Dr n. med.

Antoni Gugulski

Gastrolog, Internista

3 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • wyjątkowo dobry lekarz - nie tylko doświadczony specjalista, ale przede wszystkim kontaktowy człowiek, który patrzy na zdrowie kompleksowo. Zdecydowanie polecam!

 • Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Szpital LUX MED

  Puławska 455, Ursynów, 02-801 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  2.5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Doktor wykonywał badanie gastroskopii. To było moje drugie badanie w życiu. Na pierwszym ok. 10 lat wcześniej nie odczuwałam żadnych dolegliwości, co co mogło mieć wpływ wykonywanie badania. Jednak tym razem z jakiegoś powodu, odczuwałam duży dyskomfort podczas jego wykonywania: mogło być to podyktowane brakiem instrukcji odnośnie zachowania podczas badania, prawidłowego oddechu na przykład. W moim odczuciu lekarz wykonywał badanie pośpiesznie. W pewnym momencie poprosiłam o przerwanie badania, gdyż było mi bardzo źle. Jednak lekarz kontynuował badanie.
   Dodam, iż do było badanie profilaktyczne - nie mam żadnych nieprawidłowości, chorób, które mogły wpłynąć na równice w odczuciach miedzy pierwszym badaniem kilka lat temu, a obecnym. Dlatego, z uwagi na to doświadczenie badania gastroskopii, nie polecam tego lekarza.

  • wyjątkowo dobry lekarz - nie tylko doświadczony specjalista, ale przede wszystkim kontaktowy człowiek, który patrzy na zdrowie kompleksowo. Zdecydowanie polecam!

  • Niestety nie mam dobrej opinii o lekarzu. Nie dość, że nie pomógł to jeszcze wizyta w Lux-medzie za którą muszę płacić i czekać ponad miesiąc trwała pięć minut, ponieważ pan doktor był spóźniony i musiał kończyć, żeby zwolnić gabinet dla następnej lekarki. Być może jak ktoś ma abonament płacony przez firmę to mu nie zależy. Nie polecam!