Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci – MediPark, to pierwsza w Warszawie, prywatna placówka medyczna stworzona z myślą o najmłodszych Pacjentach. Wierząc, że profilaktyka oraz wczesnorozwojowa diag... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MediPark we care for children & you

Obrzeżna 5, Mokotów

02-691, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci – MediPark, to pierwsza w Warszawie, prywatna placówka medyczna stworzona z myślą o najmłodszych Pacjentach.

Wierząc, że profilaktyka oraz wczesnorozwojowa diagnostyka i terapia dają szansę Dzieciom na zdrowie i prawidłowy rozwój, oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie już od momentu narodzin Dziecka.

Nasz sprzęt

 • Wysokiej klasy sprzęt do badań USG oraz EEG
 • Doskonale wyposażona Sala Integracji Sensorycznej
 • Sprzęt do fizykoterapii

Badania

 • Badania labolatoryjne
 • USG
 • EEG w czuwaniu i we śnie
 • Echo serca
więcej

Zabiegi

 • zabiegi chirurgiczne

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Łyszkowska

  Pediatra, Gastrolog, Transplantolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Lecznica Mag Spółki z o. o.Usługa: 6-cio miesięczne dziecko: permanentnie wzdęty brzuszek, liczne gazy w dzień i w nocy, wzmożone ulewanie. Objawy utrzymujące się ponad trzy miesiące.

   Trafiliśmy do Pani Małgorzaty z polecenia i nie zawiedliśmy się.
   Przez wiele miesięcy chodziliśmy od lekarza do lekarza: wykonywano usg, które tylko potwierdzało gazy w brzuszku dziecka, straszono nas, że żebra dziecka będą źle rosnąć przez duży brzuszek.
   Trafiliśmy w końcu do szpitala z podejrzeniem pylorostenozy jednak nawet tam po wykluczeniu tej choroby nie znaleziono innej przyczyny. Wszystkie wyniki były dobre i wypisano nas do domu.
   Dopiero Pani Małgorzata wykluczając powoli różne choroby i alergie, znalazła główną przyczynę. Przy okazji przebadała dziecko również w różnych kierunkach bardzo dokładnie. Dostaliśmy mleko tak dopasowane, że po gazach, wzdęciach i ulewaniu nie ma śladu. W końcu! Wszystko poszło bardzo sprawnie i skończyło się na kilku wizytach, przy czym nie było również problemu ze skontaktowaniem się telefonicznie.
   Pani Małgorzata Łyszkowska jest świetnym lekarzem, której zawdzięczamy bardzo wiele. Dziękujemy serdecznie!

  • M
   Lokalizacja: Lecznica Mag Spółki z o. o.Usługa: konsultacje gastrologiczne

   Pani doktor rzeczywiście jest bardzo miła ma fajne podejście do dzieci wywiad był obszerny. Niestety jednak nie dostaliśmy skierowania na kluczowe moim zdaniem badanie. Wiem to niestety dopiero dzis. Zgłosilismy się do pana dr z wykryta u 5latka w panelu alergia na podstawowe produkty spożywcze (nabiał, jajka, gluten, pszenica). Pani dr kazała nam zrobić jedynie test wodomowy na nietolerancję laktozy i odstawić wszystkie produkty na które syn wykazał alergie (zgodnie z przeniesiony wynikiem testu). Niestety pani dr nie wspomniała nic o konieczności wykluczenia celiakii najpierw, nie dała żadnych badań w tym kierunku. Zrobił to dopiero pediatra jakiś tydzień później. Diagnozowanie celiakia jest trudne i długotrwałe i - co można przeczytać na każdej stronie www w temacie - glutenu nie można wyłączać przed wykluczeniem celiakii. Tak więc musimy wrócić do glutenu żnaa jak8es 2 mies zeby badanie biopsji jelita dały sensowny wynik bo testy z krwi niestetyczna nie wykluczyly choroby. A szkoda. Mozna to bylo zrobic jako pierwsza rzecz. Niestety nim mama się dołączyła juz było po ptakach..

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Renata Sołdacka

  Okulista, Okulista Dziecięcy, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Bardzo zadowolona z wizyty, kompetenty i przyjazny dzieciom lekarz. Wizyta była rutynowa, badanie dna oka i ostrość widzenia, ale przebiegła sprawnie i lekarka udzieliła wszytskich potrzebnych informacji.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Bylismy u pani doktor z wybroczynka na oczku. Pani doktor zobaczyla powiedziala ze sie wchłonie i tak bylo. Dlatego 4 a nie 5 bo jak sie okazalo nie bylo potrzebne leczenie. Pani doktor miła.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Brzezinska

  Kardiolog Dziecięcy, Kardiolog, Pediatra, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Domaniewska 41B

   Bardzo dobry lekarz. Z cierpliwością i serdecznością zbadała moje dziecko, szczegółowo przeprowadzony wywiad przed badaniem jak również podane zalecenia. Skromność i rzetelność, uśmiech to dodatkowe atuty pani doktor. Również zlecone badanie ekg w gabinecie obok przebiegło w serdecznej i ciepłej atmosferze pełnej humoru, które siedmiolatkowi pozostało w pamięci - dziękuję personelowi. Z przyjemnością wrócimy tutaj na kontrolę.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Domaniewska 41BUsługa: konsultacja kardiologa dziecięcego

   Pani doktor dokładnie zapoznała się z przedstawioną dokumentacją, dzięki czemu miałam pewność, że nie wyciągnie pochopnych wniosków.
   Wykazała zaangażowanie i postarała się pomóc w wyjaśnieniu naszych wątpliwości oraz pomoc naszemu synkowi za co serdecznie dziękuję.
   Niezwykle ciepła i serdeczna w osobistym kontakcie.
   Podczas wizyty nie okazywała zniecierpliwienia czy nerwowego zerkania na zegar.
   Myślę, że jest lekarzem godnym polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Waldemar Przybysz

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Wszystko było w porządku. Dobry kontakt z rejestracją. Świetny lekarz. Bardzo rzeczowy. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem. Odpowiedział na wszystkie pytania. Miał dla nas czas. Polecam.

  • Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: kontrola po operacji

   Dr Przybysz jest bardzo sympatyczny, wszystko dobrze wytlumaczy i delikatnie bada. Jest kompetentny. Zdecydowanie polecam! ;)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Dorota Domańska-Pakieła

  Neurolog, Pediatra, dr n. med.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Strefa Zdrowia

   Bardzo precyzyjne i szczegółowe badanie dziecka. Pani Doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła i objaśniła wszystkie wątpliwości i obawy.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Strefa ZdrowiaUsługa: konsultacja pediatryczna i neurologiczna(bóle w ciele)

   Miło wspominam wizytę na której mogłam opowiedzieć całą historię choroby mojej córki. Pod kątem neurologicznych jestem zaspokojona i poinformowana przez doktor o stanie zdrowia. Jestem wdzięczna za poświęcony czas i za pokierowanie mnie na dalsze badania które dawno powinny być wykonane przez naszego pediatrę ale w dzisiejszych czasach ciężko panstwowo leczyć nasze dzieci bo po co pisać skierowania itd. Dzięki doktor przynajmniej wiem co dalej robić a na pewno nie bagatelizować dolegliwości i szukać przyczyn(powiekszone węzły chłonne wszędzie, pasożyty, bolerioza, itd). Skrzywienie kręgosłupa i mocno wystające łopatki na pierwszy rzut oka wzbudziły u doktor zdziwienie gdyż dopiero co jesteśmy po bilansie 9 latki a nasza pediatra oczywiście nie widziała problemu. Jeszcze raz dziękuję za pokierowanie nas na wszystkie badania.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Andrzej Iwaniuk

  Ginekolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FemiClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pan Doktor to wspaniały specjalista, prowadził moją pierwszą ciążę i już wiem, że w przypadku kolejnej ciąży wrócę do niego bez zawahania. Badania wykonywane przez dr. Iwaniuka są bezbolesne, atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana Doktora! Gwarantuję, że jeśli już raz skorzystacie z jego usług to zostaniecie z nim już na stałe!

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FemiClinicUsługa: USG ginekologiczne

   Lekarz bardzo profesjonalny. Znam pana doktora od kilku lat zawsze jest bardzo spokojny i miło podchodzi do pacjentki a przy tym dokładnie wyjaśni i odpowie na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Anna Dorota Kutkowska-Kaźmierczak

  Pediatra, Genetyk, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja genetyczna

   Pani dr bardzo sympatyczna, rzeczowa, dokładna. To była pierwsza wizyta, zobaczymy, jak dalej - ale zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, a jest przez wszystkich innych genetyków i specjalistów bardzo polecana.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Podejrzenie zespolu genetycznego

   Byliśmy już z synkiem u doktor dwa razy za pierwszym razem w IMiD. Doktor jest świetnym specjalistą, przeprowadza dokładny wywiad, sprawdza dokumentację medyczną, bada dziecko i ma tez świetne podejscie do dzieci. Dokładnie tłumaczy jakie ma podejrzenia i na jakiej podstawie, z czym ewentualnie może się to wiązać. Odpowiada na pytania, nie spieszy się co daje poczucie ze trafilo sie we właściwe rece. Bardzo spodobalo nam się to, że proponuje kilka rozwiązań, doradza ale oczywiście decyzja i tak należy do rodziców.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Drabik

  Neurochirurg, Pediatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Strefa ZdrowiaUsługa: podejrzenie dysfunkcji zastawki

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Drabika. Sam przejrzał płytki z badaniami obrazowymi, jasno pokierował co należy robić, wypisał skierowanie do szpitala. Nie bagatelizował sprawy ani moich obaw jako matki. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, szczególnie że w rejonowym szpitalu (podkarpackie) nikt nas nie zdiagnozował, nie dał zaleceń, nie pokierował. Jestem bardzo zadowolona i polecam. MJ.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Strefa ZdrowiaUsługa: Konsultacja neurochirurgiczna

   Pomijajac fakt ,ze lekarz bardzo sympatyczny. To co najwazniejsze- konkretny. Wszystko wytlumaczyl jasno i prosto,kazdy by zrozumial.
   Dziekuje bardzo za cierpliwosc i odpowiedz na kazde pytanie.
   Polecam lekarza Pana Krzysztofa Drabika????

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Stanisław Warchoł

  Chirurg Dziecięcy, Urolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacje chirurga dziecięcego

   Polecam , jesteśmy w trakcie leczenia, ale już na 1szwj wizycie otrzymaliśmy bardzo dużo nowych zaleceń i wskazówek .

  • K
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacje chirurga dziecięcego

   Pan doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów. Na wizycie w szczegółowy sposób wszystko wyjaśniłi opisał. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Alicja Lidia Korpysz

  Pediatra, Endokrynolog, Diabetolog, dr n. med.

  • F
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: konsultacja endokrynologiczna dziecięca kontrolna

   Bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Wszelkie wątpliwości rozwiewane bez owijania w bawełnę. Serdecznie polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: konsultacja endokrynologiczna dziecięca pierwsza wizyta

   Bardzo fachowa pomoc, wszystkie wątpliwości wyjaśnione. Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą, szczegółowo odpowiada na pytania i zleca dodatkowe badania, żeby utwierdzić się w diagnozie. Na pewno zostaniemy pod dalsza kontrola tego lekarza. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu