dr n. med.

Jacek Kurnicki

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja tarczycy

  Witam mogę wyrazić jedynie jak najlepszą opinią o Panu Doktorze. Miałem operację usunięcia prawego płata tarczycy. Cały pobyt w szpitalu trwał 3 dni, jeden na badania, jeden na operację, trzeciego zostałem wypuszczony do domu, gdyż czułem się bardzo dobrze, nie bolało, nawet nie musiałem brać leków przeciwbólowych po operacji, takze nawet na anestezjologów nie ma co zwalić:) Nie miałem też krwawienia pooperacyjnego. Jeśli to Opatrzność Boża , wtedy musiała mnie skierować w jego ręce.

  Jacek Kurnicki2018-07-20

  Cieszę się, że czuje się Pan dobrze.
  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Życzę zdrowia.
  Z poważaniem, Jacek Kurnicki.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: Usg doppler jedna kończyna - żyły lub tętnice

  To najlepszy lekarz, jaki mógł mi się trafić z moją dolegliwością. Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy i bardzo cierpliwy specjalista. Pan doktor to typowy profesjonalista. Zarówno postawiona diagnoza jak i samo bardzo szczegółowe badanie mojej dolegliwości perfekcyjne. Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby i dalszego leczenia jak również uprzedził o konsekwencjach w nieprzestrzeganiu prawidłowego leczenia. Bardzo dziękuję, Panie doktorze, za dotychczasowe leczenie i z pewnością skorzystam z kolejnej wizyty u Pana w celu dalszego leczenia. Nic, tylko życzyć, by takich lekarzy było jak najwięcej. Jeszcze raz wielkie i ogromne słowa uznania za Pana fachowość i podejście do Pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym!!! Sławomir Księżak

  Jacek Kurnicki2018-06-26

  Bardzo dziękuję za tak życzliwą opinię. Życzę zdrowia.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: podejrzenie żylaków

  Byłem u P. Doktora dzisiaj. Bardzo miły i kompetentny człowiek. Dokładnie wytłumaczył wszystko o co pytałem-po przeprowadzonych badaniach wrócę na kolejną wizytę w celu podjęcia leczenia dolegliwości na mojej nodze. Bardzo dziękuję i mam nadzieję,że wiedza i doświadczenia P. Doktora sprawią,że moje żylaki będą mniej bolesne i uciążliwe.
  Łukasz Bartosiak.

  Jacek Kurnicki2018-06-19

  Dziękuję za pozytywną opinię. Zapraszam, zatem na konsultację. Mam nadzieję, że uda mi się Panu pomóc.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: USG doppler - 1 kończyna

  Doskonały specjalista i człowiek pełen empatii. Ogromna wiedza połączona z troska o pacjenta. Byłam operowana dwukrotnie przez Pana Doktora z rewelacyjnymi efektami. Bardzo dziękuje, Panie Doktorze! Polecam wszystkim potrzebującym. Magdalena M-P

  Jacek Kurnicki2018-06-19

  Dziękuję za Pani opinię! Jest mi bardzo miło.
  Życzę zdrowia!
  kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Bardzo zaangażowany, uprzejmy, szczegółowo zbadał mojego tatę, o wszystkim poinformował, bardzo życzliwie i fachowo. Polecam

  Jacek Kurnicki2018-05-27

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
  Jeżeli dobrze kojarzę, to zostawiliście Państwo płytkę z badaniem. W tej sprawie będę się z Państwem kontaktował telefonicznie.
  Do usłyszenia zatem.
  Z wyrazami szacunku, Jacek Kurnicki.

 • H
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: ból nogi - niedrożność tętnic

  Pan Doktor przeprowadził drobiazgowy wywiad oraz zlecił pogłębioną diagnostykę a następnie pokierował leczeniem chirurgicznym mojego Taty. Bardzo wysoka kultura osobista, której dorównać może jedynie wiedza medyczna połączona z umiejętnościami! Wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania, uprzedził o konsekwencjach braku leczenia jak i skutkach jego podjęcia. Serdecznie polecam!

  Jacek Kurnicki2018-05-09

  Bardzo dziękuję za opinię. Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: USG doppler dwie kończyny - żyły lub tętnice

  Rzeczowy i cierpliwy specjalista. Pan dr wykonywał mojemu tacie badanie USG wyjatkowo dokladnie bez pospiechu. Wyjasnial szczegłowo wszystkie wątpliwosci i zaproponował dalszą diagnostykę. Polecam.

  Jacek Kurnicki2018-04-17

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Do zobaczenia.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i byli tak takimi fachowcami jak Pan Doktor, świat byłby dużo piękniejszy :) Mimo mojego spóźnienia na wizytę, Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał i uściślił diagnozę innego specjalisty w istotnych aspektach, następnie cierpliwie wyjaśnił możliwe metody leczenia i rokowania na przyszłość. Serdecznie polecam.

  Jacek Kurnicki2018-03-18

  Bardzo Panu dziękuję za tak pozytywną opinię. Jest mi bardzo miło.
  Proszę o kontakt i informację nt dalszego leczenia - jaką podjął Pan decyzję.
  W wyrazami szacunku, Jacek Kurnicki.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: wizyta kontrolna po zabiegu RFA

  Pan doktor jest profesjonalistą. Od początku, kiedy zapadła decyzja o zabiegu RFA dokładnie, rzeczowo i zwięźle tłumaczył poszczególne etapy leczenia. Bada również bardzo dokładnie. Poza tym cechuje go poczucie humoru, wysoka kultura osobista i cierpliwość. Te aspekty również mają wpływ na jego dobry, pozytywny odbiór przez pacjenta. Polecam.

  Jacek Kurnicki2018-03-18

  Bardzo dziękuję! Jest mi niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię.
  Z poważaniem, Jacek Kurnicki.

 • U
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: guzy płata tarczycy

  Byłam na wizycie u Pana Doktora w styczniu 2018r. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Dba o ochronę danych osobowych pacjenta.Na początku wizyty upewnił się ,czy pacjent życzy sobie,by udzielać informacji przy osobie,która towarzyszy mu w czasie wizyty. Dokładnie analizuje wyniki badań pacjenta.Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby pacjenta i dalszego leczenia czy ewentualnego zabiegu.Nie pospiesza i ma czas dla pacjenta. Z Panem Doktorem można spokojnie porozmawiać i zadawać pytania. Czekam na operację guzków tarczycy.Tak życzliwego lekarza spotkałam pierwszy raz. Bardzo polecam. Serdecznie dziękuję za wszystko.Z poważaniem.UL

  Jacek Kurnicki2018-02-17

  Bardzo dziękuję za Pani miłe słowa. Do zobaczenia.
  Kłaniam się, Jacek Kurnicki.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej SPCSK WUM przy ul. Banacha, w której pracuje do dzisiaj.
  W chirurgii ogólnej szczególnie bliska jest mu chirurgia tarczycy oraz chirurgia wideoskopowa.
  Jako jeden z pierwszych w Polsce wykonał małoinwazyjne wycięcie tarczycy z wideoasystą (MIVAT) oraz cholecystektomię laparoskopową z jednego cięcia (SILS). Wykonuje laparoskopowo plastyki przepuklin brzusznych (IPOM, TEP, TAPP). Ukończył szkolenie prowadzone przez European Thyroid Association i otrzymał certyfikat w zakresie ultrasonografii gruczołu tarczowego.
  W chirurgii naczyniowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń, potwierdzone certyfikatem
  szkolenia Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył, której umiejętność potwierdzona jest certyfikatem.

  Swoje kwalifikacje stale podnosi w trakcie szkoleń i konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Naucza chirurgii studentów Wydziału Lekarskiego WUM w języku polskim i angielskim. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie (aktualnie Warszawski Uniwersytet Medyczny)

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia