Ewa Woźniak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zespół Psychologów i Psychoterapeutów zaprasza. Jesteśmy doświadczonymi terapeutami, oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną dorosłym, dzieciom i młodzieży. Zadzwoń i umów się… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłych

  Byłam na kilku spotkaniach z Pania Ewą. Okazała się ona bardzo ciepłym i życzliwym człowiekiem, wizyty przebiegały w niezwykle przyjaznej atmosferze. Pomimo, iz niejednokrotnie rozmowa dotyczyła bardzo osobistych i delikatnych obszarów, zawsze czułam sie komfortowo i mogłam liczyć na wsparcie pani Ewy.Była ona całkowicie zaangażowana w moje problemy i dogłębnie analizowała wszystkie przedstawione jej fakty. Czułam, że autentycznie chce zrozumieć i przyjść mi z pomocą. I powiodło się ! Dzięki pani psycholog wiele zrozumiałam i udało mi sięz mienić nastawienie do różnych spraw. Jestem jej szczerze wdzięczna za wszystko ! Polecam !

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłychUsługa: Problemy osobiste i rodzinne

  Tydzień temu zakończyłam 6 miesięczną psychoterapię która przyniosła mi długo wyczekiwany spokój. Trafiłam do gabinetu Pani Ewy ponieważ problem zdrowotny mojego syna i walka o jego zdrowie spowodowała że nie potrafiłam już sobie z nim poradzić a także zaczełam się obwiniać za chorobę syna. Pani Ewa dzięki rozmowie spowodowała że udało mi się pogodzić z chorobą syna a także przekonała mnie że to nie jest moja wina. W czasie terapii Pani Ewa doszła do źródła moich problemów które powodowały że nie miałam dystansu do siebie i ludzi którymi się otaczam.
  Dzięki pani Ewie inaczej patrze na różne sprawy i problemy a także nauczyła się dystansu do samej siebie.
  W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera która pomaga w otworzeniu się.
  Z czystym sumieniem mogę polecić panią Ewę.
  Dziękuje Pani Ewo za pomoc :).
  Marta

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłychUsługa: psychoterapia indywidualna

  Właśnie zakończyłem półroczną, intensywną terapię u pani Ewy Woźniak i z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest ona świetnym psychologiem, potrafi znakomicie wczuć się w pacjenta i pomóc rozwiązać samo sedno problemu. Przed przyjściem na pierwsze spotkanie byłem sceptyczny co do skuteczności psychoterapii, ale efekty, które pojawiły się już po kilku pierwszych wizytach, były bardzo przekonujące i natychmiast rozwiały wszelkie moje wątpliwości. Atmosfera na zajęciach jest bardzo ciepła, pełna spokoju i sprzyjająca otwarciu, ale również wysoce profesjonalna i z dobrze rozumianym terapeutycznym dystansem. Moja terapia opierała się w głównej mierze o wspieranie pewności siebie, której brak był podstawą wielu niepokojów. Pani Ewa pomogła mi dojść do źródła problemu, uświadomić sobie jego mechanizm i emocje, które z niego wynikają oraz ułatwić radzenie sobie z nimi. Efektem jest dużo większa pewność siebie na co dzień, rozwiązane problemy w relacjach z najbliższymi, poznanie swoich emocji, wewnętrzny spokój i wynikająca z nich asertywność, która pozytywnie przekłada się na wiele aspektów w życiu prywatnym i służbowym z których zupełnie nie zdawałem sobie wcześniej sprawy. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu całej terapii i szczerze uważam, że jest to najlepsza inwestycja w siebie której kiedykolwiek dokonałem – efekty widzę już dziś i z pewnością będą procentować w przyszłości. Polecam wszystkim, którzy odczuwają nerwowość, wewnętrzne niepokoje, poczucie pustki i mają problemy z pewnością siebie, aczkolwiek widząc profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie Pani Ewy mogę śmiało polecić jej pomoc również w przypadku innych wymienionych na stronie specjalizacji. Szczerze polecam! Pani Ewo, bardzo dziękuję raz jeszcze za pomoc!

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłychUsługa: psychoterapia indywidualna

  Była to moja pierwsza styczność z psychologiem, z której jestem bardzo zadowolony. Terapia przebiegła dużo szybciej niż się spodziewałem, pani Ewa pomogła mi zdefiniować mój problem. Dzięki terapii udało mi się przezwyciężyć własne słabości i bariery, jestem bardziej pewny siebie, dużo łatwiej komunikuje się z obcymi mi osobami także relacje z rodziną i znajomymi uległy znacznej poprawie.
  Jestem bardzo zadowolony i chciałbym zachęcić wszystkich, którzy mają wątpliwości o jak najszybsze umówienie się na wizytę dzięki, której moje życie stało się lżejsze :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłychUsługa: psychoterapia indywidualna

  To była moja pierwsza sesja z psychologiem i jestem pod ogromnym wrażeniem jak skutecznie i szybko Pani Ewa poradziła sobie z moimi demonami. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość. Dzięki Pani psycholog bardziej rozumiem siebie a moje problemy, zahamowania czy bariery moją teraz zupełnie inny wymiar i znaczenie. Dziękuję Pani Ewo :)))

 • L

  Witam Pani Ewo. Bardzo dziękuję za wszystkie nasze spotkania, dzięki którym wiele się zmieniło w moim życiu. Rzeczy niemożliwe stały się możliwe. Może jeszcze niepewnie, ale próbuję małymi krokami, i jest efekt. Skorzystałam z wielu Pani rad, i do dziś je stosuję. Te rozmowy otworzyły mi oczy, jednocześnie wprowadzając spokój i akceptację tego, czego zmienić się nie da. Raz jeszcze bardzo dziękuję! Lilianna

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłychUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Ewy Woźniak. Potrafi stworzyć więź z pacjentem, angażuję się, zdaje się uczestniczyć w każdym problemie i na każdy szuka razem z pacjentem odpowiednich rozwiązań. Polecam w 100% i każdemu radzę spróbować sobie pomóc z Panią Ewą Woźniak. Pozdrawiam

 • Moje doświadczenia z psychologami są dość bogate i burzliwe, dlatego mogę się smiało pokusić o porównanie Pani Ewy z innymi, znanymi mi, osobami w tym fachu. Pani Ewa wypada najlepiej ze wszystkich!
  Dzięki niej zrozumiałam to, czego nie potrafiłam zrozumieć przez ponad 30 lat swojego życia.
  Jest spokojna, oddana pacjentowi, zaangażowana, wzbudza moje ogromne zaufanie (o co wcale nie łatwo).
  Moja przygoda z Panią Ewą zaczęła się półtora roku temu i wcale nie mam ochoty, żeby się skończyła, bo dzięki niej, moje życie nabrało więcej barw.
  Pani Ewo, dziękuję!

 • B

  Żałuję, że nie mogę dać Pani Ewie więcej niż pięć gwiazdek bo zasługuje na więcej ;) Nigdy nie maiłem do czynienia z innymi psychologami, ale śmiało mogę powiedzieć, że Pani Ewa jest najlepsza! Jest ciepła, szczera, wyrozumiała, inteligentna, nie ocenia, wprowadza w pozytywny nastrój, wzbudza zaufanie od pierwszej chwili. Świetnie analizuje i doradza. Z gabinetu wychodzę pełen nadziei i zawsze uśmiechnięty. Moja terapia trwa około dziewięć miesięcy, a już od dłuższego czasu widzę i czuję, że się zmieniłem, że jestem bardziej sobą. Dzięki temu moje życie zmienia się na lepsze.
  Dziękuję Pani Ewo z całego serca za pomoc :)
  ********** (dziesięć gwiazdek) :D

 • Pani Ewo, chciałem bardzo podziękować za to co Pani dla mnie zrobiła. Jest Pani profesjonalnym psychologiem, osobą, która potrafi słuchać i słyszy - wiem że więcej niż mówiłem - ale to dobrze. Potrzebowałem kilku spotkań nim zaufałem, poczułem się bezpiecznie, ale Pani mi w tym bardzo pomogła, stworzyła Pani atmosferę bezpieczeństwa, sprawiła że zacząłem się otwierać, opowiadać o sprawach, o których nikomu wcześniej nie mówiłem, o których trudno było mi myśleć... Poukładała mnie Pani - tak jak prosiłem na jednym z pierwszych spotkań - sprawiła że zmierzyłem się z tym co ciągnęło się za mną od lat, sprawiła Pani również że zorientowałem się kim jestem i na jakim etapie życia się znajduję, zacząłem być siebie świadomy - to bardzo pomocna wiedza, dzięki niej czuję się bezpiecznie, nie muszę się już z niczym szarpać, nic udowadniać. Techniki, które Pani stosowała trafiały w sedno i bardzo mnie poruszały. Czułem że podchodzi Pani do mnie indywidualnie, nie stosuje jakiegoś szablonu, tylko zadaje bardzo trafne pytania - pytania, które dają do myślenia... Wiele razy wychodziłem z gabinetu z kolejnymi tematami do przemyśleń, z kolejnymi "pracami domowymi". Czuję że udało mi się zamknąć przeszłość, nie muszę już w niej trwać, mogę teraz skupić się na tym co jest i co będzie. Jestem dla siebie łaskawszy. Lepiej postrzegam otaczający mnie świat. Jest Pani mądrą, dobrą i ciepłą osobą. Cieszę że Panią poznałem, cieszę się że Pani zaufałem. Dziękuję.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zespół Psychologów i Psychoterapeutów zaprasza. Jesteśmy doświadczonymi terapeutami, oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną dorosłym, dzieciom i młodzieży. Zadzwoń i umów się na wizytę, tel ; lub zarezerwuj termin w kalendarzu znanegolekarza.pl
  "Pozwól sobie pomóc i odnajdź w sobie siłę i spokój".

  Gabinet Psychoterapii i pomocy psychologicznej dla dzieci i dorosłych to miejsce, w którym przy pełnej dyskrecji, zrozumieniu, życzliwości, otrzymasz pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych i rodzinnych. Nieważne, czy są to nieudane związki, trudne relacje z rówieśnikami, rodzicami, dziećmi, samotność, zaburzenia odżywiania - jeżeli problemy niszczą Twoją chęć i radość życia możesz i powinieneś to zmienić.


  Ja nazywam się Ewa Woźniak i jestem doświadczonym Psychologiem i profesjonalnym Psychoterapeutą, pracuję zarówno w tym Gabinecie jak i w państwowej placówce- Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski) na Oddziale Ogólno- psychiatrycznym oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego.
  W kontakcie z Klientem szczególnie zależy mi stworzeniu przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, tak aby mógł On w poczuciu uszanowania i zrozumienia mógł poznawać siebie i zmierzyć się ze swoimi trudnościami. Dbam o to aby nadawać korzystny kierunek rozwojowi i wspieram w budowaniu poczucia własnej wartości i autonomii. Każdego, kto do mnie przychodzi traktuję w sposób indywidualny, uwzględniając Jego oczekiwania, osobowość, historię życia, a dzięki naszej współpracy udaje Nam się osiągnąć satysfakcjonujące zmiany.

  Jako psycholog udzielam pomocy psychoterapeutycznej, diagnostycznej, porad i konsultacji dla pacjentów i ich rodzin. Wśród różnych moich zajęć- szczególne miejsce zajmuje psychoterapia indywidualna, ponieważ towarzyszenie, pomaganie i obserwowanie procesu przemian wewnętrznych Klienta daje mi duża satysfakcję zawodową i osobistą, oraz nadzieje i wiarę, że zawsze jest szansa- możliwość zmiany, tylko należy po to sięgnąć.

  Teraz trochę o moim doświadczeniu- wcześniej pracowałam na Oddziałach: Neurologii i Psychogeriatrii, zajmowałam się też pomocą psychologiczną w Specjalistycznej Poradni dla Pracowników Wojska w Warszawie. Tam prowadziłam selekcje i rekrutację pracowników do Straży Miejskiej w Warszawie, badałam pod kątem psychologicznych predyspozycji poborowych Wojskowej Komisji Uzupełnień, oraz selekcjonowałam i konsultowałam żołnierzy Armii Polskiej wyjeżdżających i powracających z misji wojskowych prowadzonych zagranicą, m.in.: w Iraku i Afganistanie. Wcześniej odbywałam kilku-miesięczne staże kliniczne w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pruszkowie i Oddziale Leczenia Nerwic i Depresji w Komorowie.

  Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe aby moja pomoc była jak najbardziej profesjonalna i adekwatna do potrzeb klientów. Dlatego obecnie szkolę się w Instytucie Psychologii Zdrowia, uczestnicząc w czteroletnim podyplomowym kursie Psychoterapii Integracyjnej. Szkolenie to jako akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne uprawnia do wykonywania zawodu psychoterapeuty.

  Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego- Terapeuty środowiskowego, jestem przyjęta do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam Uniwersyteckie, magisterskie studia w Warszawie, ze specjalnością: Psychologia Sądowa i Resocjalizacja.

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu i odbytych szkoleniach, wg. wymogów NFZ posiadam prawo do prowadzenia psychoterapii.

  W gabinecie przyjmują także inni specjaliści, np. Psycholog dziecięcy, Terapeuta uzależnień, dietetyk, logopeda. Po szczegółowe informacje zapraszam na www.PSYCHOLOGpruszkow.pl

  Jeżeli masz jakieś wątpliwości, pytania- proszę zadzwoń, chętnie porozmawiam, mój te

Specjalizacje

 • Psychoterapia