Adresy (2)

ul. Sarego 12/14, Stare Miasto, Kraków
Gabinet psychoterapii


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numer

Konsultacja psychoterapeutyczna • 150 zł

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Psychoterapia indywidualna (50min) • 150 złPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam wydział psychologiczny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Anoreksja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 5 letnie studia magisterskie- Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – rok ukończenia 15.11.2004
 • 4,5 letni całościowy kurs Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego „Psychoterapia” –rok ukończenia styczeń 2008r.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul. Sarego 12/14, Kraków

150 zł

Gabinet psychoterapii

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Sarego 12/14, Kraków

150 zł

Gabinet psychoterapii


Psychoterapia indywidualna (50min)


ul. Sarego 12/14, Kraków

150 zł

Gabinet psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii konsultacja psychologiczna

Pani doktor pozwolila mi spojrzec na sytuacje w inny sposob, z inego punktu widzenia, co dalo mi bardzo do myslenia. Po dokladnej analizie problemu, wszystko zdalo sie byc jasne i przejrzyste.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Byłam w terapii u p. Joanny 2,5roku. Pani Joanna jest bardzo ciepłą i empatyczna osobą. Stworzyła bezpieczną przestrzeń w której mogłam mimo trudności poruszać trudne dla mnie kwestie. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam wszystkim którzy szukają dobrego terapeuty.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Do pani Wantuch-Tomczyk trafiłam w październiku ubiegłego roku i chociaż korzystałam z jej pomocy zaledwie 2 miesiące, a ponadto była to moja pierwsza terapeutka (i jak dotąd jedyna, więc nie mam porównania), myślę, że mogę ją szczerze i bez obaw polecić każdemu. To, co zrobiło na mnie wrażenie już na początku, to pełen profesjonalizm - całkowity brak jakiejkolwiek oceny ułatwiał mi otwieranie się (miałam spore obawy, że obcej osobie nie będę w stanie nic konkretnego powiedzieć), a umiejętne prowadzenie rozmowy i zadawanie odpowiednich pytań kazały mi zastanowić się nad rzeczami, o których dotąd nie myślałam. Na przestrzeni lat wykonałam sporo pracy nad sobą i miałam dużą samoświadomość, ale od dłuższego czasu stałam w miejscu i trochę wątpiłam, że terapia pomoże mi ruszyć z tego martwego punktu, w którym się znalazłam. Trochę ku mojemu własnemu zaskoczeniu, pani Wantuch-Tomczyk się to udało. Zauważała rzeczy, które mnie umykały, i dzięki jej spostrzeżeniom byłam w stanie poznać siebie jeszcze lepiej, i wykorzystać tę wiedzę, by sobie pomóc. Do tej pory wspominam te nasze nieliczne spotkania i chociaż w dalszym ciągu jest dobrze (to nagła poprawa mojego stanu sprawiła, że przestałam odczuwać potrzebę korzystania z pomocy terapeuty), to na pewno wrócę właśnie do niej, gdy znów poczuję, że przyda mi się profesjonalne wsparcie.


C
Użytkownik zweryfikowany

Pani Joanna jest świetną specjalistką. Miałam okazję pracować z kilkoma terapeutami, i dopiero sesje z Panią Joanną przynoszą pożądany efekt. Mogę powiedzieć, że idę w kierunku pełnego zdrowia i zgody ze samą sobą. Pani Joanna jest ciepłą, współczującą, w pełni profesjonalną osobą i ma niesamowicie błyskotliwe obserwacje. Gorąco polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Minął już jakiś miesiąc od naszego ostatniego spotkania z Panią Joanną i czuję, że terapia dała mi dobre rezultaty i narzędzia do dalszej pracy nad sobą (a take trochę tęsknię za naszymi rozmowami :). Pani Joanna od początku wzbudziła moje zaufanie i sympatię, bo potrafi świetnie słuchać i poprzez zadawanie pytań kierować rozmową oraz sprawić, że patrzy się nie niektóre kwestie z innej niż dotąd perspektywy. Zdecydowanie ważne było dla mnie również to, że nie poczułam się nigdy oceniana, więc czułam, że mogę mówić szczerze i bez ogródek. Pani Joanna skłoniła mnie do głębszego obserwowania samej siebie i swoich reakcji oraz analizowania przyczyn moich uczuć, co bardzo pomogło mi w radzeniu sobie z negatywnymi emocjami. Zdecydowanie polecam Panią Joannę jako świetną psychoterapeutkę oraz ciepłą i wyrozumiałą rozmówczynię. Ola


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Po miesięcznym pobycie w szpitalu psychiatrycznym otrzymałam diagnozę choroby afektywnej dwubiegunowej, leki przyjmowałam od 1,5 roku. Byłam zagubiona, niepewna siebie, brakowało mi satysfakcji z życia, motywacji do działania, bałam się zmian, nie lubiłam wychodzić z domu i nie potrafiłam określić ścieżki zawodowej. W takim stanie trafiłam do Pani Asi, było to 9 miesięcy temu. Przez te miesiące spotykałam się z Panią Asią raz w tygodniu, początkowo trudno było mi uwierzyć, że coś jeszcze może się zmienić. Szybko jednak okazało się, że tym razem było inaczej, Pani Wantuch jest profesjonalistą. Po paru miesiącach terapii moje życie zmieniło się całkowicie, zmieniając moje nastawienie do wielu tematów, dziedzin życia, powoli i sukcesywnie wszystkie "mury" zaczęły się walić a ja wychodziłam na prostą. W tym momencie mogę z pełną świadomością powiedzieć, że jestem szczęśliwą kobietą, po latach wróciłam do ukochanego zawodu, w końcu jestem siłą sprawczą w moim życiu, a nie biernie czekającą aż ktoś przeżyje je za mnie. Jestem aktywna towarzysko, zawodowo i sportowo. Objawy chorobowe całkowicie ustąpiły, śpię spokojnie, leków już nie przyjmuję. W tym momencie moja terapia się zakończyła, ale planuję za jakiś czas wrócić, wcale nie przewiduję się gorzej poczuć, po prostu widzę jak wiele korzyści, które są namacalne w życiu może przynieść rozwój własny, a to właśnie przyniosły mi spotkania z Panią Asia. Polecam


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii psychoterapia indywidualna (50min)

Bardzo polecam! Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, jednak już po pierwszej wizycie zupełnie zmieniłam zdanie. Pani Joanna jest osobą, której można bez obaw zaufać. Pomogła mi spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na wiele trudnych spraw i stawić mi czoła :)
Jest to osoba bardzo ciepła i pełna empatii. Podczas wizyt miałam poczucie zrozumienia i chęci pomocy z jej strony.
Jeszcze raz gorąco polecam, Dorota.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii konsultacja psychologiczna

Z ręką na sercu mogę polecić wizyty u Pani Joanny :) Mogłam bez problemu się otworzyć, każda sesja wnosiła coś nowego. Podejście do moich problemów było bardzo profesjonalne, czułam pełne zaangażowanie z jej strony, nigdy nie zdarzyło się, bym poczuła się nieprzyjemnie albo poza strefą komfortu. Mogłam spojrzeć na siebie z innej perspektywy i po dwóch miesiącach sesji czuję się dużo, dużo lepiej. Wizyty odbywają się w przytulnym gabinecie, kameralnej, pełnej zaufania atmosferze.

Na pewno długo będę pamiętać nasze spotkania, serdecznie dziękuję. Kasia

mgr Joanna Wantuch-Tomczyk

Dziękuję Pani za te ciepłe słowa


Użytkownik zweryfikowany

Do pani Joanny Wantuch trafiłam przez portal Znany Lekarz. Po kilkunastu spotkaniach, podczas których jej spokój i empatia dawały poczucie bezpieczeństwa i pozwalały mi się otworzyć i zmierzyć z problemami, sama przyznała, że więcej jej nie potrzebuję. Od ostatniej sesji minęły już 4 miesięce. I rzeczywiście, problemy, z którymi przyszłam, dzięki terapii, przestały mi towarzyszyć. W 100% polecam.

Pani Joanno, dziękuję za pomoc. Magda


Użytkownik zweryfikowany

Dopiero jedna terapia za nami, ale pierwsze wrażenie wspaniałe :) niezwykle ciepla i spokojna Pani dr, miła atmosfera panująca na sesji :) polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry, czy można zgłosić się do Pani z problemami ze snem? chodzi o nadmierną nerwowość, drażliwość, brak rozluźnienia. Pozdrawiam

  Tak.Rozeznamy na konsultacji przyczynę tych problemów i wtedy będę mogła Pani pomóc.Pozdrawiam

  mgr Joanna Wantuch-Tomczyk

 • Jestem w ciąży, dotąd nie przechodziłam toksoplazmozy.Zamiast cieszyć się ciąża, nieustannie towarzyszy mi lęk i analizowanie co zjadłam i czego dotknęłam zwariowałam, do tego stopnia, ze wszystkiego dotykałam przez worek, używam rękawiczek, ręce myję co chwilę po 10 razy oglądam cos zanim zjem, czy aby na pewno jest przepieczone, boje się jeść w plenerze, jeść owoców. Obuwie najlepiej jakbym ubierała tez przez rękawiczki nie daj boże żebym coś podniosła z ziemi. Nie wspomnę jeszcze o innych chorobach jak listeroza. Nie daje sobie rady z tym, mam napady płaczu i strachu co źle wpływa na ciąże i tu znowu sobie wmawiam ze tyle stresu daje dziecku,że napewno bedzie już coś nie tak. Nie mogę nad tym zapanować

  Witam.na początek warto aby skonsultowala się Pani ze swoim lekarzem prowadzącym który zapewne opowie od strony medycznej na temat sposobow zakażenia i odpowie na Pani obawy które mogą się okazać niepotrzebne. Jeśli okaże się że Pani lęk nie minął proszę skonsultować się z psychoterapeutą który zacznie wówczas pracować z Panią nad uwolnieniem od lęku.Pozdrawiam serdecznie

  mgr Joanna Wantuch-Tomczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam wydział psychologiczny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Anoreksja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • 5 letnie studia magisterskie- Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – rok ukończenia 15.11.2004
 • 4,5 letni całościowy kurs Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego „Psychoterapia” –rok ukończenia styczeń 2008r.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • praktyka w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ,lipiec 2002
 • praktyka w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, marzec 2004
 • staż absolwencki w Oddziale Psychiatrycznym w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie,do czerwiec 2005
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania