Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo miła doktor. Konkretna, rozwiała wątpliwości dotyczące kuracji. Cierpliwie tłumaczyła jej przebieg . Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

  Naprawdę godny polecenia specjalista. Zbiera bogaty wywiad. Potrafi słuchać. Przeprowadza dokładne oględziny. Precyzyjnie tłumaczy przebieg leczenia. Do tego sympatyczna, otwarta i z poczuciem humoru.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłem do Pani Doktor po kilku wcześniejszych wizytach u różnych dermatologów, gdzie każdy zbywał mnie i przepisywał kolejne maści na gojenie się zmiany.
  Pani Doktor ma dość nietypowe podejście do pacjenta, które mi bardzo odpowiada. Nie tworzy bariery specjalista/pacjent, ale podchodzi do sprawy bardzo kompetentnie wprowadzając przyjacielska atmosferę. Nie zostawiła mnie samopas jak reszta lekarzy, tylko podjęła wyzwanie i po konsultacjach i badaniach postawiła diagnozę. Mimo, iż problem jest natury intymnej nie było mowy o jakimkolwiek skrępowaniu czy zażenowaniu. Wszystko bardzo profesjonalnie. Jestem w trakcie leczenia, które jest stale monitorowane przez Panią Doktor.
  Oby więcej takich lekarzy! Polecam!

 • A

  Pani Doktor to profesjonalista, zadawała konkretne pytania i zaproponowała skuteczne leczenie rany. Nie udało się to wcześniej innemu lekarzowi prze około 4 miesiące. Dodatkowo, wizyta przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: Wizyta odpłatna

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna , miła, nawiązująca kontakt i co najważniejsze bardzo skrupulatnie wyjaśniła mi to po co przyszłam :). Dokładnie przeprowadziła wywiad i szczegółowo opisała proces leczenia. Bardzo polecam!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam! Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Szczegółowo zbiera wywiad, jest zainteresowana tym co mówi pacjent, odpowiada na wszystkie pytania. Jeszcze raz polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: Wizyta odpłatna

  U pani doktor pojawiłam się po raz pierwszy w październiku 2016 z, jak się okazało, trądzikiem bliznowaciejącym. Podjęłyśmy leczenie izotretynoinami. Podobało mi się, że pani doktor nie faszeruje mnie półśrodkami, stawia konkretną diagnozę, jasno tłumaczy co i jak oraz planuje leczenie. Obecnie jest kwiecień 2017, kończę leczenie oraz wizyty lekarskie a moja cera wygląda prawie wspaniale. Wreszcie, po latach męki z tym okropieństwem. Jestem zadowolona z efektów leczenia oraz drogi, jaką zaproponowała pani doktor. Polecam wszystkim walczącym z trądzikiem.
  Poza tym dr Iwona jest bardzo sympatyczną, miłą osobą z poczuciem humoru :) Polecam mocno!

 • J

  Uśmiechnięta to Pani doktor bywa, choć mam wątpliwości co do szczerości uśmiechu, a poza tym uśmiech to nie wszystko. To była moja druga wizyta u Pani dr i ostatnia, gorycz się przelała. Za pierwszym razem byłam "badana" zza biurka - rozumiem, że ocena zmian skórnych i włókniaków to klasyka gatunku i sokoli wzrok wystarcza. Za drugim razem pędziłam na wizytę (w POLMED przy Lubicz) tuż po pracy, byłam punktualnie ,ale kolejka do rejestracji opóźniła moje stawienie się przed wrotami gabinetu o 3 minuty. Tak, dosłownie o 3 minuty, w których Pani dr postanowiła przyjąć już następną pacjentkę. Wizyty są co 15 min, a przyjęta przede mną pacjentka była z kolejnej godziny, mimo to Pani dr postanowiła przyjmować ją 30 min, czyli odebrała mi moją wizytę. Czemu piszę odebrała ? Bowiem nie była zainteresowana mnie następnie przyjąć ogłaszając ostentacyjnie na korytarzu "ale pani się spóźniła!". I gdyby nie to, że kolejna pacjentka też miała to nieszczęście spóźnić się o te cenne minuty, to bym nie została przyjęta w ogóle. Takie zachowanie to po prostu fochy.
  Sama wizyta: po tak miłym wstępie czegóż mogłam się spodziewać... przyszłam po pomoc w sprawie przebarwienia na twarzy. Jak napisałam, byłam prosto z pracy, jakież więc było moje zdziwienie, gdy Pani dr stwierdziła "ale ja tu nic nie widzę, Pani ma makijaż" (sic!) i uśmiechnięta wróciła za biurko zadając pytanie "to w czym jeszcze mogłabym pani pomóc?". Złośliwość ? Dla dermatologa to raczej powinno być normalne, że kobiety noszą makijaż, ale nie powinno być normalne, że jest to podstawą do odmowy zbadania pacjenta.Twierdzenie, że nie ma się w gabinecie wacika lub kawałka ligniny aby móc przemyć badane miejsce brzmiało dość irracjonalnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tacy powinni być wszyscy lekarze : uśmiechnięci, słuchający, stawiający jasno diagnozę i dopuszczający, że mogą się mylić, traktujący pacjenta z szacunkiem i podchodzący profesjonalnie do każdego przypadku. Polecam!;)

 • Ł

  w 100% polecam. Byłem u Pani Doktor kilka razy i zawsze profesjonalnie podchodzi do problemu, na spokojnie można porozmawiać, wszystko wytłumaczy.