Dr n. med.

Antoni Gugulski

Gastrolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J

  wyjątkowo dobry lekarz - nie tylko doświadczony specjalista, ale przede wszystkim kontaktowy człowiek, który patrzy na zdrowie kompleksowo. Zdecydowanie polecam!

 • Usługi

  Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

  Puławska 455, Ursynów, 02-801 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: gastroskopia

   Dzisiaj byłam na mojej pierwszej Gastroskopii. Byłam zestresowana przed wizytą, ponieważ było to moje pierwsze badanie. Wiedziałam że badanie nie należy do przyjemnych. Pan był bardzo nieprzyjemny widział, że jestem zestresowana a mimo to był bardzo nie myły, krzyczał na mnie, że jak ja mogę się tak denerwować prostym badaniem. Jak leżałam na kozetce w bardzo nie miły sposób dociskał mi głowę jakby chciał szybko skończyć badanie. Obrażał mnie, że nie wiem gdzie są jakie narządy. Jest lekarzem, to on powinien wiedzieć.Lekarz bez jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Brak słów po prostu. Najgorsza wizyta jaką kiedykolwiek w życiu odbyłam. Nie polecam tego lekarza nikomu. Ocena bardzo słaby i tak nie odzwierciedla oceny jaką chciałam wystawić. Prawdziwy koszmar, nie życzę nikomu.

  • A

   Doktor wykonywał badanie gastroskopii. To było moje drugie badanie w życiu. Na pierwszym ok. 10 lat wcześniej nie odczuwałam żadnych dolegliwości, co co mogło mieć wpływ wykonywanie badania. Jednak tym razem z jakiegoś powodu, odczuwałam duży dyskomfort podczas jego wykonywania: mogło być to podyktowane brakiem instrukcji odnośnie zachowania podczas badania, prawidłowego oddechu na przykład. W moim odczuciu lekarz wykonywał badanie pośpiesznie. W pewnym momencie poprosiłam o przerwanie badania, gdyż było mi bardzo źle. Jednak lekarz kontynuował badanie.
   Dodam, iż do było badanie profilaktyczne - nie mam żadnych nieprawidłowości, chorób, które mogły wpłynąć na równice w odczuciach miedzy pierwszym badaniem kilka lat temu, a obecnym. Dlatego, z uwagi na to doświadczenie badania gastroskopii, nie polecam tego lekarza.

  • J

   wyjątkowo dobry lekarz - nie tylko doświadczony specjalista, ale przede wszystkim kontaktowy człowiek, który patrzy na zdrowie kompleksowo. Zdecydowanie polecam!

  • A

   Niestety nie mam dobrej opinii o lekarzu. Nie dość, że nie pomógł to jeszcze wizyta w Lux-medzie za którą muszę płacić i czekać ponad miesiąc trwała pięć minut, ponieważ pan doktor był spóźniony i musiał kończyć, żeby zwolnić gabinet dla następnej lekarki. Być może jak ktoś ma abonament płacony przez firmę to mu nie zależy. Nie polecam!