dr n. med.

Jacek Kurnicki

Chirurg naczyniowy, Chirurg

14 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: USG doppler dwie kończyny - żyły lub tętnice

  Rzeczowy i cierpliwy specjalista. Pan dr wykonywał mojemu tacie badanie USG wyjatkowo dokladnie bez pospiechu. Wyjasnial szczegłowo wszystkie wątpliwosci i zaproponował dalszą diagnostykę. Polecam.

  Jacek Kurnicki2018-04-17

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Do zobaczenia.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i byli tak takimi fachowcami jak Pan Doktor, świat byłby dużo piękniejszy :) Mimo mojego spóźnienia na wizytę, Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał i uściślił diagnozę innego specjalisty w istotnych aspektach, następnie cierpliwie wyjaśnił możliwe metody leczenia i rokowania na przyszłość. Serdecznie polecam.

  Jacek Kurnicki2018-03-18

  Bardzo Panu dziękuję za tak pozytywną opinię. Jest mi bardzo miło.
  Proszę o kontakt i informację nt dalszego leczenia - jaką podjął Pan decyzję.
  W wyrazami szacunku, Jacek Kurnicki.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: wizyta kontrolna po zabiegu RFA

  Pan doktor jest profesjonalistą. Od początku, kiedy zapadła decyzja o zabiegu RFA dokładnie, rzeczowo i zwięźle tłumaczył poszczególne etapy leczenia. Bada również bardzo dokładnie. Poza tym cechuje go poczucie humoru, wysoka kultura osobista i cierpliwość. Te aspekty również mają wpływ na jego dobry, pozytywny odbiór przez pacjenta. Polecam.

  Jacek Kurnicki2018-03-18

  Bardzo dziękuję! Jest mi niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię.
  Z poważaniem, Jacek Kurnicki.

 • U
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: guzy płata tarczycy

  Byłam na wizycie u Pana Doktora w styczniu 2018r. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Dba o ochronę danych osobowych pacjenta.Na początku wizyty upewnił się ,czy pacjent życzy sobie,by udzielać informacji przy osobie,która towarzyszy mu w czasie wizyty. Dokładnie analizuje wyniki badań pacjenta.Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby pacjenta i dalszego leczenia czy ewentualnego zabiegu.Nie pospiesza i ma czas dla pacjenta. Z Panem Doktorem można spokojnie porozmawiać i zadawać pytania. Czekam na operację guzków tarczycy.Tak życzliwego lekarza spotkałam pierwszy raz. Bardzo polecam. Serdecznie dziękuję za wszystko.Z poważaniem.UL

  Jacek Kurnicki2018-02-17

  Bardzo dziękuję za Pani miłe słowa. Do zobaczenia.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • M
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: kontrola po zabiegu

  Lekarz godny zaufania. Cierpliwie tłumaczy pacjentowi wszelkie wątpliwości. Wykonał termoablacje żył odpiszczelowych rok temu. Zabieproblemów. Wszystko w porządku. Zabieg ok.

  Jacek Kurnicki2018-01-11

  Bardzo dziękuję za Pani pozytywną opinię o mnie. To bardzo miłe. Z poważaniem, JK.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była pierwsza moja wizyta, po której nie będę oceniać lekarza. Ale na pewno będzie kolejna - to też coś mówi. Pan doktor , jako jeden z nielicznych, starał się w wywiadzie zebrać jak najwięcej informacji ustalić dolegliwości również te, które są z innych obszarów medycznych. Czyli podejście kompleksowe, diagnostyczne i takiego lekarza szukałam.

  Jacek Kurnicki2018-01-04

  Bardzo dziękuję za Pani ocenę. Czekam na ponowną wizytę, w trakcie której będziemy mogli ponownie ocenić zgłaszane przez Panią dolegliwości i przejrzeć wyniki zleconych przeze mnie badań.
  Gdyby miała Pani problem z zapisaniem się do mnie na konsultację, proszę o kontakt - postaram się pomóc.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Przesympatyczny lekarz z powolania,moj tata sie leczyl u dr. z podejsciem i konkretny, nawet w najtrudniejszych xhwilach potrafi pocieszyc, polecam dr

  Jacek Kurnicki2017-10-19

  Dziękuję. Bardzo mi miło. Kłaniam się i służę pomocą, Jacek Kurnicki.

 • M
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

  W maju br. Dr Kurnicki przeprowadził implantację stentu u mojej mamy, Przed zabiegiem odczuwała ból przy każdym kroku , po zabiegu - czuje się znakomicie, dużo chodzi , spaceruje - wcześniejsze dolegliwości zupełnie ustąpiły. Bardzo ciepłe, spokojne podejście do pacjenta , dziękujemy za opiekę! Polecam jako znakomitego specjalistę !

  Jacek Kurnicki2017-09-27

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Kłaniam się i zawsze służę pomocą, JK.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: Tętniak aorty brzusznej

  Tętniak aorty brzusznej został przypadkowo wykryty przy badaniu USG jamy brzusznej, szybko zapisałem się na wizytę do dr Jacka Kurnickiego, wizyta była sympatyczna, dr ze spokojem wysłuchał historii wszelkich chorób,zlecił natychmiastową wizytę w szpitalu, jestem zdecydowany kontynuować leczenia u dr Jacka Kurnickiego. Polecam tego lekarza.
  z powazaniem A. Zawadzki

  Jacek Kurnicki2017-07-06

  Dziękuję za ozytywną ocenę. Do zobaczenia. Z poważaniem, JK.

 • Z

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wykonał mi operacje usunięcia tarczycy, bez żadnych powikłań i komplikacji. Wyrozumiały i skrupulatny. Jeszcze raz dziękuje Panie Doktorze za zabieg i opiekę.

  Jacek Kurnicki2017-07-05

  Bardzo dziękuję za opinię. Kłaniam się, JK.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej SPCSK WUM przy ul. Banacha, w której pracuje do dzisiaj.
  W chirurgii ogólnej szczególnie bliska jest mu chirurgia tarczycy oraz chirurgia wideoskopowa.
  Jako jeden z pierwszych w Polsce wykonał małoinwazyjne wycięcie tarczycy z wideoasystą (MIVAT) oraz cholecystektomię laparoskopową z jednego cięcia (SILS). Wykonuje laparoskopowo plastyki przepuklin brzusznych (IPOM, TEP, TAPP). Ukończył szkolenie prowadzone przez European Thyroid Association i otrzymał certyfikat w zakresie ultrasonografii gruczołu tarczowego.
  W chirurgii naczyniowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń, potwierdzone certyfikatem
  szkolenia Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył, której umiejętność potwierdzona jest certyfikatem.

  Swoje kwalifikacje stale podnosi w trakcie szkoleń i konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Naucza chirurgii studentów Wydziału Lekarskiego WUM w języku polskim i angielskim. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (aktualnie Warszawski Uniwersytet Medyczny)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia