prof. dr hab. n. med.

Jacek Szepietowski

Dermatolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

"Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Kierownik Katedry Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniersytetu Medycznego we Wrocławiu." więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Tak wizyta się odbyła.P.Profesor jest sympatycznym i dobrym specjalistą,skuteczny,zdecydowany w podejmowaniu leczenia z trafną diagnozą.Skoncentrowany i potrafiący słuchać chorego oraz jego problemu.Po prostu świetny fachowiec.Pozdrawiam,Genowefa.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor jest osobą konkretną oraz kompetentną, wysłuchał moich dolegliwości, wszystko dokładnie wytłumaczył. Przedstawił jakie są kolejne kroki oraz uspokoił. Polecam wizytę u tego specjalisty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Moja pierwsza wizyta i pierwsze odczucia. Miły w kontakcie. Bardzo przyjazny i komunikatywny z pacjentem. Potrafi słuchać. Mówi w sposób jasny i zrozumiały dla pacjenta. Profesjonalista.

 • Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: diagnosis, treatment start

  The highest level of globally known competeces in action. Quick research finished with proposed options and agendas. Objective oriented and patent capabilities aware approach.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor jak zwykle rzetelnie, fachowo i, co najważniejsze, skutecznie zajął się naszym synkiem. AZS zaleczony i oby szybko nie wracał.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Konkretny lekarz, szybko postawiona diagnoza i odpowiednia kuracja po której mamy się zgłosić do kontroli.

 • I
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Pan Profesor stwierdził, iż pomimo wymazu wskazującego na dwie grupy bakterii, z którymi męczę się od paru lat próbując różnorakich leków i metod leczenia, nie ma żadnego widocznego problemu. Po namowach i dyskusji zapisał mi leki (które sprawdził w google), oraz maść na grzybice, której nie stosuje się jeśli występuje zakażenie takie jakie u mnie. Zapłaciłem 200 zł za wizytę, której w żadnym stopniu nie mogę zareklamować, bo wizyta kontrolna kosztuje tyle samo. Pomimo negatywnych wyników mykologicznych i tak Pan profesor obwiniał grzyby. Oczywiście leczyłem się zgodnie z zaleceniam (smarowałem się również tą maścią)i, co nie przyniosło żadnych rezultatów poza opróżnieniem mojego portfela. Lżejszy łącznie o 400 złotych, nie polecam jeśli ktoś liczy na prowadzenie leczenia (chyba, że mamy pieniążki na płatne wizyty kontrolne).

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Profesor przyjął mnie w swoim gabinecie i do moich problemów odniósł się bardzo rzeczowo. Po badaniach wstępnych ocenił, iż konieczna jest hospitalizacja kliniczna celem przeprowadzenia dalszych badań. Ustalony został termin zgłoszenia się do Kliniki Dermatologicznej. Zajęte przez Pana Profesora stanowisko bardzo mnie satysfakcjonuje i chyba daje większą możliwość zdiagnozowania mojej choroby, a co za tym idzie podjęcie właściwego kierunku leczenia. Dotychczasowe leczenie w m. mojego zamieszkania nie przynosi oczekiwanych efektów i co więcej, sytuacja staje się coraz gorsza..Podejście Pana Profesora do moich problemów i poczynione ustalenia oceniam bardzo pozytywnie i sądzę, że lecząc mnie jest w stanie mi pomóc, o czym świadczy Jego podejście do przedstawionego problemu. Już teraz dziękuję bardzo choćby za to, że podejmuje się dalszego leczenia mnie w warunkach klinicznych.

 • M

  hmm, p. doktor przyjmuje w przychodni w mojej miejscowości prywatnie (wizyta 100zł)
  stwierdził u mnie poważną chorobę, która będzie wymagać długotrwałego leczenia, ale najpierw musi pobrać mi wycinek z twarzy, żeby sprawdzić na co choruję....pojechałam do kliniki, gdzie pracuje p.dr, zbadała mnie inna pani dr., która powiedziała, żeby nie pobierać mi wycinka, bo to oszpeci twarz (blizna) przepisała mi maść....zmiany zniknęły..Pan Szepietowski może i ma dużo tytułów naukowych, ale w tym przypadku nie pomogły...nie bada w rękawiczkach, nie myje rąk po badaniach, więc sam może zarażać innych pacjentów...Jednym zdaniem szkoda kasy i czasu.

 • G

  Kilka lat temu leczyłam sie u Profesora. Jest najlepszy. Niestety teraz nie mam aktualnego telefonu. Podany tytaj jest cały czas zajęty. Czy ktos może mi pomóc? Bardzo prosze o podanie aktualnego telefonu do doktora. Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • "Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
  Kierownik Katedry Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniersytetu Medycznego we Wrocławiu."

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu 1895-1991