POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

Lubicz 23A, Grzegórzki

31-503, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
pełną diagnostykę medyczną,
rehabilitację,
stomatologię,
wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2008.
W placówkach Polmed pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasza oferta

Badania medycyny pracy
Lekarze specjaliści:

alergolog
alergolog dziecięcy
chirurg
dermatolog
diabetolog
endokrynolog
gastroenterolog
ginekolog
internista
kardiolog
laryngolog
lekarz rodzinny
nefrolog
neurolog
okulista
ortopeda
psychiatra
reumatolog
urolog

Badania diagnostyczne

USG - jama brzuszna, sutek, węzły chłonne, tarczyca, stawy
USG ginekologiczne, położnicze 4D
USG Doppler naczyń żylnych i tętniczych
KTG – również dla ciąży bliźniaczej
EKG spoczynkowe
Echokardiografia serca
24-godzinny HOLTER EKG
24-godzinny HOLTER RR
spirometria
audiometria

Zabiegi ambulatoryjne

biopsja tarczycy i sutka
kriochirurgia dermatologiczna
kriochirurgia ginekologiczna
kompleksowe badania laboratoryjne
usługi pielęgniarskie (iniekcje, szczepienia, opatrunki, pomiar RR, nebulizacja)
cytologia ginekologiczna

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Dośpiał

  Neurolog, lek.

  • M

   Nie mogę zgodzić się z poprzednimi opiniami. Ten lekarz uratował mi "życie" Ok 20lat temu ugryzł mnie kleszcz i przestałem chodzić, a Pan Dośpiał wyciągnął mnie z tego, prawie pół roku trwała walka, ale udało się. Pozdrawiam bardzo serdecznie
   Marek G

  • A

   Potwierdzam powyższe. Podobnie postępuje w przychodni w której przyjmuje. Przynajmniej ja spotkałam się z właśnie takim traktowaniem. Dodam, że jest to przychodnia prywatna i za wizytę płacę, jednak postawa pana doktora jest taka właśnie jak opisana powyżej: nie rozmawia z pacjentem, jeśli zadam jakiekolwiek pytanie o stan zdrowia - odpowiada ironicznie. Bardzo trudno było mi dowiedzieć się czegokolwiek nt. stanu swojego zdrowia, nie objaśniał mi na czym polega terapia, czy są jakieś zagrożenia, etc. Zgadzam się z tym, że traktuje pacjentów, wyniośle i nieprofesjonalnie - bo tak było w moim przypadku.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Michał de Lubicz Jaworowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • I

   Trafiłam do doktora z ogromnym bólem kolana, postawiona diagnoza bezbłędna. Pan Doktor wszystko na spokojnie wytłumaczył, dał wskazówki do zabiegu operacyjnego. Dodam, że trafiłam do doktora bez uprzednio umówionej wizyty, przyjął mnie w przerwach między swoimi pacjentami, potraktował mnie tak po ludzku, jak człowieka w potrzebie, jednocześnie podając trafną diagnozę, lekarz u którego konsultowałam się 15 minut wcześniej niestety nie był w stanie dokładnie określić diagnozy. Wielki szacunek i ogromne podziękowania za znaleziony czas.

  • K

   Jakiś czas temu miałam zerwane więzadło krzyżowe przednie oraz boczne. Po operacji i rehabilitacji noga jest jak nowa. Jeżdzę na nartach, rowerze, biegam. Również podczas ciąży nie odczułam skutków kontuzji.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Barbara Widlińska

  Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Konkretny i rzeczowy lekarz. Wyjaśnia pacjentowi wszelkie wątpliwości i zleca badania na podstawie przeprowadzonego wywiadu. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i poświęca tyle czasu ile to konieczne.


