Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne - Miła

Miła 6

05-200 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Drozd

  Endokrynolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Szedłem na wizytę z pewnymi obawami biorąc pod uwagę niektóre z przedstawionych na tej stronie negatywnych opinii, ale okazało się, że pani doktor jest lekarzem, który jak mało który interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki, rozszerza wywiad, bada kompleksowo. Czuć u niej troskę i doświadczenie lekarskie. Wyszedłem podbudowany, że są jeszcze tacy lekarze (a zaczynałem w to wątpić)

  • K

   Z gotowymi badaniami krwi i opisem problemu poszłam do pani doktor ale nic nie zauważyła z jej dziedziny do pomocy mi więc wysłała do innych specjalistów po czym dobry neurolog od razu powiedział że mam z takimi wynikami przypuszczenie teżyczki i z tym to do endokrynologa...więc pójdę ale na pewno już nie do tej pani.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zbroszczyk-Szczepaniak

  Pediatra, Radiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Blue CityUsługa: USG dzieci

   Brak empatii w stosunku do dziecka, każda informacje nr badania musiałam wręcz wyżebrać pytaniami, a co wynika z badania sprawdziłam w Google, bo pani doktor nie zaszczyciła mnie żadna inna informacja ponad to, ze kontrola za trzy miesiące, choć w badaniu wyszły nieprawidłowości. Zdecydowanie nie polecam.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - MiłaUsługa: USG

   Fantastyczna Pani Doktor. Wnikliwa i dokładna. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z dzieckiem, jak i z rodzicem. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Agata Magdalena Goś-Zając

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Byłam mile zaskoczona,wizyta bardzo długa i skrupulatna.Pani Doktor w rzeczy samej sympatyczna i widać zaangażowanie. Polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Pierwszy raz wystawiam opinię.
   Rzeczowo, konkretnie, dokładny wywiad, jasne zalecenia.
   Szczerze nikt się tak nie zainteresował moim przypadkiem.  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Aleksander Grous

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - MiłaUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wizyta w miłej atmosferze. Dokładne wyjaśnienie problemu. Umówienie na zabieg chirurgiczny. Polecam lekarza.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - MiłaUsługa: chirurgia onkologiczna

   Uzyskałam wszelkie informacje co do dalszego leczenia, wiadomości przekazane fachowo i zrozumiale. Polecam wiedzę Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (96) o tym lekarzu


 • Paweł Wareluk

  Diagnostyk, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicumUsługa: USG sutków

   Fantastyczny specjalista, kompetentny, rzetelny, cierpliwy, dokładny, taktowny. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Wzór do naśladowania. Maksymalnie postawiona poprzeczka. To kolejna moja wizyta i po raz kolejny wyszłam z gabinetu bez cienia wątpliwości. Dziękuję.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: USG jamy brzusznej

   Wizyta była krótka, ale konkretna. W USG nic mi nie wyszło, stąd zostałam skierowana dalej do gastrologa na konsultację. Badanie przebiegło w dobrej atmosferze. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Urszula Sanocka

  Endokrynolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo cenię Panią Doktor za olbrzymia wiedzę, profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe odpowiedzi na moje pytania. Od wielu lat jestem pod opieką endokrynologiczną Pani Doktor, to dla mnie prawdziwy zaszczyt , gorąco polecam.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Moja pierwsza wizyta i ogromny stres-pani doktor uspokoila mnie, wyjasnila na czym polega problem i jakie są warianty leczenia ,lecz nie podjela od razu drastycznej metody .Budzi zaufanie i widać duże doswiadczenie i zaangazowanie w pacjeta

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Ewa Kwiek

  Stomatolog, lek. dent.

  • B

   Nikt tak sprawnie, szybko nie wyrywa zatrzymanych ósemek. Nawet nie można się pożądnie przestraszyć i już po sprawie. Polecono mi Panią dr jako specjalistę od takich trudnych rwań i nie zawiodłem się.


 • Beata Radzimirska

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • W

   Do Pani doktor trafiłem niedawno, z polecenia i nie żałuję. Przechodziłem pierwsze leczenie kanałowe w swoim życiu i muszę powiedzieć, że nie była to żadna tragedia.
   Serdecznie polecam specjalistę.


 • Piotr Kryst

  Urolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: InMedionUsługa: konsultacja urologiczna

   Pan doktor rzeczowo potrafił wyjaśnić wszystkie aspekty choroby i dał wskazówki do dalszego działania. Polecam Pana doktora.

  • T

   Lekarz z doskonałym kontaktem , wnikliwy , cierpliwie i z uwagą słuchał pacjenta ,nie lekceważył żadnej informacji. Odpowiadał na zadane pytania i dokładnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości, które budziły mój niepokój. Jest profesjonalistą, który po prostu mówił jak jest i oferował dalszą pomoc w leczeniu. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Sylwia Pieńkowska

  Radiolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Biopsja gruboiglowa piersi

   Nie umiem ocenić fachowości pani Pieńkowskiej (na tym się nie znam), ale ludzkie oblicze juz tak. Pojechałam dzis na biopsje gruboiglowa piersi z bardzo duzymi watpliwosciami, wystraszona i zdezorientowana. I już od pierwszych słów, pierwszego spojrzenia pani doktor wiedziałam, że jestem we wlasciwym miejscu, przy właściwym lekarzu. Przed badaniem dokładnie mi opowiedziała na czym ono polega, co po kolei bedzie robiła, jak może się zachować cialo, co każdy ruch powoduje, dlaczego zrobi tak a nie inaczej, co będę czuła I slyszala, dlaczego akurat trzy próbki pobierze, co później się z nimi stanie, jak histopatolog będzie je badał itd. - wszystko z takim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem, że można było pomyśleć, że jest się jedynym pacjentem i tylko dla mnie tutaj przyszła. Samo badanie wykonała bezboleśnie (oczywiscie pod miejscowym znieczuleniem), ale też nie pozostawiła mi ani sekundy na myślenie o tym, że coś by mnie mogło boleć. Cały czas mnie zagadywala i rozsmieszala. Wspaniały człowiek, od razu widać, że z powołaniem. Oczywiście lepiej nie poznawać ludzi w takich okolicznościach, ale skoro już trzeba się w nich znaleźć, to sądzę, że wspaniale właśnie z tym specjalistą. Na pewno świat czyni lepszym, a na pacjentów działa kojąco. Polecam ogromnie!

  • Najlepsza radiolog od piersi.USG robię i niej od lat i zawsze staram się aby ona odczytywala monografię.Dzięki Pani doktor śpię spokojnie.Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania