Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec
Kaszubska 8/10 piętro IV, gab. 9, Śródmieście, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kaszubska 8/10 piętro IV, gab. 9, Wrocław

Gabinet Psychologiczny Elżbieta SkrzypiecKaszubska 8/10 piętro IV, gab. 9, Wrocław

Gabinet Psychologiczny Elżbieta SkrzypiecKaszubska 8/10 piętro IV, gab. 9, Wrocław

Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec

Moje doświadczenie

O mnie

Elżbieta Skrzypiec (Szymanowska) – psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralne...

Zobacz pełen opis

Znajomość języków

  • Polski

24 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec konsultacja online

Z pomocy psychologa korzystałam już wiele lat, ale to dopiero pani Elżbieta pomogła mi poradzić sobie ze wszystkimi moimi problemami. Pani Elżbieta podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego zagadnienia poruszanego na sesji, przy tym jednak potrafi wprowadzić miłą, przyjazną atmosferę. Miałam wrażenie, że rozmowy o trudnych problemach wyglądały jak rozmowy przy kawie z dobrym przyjacielem. Miedzy sesjami jest zawsze dostępna, można w każdej chwili napisać i poprosić o radę i wsparcie. Ja korzystałam z usług pani Elżbiety online, jeśli ktoś się nad tym zastanawia, serdecznie polecam.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec konsultacja online

Terapia psychologiczna to była ostatnia rzecz o której chciałam myśleć. Gdzie "ja" na terapię, baba z jajami :). Jest teraz trochę gorzej ale przecież nie jest tak źle, że nie mogę zrobić nawet zakupów to jeszcze nic takiego. Do terapii przymusiła mnie przyjaciółka. Będę jej wdzięczna za to do końca życia! Do P. Eli trafiłam jako do trzeciej terapeutki ponieważ dwóch poprzednich nie "czułam". Na pierwszym spotkaniu od razu zaskoczyło. Warto było szukać. To jak P. Ela się mną zaopiekowała i jak prowadziła mnie przez cały proces wychodzenia z depresji oraz przez rozwód to po prostu nie mam słów. Jest cudowna, ciepła, cierpliwa ale i twarda :) Nawet jeśli sie czeka w kolejce do terapii to naprawdę warto! Doprowadziła mnie do miejsca gdzie odnalazłam siebie. Cały czas w terapii powtarzała mi, że osobowości nie da się zmienić ani zgubić i miała rację. Przetrwała wszystkie moje płacze, bunty i załamania... 

Pamietajcie - terapia to oznaka odwagi, nie słabości! Terapia to nie wstyd!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Elunia przecudowna,przesympatyczna,przemiła osoba.Pomogla mi małymi kroczkami zrozumieć i postępować z moimi dolegliwosciami.Jest osobą cierpliwą, ciepłą i konkretną.Zmagalam się z chorobą i dolegliwościami od lat których nie potrafiłam zrozumieć pani Ela nazwała je po imieniu i że nie jestem z tym sama w przede wszystkim jak sobie z tym radzić.Bardzo ale to bardzo cieszę się że mogłam poznać panią mgr.Moge z czystym sumieniem i polecić panią Elżbietę za doświadczenie,zrozumienie i zaangażowanie do pacjenta.Pani doktor z wielkim serduchem.Bardzo bardzo bardzo pani Elu dziękuje.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec konsultacja online

Do Pani Elżbiety trafiłam z polecenia Pani psychiatry w związku ze zdiagnozowanym OCD i lepiej trafić nie mogłam. Pani psychoterapeutka jest bardzo sympatyczna i życzliwa. Dzięki fachowej wiedzy i wielu ćwiczeniom potrafiła mnie wyprowadzić z uciążliwych, przymusowych i szkodzących natrętnych czynności. Spotkania z Panią Elżbietą przyniosły dużą poprawę, a jakość mojego życia diametralnie się poprawiła. Wszystkim życzę takiej psychoterapeutki :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec psychoterapia indywidualna

Pani Elżbieta jest niezwykle empatyczna i profesjonalna. Zawsze bardzo zaangażowana w nasze sesje. Pani Ela sprawiła ze od samego początku czułam się niezwykle komfortowo. Korzystałam z pomocy przez kilka miesięcy z których wyniosłam bardzo dużo. Poradzilysmy sobie z moimi atakami paniki, które wydawały mi się nie do przejścia. Dzięki Pani Eli stanęłam na nogi. Polecam z całego serca


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Skrzypiec psychoterapia indywidualna

Do Pani Elżbiety trafiłam z polecenia.
Mimo, że widziałyśmy się jedynie na sesjach online, to od samego początku panowała na nich przyjazna atmosfera.
Pani Ela jest bardzo ciepłą, empatyczną, kompetentną i życzliwą osobą, doskonale odnjdującą się w roli wnikliwego, ale również wspierającego psychoterapeuty.
Na naszych kilkunastu spotkaniach pracowałyśmy w nurcie behawioralno- poznawczym, ucząc się żyć jak najlepiej nacodzień z chorobą afektywną dwubiegunową.
Wiem, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc czy radę.
Szczerze polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor po jednej wizycie wytłumaczyła mi mechanizmy moich lęków i całkowicie odebrała im grozę i znaczenie. Po dwóch wizytach szczerze powiedziała, ze według niej nie potrzebuję dalszej terapii i tak też czułam :). Pani Elżbieta jest przemiłą, ciepłą osobą i uniemożliwia jakiekolwiek stresowanie się terapią lub otwieraniem się. Polecam z całego serca.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moje spotkania z Panią Elżbietą dobiegają końca po ponad 1,5 roku współpracy. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które dzięki niej udało się uzyskać. Odcięłam się od wszechobecnego lęku, który wręcz powodował ból fizyczny, zachowań kompulsywnych, zyskałam świadomość odnośnie tego, co się ze mną dzieję, jak się w tym zatrzymać, dostałam konkretne narzędzia jak sobie radzić z trudnościami- działają :). Pani Elżbieta jest bardzo pozytywną osobą, naturalnie wzbudzającą zaufanie, to kompetentny towarzysz do przeprowadzenia dobrych zmian w życiu :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do Pani Eli z polecenia od psychiatry z informacją, że terapia behawioralno - poznawcza będzie idealna dla mnie. Trafiłam w bardzo złym stanie psychicznym, (aczkolwiek już na lekach) z lękami, napadami paniki, nieustającym lękiem o przyszłość, w kryzysie małżeńskim. Kryzys nastąpił w wyniki wielu wydarzeń, które dotknęły mnie i moją rodzinę. Pani Ela pomaga mi przejść przez ten kryzys, po dwóch miesiącach zaczynam "widzieć światełko w tunelu". Napady paniki pojawiają się sporadycznie, kryzys w związku powoli mija, odbudowuję pewność siebie.pani Ela jest bardzo skupiona na pacjencie, słucha, tłumaczy, zadaje dużo pytań. Nie zawsze jest łatwo, ale to działa.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego Inny

Do Pani Eli trafiłam z polecenia i się nie zawiodłam. Pomogła mi z lękami, które mnie dopadały. Pani Ela jest bardzo zaangażowana w leczenie,podczas terapii panuje przyjazna atmosfera. Często wyczekiwałam dnia kiedy była wizyta,która "ładowała" mnie na kolejne dni. Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania