lek.

Emilia Tupacz-Mosakowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

40 opinii +dodaj

Umów wizytę
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Doktorantka Studiów Doktoranckich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo profesjonalna, delikatna i miła Pani doktor, kolejny raz wychodzę z gabinetu zadowolona. Przy wizycie nie czuję żadnego skrępowania, zawsze wszystko jest po kolei wytlumaczone, na każde moje pytanie dostaję szczegółową odpowiedź. Same plusy, polecam każdemu. :)

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-05-23

  Dziękuje za opinię. To bardzo miłe słowa ????

 • Lokalizacja: Gabinet

  Pani doktor Emilia jest bardzo kompetentna,a empatia względem pacjenta jest godna podziwu. Lekarz wykazujący ogrom zaangażowania i chęci pomocy, cierpliwie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na zadane przez pacjenta pytania.

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-05-23

  Dziękuje za opinię ????

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła i wykonała wszystkie potrzebne badania (przy których była delikatna). Byłam pierwszy raz i będę wracać ;)

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-13

  Dziękuje za opinię! Do zobaczenia ;)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet

  Pani Doktor bardzo miła, uprzejma i niezwykle zaangażowana i profesjonalna. Bardzo pomogła mojej przyjaciółce którą zapisałam do Pani dr momentami miałam wrażenie że bardziej przejmuje się chorobą niż sama pacjentka co potwierdza dużą empatię Pani dr dla pacjenta.

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-13

  :) dziękuje za opinię i takie miłe słowa!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Najlepszy ginekolog w Trójmieście!
  Pani Emilia jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą i przede wszystkim delikatną.Niesamowita osoba i lekarz .Moja wizyta trwała ok 15 min ale w tym czasie Pani Emilia pozyskała całą moją sympatię .
  Serdecznie polecam, ja na pewno jeszcze wrócę.
  Jeszcze krótki apel dziewczyny jeżeli macie jakiekolwiek opory tu zyskacie pełną aprobatę i zrozumienie .Pozdrawiam.

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-11

  Uprzejmie dziękuję za opinię i do zobaczenia!

 • A
  Lokalizacja: GabinetUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pani Emilii trafiłam z polecenia koleżanka, która zaszła w ciąży kilka miesięcy wcześniej niż ja :) Jak się później okazało, to jeszcze dwie moje znajome dziewczyny, z różnymi problemami zwracały się do Pani i każda była zadowolona. Od siebie mogę potwierdzić, że od pierwszej wizyty byłam traktowana wspaniale. Sama wizyta i przeprowadzane badania zawsze przebiegały w rodzinnej atmosferze, wraz z profesjonalnym podejściem. Zawsze bardzo czekam na kolejne spotkanie, bo Pani Emilia cieszy się dobrym wynikom badań, zdrowemu dzieciaczku, jakby to było jej własne zdrowie i życie :) Gorąco polecam jak doświadczonym kobietom, tak i młodym dziewczynom, które rozpoczynają swoje wizyty u ginekologa, bo przy tej osobie poczują się świetnie!

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-11

  :) bardzo miło czyta się Pani słowa. Dziękuje za uznanie i zaufanie!

 • B

  Do doktor Emilii zapisałam się bazując na opiniach innych pacjentów i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Jestem bardzo zadowolona. Doktor Emilia jest ciepłą i serdeczną osobą. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone podczas badania, samo badanie całkowicie bezbolesne i mimo początkowego stresu wizytą i badaniem, doktor Emilia sprawia, że wizyta przebiega w miłej atmosferze. Bardzo polecam tego lekarza.

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-11

  Gorąco dziękuję za opinię i miłe słowa.
  Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Emilia Tupacz-Mosakowska jest jednym z najlepszych ginekologów z którymi miałam do czynienia. Nie zbagatelizowała niepokojów i problemów, które u siebie zaobserwowałam, nawet jeśli po wstępnych badaniach wszystko wyglądało ok a niepokojące były tylko objawy. Do tej pory często odnosiłam wrażenie, że moje symptomy wydają się lekarzom czymś względnie normalnym a wszystko tłumaczy stres. Na szczęście można jeszcze spotkać takich lekarzy jak Pani Emilia, którzy traktują pacjenta jak indywidualną osobę, wykazując zaangażowanie i chęć pomocy. Wizyty u Pani doktor mogę polecić z całego serca, nie zapominając jednak o rozsądku :)
  Co do przebiegu samych wizyt...Badanie jest wykonywane profesjonalnie, bez pośpiechu i w luźnej, niestresującej atmosferze.

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-11

  :) dziękuję uprzejmie za opinię!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet

  Najlepszy ginekolog w Trójmieście!
  Pani Emilia jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą i przede wszystkim delikatną. Odpowiada na zadane pytania, dba o dobro pacjentki.
  Serdecznie polecam, ja na pewno jeszcze wrócę:)

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-03-11

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet

  Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Kompetentna, bardzo miła i delikatna, zawsze rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. Takie cechy powinien mieć ginekolog :) Na pewno jeszcze wrócę.

  Emilia Tupacz-Mosakowska2018-02-09

  Dziękuję za opinię i do zobaczenia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.
  Doktorantka Studiów Doktoranckich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Pracownik Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski