Lek.

Iwona Helemejko verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Helemejko Centrum Medyczne

  Pierwszy raz odwiedziłem centrum medyczne dr Helemejko, Jestem pod wielkim wrażeniem klimatu jaki tam panuje i ogromnego profesjonalizmu Pani doktor. bardzo dziękuję i polecam każdemu.

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Benjamin Efurhievwe
  Benjamin Efurhievwe
  Okulista
  Bolesława Ulanowskiego 8A, Wrocław
  _____Bardzo sympatyczny, komunikatywny lekarz. Dla totalnej pewności miałam zrobione rozmaite badania, których… więcej

  Anna Pawłowicz
  Anna Pawłowicz
  Okulista
  Al. Wiśniowa 83 D-E, Wrocław
  Bardzo dobre i profesjonalne podejście do cierpiącego dziecka. Szybka diagnoza bez zbędnego świecenia przy światłowstręcie więcej

  Zbigniew Kołodziejczyk
  Zbigniew Kołodziejczyk
  Okulista
  Grabiszyńska 241C, Wrocław
  Żaden z poprzednich okulistów tak fachowo i z takim zainteresowaniem nie zajął się problemem mojego wzroku. Widać,… więcej

  Bożena Kordos
  Bożena Kordos
  Okulista
  Stalowa 50, Wrocław
  Po dzisiejszej wizycie w gabinecie okulistycznym jestem bardzo zadowolona , poniewaz zostalam przebadana w sposob… więcej

  Elżbieta Maciejewska
  Elżbieta Maciejewska
  Okulista
  Krasińskiego 29 (I piętro), Wrocław
  Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Odbyła się w bardzo przyjemniej atmosferze. Badanie zostało wykonane dokładnie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem, była ordynator Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego we Wrocławiu. Obecnie pracownik Kliniki Okulistyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i chirurgicznym jaskry, wykonuje nowoczesne zabiegi przeciwjaskrowe: implantacja Xen, iStent, kanaloplastyka i sklerektomia głęboka nieperforująca. Przeprowadza również zabiegi usunięcia zaćmy i iniekcji doszklistkowych.

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Helemejko Centrum Medyczne

   Pierwszy raz odwiedziłem centrum medyczne dr Helemejko, Jestem pod wielkim wrażeniem klimatu jaki tam panuje i ogromnego profesjonalizmu Pani doktor. bardzo dziękuję i polecam każdemu.

  • S

   Pani doktor Helemejko leczy mnie już od pięciu lat. Mimo, że mój przypadek jest dosyć skomplikowany(jaskra wtórna, zrosty, zaćma wikłająca obu oczu) i nie do końca lekarze wiedzieli jak to leczyć, jednak pani doktor podjęła się leczenia mojego przypadku. Oddałam się w jej złote ręce czego nigdy nie będę żałowała! Cudowna kobieta, pełna ciepła i empatii dla pacjenta. Gdyby nie ona, nie wiem czy na dzień dzisiejszy cokolwiek bym widziała.
   Dodam jeszcze, że kiedy przyszłam do pani doktor miałam lat 16, w tej chwili 21. :) W tej chwili cieszę się z posiadania prawa jazdy, co wcześniej nie było możliwe i co najważniejsze, choroby nie postępują a ja mogę cieszyć się "wyraźnym" spostrzeganiem świata. :)
   Polecam serdecznie panią doktor Iwonę Helemejko!

  • B

   Wspaniała i profesjonalna osoba. Kompetentna, dokładna i zarazem serdeczna i otwarta. Podczas pierwszej wizyty przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, następnie szczegółowo zbadała i zaproponowała leczenie operacyjne. Przed operacją miałem problem z najprostszymi codziennymi czynnościami, musiałem coraz częściej prosić o pomoc bliskich, co było dla mnie mocno niekomfortowe. Dzięki operacji odzyskałem wzrok i sprawność do tego stopnia, że jestem w stanie z łatwością nawlec nitkę na igłę. Z ciężaru dla moich najbliższych stałem się ich podporą, dzięki Pani Doktor mogę znów cieszyć się pełnią życia. Gorąco polecam jej porady!

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Jestem pod jej opieką od 14 lat. Jak to ładnie medycyna określa, jestem przypadkiem idiopatycznym, nie bardzo wiadomo co mi jest i dlateczego i jak to leczyć. Żaden lekarz w całej Polace nie chciał sie mną zając, jedynie Pani doktor Helemejko zadała sobie ten trud i zrobiła wszystko, zeby mi pomoc. Szukała, dzwoniła, dowiadywala sie....lekarz pełen empatii i troski o pacjenta. Polecam bardzo.
   ac

  • O

   Mam 23 lata i od urodzenia choruję na oczy (jaskra wtórna - dość oporna). Trafiłam pod opiekę Pani Doktor w wieku lat osiemnastu. Miałam poważne problemy, ponieważ ciśnienie w oczach nie chciało spadać, więc Pani Doktor starała się zrobić wszystko, żeby tego widzenia nie stracić. Tak jak pisze Pani Agata G., Pani Doktor również na mnie działa uspokajająco, jest cierpliwa i przesympatyczna, walczy o wzrok pacjenta i kiedy tylko może, mimo wielu zajęć, stara się dowiedzieć jak pacjent czuje się po operacji i jak widzi. Nie wierzę, że mogłaby operować "bez zaćmy", ponieważ jest kompetentna jak zapewne potwierdzi to 99% (99 bo zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony) jej pacjentów.

  • W

   mimo nawału pracy (szpital akademicki) pełen profesjonalizm i "złote ręce" i w dodatku piękna kobieta.

  • A

   Fantastyczny lekarz...Trafiłam do Pani Doktor z jaskrą doć zaawansowaną, co jak wiemy jest sprawą nieodwracalną, a operacja może zatrzymać na chwilę postęp choroby, ale zmian nie cofnie...Byłam przerażona, bo mam 26 lat, kończę studia i co z tego, jak zostaje mi uczyć się Braila...Jednak okazało się, że Pani Doktor, zanim podejmie się operacji, to musi przebadać oczy bardzo dokładnie i nie operuje w ciemno. Pierwszy raz spędziłam w poradni ponad 5 godzin...Dzisiaj jestem już po zabiegu na jedno oko za miesiąc mam kolejny. Boję się, ale zaufałam jej bezgranicznie i powierzyłam moje cenne oczy w jak najbardziej odpowiednie ręce. Pani Doktor nie dosyć, że jest profesjonalistką w tym co robi i świetną specjalistką od jaskry, to jeszcze działa na mnie tak, że sama obecność jej obok mnie uspokaja...Nie wiem jak to robi, ale nawet jak jestem bardzo zdenerwowana, to wchodzę do niej ona mówi "spokojnie" i całe zdenerwowanie mija. Ciesze się, że jest moim lekarzem, że mnie operuje i dopóki będę mogła korzystać z doświadczenia i porad tej Pani Doktor, to nikomu innemu nie powierzę swojego wzroku. Celowo piszę Pani Doktor z wielkiej litery, a jest to kwestia ogromnego szacunku jki mam do niej. Polecam

  • G

   Pani Doktor jest odpowiedzialnym i uczciwym lekarzem. Podjęła się mojego leczenia, choć historia mojej choroby i związane z nią komplikacje nie należą do łatwych w prowadzeniu. Zawsze podchodzi do pacjenta z rozwagą i nie podejmuje pochopnych decyzji.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG