lek.

Damian Okruciński

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
227 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalizującym się w pediatrii oraz medycynie podróży, jestem nastawiony na holistyczne podejście do każdego pacjenta i traktuję go tak jak sam chciałbym być traktowany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny młody człowiek, nie byłem z jakimś mega problemem, ale posprawdzał co trzeba, uspokoił i podpowiedział kilka rzeczy. Z poczuciem humoru, dobra atmosfera wizyty. W razie ewentualnych kłopotów z maluszkiem na pewno się zgłoszę ponownie.

  Damian Okruciński2018-07-23

  Dziękuję za opinię!

 • A
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Super lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Wizyta przeprowadzona bardzo rzeczowo i konkretnie. Mój zawsze "głośny" synek poddał się Panu Doktorowi z uśmiechem na ustach.
  Pierwszy lekarz, który miał coś więcej do powiedzenia na temat dolegliwości mojego dziecka. Wyglada na to, ze po 2 latach męczarni w końcu jest szansa na wyleczenie i normalne funkcjonowanie.
  Mój syn pomimo jednorazowej wizyty zapamiętał Pana Doktora i mówił ze jest "sietny". Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju. Dziękujemy Panie Doktorze.

  Damian Okruciński2018-04-16

  Wow, dziękuje za super opinie, aż sprawdziłem czy na pewno o mnie jest ten komentarz :)

 • M
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Dr Okrucinski to bardzo rzeczowy, inteligentny i sympatyczny człowiek. Przyszliśmy z chorą córką, a okazało się, że ojciec też chory. Dziękujemy za wizytę.

  Damian Okruciński2018-04-16

  Dziękuje za miłe słowa! Państwa przypadek udawadnia jak ważne jest widzieć "pełen obraz" chorego dziecka, w tym co dolega rodzicu

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczne podejście domłodych pacjentów, bardzo dokładny wywiad i badanie lekarskie, informacje o chorobie przekazane rzetelnie i zrozumiale. Bardzo polecam Pana Doktora.

  Damian Okruciński2018-03-05

  Gorąco dziękuje za pozytywną opinie!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Badanie bardzo dokładne. Odpowiada na każde pytanie w taki sposób że wszystko zrozumiałam.

  Damian Okruciński2018-03-05

  Bardzo mi miło, dziękuje za polecenie!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Pan doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad dzięki czemu mógł postawić diagnozę. Opowiedział o wszystkich zagrożeniach wynikających z przedstawionych objawów. Ma bardzo dobre podejście do dziecka, córka podczas wizyty była bardzo spokojna.

  Damian Okruciński2018-03-05

  Dziękuje za polecenie!

 • Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Po tym jak synek na lekki kaszel dostał sterydy i antybiotyki, zaniepokojona zaczęłam szukać innego pediatry. Mimo, że do przychodni mieliśmy 30 km wysokie oceny i dobre opinie Doktora Damiana zachęciły nas do zapisania się na wizytę. Podejście doktora sprawiło, że pierwszy raz podczas wizyty u pediatry nie było płaczu, a ja miałam poczucie, że synek został naprawdę dokładnie przebadany. Obyło się bez sterydów, bez antybiotyków, jedynie inhalacja. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy :)

  Damian Okruciński2018-02-14

  Dziękuje za polecenie!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor wyczerpująco odpowiedział na nasze pytania, był sympatyczny i pomocny. Wizyta dotyczyła podróży z dzieckiem, bardzo polecam tego lekarza.

  Damian Okruciński2018-01-31

  Dziękuję za polecenie, życzę Państwu udanej i bezpiecznej podróży!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Lekarz kompetentny , bardzo sympatyczny , ma dobre podejście do dzieci. Przede wszystkim nie przepisuje antybiotyków , jeśli nie ma takiej konieczności , wspiera domowe sposoby leczenia . Trafna diagnoza , córka wróciła do zdrowia , dużym plusem jest świadczenie wizyt domowych . Lekarz o wysokiej kulturze osobistej z optymistycznym usposobieniem , co dobrze wpływa na małego pacjenta.

  Damian Okruciński2018-01-10

  Dziekuje serdecznie za pozytywną opinie! Zgodnie z założeniami EBM (medycynie opartej na dowodach) nie każda infekcja wymaga antybiotyku, choć gdy są przesłanki to zastosuję je.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kaszel u dziecka

  Mialam okazje poznac Pana doktora na wizycie u mojego synka. Polecam kazdemu kto martwi sie, ze cos dzieje sie z jego maluszkiem. Pan doktor jest doktorem z powolania.
  To byla nasza pierwsza wizyta, ale na pewno, gdy zajdzie taka potrzeba, nie ostatnia.
  Panie doktorze dziekuje za odpowiedz na dreczace mnie pytanie, za uspokojenie mnie oraz za to jakim lekarzem Pan jest. Prosze nigdy sie nie zmieniac!
  Pozdrawiam serdecznie z Mateuszkiem :)
  Dziekuje raz jeszcze.

  Damian Okruciński2017-12-12

  Dziękuje serdecznie za pozytywną opinie, cieszę się ze mogłem Państwu pomóc, i ze miałem możliwość Państwu przekazać odrobine spokoju :) Życzę dużo zdrowia, i wesołych świąt!

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalizującym się w pediatrii oraz medycynie podróży, jestem nastawiony na holistyczne podejście do każdego pacjenta i traktuję go tak jak sam chciałbym być traktowany - z szacunkiem i profesjonalizmem.

  Obecnie pracuję w Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury 63A, na Oddziale Obserwacyjno-Izolacyjnym. Przyjmuję pacjentów także w Centrum Medycznym KRAJMED, oraz w Centrum Medycznym SCANMED przy ulicy Niepodległości 107/109.
  Poprzednio pracowałem w Centrum Zdrowia Dziecka, na Oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych, zajmowałem się m.in. rzadkimi chorobami metabolicznymi i genetycznymi.

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • Medycyna Podróży
 • Choroby Dziecięce