Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej starania o ciążę

Pani doktor jest wpaniałą osobą, która widać, że jest z powołania lekarzem. Na problemy patrzy holistycznie uwzględniając przy tym najmniejsze szczegóły zdrowia. Od wejścia widać, że jest zainteresowana pacjentem i przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Zleca równoeż wszystkie niezbędne badania. A co najważniejsze słucha pacjenta i tłumaczy wszystko ze szczegółami.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej konsultacja endokrynologiczna

Wizyta u Pani doktor odbyła się z zaskoczenia, ponieważ zostałam skierowana przez inną lekarkę z tej samej przychodni. Pani doktor podczas wizyty cały czas rozmawiała przez telefon. Gdy już skończyła rozmowę zostałam poproszona o przygotowanie do badania ginekologicznego. Jak już wspominałam wizyta była z zaskoczenia, więc nie byłam przygotowana, a na dodatek byłam w trakcie miesiączki o czym poinformowałam Panią doktor. Jednak stwierdziła ona, że badanie i tak przeprowadzi. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa (miałam 14 lat),a pani doktor nie była wyrozumiała,cały czas miała niemiłe uwagi . Na wizytę przyszłam już z wynikami hormonalnymi, które jak później się dowiedziałam od innej lekarki były bardzo złe, jednak Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest w porządku, taka jest moja natura i zaleca mi depilację laserową - miałam 14 lat!
Aktualnie jestem prowadzona przez innego specjalistę i jak się okazało jednak nie taka jest moja natura jak mówiła Pani doktor.
Odradzam wizyty u tej lekarki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Przemiła Pani doktor !
To były pierwsze tygodnie mojej ciąży, niestety okazało się, że są problemy, płód nie rozwijał się prawidłowo. Pani doktor zrobiła wszystko co mogła, mimo to doszło do poronienia. Jednakże skierowała mnie na serię różnych badań, aby odnależć przyczyny dolegliwości, rzetelnie podeszła do sprawy, eliminowała po kolei każdą kolejną chorobę, która mogła wpłynąć na stan ciąży, co odniosło pozytywny skutek. Kierowała mnie do kolejnych lekarzy, którzy mieli zapewnić mi pomoc. Po przeprowadzonym łyżeczkowaniu w szpitalu, Pani doktor sama zadzwoniła do mnie, abym przyszła po leki, które miały pomóc mi dojść do siebie. Teraz wiem jak mam postępować przy kolejnej ciąży.
Zdecydowanie polecam


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem pacjentką od 20 lat. Lekarka jest specyficzna, trzeba ją poznać aby zaufać, a pózniej jest dobrze i bezpiecznie. uważam, że nie ma lekarza, który by się bardzie zaangażował w rozwiązanie ewentualnego problemu, jesli taki zaistnieje. Lekarka z czasem stwarza relacje "jakby" rodzinne i pilnuje wyników, dzwoni aby ustalić plan działania itp. Jesli podejdzie się normalnie, po ludzku, to jest to lekarz idealny, natomiast jesli oczekujemy, ze lekarz na pierwszej wizycie zachowa się jak Wikipedia to chyba nie ma takiego nigdzie co by "wszystkim dogodził". Ja miałam chwile zwątpienia i pusto w portfelu ale jak "zaliczyłam" kilku innych lekarzy, wróciłam z pokorą do dr Kujawy i cieszę się, że mam takiego lekarza. Nie oczekuję cudownego ozdrowienia, a normalności i to otrzymuje, szkoda ze tak drogo, ale cóż, nikt nie pracuje ku chwale ojczyzny...


P
Użytkownik zweryfikowany

Stanowczo odradzam.
Była pierwszym ginekologiem, do którego - jako nastolatka - trafiłam. Powodem wizyty był zanik miesiączki. Pani dr nie zbadała mnie, przeprowadziła jedynie wywiad i zaleciła badanie hormonów tarczycy. Wyniki: TSH w normie, fT4 na granicy normy. Pani dr nie wykonała ani nie zleciła wykonania żadnych innych badań (!) i stwierdziła, że moje problemy wywołane są niedoczynnością tarczycy. Przepisała Euthyrox; kiedy okazało się, że problem nie zniknął, kazała zwiększać dawkę hormonów. Po paru miesiącach "leczenia" miałam mocną NADczynność tarczycy. Natychmiast zmieniłam lekarza.


B
Użytkownik zweryfikowany

Właściewie od samego początku miesiączkowania miałam problemy. W wieku 13 lat byłam już pacjentką giniekologa dziecęcego. Mam bardzo ostre miesiączki (bóle, wymioty, biegunka, bardzo silne osłabienie, zawroty głowy). N aswojej drodze spotkałam wielu ginekologów i większość wmawiała mi endometriozę, której nie miałam. Nikt mi nie dał skierowania do endokrynologa, nikt mi nie zlecał dodatkowych badań, Dopiero dr Kujawa zaczęła szukać przyczyny tych dolegliwości. U pani doktor leczę się prywatnie, mogę mieć zastrzeżenia co do pewnego chaosu organizacyjnego, ale nigdy nie posądziłabym jej o pazerność. Czasem gdy wymagałam częstej kontroli usg, by zbadać przebieg cyklu, pani doktor nie brała ode mnie żadnych pieniędzy. Pani doktor prowadziła moje obie ciąże, byłam badana bardzo wnikliwie. Gdy w szpitalu pojawiłam się do porodu i przedstawiłam historię ciąży wraz ze wszystkimi wynikami, położna pochwaliła, że dawno nie widziała, by pacjentka była tak dobrze przebadana. Po stwierdzeniu nierównej pracy serca dziecka w 40 tygodniu ciąży zostałam natychmiast skierowana na patologię ciąży. Ciążę rozwiązano przez cesarskie cięcie, właśnie z tego powodu. Jestem stałą pacjentką i nawet w czasie wizyty prywatnej pani doktor zawsze sprawdza, czy badanie może mi wystawić na nfz, albo czy dany lek nfz może mi zrefundować.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani doktor bo plamilam w 9 tygodniu ciąży, dzięki temu że wysłała mnie natychmiast do szpitala uratowała moje dziecko.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani doktor trafiłam w 7 tygodniu ciąży z krwawieniem. Pani Doktor odmówiła mi badania i kazała jechać do szpitala (oczywiście bez skierowania), bo stwierdziła, że ona nic tu nie pomoże, bo to prawdopodobnie poronienie. Próbowała dawać dobre rady w stylu: "proszę nie dać się wyłyżeczkować" i "niech partner zbada sobie nasienie, bo to może być jego wina". Pani doktor nie zainteresowała się nawet czy w całej tej sytuacji mam jak dotrzeć do szpitala. W szpitalu okazało się, że ciąża jest żywa i dostałam profesjonalną opiekę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor wspaniała,bardzo sympytyczna, a przede wszystkim rzetelna i kompetentna. Widac, że doskonale wie co robi i zna się na swojej pracy. Dokładnie analizuje wszelkie wyniki badan, konkretnie tłumaczy na czym polega problem i jakie są możliwości wyleczenia wyslucha, doradzi, pomoże, pokieruje gdzie trzeba. Uwazam, ze pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ta panią. Bardzo polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany

dzięki niej mam śliczną córeczkę .pani doktor przepisywała mi różne suplementy dla kobiet w ciąży , monitorowała moje hashimoto , ścisłe stosowałam się do jej zaleceń . córeczka zdrowa jak rydz , nie odziedziczyła po nie choroby tarczycy.kiedy było ze mną kiepsko nawet nie brała ode mnie kasy.kiedy do niej przyszłam z problemem zawsze miała dla mnie czas .chociaż spóźnienia to już rutyna u wielu lekarzy przecież to tez ludzie i korki ich nie omijają.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania