Adresy (2)

ul. Bohomolca 17, Warszawa
Gabinet psychologiczny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 276..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł


22 276..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Psychoterapia on-line kierowana jest przede wszystkim do osób, które:

- mieszkają poza granicami Polski;
- mieszkają w miejscach, w których nie ma dostępu do stacjonarnej pomocy psychologicznej;
- z powodów różnego rodzaju trudności mają utrudniony kontakt z psychoterapeutą w gabinecie lub/i nie wychodzą z domu;
- z powodu charakteru pracy (np. częste wyjazdy) nie mogą korzystać z pomocy stacjonarnej.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Na ten moment wszystkie terminy na ten i przyszły rok są ZAREZERWOWANE.

Psycholog, psychoterapeuta, trener. Pracuje w podejściu integra...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Lęki
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii - 5-letnie studia magisterskie
 • Wielkopolski Instytut Psychoterapii - 5-letnia szkoła psychoterapii integracyjnej (systemowo-ericksonowskiej)
 • Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień - Wprowadzenie do terapii schematów
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Bohomolca 17, Warszawa

200 zł

Gabinet psychologiczny


200 zł

Gabinet on-lineul. Bohomolca 17, Warszawa

200 zł

Gabinet psychologiczny

Pozostałe usługi


ul. Bohomolca 17, Warszawa

200 zł

Gabinet psychologicznyul. Bohomolca 17, Warszawa

200 zł

Gabinet psychologicznyul. Bohomolca 17, Warszawa

200 zł

Gabinet psychologicznyul. Bohomolca 17, Warszawa

270 zł

Gabinet psychologicznyul. Bohomolca 17, Warszawa

270 zł

Gabinet psychologiczny

29 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet on-line Inny

Pan Igor w bardzo profesjonalny sposób przeprowadził mnie przez terapię, czego rezultatem jest nowo odkryta świetna jakość życia. Empatia w połączeniu z poczuciem humoru powodowała, że bez trudu opowiadałam o niełatwej często przeszłości. Wiedza i zaangażowanie Pana Igora od pierwszych sesji budziły poczucie zaufania, które jest kluczowe przy terapii. Wyczuwałam również ogromny szacunkiem do barier które czasami w naturalny sposób pojawiają się przy spotkaniach z trudnymi tematami z życia osobistego i co nierzadko wstrzymuje ludzi przed pójściem na terapię.

W metodach działania nie czułam żadnej presji ani z góry narzuconego rytmu co wskazuje na prawdziwą umiejętność słuchania. Pan Igor w świetny sposób dostosowywał sesje do tematów, które naturalnie i spontanicznie pojawiały się podczas rozmów, dzięki czemu przepracowana została całość emocjonalnego materiału. Poprzez sposób prowadzenia rozmowy Pan Igor stworzył w sesji bezpieczną przestrzeń, gdzie nie bałam się oceny i byłam się w stanie otworzyć.

Terapię zakończyłam poczuciem pewności, że posiadam narzędzia do samodzielnego 'użytku'. Świat jest mniej straszny - polecam!! :)

mgr Igor Rotberg

Bardzo dziękuję za ten przesympatyczny i obszerny komentarz! Niezmiernie cieszę się, że spotkania ze mną były dla Pani owocne i że ma Pani narzędzia, które pomagają i ułatwiają funkcjonować w życiu.

Pozdrawiam serdecznie!
Igor Rotberg

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychologiczna

Serdecznie polecam pana Igora! To bardzo inteligentny, empatyczny i cieply czlowiek, zawsze profesjonalny i zaangazowany. Ma swietne poczucie humoru, duzo taktu i wrazliwosci na drugiego czlowieka, co mi osobiscie bardzo pomoglo rozmawiac o trudnych dla mnie tematach. Dziala w interesie osoby, ktorej pomaga, i prowadzi w kierunku faktycznego rozwiazania problemow. Z wielka cierpliwoscia nakierowal mnie na zrozumienie, co powoduje, ze sie zle czuje dzisiaj, i co z tym robic. Nie dal mi przy tym dokladnych wskazowek, jak rozwiazac kazdy problem - dal mi narzedzia i sposob, zeby problemy rozwiazywac samodzielnie. Mysle, ze o to wlasnie w dobrej terapii chodzi :) Nasze spotkania odbywaly sie przez Skype, i zadzialalo to bardzo dobrze. bardzo polecam!

mgr Igor Rotberg

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa i polecenie. Cieszę się, że mogłem pomóc. Oczywiście trzymam mocno kciuki za dalsze, pozytywne zmiany w życiu!

Pozdrawiam ciepło!
Igor Rotberg

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacja psychologiczna

Igor Rotberg ma w sobie wszystkie cechy, których można by oczekiwać od terapeuty: na każdym kroku pełen profesjonalizm, a więc traktowanie klienta serio, a jednocześnie uśmiech i poczucie humoru, które w odpowiednich momentach rozluźniają atmosferę. Można obdarzyć go zaufaniem i być pewnym, że można zwrócić się do niego z każdym problemem, niezależnie od jego kalibru. Jestem w terapii już od wielu miesięcy i każda sesja jest dla mnie inspiracją - zarówno ja, jak i moi najbliżsi widzimy ogromne zmiany na lepsze, które już zaszły i dalej zachodzą w moim życiu.

Z wielką dumą i przyjemnością polecam współpracę z Igorem! Anglicy użyliby tu zaimka określonego: Igor Rotberg is *the* therapist to go to!

mgr Igor Rotberg

Piotrze, bardzo dziękuję Ci za ten przemiły komentarz. Miło mi, że jestem "the". Super, że nasze spotkania są dla Ciebie inspiracją. I bardzo Ci dziękuję za zaufanie do mnie i do procesu terapii. Zmiany, o których piszesz, to - chciałbym podkreślić - wynik Twojej pracy, Twojego wysiłku i zaangażowania. Bez tego żadna zmiana by się nie dokonała.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacja psychologiczna

Dzień dobry,
Spotkania z Panem Igorem są bardzo inspirujące. Jego indywidualne podejście do osoby i jej problemu sprawia, że rzeczywistość nabiera zupełnie innych barw. Po każdym, ze spotkań człowiek wychodzi silny i zmotywowany do dalszego życia. Dzięki Panu Igorowi moje życie nabrało nowej jakości. Otrzymałem odpowiednie narzędzia i nauczyłem się sobie radzić z dotychczasowymi problemami. Sam Pan Igor jest zawsze rzetelnie przygotowany do spotkań.Niesamowite jest z jaką empatią wsłuchuje się w, to co mam do powiedzenia. W razie wątpliwości skrupulatnie dopytuje w celu pełnego zrozumienia, a każda uwaga, sugestia z jego strony trafia idealnie w sedno sprawy. Zaangażowanie dbałość o szczegóły, ze strony pana Igora budują niesamowitą atmosferę, dzięki której można swobodnie wyrazić bez żadnych obaw swoje problemy. Serdecznie polecam.
Paweł

mgr Igor Rotberg

Panie Pawle, bardzo dziękuję za te słowa! Cieszę się, że spotkania były owocne, a wnioski z nich płynące przydatne do zastosowania, do wprowadzenia pożądanej przez Pana zmiany w swoim życiu, do zmiany perspektywy.

Pozdrawiam serdecznie!
I dużo dobrego w Pana życiu!

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacja psychologiczna

Igor jest wspaniałym terapeutą. Szczerze życzliwym i zaangażowanym w proces leczenia (dokładnie pamięta, o czym rozmawialiśmy poprzednim razem; z uwagą czyta notatki). Dobrze dobiera słowa, precyzyjnie układa pytania. Słucha pacjenta z najwyższą uwagą i empatią. Łączy różne podejścia terapeutyczne, dzięki czemu można lepiej dopasować dane rozwiązanie dla danej osoby. Ponadto jest autentyczny, nie chowa się za maską zdystansowanego profesjonalisty. Dzieli się otwarcie swoimi doświadczeniami. Dzięki temu terapia ma charakter bardziej partnerski. Szczerze polecam! :-)

mgr Igor Rotberg

Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa. Dzięki za polecenie. I rzeczywiście łączenie podejść jest mi bliskie - cieszę się, że dla Ciebie było też przydatne :-)
Pozdrawiam gorąco!
I wszystkiego dobrego!


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacja psychologiczna

Moja terapia trwa od około roku i efekty są bardzo widoczne. Pan Igor jest niezwykle empatycznym człowiekiem, fantastycznie się z nim rozmawia, a jego spostrzeżenia są bardzo trafne. Bardzo sobie cenię nasze spotkania i uważam, ze udanie się do Pana Igora było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć. Ma ogromne poczucie humoru, co w pewnych momentach terapii jest ogromnie ważne, bardzo pomaga i po tych wielu przeprowadzonych rozmowach uważam go za świetnego specjalistę. Bardzo mi pomógł w przepracowaniu ogromu problemów, z którymi się borykałam i sposobie poradzenia sobie z nimi. Otworzył mi oczy na wiele kwestii, a zrozumienie i wsparcie, które okazuje na każdym spotkaniu daje ogromnego kopa do pracy nad sobą.

mgr Igor Rotberg

Bardzo dziękuję za ten przemiły komentarz. Cieszy mnie bardzo, że efekty są widoczne i że nasze spotkania są dla Pani użyteczne, że przyczyniają się do wzmacniania pożądanych rezultatów w Pani życiu. Proszę pamiętać, że nic z tego nie wydarzyłoby się bez Pani ogromnego zaangażowania!

Pozdrawiam ciepło!

W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacje psychologiczne

Pan Igor to przede wszystkim świetny specjalista, któremu zależy na tym, aby pomóc pacjentowi. Dodatkowo jest niezwykle życzliwy, inteligentny i empatyczny, dlatego dużo łatwiej rozmawia się z nim nawet o najtrudniejszych kwestiach. Z jego pomocą dużo łatwiej jest poukładać swoje sprawy i lepiej zrozumieć siebie :).

mgr Igor Rotberg

Panie Wojtku, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Mam nadzieję, że wszystko o czym rozmawialiśmy i do czego doszliśmy podczas spotkań, będzie dla Pana użyteczne.
Pozdrawiam!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacje psychologiczne

Polecam spotkania z Panem Igorem każdej osobie poszukującej wsparcia, a w szczególności osobom które korzystały wcześniej z pomocy terapeutycznej, ale nie osiągnęły pożądanych rezulatatów. Pan Igor jest osobą o nieszablonowym sposobie myślenia oraz indywidualnym podejściu do klienta. Jest zaangażowany, zawsze doskonale przygotowany, dogłębnie analizuje zgłaszane trudności, stawia wyjątkowo celne pytania. Każde nasze spotkanie owocuje nowymi refleksjami. Polecam serdecznie, to naprawdę mądry facet jest :)

mgr Igor Rotberg

Pani Marto, bardzo dziękuję za tę fantastyczną opinię i rekomendację. Jest mi niezwykle miło, że mogę być dla Pani pomocny.
Pozdrawiam serdecznie!

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychologiczny konsultacje psychologiczne

Pan Igor jest fantastycznym, kompetentnym terapeutą: jest skupiony, zawsze przygotowany a do tego przesympatyczny. Nasze spotkania odbywały się na początku "na żywo" a później przez Skype. Po każdym takim spotkaniu czułam się lepiej i miałam w ręku masę rozwiązań do przetestowania (jak się później okazywało - skutecznych).

mgr Igor Rotberg

Pani Olu, bardzo dziękuję za przemiły komentarz. Cieszę się, że mogłem Pani towarzyszyć w tworzeniu skutecznych rozwiązań.
Pozdrawiam gorąco!

A
Użytkownik zweryfikowany

Fenomenalny, inteligentny spejalista, zawsze zachowujący pełen profesjonalizm, a jednocześnie będący w stanie okazać szczerą empatię oraz b.duże zrozumienie. Podczas każdego spotkania Pan Igor wykazywał pełne zaangażowanie oraz koncentrację. Robił notatki i z łatwością łączył ze sobą różnego rodzaju dylematy i historie, często przedstawiane w niejasny sposób, aby wskazać najlepszą drogę do tychże trudności usunięcia lub zneutralizowania. Pozostając obiektywnym i skupionym na celach oraz założeniach terapii, potrafił być również czujnym słuchaczem ze świetnym poczuciem humoru (rzadkość!), dzielącym się gromkim wybuchem śmiechu, który to ułatwiał nawiązanie słusznego dystansu do różnorakich kwestii - i tych bardzo bolesnych i tych błahych. Oferuje fantastyczny zestaw narzędzi do pracy nad sobą na poziomie emocjonalnym oraz na poziomie zawodowym, nie wspominając o ciekawych i wartościowych merytorycznie artykułach z wyszczególnioną bibliografią. Wystarczyło kilka spotkań, a z rozpadającego się domku z kart powstał sensowny fundament :)

mgr Igor Rotberg

Pani Olu, bardzo dziękuję za tak ciepłą i miłą wypowiedź. Cieszę się, że powstał sensowny fundament. Mam nadzieję, że będzie on Pani służył. Pozdrawiam serdecznie!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Na ten moment wszystkie terminy na ten i przyszły rok są ZAREZERWOWANE.

Psycholog, psychoterapeuta, trener. Pracuje w podejściu integra...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Lęki
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii - 5-letnie studia magisterskie
 • Wielkopolski Instytut Psychoterapii - 5-letnia szkoła psychoterapii integracyjnej (systemowo-ericksonowskiej)
 • Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Leczenia Uzależnień - Wprowadzenie do terapii schematów
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Doświadczenie

 • Oddział Chorób Afektywnych w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
 • Klinika Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w WarszawieProfile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (9)

Artykuły (2)

Powiązane wyszukiwania