Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

Aleja Solidarności 67

03-401 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Marczyński operacje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej

  profesjonalizm pana doktora pomógł mi przełamać obawy związane z operacją. Mogłem też liczyć na niego podczas rekonwalescencji.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Pękala endoproteza stawu biodrowego

  Miałem operacje stawu biodrowego na początku października.
  Wszystko przebiegło tak szybko, że wypisany zostałem juz czwartego dnia. Zero bólu i chodzić mogłem juz na następnego dzień.
  Pan doktor Pękala to świetny specjalista, a do tego z sercem. Interesował się mną przez cały czas pobytu w szpitalu, a nawet jak już wyszedłem. Polecam Pana doktora każdemu!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Kamil Pękala endoproteza stawu biodrowego

  W dniu 16 września przeszłam operację endoprotezoplastyki całkowitej bezcementowej stawu biodrowego w Szpitalu Praskim. Operację przeprowadzał Pan dr Kamil Pękala, którego jestem od niedawna pacjentką. Dzień po operacji chodziłam już z obciążeniem operowanej nogi, w piątej dobie po operacji zostałam wypisana ze szpitala, poruszając się bardzo sprawnie jeszcze przy pomocy kul, ale też już niedługo przy stosowaniu się do zaleceń . Jeśli istnieją cudotwórcy i ludzie z innej planety, to z pewnością Pan dr Kamil Pękala do nich należy i nie tylko z powodu super profesjonalnie i z zaangażowaniem przeprowadzonej operacji. Po kilku latach biegania po różnych specjalistach i nie trafionych rehabilitacjach Pan dr Kamil postawił właściwą diagnozę i postawił mnie na nogi, a przez ostatni rok, każdy krok był męką i okupiony silnymi lekami przeciwbólowymi. Ale moja ocena wynika nie tylko z samego faktu przeprowadzenia zabiegu, ale całokształtu opieki począwszy od wytłumaczeniu problemu i szczegółowemu omówieniu przebiegu operacji, to także opieki pooperacyjnej. Rzadko się zdarza, żeby lekarz, nawet nie mając dyżuru w szpitalu specjalnie przyjeżdżał i odwiedzał operowanych przez siebie pacjentów interesując się ich stanem zdrowia. Pełna empatii postawa i serdeczne podejście do pacjenta sprawia, że bez obawy można zaufać tak świetnemu lekarzowi i „dać się pokroić”. W dniu 19 września obchodziłam urodziny i przywrócenie mnie do „prawie już sprawności” uważam za najpiękniejszy w życiu prezent urodzinowy. Serdeczne dzięki Panie Kamilu !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Grądzki konsultacja ortopedyczna

  Bardzo konkretny Pan Doktor. Zrobił obszerny wywiad dotyczący wypadku, wypisał wszystkie zalecenia na czas leczenia plus edukował w sprawie ewentualnych dalszych kroków i możliwych urazów. Nawet powiedział, gdzie w pobliżu mam sklepy rehabilitacyjno medyczne bym mogła zakupić sprzęt.
  Profesjonalizm i kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam i dziękuję Panu Doktorowi za opiekę!

  lek. Tomasz Grądzki

  Pani Marto, bardzo dziękuję za opinię. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie :-)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Samul konsultacja ortopedyczna

  Wspaniały specjalista, trafnie ocenił mój stan zdrowia, opracował plan leczenia i szczegółowo opowiedział jak będzie to wyglądać. Jestem wdzięczna doktorowi za pomoc, wspaniałe podejście do pacjenta i jego problemu. Dziękuję Panie Doktorze.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Samul konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dziękuję za fachowe leczenie pana Grzegorza. Pan Grzegorz po szczegółowym wywiadzie oraz skierowaniem na odpowiednie badania postawił trafną diagnozę oraz podjął się mojej operacji cieśni nadgarstka. Ból palców sprzed operacji minął. Ponadto chciałbym zwrócić uwagę na ogromną empatię pana Grzegorza o czym świadczy fakt, że do każdego pacjenta pan Grzegorz ma indywidualne podejście, co świadczy o ogromnym profesjonalizmie i zaangażowanie w pracę.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Pękala endoproteza stawu biodrowego

  W lutym przechodziłam operację stawu biodrowego. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Zarówno konsultacja, badania, operacja jak i wizyta kontrolna bez zastrzeżeń. Pan Doktor jest przemiłym i kompetentnym lekarzem, wszystko dokładnie mi wyjaśnił przed zabiegiem. Operacja przebiegła planowo, bez żadnych komplikacji. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Kamilowi gdyż postawił mnie na nogi i dzięki niemu mogę funkcjonować normalnie, a komfort życia uległ zdecydowanej poprawie. Serdecznie polecam doktora Kamila, na pewno pomoże.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Grądzki konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobry lekarz ,świetnie nawiązujący kontakt z pacjentem.Wyjaśniając wszystko co związane z dolegliwością i leczeniem w przystępny sposób . Zdecydowanie polecam

  lek. Tomasz Grądzki

  Panie Michale - dziękuję za opinię. Polecam się na przyszłość :-)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Waldemar Jacygrad Inny

  Uzdrowienie i uruchomienie, jak Znachor, Dziękuję Panie Doktorze. Dwa kolana po wypadku zdemolowane, jeszcze raz Dziękuję


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Samul Inny

  Miałam 2 operacje we wrześniu 2020 i w lutym 2021 z powodu złamania V kości śródstopia. Operowana byłam 2 razy przez dr Grzegorza Samula w Szpitalu Praskim.

  Dr Samul - jest profesjonalistą w swoim fachu, lekarzem pełnym empatii i zaangażowania w to co robi.
  Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Potrafił wyjaśnić w sposób zrozumiały wszelkie wątpliwości związane z operacją, był ze mną w stałym kontakcie zarówno przed jak i po zabiegu, co dało mi poczucie bezpieczeństwa.
  Udzielał szczegółowych i wyczerpujących informacji nt. leczenia, mojego stanu, wskazówek dot. rehabilitacji pooperacyjnej.
  Z czystym sumieniem mogę napisać, że Doktor Samul posiada dużą wiedzę, doświadczenie i intuicję w zawodzie, który reprezentuje. Jest bardzo miły, rzeczowy, kontaktowy, z uwagą podchodzi do problemu pacjenta.

  Bardzo się cieszę że trafiłam na doktora, jestem zadowolona z działania i przebiegu sytuacji.
  Pan dr Samul naprawdę był moim błogosławieństwem! Więc jeśli ktoś ma wątpliwości do kogo sie zapisać - to jest najlepszy wybór
  Polecam serdecznie!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania