lek.

Ewa Pawlak

Neurolog

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Konsultacje wyłącznie osób dorosłych. Gabinet mieści się we Wrocławiu, ul.Energetyczna 8/4 (koło ZUSu) Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem specj... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Konsultacje wyłącznie osób dorosłych.
  Gabinet mieści się we Wrocławiu, ul.Energetyczna 8/4 (koło ZUSu)

  Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem specjalistą II stopnia z neurologii. W diagnostyce i leczeniu wykorzystuję wiedzę stale aktualizowaną poprzez uczestnictwo.
  w szkoleniach i kongresach zarówno polskich, jak i zagranicznych.
  2015 XXII World Congress of Neurology, Santiago,
  2015 VI Zjazd Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Warszawa
  2015 Kurs Mayo Clinic Faculty, Lublin
  2014 XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Szczecin
  2014 Konferencja “Postępy neurologii i neurofizjologii klinicznej”, Kudowa Zdrój
  2013 IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Ossa
  2012 Kurs Mayo Clinic Faculty, Katowice
  2011 XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Poznań
  2011 XIXth World Congress of Parkinson’s Disease and Related Disorders, Szanghaj,
  2009 XIXth World Congress of Neurology, Bangkok,
  2005 XVIIIth World Congress of Neurology, Sydney,

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo dobra :) wybitny specjalista i kobieta z dużym poczuciem humoru oraz super podejściem do pacjenta. Szybka i trafna diagnoza :)))

 • bardzo dobry

  Wizyta u tej pani doktor przebiegła sprawnie i powiedziała mi ona o wielu nieznanych mi faktach na temat mojej choroby. Jest to pani doktor warta polecenia

 • bardzo dobry

  Profesjonalnie, życzliwie, Pani doktor nie bagatelizowała przypadku, zleciła dodatkowe badania za co jestem jej wdzięczny

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo konkretna, rzeczowa. Wizyta w bardzo dobrej atmosferze, co oczywiście sprawia ze temat z którym jesteśmy staje się nie tak straszny. Przede wszystkim problem został znaleziony, zostałam skierowana na dalsze badania i wiem co dalej robić. Takiej właśnie wizyty oczekiwałam od specjalisty:-).

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo rzeczowo przystąpiła do badania. Nie ukrywała, że sprawa jest poważna i po badaniu albo wezwie karetkę, albo odeśle mnie do szpitala i tak. Po wstępnym badaniu i wykluczeniu objawów oponowych, pojechałam z mężem do szpitala ze skierowaniem od pani doktor w celu wykluczenia poważniejszego zagrożenia. Pani doktor przekazała mi numer telefonu do siebie i prosiła o informację z postępu diagnozy w szpitalu. Na szczęście TK nie wykazało zagrożenia, więc wróciłam do domu, ale wiedziałam, że muszę zrobić rezonans magnetyczny i zgłosić się do neurologa z wynikami. Zadzwoniłam z informacją o wizycie w szpitalu i pani doktor podziękowała za telefon oraz potwierdziła zasadność dalszej diagnostyki obrazowej. W sobotę mam rezonans, a w poniedziałek wracam do gabinetu pani Ewy Pawlak na konsultacje. Czułam się w tym gabinecie bezpiecznie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistom. Wnikliwa, cierpliwa i stawia trafne diagnozy. Lecze sie u Pani Pawlak od lat i mogę ją polecić ze 100% pewnością. Jest konkretna ale jest bardzo dobrym człowiekiem.

 • bardzo dobry

  Polecam! Jestem bardzo zadowolony z wizyty, Pani doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, z dużą dbaloscią o pacjenta, zaangażowaniem i wstępna diagnozą. Samo badanie i wizyta bardzo spokojna, rzeczowa i w miłej atmosferze.

 • bardzo dobry

  Wszystko o czasie w przyjemnej atmosferze. Gabinet opuściłem z poczuciem, że zostałem przebadany jak należy z uwzględnieniem specyfiki mojego urazu. Mało tego, w dokumentacji jaką przeniosłem, Pani Doktor zauważyła rzeczy nie związane z neurologią i zwróciła mi na nie uwagę czego żaden lekarz do tej pory nie uczynił.

  Może zabrzmi to jak cytat z popularnego serwisu aukcyjnego, mimo to POLECAM.

 • bardzo dobry

  Pani doktor opiekuje się mną od kilku lat . Jest najlepszym lekarzem jakiego znam ,a znam ich sporo. Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tak dokładni ,przystępni i sympatyczni zarazem.
  Bardzo dziękuję Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka, inteligentna i co bardzo ważne dobry człowiek, poczucie humoru, przy każdej wizycie szczegółowe badanie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni