Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego
Aleja Solidarności 67, 03-401 Warszawa
Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (93)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Maciej Dratwicki Inny

  Przyszłam do doktora z żylakami na nodze do Szpitala Praskiego na NFZ. Pan Maciej trzy razy próbował mi wmówić, że jestem tu ze względów estetycznych. Pomimo wyjaśnienia, że nie, wmawiał mi, że tak. Jego podejście było bardzo niemiłe. Pytanie, które zadał, było bardzo ogólnikowe. A to nie ja jestem lekarzem, więc potrzebuję pytań szczegółowych, bo nie wiem jakie mogą być dolegliwości posiadania żylaków na nodze. Reasumując, nie zaproponował żadnego badania, twierdząc, że Dopplera robi się tylko przed operacją. Dodatkowo nie interesowało go obejrzenia mi nogi czy jakiekolwiek badanie. Poczułam się jakbym przyszła z problemem który sobie wymyśliłam, a skierowanie dostałam od l. rodzinnego, więc nie bez powodu.
  Wychodzi, że mam sobie tak chodzić, a za kilka lat jak się powiększy, to inny lekarz zapyta, czemu Pani przyszła tak późno. Odradzam tego lekarza, brak chęci pomocy, zaangażowania i indywidualnego podejścia do pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartosz Głogowski Konsultacja chirurgiczna

  Wspaniały chirurg naczyniowy , jestem od lat pacjentką doktora w szpitalu praskim.Mam tętniaka aorty , który cały czas doktor kontroluje i zleca odpowiednie badania .Wizyta jest bardzo miła , jestem pod najlepszą opieką Pana Doktora .Polecam wszystkim pacjentom tego lekarza .

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Pękala Inny

  Bardzo konkretny a przede wszystkim skuteczny. Dobry chirurg, prowadził moją operację po której czuję się b. dobrze i szybko wracam do sprawności. Widać że wie co robi. Polecam tego Allegrowicza ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Wróblewski Inny

  jestem osobą trans lekarz to wyśmiewał, nie zapoznał się zbadaniami i uznał ze pokazaanie pełnej dokumentacji jest obelga dla neigo albo moje bycie chamską, gdy przeszło do dania kartki (nei recepty) na lek dostałam kartke z wizytówka przedstawiciela chandlowego mimo ze wg. mojej wiedzy luxmed ma ten lek i mozmna go od ręki kupic i załatwic w chwile sprawe, kazał mi zdjąć orteze mimo tego ze mój główny lekazr ktoruy dłużej mną się zajmuje uznał to za ryzykowne i mogące pogłebic uraz, jest tego jeszce więcej. poszedł report do luxmed na tego lekarza

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartosz Głogowski Inny

  Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc, empatię do pacjenta ,spokój który w chwilach, kiedy ktoś bliski trafia do szpitala w stanie ciężkim jest jak miód na serce. Moja babcia trafiła do szpitala na SOR ,który chciał po niecałej dobie wypisać ją do domu ,jako zdrową. Jednak poprosiliśmy o kontakt z lekarzem SORU i po długim czekaniu okazało się ,że babcie zakwalifikowali jednak nie do domu tylko na oddział Pana Doktora -Chirurgia naczyniowa i tam dopiero uzyskała rzeczową pomoc. Chodź stan babci był bardzo ciężki i pogarszał się i wymagał bardzo wielu konsultacji w trybie pilnym jednak nie chirurgii jak skierował SOR ,ale pilniej kardiologii ,Pan Bartosz robił wszystko, aby udało się babcię przenieść na intensywną terapię. Gdyby nie Pan Bartosz to nie wiem jakby się to skończyło. Jesteśmy wdzięczni za okazałą pomoc i taką ludzką życzliwość na którą w obecnych czasach w szpitalach nie ma co liczyć. Życzę Panu Bartoszowi dużo zdrówka ,aby jak najdłużej mógł pomagać pacjentom.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Banaczyk Inny

  Pani Doktor przyjęła mnie na SORze w Szpitalu Praskim, po tym jak na innym SORze odesłano mnie z przysłowiowym kwitkiem. Z empatią i uwagą wysłuchała moich dolegliwości i zaproponowała leczenie dobranymi pod mój profil antybiotykami. Zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie i życzliwie. Pani Doktor wyjaśniła mi też wątpliwości związane z dalszym leczeniem. Gorąco polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Maciej Dratwicki Inny

  Doskonały lekarz, dokładnie wyjaśnia problem, cierpliwie tłumaczy, w myśl zasady - nie ma złych pytań, pacjent ma prawo do każdego. Pomaga w przejściu przez konieczną diagnostykę. I co najważniejsze wzbudza zaufanie. Po operacji pacjent tez czuje się zaopiekowany.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Pękala endoproteza stawu biodrowego

  Jestem pacjentką Pana doktora od 2015 roku, wielokrotnie byłam na wizytach. Wraz z innym lekarzem przeprowadził artroskopię kolana w 2015. W sierpniu tego roku przeprowadził zabieg endoprotezy stawu biodrowego. Jakość mojego życia znacznie się poprawiła, uporczywy ból odszedł w niepamięć. Pan doktor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, na każde pytanie potrafi udzielić doskonałej porady. Jest zawsze uśmiechnięty i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Serdecznie polecam Pana Doktora Kamila

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Pękala endoproteza stawu kolanowego

  Bardzo dobrze wykonany zabieg, genialna opieka pooperacyjna, lekarz zaangażowany wszystko wyjaśnił. polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jagoda Głodkowska Inny

  Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła plan dalszego leczenia. Usg zrobione na miejscu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania