Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Morski im. Pck

Powstania Styczniowego 1, Redłowo

81-519, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Szajewski

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • N

   przemiły człowiek! fantastyczna osoba! bałam się zabiegu, a Pan doktor super rozładował atmosferę rozmową. bardzo kompetentny. polecam, aby każdy trafiał w ręce Pana doktora!

  • N

   Bardzo dobry lekarz. Operował mnie 19 listopada i wydobył z mojej przestrzeni międzyotrzewniowej ogrromnego guza i to w jednym kawałku. Złote ręce. Polecam. Można poddać się operacji bez strachu.


 • Jakub Wnuk

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo- GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

   Jestem zadowolona z wizyty. Kiedyś Pan doktor zajmował się mną po zabiegu ginekologicznym. Teraz zdecydowałam się, żeby prowadził moją ciążę ze względu na ogromny profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjentki. W czasie wizyty mogłam zadać wszystkie nurtujące mnie pytania, Pan doktor również udzielił cennych wskazówek. Sam gabinet jest nowoczesny, dobrze wyposażony. Zdecydowanie polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo- Ginekologiczny

   Pan doktor Wnuk to przykład lekarza,który został nim z powołania. Jest miły, wyrozumiały i cierpliwie tłumaczy wszystko od początku do końca. Wizyta jak zawsze od paru lat przebiegała w miłej atmosferze. Ogrom wiedzy sprawia że nie ma lepszego lekarza od niego. Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (193) o tym lekarzu


 • Jerzy Zarzecki

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HMS CLINIC

   Byliśmy z synkiem 4 razy u lekarza na NFZ który nam z bardzo nie pomógł. Dopiero Pan doktor Zarzecki pomógł nam. Wszystko dokładnie oraz szczegółowo wyjaśnił. Dzięki temu wiemy na czym polega problem i jak to leczyć. Pan doktor bardzo miły i rzeczowy.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HMS CLINIC

   Lekarz z super podejściem do dziecka!
   Przyjęcie pacjenta z uśmiechem na twarzy
   Ze szczerego serca polecam wizytę u Pana doktora

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Joanna Pikiel

  Onkolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Onkologiczna Chirurgii Onkologicznej i OgólnejUsługa: konsultacja psychoonkologiczna

   Konkretna konsultacja, w miłej atmosferze. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące mojej choroby.
   Polecam☺

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Onkologiczna Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej

   Bardzo rzeczowo i profesjonalnie! Najlepszy specjalista któremu można zaufać. Bardzo serdecznie polecam Panią doktor

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Piotr Szafran

  Endokrynolog, Internista,

  • M

   bardzo dobry lekarz skupiony na swojej pracy, leczyłam się również u niego gdy byłam w ciąży i dzięki niemu przebiegła bez większego problemu. Polecam go wszystkim a jeżeli komuś nie odpowiada taki typ człowieka to już jego sprawa.

  • G

   Odgradzam, wcale sie nie interesował moja choroba i miał w nosie co do niego mówię. Po prostu nadęty niesympatyczny człowiek.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Wojciechowska

  Onkolog,

  • S

   Spotkałam się z Panią doktor Wojciechowską podczas choroby mojej mamy. Bardzo mi pomogła, wskazując poklei co powinnam zrobić i czego oczekiwać, a raczej z czym się liczyć. W chorobie nowotworowej jedni oczekują mydlenia oczu a inni konkretnej pomocy. Zapewne tych pierwszych Pani Wojciechowska drażni, swoim bezpośrednim podejściem, ja doceniam jej zachowanie i pomoc. O profesjonalizmie nie muszę nic pisać, bo to przecież oczywiste. Zresztą jak cały personel w Szpitalu Morskim.

  • G

   Bardzo dobry specjalista-rzeczowa,wszystko wytłumaczy i jestem zadowolona ze trafiłam do tej pani doktor.Kieruje na badania i zawsze poleca najlepszych specjalistów,jeżeli pojawiają sie problemy.Walczy o pacjenta i takie są opinie więc naprawdę nie wiem kto pisze takie głupoty.Wiadomo,że jeżeli nie ma już ratunku to chyba lepiej jak powie otwarcie niż mydlenie oczu-uczciwe podejście do sprawy.Ma doświadczenie i wie co mówi.Posłuchajcie opini w poczekalniach w przychodniach onkologicznych-do p.doktor zawsze są kolejki i rozmawia się na temat lekarza.Wiem,że jest zapracowana bo to cholernie ciężki zawód ale zawsze uzyskuję pełną informację na temat choroby.Wszystkim polecam tę panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jarosław Szefel

  Chirurg, dr n. med.

  • E

   Świetny fachowiec z obszerną wiedzą zarówno z dziedziny chirurgii jak i onkologii. Udziela bardzo rzeczowych informacji odnośnie stanu zdrowia i metod leczenia. Jeżeli chodzi o skuteczność przeprowadzonych operacji, dowodem jest fakt, że zamieszczam tą opinie - gdyby nie dr Szefel nie byłoby mnie na tym świecie...


 • Anna Topolewska

  Onkolog,

  • A

   Bardzo miła kobieta, z miłym głosem. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, pokazać, że takie torbiele, czy inne włókniaki nie są takie złe, jak nam się wydaje. Kobieta o wielkim sercu i dużym rozumie. Bardzo polecam.
   Pani doktor przyjmuje też w przychodni w Gdyni na Żwirki i Wigury raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. jedyny minus to taki, że często są duże opóźnienia i zamiast wejść o 16, wchodzi się o 17stej... ale jak komuś zależy, to to nie będzie przeszkodą.


 • Paweł Dilling

  Chirurg, lek.

  • B

   Tak , zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Wspaniały Lekarz!!! Moja mama w 2009 roku zachorowała na raka piersi z przerzutem na węzły chłonne. Oprócz odjęcia piersi i kilku węzłów musiał jeszcze z kilku węzłów "zeskrobać" to paskudztwo które tam jeszcze pozostało na węzłach a już nie można było ich wyciąć!!!! Profesjonalna ręka i poświęcenie Pana Doktora sprawiła że po operacji nie zostało już nic na węzłach i ręka jest sprawna , bez najmniejszego uszczerbku. Nerwy nienaruszone i nieuszkodzone!!!! Pełen profesjonalizm!!!! Wielki Szacun dla Pana Doktora Pawła!!!!!!!!!! Wielkie dzięki Panie Doktorze!!!!!
   Wdzięczna córka.

  • T

   Prawie 5 lat temu przyjmował mnie na oddział onkologii . Spokojny , rzeczowy ,ale i serdeczny . Gdy miałam pewne wątpliwości - wyjaśnił , przekonał . Podobnie było , gdy odebrałam wynik pooperacyjny .

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Dorota Szczygielska

  Dermatolog,

  • A

   Pani doktor na wiadomość, że mam modzele, a przy chodzeniu odczuwam silny ból stóp, w konkretnych miejscach (miejsca modzeli), powiedziała żebym sobie smarowała kremem do stóp z mocznikiem i owijała folią stopy. Powinnam siedzieć ok. 3-4 godziny, nie chodzić, po czym ścierać sobie i.... i tyle... :( Nie obejrzała, po prostu olała, mówiąc kolokwialnie.
   Dziś trafiłam w końcu na kompetentną panią dermatolog, która po pierwsze obejrzała moje stopy, po czym powiedziała, że są to brodawki, a następnie wymroziła, bolące dolegliwości, azotem. W przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę, na której powtórzy zabieg.