lek.

Artur Dyhdalewicz

Ortopeda

3 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 158 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalizującym się w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2011 r. ukończyłem wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie odbywam szkolenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potrzebowałam wizyty na już i akurat natknęłam się na profil doktora tutaj, na znanym lekarzu. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora jako świetnego specjalistę, odpowiedział szczegółowo na wszystkie moje pytania, dokładnie zbadał i zlecił dalsze badania w celu dokładnego ustalenia przyczyny dolegliwości. Naprawdę warto udać się do takiego specjalisty :)

 • M

  Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z wizyty u pana Dyhdalewicza. Mam poczucie, że ortopeda poważnie potraktował mój problem. Lekarz ustosunkował się do każdej mojej wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie oraz skierował na konieczne badanie. Ponadto czas oczekiwania (w Koninie) nie jest tak długi, jak w przypadku innych ortopedów. Chętnie wrócę.

 • C
  Lokalizacja: KOLIŃSKIEGO | CENTRUM MEDYCZNO-REHABILITACYJNEUsługa: konsultacja ortopedyczna - pierwszorazowa

  Profesjonalna, rzetelna konsultacja. Lekarz nie spieszył się. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowalam.
  Dostałam skierowanie na dalsze badania, niezbędne do oceny stanu zdrowia oraz dalszego leczenia. Atmosfera podczas wizyty była bardzo miła. Zdecydowanie polecam.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalizującym się w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2011 r. ukończyłem wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu. Zajmuję się leczeniem operacyjnym oraz zachowawczym chorób i urazów narządu ruchu. Regularnie uczestniczę w dodatkowych kursach i szkoleniach zwiększających moje kompetencje. Prywatnie jestem wielbicielem sportu, szczególnie piłki nożnej.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski