lek.

Jerzy Zarzecki

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg dziecięcy

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Clinica Medica

  Drodzy Rodzice. Jeżeli nie wiecie kto jest odpowiednim chirurgiem dla Waszego dziecka, śmiało ruszajcie do Pana Doktora Zarzeckiego. Cudowny człowiek z pogodnym nastawieniem do pacjentów, życzliwy, a wiedza, którą posiada i umiejętność jej przekazania zasługują na pełne uznanie. "Ale było fajnie" - tak podsumował wizytę w gabinecie mój sześciolatek ;) Dziękujemy Panie Doktorze! Polecamy wszystkim!!!

 • M
  Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: operacja przepukliny

  Jednym słowem to wspaniałym lekarz. Kompetentny, ma ogromną wiedzę a przede wszystkim super podejście do małych pacjentów. Operował naszego 4-letniego syna w Clinica Medica. Syn bardzo polubił dr Jurka, który ma nieziemską cierpliwość do maluchów. Operacja dla takiego małego dziecka to ogromny stres a jednak dzięki cierpliwości i właściwemu podejściu do małego pacjenta doktor Jurek zyskał sobie szacunek i sympatię naszego malca. Dla mnie to wybitny fachowiec, wspaniały człowiek i troskliwy lekarz. Polecam bardzo!

 • D

  Fantastyczny lekarz zarówno pod względem doświadczenia, jak również kontaktu z dzieckiem i rodzicami. Byliśmy dzisiaj w Clinica Medica u niego i bardzo pozytywnie go odebrałem.

 • D

  ŚWIETNY SPECJALISTA Z REWELACYJNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I ICH RODZICÓW ,DOSKONALE ZAWSZE INFORMUJE O PRZEBIEGU LECZENIA .MIŁY SYMPATYCZNY I KOMPETENTNY .WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU .POLECAM I LEKARZA I ODDZIAŁ CHIRURGICZNY W SZPITALU PCK W GDYNI. FACHOWA OPIEKA RÓWNIEŻ PIELĘGNIARSKA . POLECAM SYN SPĘDZIŁ TAMDWA TYGODNIE I MIŁO TO WSPOMINA POMIMO TYGODNIA SPĘDZONEGO W SZPITALNYM ŁÓŻKU . MIŁO I SYMPATYCZNIE POLECAM.

 • *

  Dr Zarzecki jest świetnym fachowcem.Jest bardzo dobrym diagnostykiem, a to jest ważne w szybkim podejmowaniu decyzji. Ma świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami.Jest Zawsze uśmiechnięty.

Doświadczenie i kwalifikacje