Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej

Kowalska 5/1

80-846, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Salwach

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

   Wizyta bez opóźnień na NFZ z wyprzedzeniem tygodniowym wiec spodziewałam się gbura. Miłe zaskoczenie. Lekarz zrobił usg zapisał potrzebne badania. Na moją prośbę, o badanie TSH dopisał bez problemu i wręcz przeprosił za to że sam tego nie zlecił. Jeden z lepszych lekarzy u których była.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdańsk - Jaśkowa Dolina 132Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Wywiad został przeprowadzony rzeczowo, ze skupieniem się na poszczególnych aspektach. Potrzebne badania zostały wykonane na miejscu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Joanna Buszman-Kuziemska

  Endokrynolog, Internista,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porada lekarska

   Porada precyzyjna oraz konkretna. Pani doktor podchodzi bardzo ludzko do pacjentów oraz posiada wiedzę i doświadczenie z którą się dzieli. Bardzo Polecam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Medyczne Twój Doktor

   Bardzo rzetelna Pani doktor. Wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie i odpowiedziała na każde pytanie.

  Zobacz wszystkie opinie (88) o tym lekarzu


 • Maria Szostakiewicz

  Radiolog, Diagnostyk, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medgart Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

   Wspaniała Pani doktor jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wizyta i całe badanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor robiąc usg tłumaczyła badanie. Serdecznie Polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medgart Centrum Medyczne

   Pani doktor przyjęła mnie punktualnie, zbadała rzetelnie, wizyta była sympatyczna. Polecam, chodzę regularnie na badania profilaktyczne.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Krzysztof Błaut

  Internista, Endokrynolog,

  • M

   Przeprowadzane badania są dokładne, odpowiedzi na pytania udzielane wyczerpująco. Lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta.


 • Adrianna Klonowska-Kępka

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy KowalskiejUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam panią Klonowską. Prowadziła mi ciąże. Miła konkretna, wykonuje wszystkie potrzebne badania ☺


 • Ewa Kuglarz

  Internista, Endokrynolog,

  • A
   Lokalizacja: Nowe Orłowo Centrum Medyczne

   Wspaniała cierpliwa osoba. Znająca się na swojej specjalizacji. Ceni sobie rozmowę i szczegółowy wywiad lekarski przed postawieniem diagnozy.


 • Anna Babińska

  Endokrynolog, Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie nie polecam konsultacji ani wizyty u tego lekarza. Zarozumiała, niemiła i pozbawiona empatii, nie słucha pacjenta. Poświęca bardzo mało czasu pacjentowi. Na oddziale w szpitalu nie przeprowadziła wszystkich ważnych badań hormonów, przez co później musiałem je wykonywać na własny koszt. Radzę wybrać innego lekarza z większym doświadczeniem i większą cierpliwością.

  • M

   Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Zawsze fachowo i konkretnie służyła mi pomocą. Choruję na poważną chorobę, która ma częste zachwiania, ale dzięki Pani Doktor zawsze szybko staje na nogi.Dzięki troskliwej pomocy Pani Doktor od kilku dni znów czuję że żyję. Bardzo jestem wdzięczna i polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Anna Łojkowska

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kwalifikacja do operacji

   Pani Doktor upewniła mnie, co do konieczności przeprowadzenia operacji. Opisała różne warianty operacji i ew. efekty. Jasno i konkretnie. Dzięki niej przestałam bać się operacji i zaakceptowałam nawet te możliwe, negatywne scenariusze. Na szczęście wszystko skończyło się najlepiej, jak mogło. Dziękuję Pani Doktor!


 • Maciej Świerblewski

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W 2011 roku wykryto u mnie raka przełyku. Gastrolog, który wykrył nowotwór, wskazał mi chirurga -onkologa, doktora Macieja Świerblewskiego. Ze skierowaniem „pilne” doktor przyjął mnie natychmiast, pomimo, że zapisy do niego na wizytę były dopiero za 4 miesiące. Po dwóch miesiącach byłam już po bardzo ciężkiej operacji.
   Pan doktor opiekuje się mną do dzisiaj. Chcę powiedzieć, że byłam świadkiem jak przerywał przyjmowanie pacjentów lub wszyscy czekali na przyjęcie po kilka (5,6 godzin) gdyż Doktor był wzywany nagle na salę operacyjną. Jego pacjenci wiedzą, że tak musi być gdyż On w tym czasie ratuje komuś życie.
   Sama przekonałam się o tym na własnej skórze, gdy 2 lata temu zgłosiłam się na Oddział Ratunkowy potrzebując pomocy. Doktor przyjechał w południe w niedzielę aby mnie operować.
   Jest wspaniałym lekarzem, pełnym poświęcenia. Czuję się przy Nim bardzo bezpiecznie, co w tej chorobie ma kolosalne znaczenie.
   Wystarczy posiedzieć kilka godzin w przychodni, czekając na wizytę do Niego, żeby usłyszeć takie same opinie od innych pacjentów.
   Panie Doktorze, dużo zdrowia i siły – jest pan wielki.
   Barbara O.

  • M

   Wspaniały specjalista oddany swojej pracy , polecam wszystkim pacjentką z chorobą piersi , pacjentą i pacjentką z chorobami jamy brzusznej .Jestem pod opieka już 3 rok i nie znam lepszego.
   Życzę panu dalszych sukcesów.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Stefanowicz-Kujawa

  Ginekolog, Endokrynolog, Diagnostyk,

  • K
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Przy KowalskiejUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Wizyta u Pani doktor odbyła się z zaskoczenia, ponieważ zostałam skierowana przez inną lekarkę z tej samej przychodni. Pani doktor podczas wizyty cały czas rozmawiała przez telefon. Gdy już skończyła rozmowę zostałam poproszona o przygotowanie do badania ginekologicznego. Jak już wspominałam wizyta była z zaskoczenia, więc nie byłam przygotowana, a na dodatek byłam w trakcie miesiączki o czym poinformowałam Panią doktor. Jednak stwierdziła ona, że badanie i tak przeprowadzi. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa (miałam 14 lat),a pani doktor nie była wyrozumiała,cały czas miała niemiłe uwagi . Na wizytę przyszłam już z wynikami hormonalnymi, które jak później się dowiedziałam od innej lekarki były bardzo złe, jednak Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest w porządku, taka jest moja natura i zaleca mi depilację laserową - miałam 14 lat!
   Aktualnie jestem prowadzona przez innego specjalistę i jak się okazało jednak nie taka jest moja natura jak mówiła Pani doktor.
   Odradzam wizyty u tej lekarki.

  • M

   Przemiła Pani doktor !
   To były pierwsze tygodnie mojej ciąży, niestety okazało się, że są problemy, płód nie rozwijał się prawidłowo. Pani doktor zrobiła wszystko co mogła, mimo to doszło do poronienia. Jednakże skierowała mnie na serię różnych badań, aby odnależć przyczyny dolegliwości, rzetelnie podeszła do sprawy, eliminowała po kolei każdą kolejną chorobę, która mogła wpłynąć na stan ciąży, co odniosło pozytywny skutek. Kierowała mnie do kolejnych lekarzy, którzy mieli zapewnić mi pomoc. Po przeprowadzonym łyżeczkowaniu w szpitalu, Pani doktor sama zadzwoniła do mnie, abym przyszła po leki, które miały pomóc mi dojść do siebie. Teraz wiem jak mam postępować przy kolejnej ciąży.
   Zdecydowanie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu