Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

 • M

  Uśmiechnięta to Pani doktor bywa, choć mam wątpliwości co do szczerości uśmiechu, a poza tym uśmiech to nie wszystko. To była moja druga wizyta u Pani dr i ostatnia, gorycz się przelała. Za pierwszym razem byłam "badana" zza biurka - rozumiem, że ocena zmian skórnych i włókniaków to klasyka gatunku i sokoli wzrok wystarcza. Za drugim razem pędziłam na wizytę (w POLMED przy Lubicz) tuż po pracy, byłam punktualnie ,ale kolejka do rejestracji opóźniła moje stawienie się przed wrotami gabinetu o 3 minuty. Tak, dosłownie o 3 minuty, w których Pani dr postanowiła przyjąć już następną pacjentkę. Wizyty są co 15 min, a przyjęta przede mną pacjentka była z kolejnej godziny, mimo to Pani dr postanowiła przyjmować ją 30 min, czyli odebrała mi moją wizytę. Czemu piszę odebrała ? Bowiem nie była zainteresowana mnie następnie przyjąć ogłaszając ostentacyjnie na korytarzu "ale pani się spóźniła!". I gdyby nie to, że kolejna pacjentka też miała to nieszczęście spóźnić się o te cenne minuty, to bym nie została przyjęta w ogóle. Takie zachowanie to po prostu fochy.
  Sama wizyta: po tak miłym wstępie czegóż mogłam się spodziewać... przyszłam po pomoc w sprawie przebarwienia na twarzy. Jak napisałam, byłam prosto z pracy, jakież więc było moje zdziwienie, gdy Pani dr stwierdziła "ale ja tu nic nie widzę, Pani ma makijaż" (sic!) i uśmiechnięta wróciła za biurko zadając pytanie "to w czym jeszcze mogłabym pani pomóc?". Złośliwość ? Dla dermatologa to raczej powinno być normalne, że kobiety noszą makijaż, ale nie powinno być normalne, że jest to podstawą do odmowy zbadania pacjenta.Twierdzenie, że nie ma się w gabinecie wacika lub kawałka ligniny aby móc przemyć badane miejsce brzmiało dość irracjonalnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tacy powinni być wszyscy lekarze : uśmiechnięci, słuchający, stawiający jasno diagnozę i dopuszczający, że mogą się mylić, traktujący pacjenta z szacunkiem i podchodzący profesjonalnie do każdego przypadku. Polecam!;)

 • Ł

  w 100% polecam. Byłem u Pani Doktor kilka razy i zawsze profesjonalnie podchodzi do problemu, na spokojnie można porozmawiać, wszystko wytłumaczy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najmilsza pani doktor, jaką kiedykolwiek poznałam. Szybko nawiązuje świetny kontakt z pacjentem, który ma wrażenie, że rozmawia z dobrą znajomą. Rzeczowo tłumaczy przyczyny choroby, proponuje rozwiązania, czytelnie opisuje proces stosowania leków.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzadko trafiam "w ręce" lekarza, który słucha, co pacjent mówi. A Pani doktor cierpliwie słucha i stawia diagnozę po wszechstronnym wywiadzie. Podchodzi kompleksowo do leczenia. Leczy przyczynę ,a nie skutki i wita pacjenta uśmiechem, co już na wstępie poprawia samopoczucie. POLECAM! 46-letnia agnieszka :o)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor w rzeczowy sposób określiła schorzenie, wyjaśniła przypuszczalną przyczynę pojawienia się zmian, poinformowała mnie o sposobie leczenia i przewidywanym czasie trwania leczenia. To wszystko odbywało się w atmosferze ogromnej życzliwości i wysokiej kultury osobistej.

 • A

  Wizyta przebiegła sprawnie i miło Kompetentna,bardzo miła pani dr. Widać że ma ogromne doświadczenie,
  serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo konkretna, szybko postawiona diagnoza oraz skrupulatnie wszystko objasnione. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości nie ignorując żadnego pytania.
  Polecam!

 • Rzeczowa i dokładna lekarka. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi co się dzieje, jaka jest przyczyna i w jaki sposób zamierzamy sobie poradzić z problemem.

 • L

  ""Bardzo miła, pełna empatii i wykazująca się ogromną wiedzą Pani Doktor. Pomogła mi w wyleczeniu bardzo uporczywej dolegliwości z którą nie poradziło sobie wcześniej wielu lekarzy. Jest osobą skrupulatnie opisującą swoje badanie i jednostkę chorobową, która badania dotyczy. Polecam z całego serca wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego i skutecznego leczenia. Dziękuję bardzo""