzić. Z początku sceptyczny, jednak szybko zauważyłem, że wizyty bardzo mi pomagają. Przy okazji pomogła mi uporządkować sobie wiele spraw osobistych i rodzinnych. Czasami miałem wrażenie, że rozmawiam sam ze sobą, jednak czasami to też było pomocne. Nie mam specjalnego porównania z innymi psychoterapeutami, jednak spokojnie mogę ją polecić


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Warszawskie Centrum Psychoterapii

Justyna jest świetną terapeutką oraz ciepłą i empatyczną osobą. Podczas sesji panuje atmosfera, która bardzo sprzyja otwartej rozmowie - Justyna bardzo aktywnie słucha, pamięta co wcześniej opowiadałam, zadaje trafne pytania i reaguje bardzo szczerze i "po ludzku", włącznie z tym, że nieraz się po prostu pośmiałyśmy.
Nie dostałam gotowych rozwiązań, ale otrzymałam bardzo dużo wsparcia, które pomogło mi samodzielnie wydostać się z nieciekawego momentu w życiu i zrozumieć trochę lepiej dlaczego się w nim znalazłam.
Serdecznie polecam i sama jeśli będę kiedyś tego potrzebować, na pewno wrócę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologgia

Wybór Justyny na swojego psychologa był jedną z moich najlepszych życiowych decyzji. Mimo tego, że na spotkaniach poruszane są trudne tematy, Justyna zawsze potrafi mnie uspokoić, zdystansować do tego co aktualnie jest dla mnie ciężkie, a wyolbrzymiony problem przedstawia jako taki, który w pełni da się przeskoczyć. W ciągu tych kilku miesięcy z nią, nigdy nie czułam się pozostawiona sama sobie z czymś, co jest dla mnie ogromnym ciężarem. Od Justyny czuć ogromne wsparcie, ale także troskę. Jak mało kto, potrafi okazać radość i dumę z moich postępów; czuję, że bierze aktywny udział w tym, z czym próbuje walczyć. Wszystko odbywa się w swobodnej atmosferze, pełnej akceptacji i zrozumienia.Ponadto, Justyna tak jak nikt, potrafi rozluźnić atmosferę poprzez żarty i wspólny śmiech, co bardzo wpływa na zmniejszenie dystansu czy lęku. Nie potrafię wyobrazić sobie lepszej terapeutki, to właśnie dzięki niej i pracy z nią odzyskuję chęci do życia i wiarę, że mogę żyć najszczęśliwiej jak się da. Gdybym miała stanąć kolejny raz przed wyborem - byłby on taki sam :)
I z tego miejsca serdecznie jej dziękuje, za wszystko co osiągnęłam podczas pracy z nią! ;) Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 28 lat jestem mężczyzną, dorastałem w pruderyjnym, konserwatywnym domu gdzie seks był tematem tabu i jakikolwiek przejaw nagości czy seksualności wywoływał u moich rodziców jakby zgorszenie przez to czuję że seks to zło i jakiekolwiek przejawy seksualności, postrzegam seks jako coś bardzo złego,brudnego, grzesznego a zwłaszcza całowanie.Widząc parę na ulicy czuję że to zło że oni grzeszą, robią złe rzeczy, czuję wstręt do par uważam że już samym trzymaniem się za ręce demoralizują innych odkąd byłem nastolatkiem zacząłem tak postrzegać seksualność i tak zostało mi to do dziś, nie zmienia się to, dla mnie w głowie każdy stosunek seksualny jest zły, męczy mnie to od środka mam wewnętrzne konflikty nie chciałbym być istotą seksualną ta sytuacja powoduje u mnie frustracje, jak w tv widzę jakieś oznaki czułości czuję się zażenowany wręcz denerwuje mnie to, chcę być postrzegany jako osoba czysta seksualnie jestem prawiczkiem i mam nadzieję że to zadowala moich rodziców bo jak pisałem z mojej obserwacji ich nastawienie do seksu zwłaszcza ojca jest bardzo negatywnie, i mam w związku z tym pytanie czy moje nastawianie wynika z tego że moi rodzice są tak konserwatywni w sprawach seksu? przecież w Polsce w dużo domach nie mówi się o seksie jest konserwatyzm w tych sprawach a jednak dużo ludzi nie ma takich zahamowań jak ja.

  Zgadzam się z innymi terapeutami, że doświadczenia wyniesione z domu rodzinnego mają ogromny, często kluczowy wpływ na nasze późniejsze życie; myśli, przekonania i trudności. Jednak każdy z nas jest inny i też różnie radzimy sobie z naszym dziedzictwem. Ja polecałabym wizytę u psychoterapeuty, który ma również specjalizację z zakresu seksuologii.

  mgr Justyna Kaczmarczyk

 • Czuję się bardzo źle pod względem psychicznym. Smutno mi, boję się o przyszłość, czuję ciągle napięcie i zmęczenie, nie radzę sobie z tym wszystkim. Codziennie płaczę i mam myśli suicydalne. I czuję się sama. W środku własnego wewnętrznego piekła. Już nie mam siły, jak mogę sobie pomóc?

  Zakładam, że najprawdopodobniej jest jakaś przyczyna tego, że ma Pani myśli samobójcze i przeżywa takie cierpienie. Stan depresyjny i myśli o tym żeby odebrać sobie życie to zapewne objawy a przyczyną są jakieś trudne doświadczenia. Polecam konsultację u psychoterapeuty (lub/i u psychiatry) i bliższe przyjrzenie się zarówno objawom jak i przyczynom Pani samopoczucia.

  mgr Justyna Kaczmarczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i trenerką psychologiczną oraz założycielką Ośrodka JA w Warszawie. Ukończyłam szkołę psychoterapii w nurcie huma...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek społeczna psychologia kliniczna
 • Grupa Trop i Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoła Trenerów
 • Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra, Szkoła Psychoterapii

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział zaburzeń afektywnych, 3 miesiące
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział dzienny nerwic, 3 miesiąceNagrody i wyróżnienia

 • https://www.polskieradio.pl/10/4023/Artykul/2177767,Kompleksy-wynosimy-je-z-domu

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania