dr n. med.

Iwona Węgrzynek- Doniec

Dermatolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  ""Bardzo miła, pełna empatii i wykazująca się ogromną wiedzą Pani Doktor. Pomogła mi w wyleczeniu bardzo uporczywej dolegliwości z którą nie poradziło sobie wcześniej wielu lekarzy. Jest osobą skrupulatnie opisującą swoje badanie i jednostkę chorobową, która badania dotyczy. Polecam z całego serca wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego i skutecznego leczenia. Dziękuję bardzo""

 • bardzo dobry

  Najbardziej profesjonaly dermatolog jakiego znam - a wiem co mówie bo mam okazje odwiedzac Panią doktor od prawie 8-miu lat. Zawsze rzetelna w stawianiu diagnozy, cierpliwie i dokladnie wszystko wyjasnia - omówi chorobę wraz ze sposobam leczenia. Zawsze potrafi znaleźć najlepsze rozwiazanie dla danego pacjenta! Szczerze polecam!!!

 • bardzo dobry

  Od kilku lat zdarza mi się zapadać na różne schorzenia dermatologiczne, głównie przez wrażliwość skóry i niską odporność. Po przejściu zaufanego lekarza dermatologa na emeryturę, spotykałam się z niekompetencją i kiepskim podejściem do pacjenta. W przypadku Pani doktor jest inaczej. Trafiłam do niej z dość nieprzyjemnymi wypryskami na twarzy i dekolcie, które rozwijały się w szybkim tempie. Pani Doktor okazała się nie tylko kulturalnym, miłym i zainteresowanym pacjentem lekarzem, ale też świetnym specjalistą. tym razem diagnoza okazała się trafna, a przepisane leki zadziałały w przeciągu kilku dni. Gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalna i rzeczowa Pani Doktor. w trakcie wizyty rozpoznała problem, przedstawiła możliwe sposoby leczenia i przybliżony czas potrzebny na wyleczenie. Fachowo podchodzi do pacjenta, z uśmiechem i wysoką kulturą osobistą. Leczenie przyniosło bardzo pozytywny rezultat. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Trafna diagnoza, genialne podejście do pacjenta. Oby takich lekarz było więcej. Polecam wszystkim którzy mają egzemę.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Niesamowicie przemiła, zabawna i kompetentna Pani Doktor. Napewno jeszcze tam wrócę.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Przemiła osoba z ogromną pogodą ducha. Dzięki jej nastawieniu do pacjenta swobodnie można opowiadać o problemie z którym się do niej przyszło. Zero skrępowania.

 • bardzo dobry

  fachowa porada, profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam, wysoki poziom kultury osobistej.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Mamy duże zaufanie do Pani Doktor i zawsze polecamy.

 • neutralny

  Wizyta z pol godzinnym opóźnieniem. Pani Doktor mila. Co do oceny kompetencji to nie mogę nic powiedzieć bo Pani Doktor zleciła badanie, czy trafione to się dopiero okaże

Najbliższe terminy:

kolejne dni