 • Ewa Izabela Nealon

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: Multimedis

   Polecam tą Panią doktor. Bardzo sympatyczna, ale przy tym konkretna i rzetelna osoba, zrobila na mnie wrażenie kompetentnej, udzieliła mi nawet porady zdrowotnej w sprawie innej niz ta, z którą przyszlam. Napewno wrócę do tej internistki

  • A

   Pani Doktor jest przesympatyczną, ciepłą osobą. Zawsze pomocna, pełna zrozumienia i uśmiechnięta. Od lat jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Leczenie stosowane przez nią jest zawsze skuteczne, przy doborze leków (czy innych metod) jest otwarta na uwagi pacjenta i wspólnie z nim dobiera odpowiedni sposób terapii. Ma szeroką wiedzę i pozytywne nastawienie. Szczerze polecam Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna WOYNA-ORLEWICZ

  Okulista,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: dobór okularów

   Wizyta mająca na celu dobór okularów trwała 20 minut. Pani Doktor bardzo szybko zmieniała szkła, jak chciałam o coś dopytać to usłyszałam" proszę odpowiadać tylko na pytania"...poczułam się jakbym przeszkodziła Pani Doktor w pracy, że w ogóle ośmieliłam się przyjść. W konsekwencji okulary zostały dobrane ale nie jestem pewna czy nie sprawdzić tego w innym gabinecie (wg. mnie za szybko nie dając mi czasu do namysłu).

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

   Generalnie wszystko w porządku - Pani dr przyjęła mnie o czasie i kompleksowo zbadała. Mały minus za atmosferę - wiadomo, że kompetencje są najważniejsze, ale brakuje trochę milszego przyjęcia pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Szulewski

  Gastrolog, dr n. med.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

   Pomimo braku pacjentów w gabinecie lekarz niezainteresowany przyjęciem osób oczekujących. W trakcie wizyty okazywał zniecierpliwienie, nie dociekał w sprawie moich dolegliwości, nie starał się też pomóc stwierdzając że się nie da. Wypisał receptę i tyle-wizyta trwała około 5 minut. Jestem bardzo rozczarowana postawą tego lekarza i zdecydowanie odradzam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz niezainteresowany pacjentem. Okazywał zniecierpliwienie, ledwo spojrzał na wyniki badań krwi, w rozmowie nie wykazał dociekliwości, aby zrozumieć mój problem. Odesłał mnie chyba po pięciu minutach bez diagnozy i zaleceń na przyszłość. Jestem bardzo rozczarowana postawą tego lekarza i zdecydowanie odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Jakub Wójtowicz

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Urolog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

   Młody, profesjonalny lekarz. Podczas wizyty był bardzo dociekliwy. Zastosowane leczenie szybko rozwiązało problem z którym się zgłosiłem. Wizyta u doktora Wójtowicza znacząco przyczyniła się do zapanowania nad drugim z moich urologicznych problemów (zrastajaca się cewka moczowa) za co jestem wdzięczny Doktorowi.


 • Krzysztof Juszczak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Wadowicka 8WUsługa: dyskopatia

   Diagnoza co prawda prosta, za to lekarz jest osobą wybitnie miłą, cierpliwą, z indywidualnym podejściem do pacjenta.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Wadowicka 8WUsługa: kolano

   Fajny lekarz, miły i pomógł w moim problemie, polecam bo ma dużą wiedzę
   A dla tych nie zadowolonych z Pana dr. :Tak jak podchodzicie do ludzi to i oni do was podchodzą, ja osobiście uwielbiam wizyty u dr. Juszczaka.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Barbara Kwiecińska-Czaplińska

  Ginekolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za poświęcony mi czas, byłam pierwszy raz na wizycie ginekologicznej, Pani Doktor bardzo rzeczowa, spokojnie wszystko wytłumaczyła. Badanie niebolesne i szybkie.
   Serdecznie polecam!

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: badanie ginekologiczne

   Pani doktor była bardzo nieuprzejma, niezwykle niedelikatna podczas badania. Zachowywała się bardzo nieprofesjonalnie. Kilka razy otwarcie mnie obraziła. Podważyła również autorytet innej pani doktor twierdząc, że „dobry lekarz nie przepisuje tabletek hormonalnych”. Jako ginekolog powinna być osobą delikatną, dbającą o komfort i zdrowie pacjentów. Bardzo, bardzo nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Paweł Kruszec

  Kardiolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Lekarz w bardzo dobrym kontakcie z pacjentem,tłumaczy w sposób zrozumiały dla badanego, poleciłem już znajomym którzy skorzystali z usługi.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: badania kontrolne

   Jak zwykle rzeczowo, konkretnie z pozytywnym podejściem do Pacjenta. Doktor skierował mnie na potrzebne do wykonania badania. Zadowolona pacjentka.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu