Pytanie dotyczące usługi Depresja

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 168 pytań dotyczących usługi: Depresja

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Depresja - pytania dotyczące tej choroby

mgr Ewa Brachun
mgr Ewa Brachun
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Przeźmierowo
Dzień dobry, opisuje Pani trudności, które prawdopodobnie mają swoje źródło w opuszczeniu domu i wkroczeniu w nowy etap w życiu. Czuje Pani, że nie da rady i myśli o powrocie do domu. Oznacza…
3 odpowiedzi

mgr Martyna Stefańska
mgr Martyna Stefańska
Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Brakuje informacji o konkretnych objawach tego złego samopoczucia - Wellbutrin jest silnym lekiem i może na początku powodować nieprzyjemne objawy, takie jak niepokój, pobudzenie. Każdy lek psychotropowy…
2 odpowiedzi

lek. Błażej Antosz
lek. Błażej Antosz
Psychiatra
Gorzów Wielkopolski
Tak, można dokonać takiego połączenia terapeutycznego - oczywiście po konsultacji i pod nadzorem lekarza psychiatry w kwestii ustalenia dawkowania.
Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.
2 odpowiedzi

mgr Jakub Łobiński
mgr Jakub Łobiński
Psycholog
Radzyń Podlaski
Dzień dobry,
rozstanie jak każda swego rodzaju strata przeważnie zostawia w nas pewien ślad. W zależności od intensywności relacji między osobą, z którą się rozstajemy, nasza reakcja na…
3 odpowiedzi

 Radosław Krąpiec
Radosław Krąpiec
Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Droga Pani, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Tylko pod jego kontrolą odstawianie leku będzie bezpieczne. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog
2 odpowiedzi

mgr Kinga Józefowicz
mgr Kinga Józefowicz
Psycholog, Terapeuta
Grodzisk Mazowiecki
Myślę, że z każdego można, ale przypuszczam, że potrzebna jest profesjonalna pomoc.
Gdyby Pan napisał, w jakim województwie mieszka, może mogłabym podać jakiś sensowny namiar na poradnię.
2 odpowiedzi

mgr Małgorzata Zaborowska
mgr Małgorzata Zaborowska
Psychoterapeuta, Psycholog
Gdańsk
Na to pytanie powinien odpowiedzieć lekarz leczący. Może warto poszukać przyczyn takiego stanu zdrowia podczas psychoterapii, do czego zachęcam. Pozdrawiam serdecznie
2 odpowiedzi

mgr Małgorzata Zaborowska
mgr Małgorzata Zaborowska
Psychoterapeuta, Psycholog
Gdańsk
Dzień dobry Uważam, że najlepiej udać się na wizytę do lekarza. Na forum pewnie nie uzyska Pani odpowiedzi. Może też warto pomyśleć o terapii? Pozdrawiam serdecznie. Małgorzata
2 odpowiedzi

mgr Adriana Bernady
mgr Adriana Bernady
Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
Wrocław
Szanowna Pani,
o takich dolegliwościach trzeba powiedzieć psychiatrze, ponieważ to on wie z jakimi skutkami ubocznymi może się w Pani przypadku wiązać zmiana leku. Zna Pani historię choroby.…
2 odpowiedzi

Można wrócić do 10 mg, ale proszę to przedyskutować też z lek. psychiatrą prowadzącym.
2 odpowiedzi