Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Morski im. PCK

Powstania Styczniowego 1

81-519 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Just Inny

  Byłam z córką na Izbie Przyjęć w Redłowie. Sprawna pomoc, zaangażowanie, dobre podejście do Dziecka.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Buczek Inny

  Wymagałam zabiegu chirurgicznego. Pan Doktor podchodzi do pacjenta z sercem. Udziela pełnej informacji o prowadzonym leczeniu. Dziękuję doktorowi za profesjonalnie przeprowadzoną operację i opiekę po zabiegu. Pierwszy raz spotkałam się z taką życzliwością i zaangażowaniem w proces leczenia.
  Dziękuję!


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Wiesław Janusz Kruszewski Inny

  Cudowny człowiek! Genialny lekarz! Miałam ogromne szczęście!!! Takich lekarzy oby jak najwięcej!!!! Jestem dozgonnie wdzięczna...


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Szajewski Inny

  We wrześniu 2020 r. Byłam operowana przez Pana doktora Szajewskiego. Operacja nie należała do łatwych , a mimo to doktor świetnie sobie poradził. Jest przemilym człowiekiem o empatycznym podejściu do pacjenta, a przede wszystkim wspaniałym i profesjonalnym lekarzem. Potrafil rzeczowo wyjaśnić moje wątpliwości dotyczące operacji, oraz uspokoić. Gorąco polecam Pana doktora .
  Panie doktorze, z całego serca dziękuję .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Just Inny

  Wczoraj wylądowaliśmy na Izbie Przyjęć u Pani Doktor z rozciętą brodą u synka. Szybka i rzeczowa pomoc. Plasterki ponaklejane. Informacja co robić dalej jasna. Informacja co robić gdyby coś się odklejało również. Wszystko w atmosferze życzliwości. Dziękujęmy bardzo :)


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Buczek Inny

  Doktor wykonał mastektomię,profesjonalnie, bez powikłań, pełne zaangażowanie, dokładny wywiad przed operacją, po operacji fantastyczna opieka , z całego serca dziękujemy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Cezary Warężak Inny

  Świetny lekarz- empatyczny, spokojny, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej. A przede wszystkim bardzo dobry chirurg. Na końcowy efekt rekonstrukcji piersi będę musiała jeszcze trochę poczekać, ale już teraz- 2 tygodnie po operacji wszystko wygląda świetnie. Pełne zaufanie!!!!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Zarzecki Inny

  Dr Zarzecki okazał się nie tylko znakomitym fachowcem, ale i empatycznym człowiekiem. Mogę tylko podziękować za cudowne zaopiekowanie się naszym maleńkim skarbem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Szczypek Inny

  Pełne zaangażowania podejście Pana Doktora do pacjentek, szybka reakcja, która prawdopodobnie uratowała mi życie, trafna lokalizacja krwawienia mimo utrudnionej diagnozy. Ciepła i pełna humoru atmosfera pomaga szybko stanąć na nogi po zabiegu - dziękuję:).


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Buczek Inny

  Pan Doktor Tomasz, świetny specjalista, bardzo miły lekarz. Ma cudowne podejście do pacjenta. Dla pacjenta zawsze znajdzie czas !. Udzieli wyczerpującej odpowiedzi na każde zadane pytanie. Daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Panie Doktorze, dziękuję pięknie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania