Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

HMS Clinic to nowoczesna prywatna placówka medyczna należąca do grupy HMS Assistance. Naszym celem jest szybka, trafna diagnostyka i skuteczne leczenie pacjenta.

Gdyńska przychodnia HMS Clinic oferuje wysokospecjalistyczną pomoc lekarską w pełnym zakresie poradni specjalistycznych przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii medycznej.

W placówce czynny jest punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych, wykonujemy pełen zakres testów i profili laboratoryjnych.


Świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy. Gwarantujemy organizację wszystkich badań i konsultacji specjalistycznych niezbędnych do uzyskania orzecznictwa lekarskiego w ciągu jednego dnia, dotyczy to także wszystkich typów świadectw morskich, kierowców, osób pracujących na wysokościach.

Zwracamy szczególną uwagę na miłą i życzliwą atmosferę w kontaktach z pacjentami. Służymy fachową radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych naszych pacjentów. Wykwalifikowany personel medyczny, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, iż pacjenci chętnie korzystają z naszych usług.

Siedziba HMS Clinic znajduje się w Gdyni przy ul. Pułaskiego 6.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (148)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Pisarska konsultacja laryngologiczna

  Niestety w gąszczu pozytywnych opinii pozostawię swoją. Wizyta w ramach prywatnego pakietu HMS odbyła się w tempie ekspresowym, z niedokładnym badaniem na odległość. Zastosowane leczenie ogólne przyniosło tylko krótkotrwały efekt, ponieważ nie było dopasowane do patogenu. Zgłosiłam obecność aktywnej mykoplazmy u moich dzieci i zastosowanego leczenia, które przynosiło pozytywne efekty. Niestety Pani doktor zanegowała działanie azycyny na choroby uszu w przebiegu infekcji o podłożu mykoplazmatycznym. Po kilku tygodniach udałam się do innego laryngologa, który po dokładnie zebranym wywiadzie i badaniu zalecił mi leczenie azycyną.

  Być może sytuacja była spowodowana pośpiechem lub gorszym dniem, jaki każdy z nas miewa. Niestety ma to swoje odzwierciedlenie w przykrym doświadczeniu i opinii pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Marzec konsultacja internistyczna

  Moje wizyty u Pani Doktor zaczęły się on-line i byłam potraktowana bardzo wnikliwie i empatycznie. Tak samo przebiegła wizyta w gabinecie. Pani doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie i holistyczne. Odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości. Poświęca pacjentowi należytą ilość czasu. Dziękuję i polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Marzec konsultacja internistyczna

  Polecam serdecznie Panią Doktor! Trafiłam do niej w ramach wizyty z HMS Clinic w celu konsultacji wyników badań krwi. Pani Doktor holistycznie podeszła do tematu, zleciła szereg badań, które pozwoliły na dogłębną analizę stanu mojego zdrowia. Na wizycie stacjonarnej wszystko zostało wytłumaczone mi wnikliwie, dogłębnie i w przystępny sposób. Polecam serdecznie !


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Marzec konsultacja internistyczna

  Świetna doktor, holistycznie podchodząca do tematu, wizyty zawsze bardzo przyjemne i profesjonalne. Rzadko mam dobry humor po wizytach lekarskich, tutaj zawsze pozytywnie, dziękuje bardzo :)


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Zeman konsultacja radiologiczna

  Polecam w 100%, jak zawsze profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze, bardzo dobre podejście do pacjenta


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marcin Opala Inny

  Rzeczowy lekarz, który trafnie postawił diagnozę i udzielił wyczerpujących informacji na zadawane pytania. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Polecam :)


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Pisarska Inny

  Widząc tyle pozytywnych opinii byłam przeszczęśliwa ze tego samego dnia udało mi się zarezerwować wizytę, jednak nie mogę zgodzić się z ani jednym dobrym słowem na temat tej pani. Pośpiech, brak kontaktu, ogólna niechęć, bardzo niesympatyczna kobieta. Do tego w bardzo przykry sposób skomentowała poprzedniego pacjenta. Wizyta trwała 3 minuty gdzie moje objawy wymagały większego zaazgazowania , ta Pani nawet nie chciała o nich słuchać i wywijała oczami ! Odradzam


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Marzec konsultacja internistyczna

  Wizyta odbyła sie online, przepisane leki pomogły. Wszystko szczegółowo wyjaśnione, polecam pania doktor.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Fac-Zyzik badania wzroku

  Wizyta przebiegła świetnie i w przyjemnej atmosferze. Pani doktor jest przemiła i sympatyczna, również czuć kompetencję. Myślę, że zostanę Pani Doktor pacjentką na dłużej.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Marzec konsultacja internistyczna

  Bardzo dobry diagnosta, empatyczny, po prostu dobry lekarz z ogromna wiedzą, która pomaga również wyjaśnić pacjentowi co naprawdę mu dolega i jak będzie wyglądał proces leczenia. Szczerze polecam Panią lek. Monikę Marzec. Oby więcej było takich lekarzy, którzy naprawdę skupiają swoją uwagę w czasie wizyty na pacjencie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jerzego Waszyngtona 34/36, 81-342 Gdynia Pokaż w Google Maps
INTER Polska, Allianz, Compensa, Signal Iduna, InterRisk, POLMED, TU Zdrowie, ... PZU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Wita Stwosza 58, 80-308 Gdańsk Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje HMS CLINIC, Gdynia?
  HMS CLINIC, Gdynia dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia, chirurgia dziecięca, diabetologia, diagnostyka, endokrynologia, interna, kardiologia, laryngologia, laryngologia dziecięca, medycyna pracy, medycyna rodzinna, neurologia, okulistyka, ortopedia, radiologia, urologia, ginekologia, alergologia.
 • Oferta HMS CLINIC obejmuje 30 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja laryngologiczna, Konsultacja chirurgiczna, usuwanie zmian skórnych, usuwanie brodawek, usuwanie ciał obcych, nacinanie ropni, usuwanie szwów, usuwanie wrastających paznokci, chirurgia onkologiczna, anoskopia.
 • Nie, HMS CLINIC obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • HMS CLINIC ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • HMS CLINIC może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 148 osób dodało swoją opinię o placówce HMS CLINIC. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje HMS CLINIC: Signal Iduna, InterRisk, INTER Polska, Allianz, Compensa, POLMED, TU Zdrowie, PZU Zdrowie Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • HMS CLINIC ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Jerzego Waszyngtona 34/36 Gdynia
  • Wita Stwosza 58 Gdańsk
Powiązane wyszukiwania