dr n. med.

Iwona Węgrzynek- Doniec

Dermatolog

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Tacy powinni być wszyscy lekarze : uśmiechnięci, słuchający, stawiający jasno diagnozę i dopuszczający, że mogą się mylić, traktujący pacjenta z szacunkiem i podchodzący profesjonalnie do każdego przypadku. Polecam!;)

 • bardzo dobry

  w 100% polecam. Byłem u Pani Doktor kilka razy i zawsze profesjonalnie podchodzi do problemu, na spokojnie można porozmawiać, wszystko wytłumaczy.

 • bardzo dobry

  Najmilsza pani doktor, jaką kiedykolwiek poznałam. Szybko nawiązuje świetny kontakt z pacjentem, który ma wrażenie, że rozmawia z dobrą znajomą. Rzeczowo tłumaczy przyczyny choroby, proponuje rozwiązania, czytelnie opisuje proces stosowania leków.

 • bardzo dobry

  Bardzo rzadko trafiam "w ręce" lekarza, który słucha, co pacjent mówi. A Pani doktor cierpliwie słucha i stawia diagnozę po wszechstronnym wywiadzie. Podchodzi kompleksowo do leczenia. Leczy przyczynę ,a nie skutki i wita pacjenta uśmiechem, co już na wstępie poprawia samopoczucie. POLECAM! 46-letnia agnieszka :o)

 • bardzo dobry

  Pani doktor w rzeczowy sposób określiła schorzenie, wyjaśniła przypuszczalną przyczynę pojawienia się zmian, poinformowała mnie o sposobie leczenia i przewidywanym czasie trwania leczenia. To wszystko odbywało się w atmosferze ogromnej życzliwości i wysokiej kultury osobistej.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła sprawnie i miło Kompetentna,bardzo miła pani dr. Widać że ma ogromne doświadczenie, serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo konkretna, szybko postawiona diagnoza oraz skrupulatnie wszystko objasnione. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości nie ignorując żadnego pytania. Polecam!

 • bardzo dobry

  Rzeczowa i dokładna lekarka. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi co się dzieje, jaka jest przyczyna i w jaki sposób zamierzamy sobie poradzić z problemem.

 • bardzo dobry

  ""Bardzo miła, pełna empatii i wykazująca się ogromną wiedzą Pani Doktor. Pomogła mi w wyleczeniu bardzo uporczywej dolegliwości z którą nie poradziło sobie wcześniej wielu lekarzy. Jest osobą skrupulatnie opisującą swoje badanie i jednostkę chorobową, która badania dotyczy. Polecam z całego serca wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego i skutecznego leczenia. Dziękuję bardzo""

 • bardzo dobry

  Najbardziej profesjonaly dermatolog jakiego znam - a wiem co mówie bo mam okazje odwiedzac Panią doktor od prawie 8-miu lat. Zawsze rzetelna w stawianiu diagnozy, cierpliwie i dokladnie wszystko wyjasnia - omówi chorobę wraz ze sposobam leczenia. Zawsze potrafi znaleźć najlepsze rozwiazanie dla danego pacjenta! Szczerze polecam!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni