dr n. med.

Jacek Kurnicki

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Lekarz badający bardzo szczegółowo, cały czas informując o efekcie badania .Chyba pierwszy raz w swoim już dosyć długim życiu spotykam takiego lekarza , który słucha i jest tak kontaktowy.
  Próby leczenia się w ramach NFZ to katorga. Żona po dwóch operacjach kręgosłupa i po drugiej wszczepionej endoprotezie (właśnie ta druga endoproteza z komplikacjami - operacja wykonana w Konstancinie), nie otrzymała koniecznej pomocy na którą zasłużyła opłacając do emerytury składki zusowskie.
  Polecamy Pana Doktora, myślę że to były dobrze wydane emeryckie pieniądze.
  Andrzej

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: konsultacja pozakrzepowa

  Przesympatyczny profesjonalista z poczuciem humoru. Dokladny i pomocny. Jak bede mial problem na pewno wroce do Pana doktora.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

  Bardzo sympatyczny i kompetentny Pan Doktor. Byłam na pierwszej wizycie. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, przeanalizowal wyniki badań, dał zalecenia na przyszłość i odpowiedział na moje pytania. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam

 • Y
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Moja opinia o Doktorze Jacku Kurnickim jest bardzo pozytywna .Nie chodzi tu o wygłaszanie komplementów .Faktem jest to , że wizyta przebiegała w miłej atmosferze , Pan Doktor wyjaśnił mi szczegółowo co mi jest , jakie są rokowania oraz nastraszył mnie bardzo obrazowo co mi grozi jak nie rzucę palenia papierosów .Od dnia wizyty postanowiłam rzucić palenie i na postanowieniu się nie skończyło .Rzucam palenie stosując metodę Babci Staruszki ( bo taką jestem ), mianowicie kiedy czuję że muszę zapalić biorę do rąk druty i dziergam szalik , nie wiem ile kilometrów szalika zrobię ale pomaga bardzo .

 • A
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

  Pan Doktor zebrał dokładny wywiad, zbadał mnie, pouczył, jak dalej postępować, a na koniec wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, pan Doktor jest zdecydowanie lekarzem z powołania i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja tarczycy

  Witam mogę wyrazić jedynie jak najlepszą opinią o Panu Doktorze. Miałem operację usunięcia prawego płata tarczycy. Cały pobyt w szpitalu trwał 3 dni, jeden na badania, jeden na operację, trzeciego zostałem wypuszczony do domu, gdyż czułem się bardzo dobrze, nie bolało, nawet nie musiałem brać leków przeciwbólowych po operacji, takze nawet na anestezjologów nie ma co zwalić:) Nie miałem też krwawienia pooperacyjnego. Jeśli to Opatrzność Boża , wtedy musiała mnie skierować w jego ręce.

  Jacek Kurnicki2018-07-20

  Cieszę się, że czuje się Pan dobrze.
  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Życzę zdrowia.
  Z poważaniem, Jacek Kurnicki.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: Usg doppler jedna kończyna - żyły lub tętnice

  To najlepszy lekarz, jaki mógł mi się trafić z moją dolegliwością. Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy i bardzo cierpliwy specjalista. Pan doktor to typowy profesjonalista. Zarówno postawiona diagnoza jak i samo bardzo szczegółowe badanie mojej dolegliwości perfekcyjne. Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby i dalszego leczenia jak również uprzedził o konsekwencjach w nieprzestrzeganiu prawidłowego leczenia. Bardzo dziękuję, Panie doktorze, za dotychczasowe leczenie i z pewnością skorzystam z kolejnej wizyty u Pana w celu dalszego leczenia. Nic, tylko życzyć, by takich lekarzy było jak najwięcej. Jeszcze raz wielkie i ogromne słowa uznania za Pana fachowość i podejście do Pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym!!! Sławomir Księżak

  Jacek Kurnicki2018-06-26

  Bardzo dziękuję za tak życzliwą opinię. Życzę zdrowia.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: podejrzenie żylaków

  Byłem u P. Doktora dzisiaj. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Dokładnie wytłumaczył wszystko o co pytałem-po przeprowadzonych badaniach wrócę na kolejną wizytę w celu podjęcia leczenia dolegliwości na mojej nodze. Bardzo dziękuję i mam nadzieję,że wiedza i doświadczenia P. Doktora sprawią,że moje żylaki będą mniej bolesne i uciążliwe.
  Łukasz Bartosiak.

  Jacek Kurnicki2018-06-19

  Dziękuję za pozytywną opinię. Zapraszam, zatem na konsultację. Mam nadzieję, że uda mi się Panu pomóc.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: USG doppler - 1 kończyna

  Doskonały specjalista i człowiek pełen empatii. Ogromna wiedza połączona z troska o pacjenta. Byłam operowana dwukrotnie przez Pana Doktora z rewelacyjnymi efektami. Bardzo dziękuje, Panie Doktorze! Polecam wszystkim potrzebującym. Magdalena M-P

  Jacek Kurnicki2018-06-19

  Dziękuję za Pani opinię! Jest mi bardzo miło.
  Życzę zdrowia!
  kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Bardzo zaangażowany, uprzejmy, szczegółowo zbadał mojego tatę, o wszystkim poinformował, bardzo życzliwie i fachowo. Polecam

  Jacek Kurnicki2018-05-27

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
  Jeżeli dobrze kojarzę, to zostawiliście Państwo płytkę z badaniem. W tej sprawie będę się z Państwem kontaktował telefonicznie.
  Do usłyszenia zatem.
  Z wyrazami szacunku, Jacek Kurnicki.

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej SPCSK WUM przy ul. Banacha, w której pracuje do dzisiaj.
  W chirurgii ogólnej szczególnie bliska jest mu chirurgia tarczycy oraz chirurgia wideoskopowa.
  Jako jeden z pierwszych w Polsce wykonał małoinwazyjne wycięcie tarczycy z wideoasystą (MIVAT) oraz cholecystektomię laparoskopową z jednego cięcia (SILS). Wykonuje laparoskopowo plastyki przepuklin brzusznych (IPOM, TEP, TAPP). Ukończył szkolenie prowadzone przez European Thyroid Association i otrzymał certyfikat w zakresie ultrasonografii gruczołu tarczowego.
  W chirurgii naczyniowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń, potwierdzone certyfikatem
  szkolenia Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył, której umiejętność potwierdzona jest certyfikatem.

  Swoje kwalifikacje stale podnosi w trakcie szkoleń i konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Naucza chirurgii studentów Wydziału Lekarskiego WUM w języku polskim i angielskim. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie (aktualnie Warszawski Uniwersytet Medyczny)

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia