Informacje o placówce

Gabinety

Vita Medical

Energetyczna 8/4, Krzyki

53-330, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Iwankiewicz

  Lekarz Sportowy,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM SERCA Lumina CordisUsługa: konsultacja lekarza sportowego

   Udałem się do Pani doktor w celu wykonania badań kontrolnych ze wzgledu na uprawianie sportów wytrzymałościowych. Przy tak dużym obciążeniu treningowym to podstawa aby stale kontrolować swój organizm.To była moja pierwsza wizyta i wiem, że nie ostatnia. Pani doktor zrobila pełen wywiad wraz z badaniem ogólnym, dostalem zalecenia do dalszych badań. Jestem w stałym kontakcie. Cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze, bardzo polecam nie tylko zapalonym sportowcom :)

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM SERCA Lumina CordisUsługa: konsultacja lekarza sportowego

   Bardzo miła i rzeczowa pani Doktor ,serdecznie polecam????,wizyta o czasie ,
   Dokładny wywiad i badanie

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Ewa Pawlak

  Neurolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Vita Medical

   Pani doktor jest bardzo mądrym, wnikliwym i dociekającym lekarzem. Patrzy szeroko, podchodzi do pacjenta indywidualnie i z szacunkiem. Jest przy tym bardzo sympatyczna.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Vita Medical

   Od dawna nie spotkałem się z tak fantastycznym podejściem do pacjenta i jego problemu zdrowotnego. Bardzo szczegółowy wywiad a następnie dokładne badanie. Pani Doktor nie bagatelizowała żadnego z objawów. Zleciła również dalsze szczegółowe badania. Co równie ważne, ma czas dla pacjenta. Wizyta przebiega bez pośpiechu i w bardzo miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (79) o tym lekarzu


 • Joanna Monika Grabarczyk-Domagała

  Stomatolog, Radiolog,

  • W

   Bardzo dobry lekarz, odpowiednie usługi, zawsze wyleczy w odpowiedniej cenie i bezboleśnie. Coraz to nowsze sprzęty, miła obsługa zarówno od pani jak i na recepcji :)

  • P

   Mimo, że pani doktor jest miła i bardzo uprzejma, to niestety, po kilku latach okazuje się, że jest kiepskim fachowcem.
   Ja, wraz z całą rodziną byliśmy stałymi klientami przez kilka lat. Niestety dopiero teraz okazuje się,że leczenie kanałowe było przeprowadzane niedokładnie, co później powodowało okropny ból i stan zapalny. Skutkiem tego były dalsze wizyty i próby uratowania zębów już u innego dentysty. Niestety, niektóre zęby trzeba było usunąć. Zaznaczam, że ta sytuacja przytrafiła się mi oraz 4 członkom mojej rodziny. Oprócz tego zdarzały się wypadnięcia plomb.
   Niestety, nie polecam....


 • Anna Noczynska

  Endokrynolog, Diabetolog, Pediatra, prof. dr hab. n. med.

  • B

   najlepszy lekarz jakiego poznałam przez 31 lat !!! Wspaniale się pani doktor zajęła moim dzieckiem i zapisała na NFZ bym nie musiała wydawać prywatnie na wizyty u Niej !!! Pozytywny szok !!!

  • A

   Cudowny lekarz z powołania, dużo sama robi dla pacjenta. Wizyta nie kończy się na opłaconej wizycie, pomaga również poza wizytą (jeśli oczywiście trzeba). Nie sądziłam, że jeszcze tacy lekarze istnieją. Kobieta Anioł. Dziękujemy Pani Profesor za pomoc. Agata z Adasiem

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Artur Kierach

  Lekarz Medycyny Estetycznej, Diagnostyk, lek.

  • E
   Lokalizacja: Vita MedicalUsługa: konsultacja - wypadanie włosów

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, rzeczowo odpowiadał na pytania. Na pewno skorzystam z kolejnej wizyty jeżeli mój problem będzie się utrzymywał.

  • G

   Swietny lekarz :) Pelny profesjonalizm w tym co robi. Zabieg przeszczepu Włosow metoda fue praktycznie bezbolesny. Doświadczenie jakie ma Pan doktor jest widoczne na kazdym kroku. Pozdrawiam serdecznie doktora i pania asystent ktora rowniez wlozyla duzo pracy aby efekt byl tak zachwycajacy :)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Alicja Kinga Guszkiewicz-Fras

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: EMC Przychodnie WrocławUsługa: dziecko w ułożeniu miednicowym

   Kompetentna lekarka, konkretnie udziela wskazówek, ma dobry kontakt z rodzicem. Jestem pod dużym wrażeniem tego, że poza swoją interesuje się rozwojem dziecka kompleksowo a nie wyłącznie pod kątem specjalizacji zawodowej. Polecam bardzo.

  • S
   Lokalizacja: EMC Przychodnie WrocławUsługa: kontrola pod kątem kręczu

   Pani doktor zbadała dziecko, oceniła stan oraz podała swoje rekomendacje co do dalszego postępowania. Kiedy jednak zaczęłam zadawać dodatkowe pytania usłyszałam, że przekroczyłam już swoje 15 min. na wizytę oraz że wiele ludzi ma duży kręcz szyi i z tym żyje, a za granicą nikt tego nie leczy.Tego dnia było 45 min. opóźnienie w przychodni i być może z tego wynikał pośpiech, ale może warto wydłużyć czas na wizytę do 20 min., skoro wizyta kosztuje 150zł. Odniosłam również wrażenie, że podczas badania pani Doktor się spieszy, ale być może taki czas badania było dla Niej wystarczający, aby prawidłowo ocenić stan zdrowia dziecka. Dodatkowo pani Doktor wspomniała, że objawy kręczu mogę świadczyć o rożnych chorobach, ale tego by na razie nie diagnozowała, gdyż to nic nie zmienia dla dziecka i że czasem leczenie bywa gorsze od choroby. Jak na fakt, że Pani Doktor ma tak dobre rekomendacje i wcale nie tanie usługi spodziewałam się lepszej jakości.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jadwiga Osińska

  Internista, Diabetolog,

  • A

   Jestem po wizycie i odradzam umawianie się do Pani Jadwigi pod kątem endokrynologicznym. Szczerze mówiąc po wizycie byłam zakłopotana i zła. Po zaproszeniu mnie do gabinetu, Pani zrobiła krótki wywiad, przy, którym nie do końca dała mi dojść do słowa, ale to można wybaczyć, biorąc pod uwagę ilość pacjentów itd.
   Na spotkanie przyszłam przygotowana, poczytałam trochę i miałam zrobione biadanie TSH. Zdziwiłam się, że na podstawie samego TSH Pani zaleciła leczenie farmakologiczne i dodatkowe badania dopiero przy kolejnej wizycie kontrolnej za 6-8 tygodni. Następnie poinformowała mnie o tym bym była ostrożna i nie zachodziła w ciążę. Moja odpowiedź była jasna, że nie planuję dzieci i się zabezpieczam. Pani jeszcze kilka razy bardzo nachalnie i obcesowo zaczynała temat, na który tak samo odpowiedziałam jasno, że rozumiem i wiem co robię. Po pierwsze nie każda kobieta chce rodzić, po drugie jeżeli mówię, że się zabezpieczam, to wiem co robię. Może założyła, że kłamię? Nie rozumiem, dlaczego zostałam tak osaczona, w szczególności, jeżeli chodzi o temat dość wrażliwy. Ogólnie Pani potraktowała mnie "z góry", zakładając mam wrażenie, że jestem nierozumną małolatą, która nie wie co to antykoncepcja. Po moim ostatnim zapewnieniu i mocnym podkreśleniu tego, że uważam, że temat jest zakończony nastała niezręczna cisza, w której to miałam wrażenie, że to Pani doktor jest obrażona. Na opisie wizyty dodatkowo napisała cytuję "szczegółowo omawiam prokreację - Pacjentka twierdzi, że się "zabezpiecza"".
   Pierwszy raz w życiu, wyszłam tak zmieszana z gabinetu lekarskiego. Niby zwykła rozmowa, która przez nastawienie lekarza sprawiła, że ogromnie się zdenerwowałam.
   Reasumując, wolę zrobić dodatkowe badania, które są wskazane przed wystawieniem diagnozy, zanim zacznę leczenie farmakologiczne oraz znaleźć lekarza, który potrafi rozmawiać z pacjentem.

  • Lokalizacja: EMC Przychodnie WrocławUsługa: badania profilaktyczne tarczycy

   Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Pani doktor przeprowadziła rozległy wywiad, nie spieszyła się, dała wszelkie potrzebne skierowania. Po badaniach ponownie wybieram się właśnie do Pani Osińskiej. Wizytę wspominam bardzo dobrze, dlatego polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Waldemar Gołębiowski

  Pediatra, Onkolog, Hematolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pan doktor leczy naszego synka już kilka lat. Możemy śmiało powiedzieć, że dzięki niemu nasz syn nie tyle nie boi się wizyty u lekarza, ale wręcz je lubi. Poza niesamowitą wiedzą i doświadczeniem, Pan doktor ma w sobie te cechy, które powinien mieć prawdziwy pediatra - spokój, świetne podejście do małego pacjenta, wyrozumiałość oraz cierpliwość . Syn darzy Pana doktora wielką sympatią i zaufaniem dzięki czemu każda wizyta odbywa się bez stresu. Pan doktor zdecydowanie nie wykonuje swojej pracy 'na czas'. Dokładnie bada, analizuje, nie przepisuje niepotrzebnych leków a Jego zaangażowanie i chęć pomocy da się odczuć podczas każdej wizyty. Dziękujemy! Oby więcej takich lekarzy.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wyjątkowy, niezastąpiony!
   Wielokrotnie doradzał antybiotyki zalecane przez przychodnię, dzięki temu dziecko zyskało odporność i dziś nie choruje.
   Zdecydowanie polecam! Złoty człowiek!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu