Witamy w Dolnośląskim Centrum Medycznym DOLMED S.A., największej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku wielospecjalistycznej instytucji lecznictwa otwartego. DCM DOLMED S.A. zapewnia szeroki wachlarz podst... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

Legnicka 40

53-674 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy w Dolnośląskim Centrum Medycznym DOLMED S.A., największej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku wielospecjalistycznej instytucji lecznictwa otwartego.
DCM DOLMED S.A. zapewnia szeroki wachlarz podstawowych i specjalistycznych świadczeń medycznych w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie (odpłatnie), na życzenie Pacjenta.
Spośród szerokiej gamy usług świadczonych przez Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A na szczególną uwagę zasługują:
podstawowa opieka zdrowotna lekarzy internistów, pielęgniarek, położnych;
konsultacje uznanych specjalistów w różnych dziedzinach nauk medycznych;
usługi w zakresie medycyny pracy;
własne pracownie diagnostyki obrazowej, w tym: RTG, USG, EKG, wideodermatoskopia, wideorektoskopia, spirometria, audiometria;
laboratorium analityczne, legitymujące się międzynarodowymi certyfikatami jakości;
gabinet badań lotniczo-lekarskich;
zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego, m.in. usuwanie zaćmy, endoskopowe leczenie cieśni nadgarstka, operacje przepukliny pachwinowej, laserowe operacje żylaków, skleroterapie, zabiegi proktologiczne w trybie ambulatoryjnym;
profilaktyka zdrowotna: bezpłatny program profilaktyki raka piersi (mammografia), bezpłatny program profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia) oraz szeroka gamma Bilansów Zdrowia – pakietów badań laboratoryjnych i diagnostycznych;
organizacja szczepień ochronnych dla osób indywidualnych i firm;
własna apteka.
Na terenie Centrum znajduje się także parking, bufet z dostępem do Internetu oraz zakład optyczny.
Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. funkcjonuje na rynku usług medycznych od 1977 roku.
Siedziba naszej firmy mieści się w futurystycznym budynku przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu. Ze względu na niezwykłą architekturę, we wnętrzach budynku nakręcono niektóre sceny z Pana Kleksa w Kosmosie oraz program popularnonaukowy Sonda.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kisiel Inny

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Wyjaśnił co może być przyczyną zmian skórnych u mojego synka, a także dokładnie rozpisał sposób leczenia. Podejście do małego pacjenta jak najbardziej na plus. Warto wybrać się na wizytę u tego specjalisty.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Banaszek Inny

  Zdecydowanie polecam, wynik badania ( mammografia) omówiony dokładnie i zrozumiale dla pacjenta. Przemiły lekarz.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Cisek Inny

  Zgłosiłem sie na zdjęcie gipsu dwa dni przed planowanym terminem zdjęcia gipsu (wyjazd wakacyjny), lekarz bez jakiegokolwiek badania ani RTG pod koniec wizyty w czasie której trzy razy wiecej pytań padło pod katem covida niż sprawy z ktora sie zgłosiłem stwierdził ze to za wcześnie i zaprosił na kolejna wizyte za 2 dni za którą również miał bym zapłacić kolejne 150 złoty. Gdyby od razu powiedział ze to za wcześnie mógł bym wizyte przełożyć a tak to przecież wizyta sie odbyła i trzeba zapłacić za drugą. Dodam jeszcze ze następnego dnia inny lekarz po zrobieniu RTG nie miał problemu zeby gisp zdjąć i powiedział ze dwa dni w tą czy tamtą stronę niczego nie zmienią.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Magdalena Radomska Zwykła wizyta

  Informacje były szczątkowe, musiałam wszystko sama wypytywać. Ze strony lekarza był brak inicjatywy. Wizyta była krótka, może 5 minut, nie mialam czasu na dodatkowe pytania. Odpowiadać na pytania Tak/ Nie. Na pytanie, czy potrzebuję zrobić badania w takim razie, skoro Pani ma pewne podejrzenia, otrzymałam odpowiedź "No może Pani zrobić, jak chcę ". Tak i nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi ani rad. Podsumuwując - zmarnowany czas i pieniędzy, nie polecam !


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Hornik Inny

  Wizyta nie przebiegła w miłej atmosferze. Odniosłam wrażenie że pani doktor wszystko wie i po minucie przestała mnie słuchać, na ból ucha potrzebowałam silniejszych środków na co pani doktor zapytała czy aż tak mnie boli? Mimo skutecznego leczenia, nie poczułam zainteresowania ze strony lekarza.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kisiel Inny

  Z całego serca polecam. Doktor bardzo dokładnie i szczegółowo przygląda się każdemu przypadkowi,a co najważniejsze widać poprawę i efekty leczenia. Bardzo sympatyczna wizyta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Kramkowski Inny

  Cieriwy, serdeczny i skuteczny - bardzo rzeczowy i pomocny chirurg. Zabieg wykonał precyzyjnie i szybko. Gorąco polecam!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Polkowski Inny

  Trudno w kilku zdaniach opisać fachowości, profesjonalizmu, wiedzy, kultury doktora Polkowskiego! To najlepszy lekarz, jakiego spotkałem. Bez zbędnego gadania, bez domysłów, bez "gdybania"! To lekarz jest od stawiania diagnozy - pacjent przychodzi z problemem. Akurat na diagnozach doktora Polkowskiego nigdy siebie zawiodłem. To nie tylko "lekarz pierwszego kontaktu". To znakomity fachowiec w wielu dziedzinach medycyny. Z czystym sumieniem polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Spytkowski konsultacja proktologiczna

  Nie polecam tego lekarza. Leczyłam się u niego miesiąc czasu. Leczyłam się na coś czego w gruncie rzeczy nie miałam.
  Zawsze konsultujcie swoje choroby z innymi lekarzami.

  dr n. med. Leszek Spytkowski

  Kocham pacjentów. Po 40 latach pracy jeszcze bardziej. Uszanowania, dr Leszek Spytkowski


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Banaszek Inny

  Pani Doktor jest bardzo miła osobą. Wykonuje badanie bardzo dokładnie,rzetelnie,profesjonalnie.Wszystko wyjaśni.Polecam bardzo


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania