Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Poradnia AORTA powstała z myślą o pacjentach z chorobami serca i naczyń, aby zapewnić im kompleksową wysokospecjalistyczną opieką w zakresie chirurgii naczyniowej, kardiologii i rehabilitacji sercowo-naczyniowej. Mimo, że łączy nas pasja - leczenie chorób serca i naczyń, to każdy z nas ma doświadczenie w różnych obszarach chirurgii naczyniowej i kardiologii. Prosimy przeczytać krótkie informacje o naszych specjalistach, aby dobrać najbardziej właściwego konsultanta:

Prof. dr hab. med. Zbigniew Gałązka Światowej sławy ekspert, zajmujący się skomplikowanymi operacjami tętniaków łuku aorty i tętniaków piersiowo-brzusznych, obejmujących tętnice trzewne, prowadzi unikalne programy naukowo-badawcze w tej dziedzinie, jest Prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Kierownikiem Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Chorób Naczyń Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Prof. dr hab. med. Ireneusz Nawrot - Prezes Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, Konsultant wojewódzki w dziedzinie angiologii. Jest ekspertem w operacyjnym leczeniu tętnic szyjnych. Zajmuje się również operacyjnym leczeniem niedokrwienia kończyn dolnych, chorób tarczycy i przytarczyc.

Prof. uczelni dr hab. Edyta Smolis Bąk jest ekspertem w dziedzinie rehabilitacji sercowo-naczyniowej, od 25 lat pracuje w Narodowym Instytucie Kardiologii w Warszawie (obecnie kierownik zespołu fizjoterapeutów), jest Profesorem Akademii Wychowania Fizycznego. Rozwija nową dziedzinę: prehabilitację w chorobach serca i naczyń.

Dr hab. med. Michał Marchel - Adiunkt Katedry i Kliniki Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jest uznanym ekspertem w dziedzinie zabiegowego leczenia zaburzeń elektrofizjologii serca i echokardiografii. Zajmuje się diagnostyką kardiologiczną oraz zachowawczym i zabiegowym leczeniem niewydolności serca i zaburzeń rytmu serca.

Dr n. med. Ewa Pędzich jest adiunktem Katedry i Kliniki Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat pracuje w Oddziale Kardiologii Zabiegowej, posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu choroby niedokrwiennej serca i wad wrodzonych serca. Zajmuje się również zachowawczym leczeniem chorób serca.

Dr n. med. Bohdan Solonynko Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej. Adiunkt Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest ekspertem w leczeniu operacyjnym tętniaków i rozwarstwień aorty oraz diagnostyki naczyniowej. Od 2012 roku zajmuje się projektowaniem protez do zabiegów wewnątrznaczyniowych na aorcie. Operator około tysiąca wewnątrznaczyniowych zabiegów na aorcie piersiowej i brzusznej oraz jej gałęziach. Przez kilkanaście lat prowadził pracownię USG Doppler w SP Centralnym Szpitalu Klinicznym WUM zajmującą się leczeniem pacjentów z chorobami aorty i tętnic. Jest ekspertem w diagnostyce chorób naczyń o doświadczeniu liczącym ponad 25 000 badań USG Doppler. Obecnie wprowadza do praktyk klinicznych rehabilitację i prehabilitację w leczeniu chorób naczyń.

Dr n. med. Jacek Kurnicki - Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej. Adiunkt Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Chorób Naczyń Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zwycięzca konkursu "Złoty Skalpel". Zajmuje się otwartym wewnątrznaczyniowym leczeniem chorób tętnic i żył. Wykonuje skomplikowane zabiegi tętniaków piersiowo-brzusznych oraz tętniaków aorty brzusznej i piersiowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób tarczycy.

Lek. Robert Latała - lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w oddziałach chirurgii naczyniowej w Śląskim Uniwersytecie medycznym, Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i (aktualnie) w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Jest specjalistą chirurgii naczyniowej, zajmuje się otwartym i małoinwazyjnym leczeniem chorób tętnic i zył. W poradni rozwija małoinwazyjne zabiegi w przewlekłej niewydolności żylnej (żylaki).

Lek. Paweł Nitkowski - specjalista chirurgii naczyniowej, wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Obecnie pracuje w oddziale chirurgii naczyniowej w Szwecji. Współpracuje z Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi w przewlekłej niewydolności żylnej (żylaki).

Lek. Michał Proczka - lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi badania naukowe w ramach pracy doktorskiej. Na co dzień pracuje w UCK WUM przy ul. Banacha w Warszawie. Pod nadzorem doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej (Prof. I. Nawrot, Dr. B. Solonynko) wykonuje otwarte i małoinwazyjne operacje naczyniowe.

Lek. Aliaksiei Zhymaila - lekarz z kilkunastoletnim doświadczeniem w chirurgii naczyniowej w szpitalu w Brześciu (Białoruś), posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej w Bbiałorusi, obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej w Polsce. Na co dzień pracuje w UCK WUM przy ul. Banacha w Warszawie. Pod nadzorem doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej wykonuje małoinwazyjne zabiegi w przewlekłej niewydolności żylnej (żylaki).

Lek. Bartłomiej Antoń - lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w UCK WUM przy ul. Banacha w Warszawie. Pod nadzorem doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej (Prof. I. Nawrot, Dr. B. Solonynko) wykonuje otwarte i małoinwazyjne operacje naczyniowe.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Sprzęt

 • USG
 • USG DOPPLER
 • ECHOKARDIOGRAFIA
 • EKG
 • ABI (WSKAŹNIK KOSTKOWO-RAMIENNY)
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Ukraiński
Zobacz więcej

Adresy (2)

PORADNIA AORTA
Skierniewicka 34A, lok. U4, 01-230 Warszawa
PORADNIA AORTA logo
Zobacz więcej
PORADNIA AORTA
Niemcewicza 19, lok. U6, 02-306 Warszawa
PORADNIA AORTA logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (588)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Piecha konsultacja urologiczna

  Wszystko bardzo dobrze polecam. Zaangażowany lekarz

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paulina Juszyńska konsultacja neurochirurgiczna

  Pani Doktor jest bardzo dokładna i szczegółowo odpowiada na zadane pytania, poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje na wizytę pomimo mojego trudnego stanu zdrowia. Pierwszy raz trafiłam na tak zaangażowanego lekarza. Pani Doktor jest niesamowicie ciepłą i empatyczną osobą - polecam wszystkim.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Bohdan Solonynko konsultacja chirurga naczyniowego

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Ireneusz Nawrot konsultacja chirurga naczyniowego - profesor

  Profesjonalne podejście i szczegółowe wyjaśnienie.

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Bohdan Solonynko konsultacja chirurga naczyniowego

  Pierwsza wizyta wszystko szczegółowo omówione odnośnie choroby oraz dalszego leczenia

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Piecha Inny

  Do Dr.Piechy trafiłam po 4 latach leczenia u innych lekarzy ze strasznym bólem pęcherza,częstomoczem, dziennym i nocnym on jeden wiedział co mi jest. Nikt nie dawał mi nadziei że mój stan się polepszy. Poprzedni lekarze twierdzili że na moją chorobę nie ma leku. Dr. Piecha wziął mnie do szpital.Po przygotowaniu operował. Zrobił co trzeba i od następnego dnia ból ustał. Zmniejszył się częstomocz, pęcherz lepiej trzyma mocz. Choroba całkowicie nie ustąpiła, ale jestem pod stałą opieką mojego doktora. Jeżeli coś się dzieje mam otwarte drzwi zawsze mogę zadzwonić lub napisać sms-a. Zawsze odbierze lub oddzwoni, odpisze w zależności od sytuacji. Poradzi, pomoże zaprosi na wizytę a jak trzeba weźmie do szpitala. Ostatnio też byłam w szpitalu bo miał pewne podejrzenia. Sprawdził i teraz jesteśmy umówieni za rok. Jest bardzo otwarty na pacjeta,miły, uprzejmy i bogaty w wiedzę. Wie co trzeba zrobić i jak pomóc. W szpitalu na okrągło operuje

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Bohdan Solonynko USG / doppler aorty brzusznej i tętnic biodrowych

  Wysokiej klasy specjalista, bardzo profesjonalny. Doktor wszystko wyjasnil. Bardzo mily, usmiechniety i pozytywnie nastawiony czlowiek.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Bohdan Solonynko konsultacja chirurga naczyniowego

  Dr dokładnie wytłumaczył wszystko mamie oraz polecił innych specjalistów do dalszej diagnozy. Dodatkowo mimo kilku badań w gabinecie nie podniósł kosztów wizyty.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Ireneusz Nawrot Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Pan Doktor szczegółowo opisał problem i ocenił stan, na spokojnie odpowiadał na każde pytanie. Duży plus za podejście do zestresowanego pacjenta, którego nie lekceważył, uspokoił i zasugerował kolejne kroki.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Bohdan Solonynko konsultacja chirurga naczyniowego

  Dobry i zaangażowany lekarz. Szczegółowo przeprowadza badanie i poradę

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje PORADNIA AORTA, Warszawa?
  PORADNIA AORTA, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia naczyniowa, kardiologia, kardiochirurgia, angiologia, rehabilitacja medyczna, chirurgia, transplantologia, interna, fizjoterapia, endokrynologia, nefrologia.
 • Oferta PORADNIA AORTA obejmuje 71 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja chirurga naczyniowego, USG doppler, USG / doppler aorty brzusznej i tętnic biodrowych, USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych, USG Doppler tętnic kończyn górnych, USG Doppler żył kończyn górnych, USG Doppler tętnic kończyn dolnych, USG/doppler żył kończyny dolnej, konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler, kontrola pooperacyjna.
 • Nie, PORADNIA AORTA obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • PORADNIA AORTA ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • PORADNIA AORTA może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 588 osób dodało swoją opinię o placówce PORADNIA AORTA. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • PORADNIA AORTA ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Skierniewicka 34A, lok. U4 Warszawa
  • Niemcewicza 19, lok. U6 Warszawa