Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

  Aleja Solidarności 67, Praga-Północ

  03-401, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Symonowicz

  Urolog, lek.

  • Pan Doktor jest człowiekiem bardzo sympatycznym i cierpliwym, wszystko jasno tłumaczy i widać, że pacjent naprawdę go interesuje.

  • B

   Mimo iż jako facet, bardzo omijam urologów. Ten mi pomógł i było bardzo profesjonalnie. Nie bójcie się panowie, bo im dłużej zwlekacie tym gorzej. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Molenda

  Urolog, Chirurg, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacje urologiczne

   Jestem zadowolony z wizyty.Lekarz zapoznał się z przedstawionymi wynikami badań i udzielił mi porady. W sposób jasny i rzeczowy objaśnił mi co można zrobić w moim przypadku.
   Wykonał badanie w gabinecie.Dodatkowo otrzymałem skierowanie na badanie USG. Z wynikiem mam zgłosić się ponownie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalizm, wyjaśnienie dolegliwości zrozumiałe dla pacjenta, poinformowanie o dalszym leczeniu i możliwych skutkach

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Elżbieta Miłecka

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam od serca dr Elżbietę. Jest komunikatywna, szczera, miła i bardzo mądra. żadnych problemów nie napotkałam się podczas wizyt. Perwszy raz w życiu wizyta u ginekologa odbyła się tak przyjemna! Każdej polecam

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lepiej trafić nie mogłam :) Pani dr jest ciepła, serdeczna, ludzka... Powie wszystko, wytłumaczy, odpowie na pytania, rozmawia z pacjentem. Nie trzeba wyciągać informacji, jak to często niestety bywa. Do tego delikatna podczas badania. Na prawdę, u Pani dr Miłeckiej pacjentka czuje się zaopiekowana i w dobrych rękach. Dziękuję za wizytę :)

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Urszula Krawczyk

  Internista, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła pani doktor. Zainteresowana problemem z którym przyszedl pacjent. Zapisane leki zadziałały czyli diagnoza trafna.

  • M

   Bardzo dobry specjalista, Pani Doktor zbiera dokładny wywiad, zleca wszystkie niezbędne badania przed postawieniem ostatecznej diagnozy. Wizyta u Doktor przebiega w bardzo miłej i życzliwej atmosferze, Doktor pamiętala mnie na kolejnych wizytach i choroby z jakimi przychodziłam. Szczerze polecam, lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.


 • Kornelia Zaręba

  Ginekolog, Endokrynolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Niestety muszę się zgodzić z nieprzychylnymi opiniami. Wizyty ekspresowe. Wziernik i głowica usg dosłownie wpakowane z impetem. Brak reakcji na tak obfite miesiączki, że doprowadziły do głębokiej anemii. Nieregularne to tez podobno norma. Cytologia zrobiona po 2 latach przerwy na moją wyrazna prośbę. Zdawkowosc i ignorancja, brak leczenia czy chociażby zbadania przyczyny. Wizyta na NFZ.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Goldenmed

   Byłam na prywatnej wizycie i nigdy więcej nie będę u Pani Doktor. Jestem kobietą po 40- tce i sporo już przeszłam w dziedzinie ginekologii.. Gdyby moja córka odbyła tu swoją pierwszą wizytę na 100 % nie poszłaby więcej do ginekologa. Najbardziej dziwi mnie fakt, że Pani Doktor też jest kobietą i na pewno czuje ból w tych samych intymnych miejscach co my pacjentki więc skąd się bierze taka szczególna " delikatność" ?
   Zadaję sobie to pytanie wiele razy jak jestem u ginekologa, i o dziwo przekonałam się już że mężczyźni ginekolodzy o wiele bardziej rozumieją ten problem, są delikatni.
   Moja wizyta udała się dopiero za drugim podejściem, bo przy pierwszym zostałam wystawiona już będąc przy budynku, kiedy to usłyszałam że Pani Doktor właśnie wyszła. Fakt, była to pilna wizyta musiałam przymknąć oko, ale więcej już nie skorzystam - cóż mój czas jest tak samo cenny jak Pani Doktor. Słowa przepraszam nie było :( ani ze strony lekarza, ani z recepcji
   Rozmowa, wywiad medyczny ok.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Piotr Wróblewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy z kolanem

   Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę i empatię oraz człowiekiem o wielkim sercu, który zawsze służącym pomocą. Pragnę dodać, że bywało, iż pomimo braku umówionej wizyty Pan Doktor nigdy nie odmówił mi konsultacji, a wizyta w jego gabinecie ze względu na jego kulturalne, a nawet szarmanckie zachowanie, nie była stresująca.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia PańskiegoUsługa: Zastarzałe zerwanie ACL + świeży uraz łąkotki

   Jestem po zerwaniu więzadła krzyzowego przedniego bez rekonstrukci po dodatkowym świeżym urazie. Lekarz na wstępie powiedział mi ze jeśli myślę że operacja pomoże mi schudnąć to się myle, gdzie nawet nie zdążyłam wspomnieć o jakiejkolwiek operacji. Cała wizytę sugerował, że bardziej mam problem emocjonalny, z głową niż z kolanem. W ogóle nie dał mi dojść do słowa, nie interesowała go historia mojego schorzenia. Caly czas mi przerywal jak chciałam wytłumaczyć swoje dolegliwości. Jak opowiedziałam mu o świeżym urazie w parku trampolin to stwierdził, że pewnie byłam po 2-3 piwkach i to dlatego.... na koniec powiedzial, że już jak tak bardzo chce to on mi da skierowanie na usg. Wychodząc powiedziałam, że chętne jako pacjentka skorzystam ze swojego prawa do złożenia skargi na co lekarz: "jako partnerka? Chyba jako pacjentka, bo niektórym pacjentom się wydaje ze są partnerem z lekarzm". Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim zachowaniem lekarza i mam nadzieje ze więcej się nie spotkam. Dodatkowo lekarz całą wizytę mówił mi po imieniu, jeszcze je zdrabnial jakbym była dzieckiem które nie wie co mówi.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Janusz Grzybowski

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: prowadzenie ciąży

   Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizyta u tego specjalisty, doktor rzeczowo i konkretnie odpowiada na pytania, widać, że ma dużą wiedzę na temat rozwoju ciąży i ewentualnych dolegliwości budzących niepokój. Potrafi uspokoić pacjenta, w dodatku jest ciepłym człowiekiem, który na wizycie wykonuje wszystko dokładnie i bez pośpiechu.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: prowadzenie ciąży

   Przyszłam do lekarza z informacją o wyniki HCG wskazującym na ciążę. W pierwszych słowach lekarz mnie skrytykował po co przyszłam tak wcześnie (6 tydzień), przecież widać, że jestem w ciąży z takim HCG. Skomentował, że to typowe, że kobiety przychodzą na wizytę będąc od 3 minut w ciąży, tylko nie wiadomo po co. Powiedział, że pierwsze USG robi się dopiero w 12 tyg, a nie teraz bo to bez sensu i jest niebezpieczne. Poza tym, co ja tam niby chcę zobaczyć. Płód jest mały, nie co oglądać. Niepytany o badania prenatalne uprzedził, że nie kwalifikuję się na ich wykonywanie, bo mam tylko 32 lata, więc jestem za młoda i wykonuje się od 35. Jedyna korzyść tej wizyty, dostałam skierowanie na badania krwi. Badania nie przeprowadzono, bo lekarz nie widział sensu.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Piotr Marczyński

  Urolog, Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje urologiczne

   Bardzo polecam Pana Doktora za rzetelność i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor dokładnie wytłumaczył przebieg mojego leczenia operacyjnego i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Dziękuje za poświęcony czas

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Podczas wizyty doktor blyskawicznie podjął decyzję o zabiegu operacyjnym. Poinformował mnie fachowo i w sposób logiczny uzasadnil cel zabiegu oraz powiedział w jaki sposob zamierza zabieg przeprowadzic. Szczegółowo przekazał mi informację dotyczącą leczenia pooperacyjnego. Na podstawie tych faktow uważam, że dr n.med.Piotr Marczyński jest wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie to lekarz w całości oddany pacjentowi. Z czystym sumieniem polecam. Zenon Janowicz

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Monika Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Absolutnie zasłużone 5 gwiazdek. Przesympatyczna Pani doktor, wszystko wyjaśniła wytłumaczyła i zleciła potrzebne badania.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo dobry, rzetelny i zainteresowany pacjentem lekarz. Pani Monika profesjonalnie prowadziła moją ciąże, a teraz doradza w sprawach profilaktyki antynowotworowej. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania oraz w razie potrzeby poleca innych specjalistów. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (146) o tym lekarzu


 • Jagoda Głodkowska

  Ortopeda, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • S
   Lokalizacja: Poradnia przy SzaserówUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Pani doktor bardzo konkretna, podejście do pacjenta bardzo fachowe i dokładne.
   Polecam panią Jagodę

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia przy SzaserówUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo profesjonalna wizyta, połączona z wyjątkową troską i opieką pacjenta. Badanie USG. Założenie gipsu. Pomoc w dotarciu do samochodu!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu