Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

69 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Cóż za widzę że nie tylko ja zostałam odprawiona z kwitkiem od Pani doktor.
Poszłam z konkretnymi objawami, cukrzycą typu pierwszego, ponieważ planując ciążę chciałam być pod opieką specjalisty ginekologa endokrynologa, przede wszystkim dowiedzieć się jakie badania powinnam zrobić. Kiedy weszłam do gabinetu, Doktor Stefanowicz - Kujawa nawet mnie nie chciała wysłuchać czy zbadać, ponieważ nie przyniosłam aktualnych wyników badań, które podobno powinien był zlecić lekarz rodzinny. Nie interesowało ją nic, a najmniej pacjent. Powiedziała, że mam iść do lekarza rodzinnego. Dwa tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży, a mam podwyższone TSH i inne anomalie hormonalne. Mam nadzieję że Pani doktor zastanowi się zanim następnego pacjenta odeśle z niczym.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Nie polecam. Wizyta odbyła się już dość dawno ale nadal wspominam ją negatywnie, wizyta była na Kowalskiej.
Czekałam na wizytę do endokrynologa bardzo długo około 2 lat. Po czym u doktor dowiedziałam się ze w sumie to mam nie przychodzić tylko leczyć się u lekarza rodzinnego. Młoda osoba z niedoczynnością tarczycy, która w przyszłości będzie planować ciążę ma nie zostawać pod opieką lekarza endokrynologa. Zostałam odprawiona z kwitem do lekarza rodzinnego i zgłoszeniem się jeśli ewentualnie coś się pogorszy. Wizyta trwała krótko, doktor ledwo spojrzała na wyniki. Nigdy więcej. Kazdemu zainteresowanemu odradzam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

W związku z sytuacją finansową postanowiłam zmienić lekarza z prywatnego na NFZ. Tak więc trafiłam do tej pani doktor i była to jedna z najgorszych moich wizyt u lekarza w życiu. Wizyta została przesunięta o tydzień, gdyż " Pani doktor chciała wyjść szybciej " (powiadomienie 3 h przed wizytą). W trakcie wizyty Pani doktor kpiła z kompetencji swoich kolegów po fachu, mówiąc że przepisywali mi "świństwo ". Mimo odpowiedniego sprzętu nie dokonała badania USG, nie zaproponowała nowych rozwiązań, tylko stwierdziła że "muszę schudnąć" ( stwierdzenie juz na dzień dobry). Wizytą na Kowalskiej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Bardzo polecam Panią doktor! Przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie zbadała i dobrała odpowiednie leczenie. Wszystko tłumaczyła na bieżąco prosto i zrozumiale.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Trafiłam do pani mając lat 16 z problemem nieregularnej miesiączki i ciągłych plamień oraz nadmiernego owłosienia. Lekarka nie zleciła pełnych badań, wykonała jedynie USG. Uznała, że moje problemy "to taka moja natura", wdrożyła tymczasowe leczenie luteiną i spironolem, które nie przyniosło efektu. Kolejna lekarka zdiagnozowała niedoczynność tarczycy i problemy z jajnikami, uregulowała miesiączkę i hormony. Nie polecam, szczególnie dla młodych dziewcząt.K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Jestem pacjentką Pani Doktor od co najmniej 12 lat, pierwsze wizyty dotyczyły leczenia endokrynologicznego kolejne również ginekologicznego. Jestem szczęśliwą mamą 7 latka oraz aktualnie w 6 miesiącu ciąży, co zawdzięczam Pani Doktor. Przed trafieniem do Pani Doktor Stefanowicz-Kujawy inni ,,specjaliści'' twierdzili, iż zajście w ciąże z moim schorzeniem jest praktycznie nie możliwe. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę i zawsze skrupulatnie wszystko tłumaczy pacjentowi. Jest bardzo zaangażowanym lekarzem i poświęca tyle czasu na wizycie ile naprawdę potrzeba, nawet telefonicznie. Można zadzwonić i skonsultować wyniki lub inne pytanie nas dręczące dot. leczenia. Świadczy to o tym, iż każdy pacjent jest dla Pani Doktor w danej chwili bardzo ważny, ten co znajduje się obecnie w gabinecie jak i ten po drugiej stronie słuchawki. Osobiście bardzo szanuje i podziwiam takie zaangażowanie i chęć pomocy w każdej chwili. Z całego serca polecam Panią Doktor Ewę Stefanowicz-Kujawę.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Najgorsza wizyta u lekarza jakiej kiedykolwiek doświadczyłam. Przyszłam do doktor z relatywnie dobrymi wynikami: tarczyca w normie, żelazo i B12 trochę niżej niż ostatnio, ale dalej w dolnej granicy normy. Kiedy zapytana o dietę odpowiedziałam, że od lat jestem weganką, Pani doktor obrała taktykę straszenia, że przez taką "modę" zniszczę sobie zdrowie. Tylko tu wspomnę, że problemy z wchłanianiem żelaza miałam na długo przed zrezygnowaniem z jedzenia mięsa. Na odpowiedź, że weganizm to dla mnie nie moda a świadoma decyzja oparta na moich wartościach, dostałam odpowiedź, że jakie wartości skoro jedzenie warzyw też jest nieetyczne, bo one przecież czują.... Później między innymi usłyszałam, że jak zostanę przy swoim, to mogę nabawić się różnych schorzeń, które to doktor nie zawahała się wspomnieć.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Do Dr chodziłam przed przeprowadzka i zawsze wiedziała jak mnie wyleczyć. Po wyprowadzić przez 8 lat nie znalazłam nikogo kto by mi pomógł... Wróciłam do Dr Stefanowicz-Kujawy i znowu dała radę mi pomoc :) inni lekarze mają gdzieś a tutaj czuje, że przebadano mnie od A do Z. Polecam z czystym sumieniem


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Pani Doktor zajmuje się mną już od wielu lat i zawsze polecam wizyty u niej. Wizyta jest tak długa, jak trzeba. Są spotkania kiedy jestem krócej, a są spotkania kiedy omawiamy wiele tematów i w efekcie jestem w gabinecie nawt 30-40 min. Niestety w efekcie mogą pojawiać się kolejki, ale mam wiedzę, że Pani Doktor zaopiekuje się mną i poświęci mi czasu tyle, ile trzeba.
Podczas wizyty często odbywa się od razu USG, badanie ginekologiczne, a czasem nawet badanie krwi, co jest bardzo wygodne.
Zdarza się, że Pani Doktor podczas wizyty odbiera telefon od innej pacjentki, ale prawda jest taka, że jeśli potrzeba, Ty też dostaniesz numer i będziesz miała zadzwonić, aby skonsultować wyniki lub omówić dalsze działanie na ich podstawie.
Lekarz nastawiony na pomoc ludziom, z dużą i aktualną wiedzą.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej Inny

Do Pani doktor przyszłam pierwszy raz i myślę,że zostanę już na stałe.Jeszcze żaden lekarz nie był tak zaanngażowany jak Pani doktor.Po wywiadzie i zbadaniu mnie Pani doktor zrobiła mi usg na którym było widać grube endometrium .Pobrała mi morfologię krwi.Powiedziała że musi pobrać mi materiał do badania histopatologicznego za kilka dni bo obecnie nie ma odpowiednich narzędzi.Widziałam wielkie zaangażowanie ponieważ przy mnie zadzwoniła do znajomego czy on może ma.Powiedziała żebym zadzwoniła w środę i faktycznie udało się Pani doktor je załatwić.Wizyta była bezpłatna i pobranie materiałów też jest bezpłatne.Dziękuje Pani doktor za serce i poczucie bezpieczeństwa .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania